Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fabien Verseille
24.11.
Squash Czech Open

Překvapení pražského turnaje: Vyhrál náhradník z Francie!

Do turnaje neměl ani nastoupit. Francouzský squashista Fabien Verseille vypadl ze squashové tour v roce 2011, od té doby si zahrál pouze dva turnaje. A v pátek ovládl Czech Open, který se konal v pražském Hamru v Záběhlicích. „Jsou to velké emoce pro mě, něco úžasného. Ještě začátkem týdne jsem zavolal organizátorům, jestli mají volno. Když řekli ano, tak jsem narychlo dorazil,“ prohlásil 33letý hráč, který ve finále porazil krajana Christopha Andreho 3:0 na sety za 25 minut.

Pixbo - Falun
aktualizováno 12.08.
florbal finálový zápas

Zlato z Czech Open vybojoval Falun! Ve finále porazil Fixbo 4:1

Do finále florbalového turnaje Czech Open se probojovaly dva týmy ze švédské superligy. Souboj o zlato byl reprízou loňského duelu a z výhry se nakonec opět radovali hráči Falunu, kteří soupeře porazili 4:1.

Tim Wiklund a Rasmus Enström
aktualizováno 09.08.
nova sport tradičně nabito

Czech Open odstartoval, do Prahy dorazily hvězdy světa florbalu

V Praze dnes začal tradiční florbalový turnaj Czech Open, a dorazily samozřejmě i největší světové hvězdy. Čtyřdenní klání vyvrcholí nedělním finále v Praze na Podvinném mlýnu. V akci ale bude k vidění několik mistrů světa, aktuální švýcarský šampioni finalisté švédské a české ligy.

Radek Schulz
aktualizováno 08.12.
šipky czech open

Prestižní turnaj hostil velké hvězdy. Zářil i komentátor NOVA Sport!

Nedávno skončil jeden z největších turnajů v šipkovém kalendáři a zároveň i největší, který se hraje v České republice. Prestižní Czech Open hostilo hvězdy jako Scotta Michtchella, světovou trojku BDO, nebo desítku Darryla Fittona. Nebyly to ale pouze zahraniční hvězdy, kdo předváděl výborné výkony. Mezi nejlepších 32 hráčů se dostal také komentátor NOVA Sport, Radek Schulz.

Bowling
07.07.

GALERIE: Bowling- Czech Open 2015 Olomouc

GALERIE: Bowling- Czech Open 2015 Olomouc

Bowling 3
aktualizováno 07.07.
galerie Czech Open 2015

Mezinárodní bowlingový turnaj zná svého vítěze. A je to Čech!

Michal Janovský vyhrál špičkově obsazený mezinárodní turnaj Czech Open 2015. Po dlouhých deseti letech se podařilo českému hráči zvítězit v tradičně největším a nejlépe obsazeném bowlingovém turnaji s mezinárodní účastí Czech Open 2015.

Vítězné zásnuby na florbalovém Czech Open
aktualizováno 18.08.
video romantický příběh

Vezmeš si mě? ANO! Požádal ji o ruku přímo na hřišti

Florbalový Czech Open už byl za 22 let své existence svědkem tolika událostí, že by vydaly na stovky dílů čtivého románu. Ale žádost o ruku před plnými tribunami? Ta se tedy ještě nikdy nekonala!