Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zdenek Stybar
29.11.
frajer prostě ho to baví

Comeback! Štybar oznámil návrat ke svému původnímu sportu

Trojnásobný mistr světa v cyklokrosu Zdeněk Štybar oznámil, že v zimních měsících naskočí do několika závodů Světového poháru. Vrátí se tak ke sportu, který ho připravil i na úspěšnou éru v silniční cyklistice.

Cyklistické mistrovství Evropy 2018
aktualizováno 12.08.
cyklistika glasgow

Drsné ME v cyklistice: Sagan trpěl a vzdal, Štybar se neprosadil!

Drsné podmínky ve skotském Glasgow sebraly síly i Peteru Saganovi. Takové bylo mistrovství Evropy v silniční cyklistice, které nakonec ovládl Ital Matteo Trentin. Z českých závodníků se nejlépe vedlo Zděňkovi Štybarovi, který dojel na 24. místě.

Zdeněk Štybar
23.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Zdeněk Štybar pomohl Vivianimu vyhrát na Giru už čtvrtou etapu!

Zdeněk Štybar pomohl italskému spurtérovi Eliovi Vivianimu vyhrát na letošním Giru d'Italia už čtvrtou etapu. Po úspěšné spolupráci se jezdci Quick-Stepu radovali z vavřínu v 17. etapě s cílem v Iseu, růžový trikot čtyři dny před koncem nadále drží Simon Yates.

Fanynky na Giru v Izraeli
09.05.

GALERIE: Fanynky ukazovaly cyklistům odhalená prsa

Cyklistické Giro se přesunulo z Izraele do Evropy, ale závodníci jistě vzpomínají na fanynky z Blízkého východu, které jim během jedné z tamních etap ukázaly ňadra!

Fanynky na Giru v Izraeli
aktualizováno 09.05.
cyklistika giro di nahotina

Kreuziger se Štybarem valili oči. Fanynky jim u trati ukazovaly prsa!

Cyklistický závod Giro d'Italia je v plném proudu a závodníci ho poprvé v historii zahájili v Izraeli, kde odjeli úvodní tři etapy. Po přesunu do Evropy ale budou cyklisté na Blízký východ vzpomínat určitě s úsměvěm, protože je kromě vyprahlé pustiny rozpálily i fanynky podél trati, které celému pelotonu ukázaly prsa!

Elia Viviani
aktualizováno 06.05.
Cyklistika Giro d'Italia

Ital Elia Viviani vyhrál s pomocí Štybara i třetí etapu Gira!

Italský cyklista Elia Viviani vyhrál s pomocí Zdeňka Štybara i druhou víkendovou etapu na Giru d'Italia. Po dnešních 229 kilometrech dominoval spurtér týmu Quick-Step Floors v Ejlatu opět hromadnému dojezdu.

Zdeněk Štybar
25.06.
borec český král silnice

Štybar je opět mistrem republiky! Nominaci na Tour ale ještě nemá

Mistrem republiky v silničním závodě cyklistů v Žiaru nad Hronom se stal Zdeněk Štybar. V závěrečném stoupání společného šampionátu se Slovenskem ujel Josefu Černému a získal druhý domácí titul na silnici. Poprvé triumfoval v roce 2014 ve Slavkově u Brna.

Závodníci po Paříž - Roubaix
aktualizováno 10.04.
životní zkouška nepoznáte je

Krev, pot a puchýře! Šílené fotky jezdců po závodě Paříž - Roubaix

Jeden z nejslavnějších cyklistických závodů vůbec Paříž - Roubaix je minulostí. Českého fanouška mohlo těšit a mrzet zároveň druhé místo Zdeňka Štybara, který v dojezdu na velodromu nestačil pouze na Grega Van Avermeata. Co je ale na téhle jarní klasice tak magického, že jí jezdci milují i proklínají zároveň? Hodně se dá vyčíst z výrazu v jejich tváří po dojetí slavného závodu.

Zdeněk Štybar
aktualizováno 09.04.
borec neslavnější klasika

Skvělý i zklamaný Štybar: Peklo severu mu dalo jen druhé místo

Zdeněk Štybar je frajer! Na nejslavnějším jednorázovém cyklistickém závodě světa z Paris do Roubaix dokázal po dvou letech opět skončit na stupních vítězů. Cyklistickou klasiku, nejtěžší závod na kostkách dokončil na druhém místě.

Peter Sagan a jeho radost po druhém titulu mistra světa
aktualizováno 17.10.
Ohlasy Valí se slova chvály

Sagan je národním hrdinou. Kvůli prohibici však slavit nemůže!

Cyklista Peter Sagan se stal podruhé v řadě mistrem světa. V Kataru však kvůli místní prohibici titul oslavovat nemůže. Za to slaví všichni okolo slovenského hrdiny. Svou radostí zaplavují sociální sítě nejen fanoušci, ale i ostatní sportovci. Nejlepší cyklista na světě, hrdina, borec, frajer. Slova chvály se jen hrnou!