Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

České volejbalistky
23.09.
repre mistrovství evropy

Volejbalistky vyhrály klíčový zápas! Play off se jim přiblížilo

České volejbalistky na mistrovství Evropy v Ázerbájdžánu zvládly klíčový zápas základní skupiny s Belgií a výrazně se přiblížily postupu do play off. Souboj týmů, které byly po pátečním úvodním kole bez bodu, vyhrály Češky 3:1 po setech 19:25, 25:23, 28:26 a 25:19.

Jiří Welsch
07.09.
loučení konec v repre

Legenda končí. Udělal jsem vše, co jsem mohl, loučil se Welsch

Jeden z nejlepších českých basketbalistů historie Jiří Welsch se v sedmatřiceti letech rozhodl definitivně uzavřít reprezentační kariéru. Uvedl to po dnešním závěrečném utkání na mistrovství Evropy v Kluži, které pro něj bylo již pátým evropským šampionátem.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 04.09.
Basketbal Mistrovství Evropy

Češi nestačili na Maďarsko. Teď musí porazit Černou Horu!

Čeští basketbalisté na mistrovství Evropy prohráli s Maďarskem 73:85 a výrazně si zkomplikovali vyhlídky na postup ze skupiny. Aby mohli pomýšlet na play off, musí bezpodmínečně zvítězit v úterním duelu s Černou Horou. Šanci by měli i v případě výhry Rumunska nad Maďarskem o 10 až 13 bodů na základě minitabulky.

Prásk.tv píše:

Cristiano Ronaldo
čtěte o tématu mistrovství Evropy na Prásk.tv
Volejbal: ČR - Německo
aktualizováno 31.08.
volejbal mistrovství evropy

Konec s hlavou vzhůru! Češi vzali Němcům set, končí ve čtvrtfinále

Čeští volejbalisté končí na mistrovství Evropy ve čtvrtfinále. Po překvapivém osmifinálovém vítězství nad obhájcem titulu z Francie statečně vzdorovali i Němcům, nakonec jim ale i podruhé na šampionátu podlehli, tentokrát 1:3 na sety.

Volejbal: ČR - Francie
aktualizováno 30.08.
mistrovství evropy volejbal

SENZACE! Češi přešli přes obhájce titulu do čtvrtfinále

Česká volejbalová reprezentace dosáhla na evropském šampionátu velkého úspěchu. V osmifinále vyřadila obhájce titulu z Francie 3:1 na sety.

Česká volejbalová reprezentace
aktualizováno 27.08.
mistrovství evropy skupina

Druhý zápas na šampionátu Čechům nevyšel, s Němci padli 0:3

Čeští volejbalisté nenavázali na úvodní zápas mistrovství Evropy ve volejbale, v němž porazili Slovensko. Ve druhém utkání čelili v polském Štětíně favorizovanému Německu a prohráli 0:3 na sety.

Česká volejbalová reprezentace
25.08.
mistrovství evropy první zápas

Volejbalisté začali výhrou nad Slovenskem, utnuli černou sérii

Čeští volejbalisté vstoupili do mistrovství Evropy v Polsku vítězstvím. Slovenskou reprezentaci porazili ve Štětíně 3:1 po setech 25:19, 28:30, 25:16, 25:17 a přerušili sérii osmi porážek na kontinentálních šampionátech.

Kristýna Kolocová
aktualizováno 20.08.
zpověď odstrčená hvězda

Máme na to, ví Kolocová. Stříbro z Evropy je prý další motivace

Je zpátky a je šťastná. Kristýna Kolocová Hoidarová ví, že svět beachvolejbalu se pro ní nezavřel. Poté, co zůstala nepotřebnou v páru Kiki a Maki, našla novou spoluhráčku a po roce tréninku byla společně s Michalou Kvapilovou blízko titulu mistryně Evropy.

Ondřej Polívka a Martin Bilko jsou mistři Evropy
19.07.
gratulace evropský šampionát

Česko má díky Polívkovi s Bilkem mistry Evropy v moderním pětiboji!

Ondřej Polívka a Martin Bilko vyhráli na mistrovství Evropy v Minsku štafetový závod. Česká dvojice v běloruské metropoli obhajovala stříbro z loňského šampionátu v Sofii a v konkurenci dvanácti týmů zvítězila o tři body před Francouzi, o další bod zpět skončili Němci.

Česká fotbalová reprezentace do 19 let
02.07.
me "19" první zápas

Devatenáctka vstoupila do Eura vítězně. Češi přehráli Švédsko 2:1

Český reprezentační výběr fotbalistů do 19 let zahájil mistrovství Evropy výhrou. V gruzinském Tbilisi porazili Češi stejně staré Švédy 2:1, když se o obě české branky postaral Daniel Turyna.