Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal (ilustrační foto)
aktualizováno 18.08.
fotbal Skvělý úspěch

Paráda! Češi poprvé dobyli EURO v malém fotbalu!

Čeští reprezentanti v malém fotbalu se poprvé stali mistry Evropy. Ve finálovém utkání v Kyjevě porazili Rumunsko 4:1 a evropské zlato přidali k loňskému titulu mistrů světa. Třetí místo obsadili hráči Kazachstánu.

Cyklistické mistrovství Evropy 2018
aktualizováno 12.08.
cyklistika glasgow

Drsné ME v cyklistice: Sagan trpěl a vzdal, Štybar se neprosadil!

Drsné podmínky ve skotském Glasgow sebraly síly i Peteru Saganovi. Takové bylo mistrovství Evropy v silniční cyklistice, které nakonec ovládl Ital Matteo Trentin. Z českých závodníků se nejlépe vedlo Zděňkovi Štybarovi, který dojel na 24. místě.

Volha Mazuronak
aktualizováno 12.08.
maraton obrovská vůle

Při závodě málem vykrvácela, pak si doběhla pro zlatou medaili!

Atletické mistrovství Evropy mělo dnes na programu královskou disciplínu v podobě maratonského běhu. Ženskou část ovládla běloruská běžkyně Volha Mazuronaková, které však výkon komplikovalo silné krvácení!

Prásk.tv píše:

Cristiano Ronaldo
čtěte o tématu mistrovství Evropy na Prásk.tv
Eva Vrabcová-Nývltová
aktualizováno 12.08.
atletika mistrovství evropy

Životní výkon české maratonkyně! Vrabcová si doběhla pro bronz

Česká maratonkyně Eva Vrabcová-Nývltová si na atletickém mistrovství Evropy v Berlíně doběhla na maratonské trati pro bronzovou medaili! Nejdelší atletickou disciplínu navíc zdolala v národním rekordu v čase 2:26:31.

Lukáš Hodboď
aktualizováno 11.08.
Atletika Mistrovství Evropy

Hodboď na medaili nedosáhl. V běhu na 800 metrů skončil osmý!

Lukáš Hodboď skončil na mistrovství Evropy ve finále běhu na 800 metrů osmý. I tak je to pro českého běžce největší úspěch kariéry. Vyhrál Polák Adam Kszczot.

Louisa Grauvogelová a Mareike Arndtová
11.08.
Atletika Mistrovství Evropy

Smutný konec na ME v Berlíně: Dvě atletky měly autonehodu!

Pro dvě atletky skončilo právě probíhající mistrovství Evropy, které se koná v Berlíně, velmi smutným koncem. Bohužel tady nejde o sportovní výsledek, ale dopravní nehodu, která se dvěma německým sedmibojařkám stala při cestě ze stadionu na hotel.

Anežka Drahotová
11.08.
Atletika Mistrovství Evropy

Další česká medaile na ME: Skvělá Drahotová získala stříbro!

Anežka Drahotová vybojovala v chodeckém závodě na 20 kilometrů v Berlíně stříbro, druhou českou medaili na mistrovství Evropy po stejném kovu oštěpařky Nikoly Ogrodníkové. Porazila ji jen Španělka María Pérezová, která tak napodobila svého krajana Álvara Martína. Ten prošel vítězně cílem o několik minut dříve.

Anežka Drahotová
11.08.
Atletika Mistrovství Evropy

V dějišti ME unikal plyn: Chodci tak měli odložený start závodu!

Start chodeckého závodu žen na 20 km na mistrovství Evropy byl v Berlíně odložen na 10:55 hodin. Na trati v centru města byl zjištěn zápach z unikajícího plynu. Chodkyně, mezi nimiž byla i nakonec stříbrná Anežka Darahotová, měly na trať vyrazit pět minut po deváté, místo nich ale okolí náměstí Breitscheidplatz obsadily hasičské jednotky.

Nikola Ogrodníková
10.08.
Atletika Mistrovství Evropy

Ogrodníková je stříbrná: Na ME získala první medaili pro ČR!

Nikola Ogrodníková získala na mistrovství Evropy v atletice, které se koná v Berlíně, první medaili pro Českou republiku. Mezi ženskými oštěpařkami byla lepší už jen Němka Christina Hussongová s hodem 67,90 metru - nový rekord šampionátu (Ogrodníková 61,81). Druhá česká oštěpařka Irena Šedivá obsadila sedmé místo.

Alena Benešová
08.08.
Plavání Mistrovství Evropy

Benešová si doplavala pro životní šesté místo na ME na 5 km

Dálková plavkyně Alena Benešová vybojovala na mistrovství Evropy v Glasgow šesté místo v úvodní disciplíně na pět kilometrů a dosáhla životního úspěchu. Od medaile dvacetiletou naději dělila půlminuta. Pro zlato si ve vodě jezera Loch Lomond jen se 17 stupni Celsia doplavala nizozemská favoritka Sharon van Rouwendaalová.