Zklamaný Gareth Bale
aktualizováno 13.12.
Fotbal Prolomený milník

Historický propadák Realu! CSKA přepsalo v Madridu dějiny

Co to mělo znamenat? Výkon Realu nebyl hodný úrovně Ligy mistrů! V posledním zápase skupinové fáze nepochopitelně propadl s CSKA Moskva 0:3 a připsal si nelichotivý historický milník. Takový výsledek s mimo španělským týmem nikdy neuhrál.

Tomáš Chorý
aktualizováno 12.12.
gratulace liga mistrů

Plzeň porazila Řím a slaví, CSKA má smůlu, i když zesměšnilo Real

Fotbalisté Plzně si zahrají na jaře Evropskou ligu. Probojovali se do ní díky vítězství 2:1 v domácím utkání s AS Řím. Moskevské CSKA má smůlu, navzdory vítězství 3:0 na hřišti slavného Realu Madrid.

Plzeň se raduje z výhry nad CSKA Moskva
aktualizováno 27.11.
Fotbal Evropské poháry

Senzační výhra! Plzeň otočila zápas s CSKA, postup je blízko

Fotbalisté Plzně v utkání pátého kola Ligy mistrů v Moskvě porazili CSKA 2:1 po obratu ve druhém poločase a zvýšili své naděje na třetí místo ve skupině G, které znamená postup do jarní fáze Evropské ligy.

Real Madrid vs. Viktoria Plzeň
07.11.
Fotbal Liga mistrů

Plzeň dostala od Realu bůra. Ještě větší potupu schytal Šachtar

Real Madrid nedal Plzni v odvetě Ligy mistrů žádnou šanci. Už po poločase bylo hotovo, když Španělé vedli 4:0 a nakonec nadělili Viktorii bůra. Zářil hlavně dvougólový Karim Benzema. Svěřenci trenéra Vrby tak už nemají žádnou šanci na postup ze skupiny. Manchester City pak rozstřílel Šachtar vysoko 6:0.

Hokejisté Slovanu Bratislava
27.10.
bída to se nemělo stát

Trapas místo oslav: Slovan ukázal KHL Vídni, schytal debakl 0:9!

Měla to být oslava, propagace ligy, klubu i příležitost udělat si jméno v nedaleké metropoli Rakouska. Místo toho si Slovan Bratislava utrhl pořádnou ostudu. Ve výjezdovém utkání KHL prohrál ve Vídni s CSKA Moskva vysoko 0:9!

Pavel Vrba
20.09.
fotbal liga mistrů

Vrba po remíze s CSKA: Jeden z nejlepších výkonů, které jsem zažil

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve svém prvním zápase v základní skupině Ligy mistrů remizovali 2:2 s ruským CSKA Moskva. Domácí neudrželi dvoubrankové vedení, ruský tým vyrovnal až v páté minutě nastavení z penalty a trenér Pavel Vrba přiznal, že ho to hodně mrzí.

Michael Krmenčík
aktualizováno 19.09.
liga mistrů šílený zápas

Plzeň s CSKA jen remizovala, dostala gól v nastavení z penalty!

Fotbalisté Viktorie Plzeň neudrželi Lize mistrů proti CSKA Moskva dvoubrankový náskok a nakonec remizovali 2:2. Sudí navíc neuznal ruskému soupeři v závěru zápasu dva góly. Obě trefy Plzně zařídil Michael Krmenčík, Rusové vyrovnali ve čtvrté minutě nastavení z penalty.

Pavel Horváth (Plzeň - CSKA)
uefa už je to pět let

Poslední zápas za Plzeň v Lize mistrů? Hráli i Horváth a Čišovský

Fotbalová Plzeň se těší na start nejprestižnější soutěže v Evropě a možná i na světě. Liga mistrů se do Štruncových sadů vrací po pětileté pauze. Jak se Viktoria změnila? A má letos šanci na úspěch?

Hokejová bitka CSKA - Banská Bystrica
23.04.
video teenageři v akci

Takovou rvačku nikdo nechápal: Mladíci se řezali přes mantinel!

Jsou to teprve čtrnáctiletí kluci, ale z turnaje v Bělorusku si přivezli nechutný zážitek možná na celý život. Mladé hokejisty Banské Bystrice napadli soupeř CSKA Moskva rovnou na střídačce!

Jiří Sekáč
22.04.
KHL Gagarinův pohár

Jiří Sekáč je šampionem KHL. Jeho Kazaň ve finále zdolala CSKA!

Český útočník Jiří Sekáč získal s týmem AK Bars Kazaň Gagarinův pohár, tedy cenu za vítěze Kontinentální hokejové ligy. Klub slaví titul po osmi letech, získal ho naposledy v sezoně 2009/2010. Kazaň porazila v pátém finálovém klání CSKA Moskva 1:0 a celkově tedy 4:1 na zápasy.