Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

IndyCar závod v Texasu

VIDEO: Texas byl plný šílených nehod, při jedné se srazilo 8 aut

Závod IndyCar Series na oválu v Texasu vyhrál Australan Will Power. Po většinu závodu se pohyboval na čele, díky čemuž se vyhnul několika hromadným nehodám, které postihly jeho rivaly. Tony Kanaan, který dojel na druhém místě, zavinil největší nehodu, při které vypadla osmička pilotů. V závěru zase v souboji o umístění na stupních vítězů sestřelil Sató druhého Dixona.

IndyCar Kvalifikace v Texasu

Ani vážná nemoc ho nezastaví: Diabetik Kimball vyhrál kvalifikaci

Je prvním pilotem, který se dokázal dostat do IndyCar i přesto, že trpí cukrovkou. Američan Charlie Kimball kroutí už sedmou sezónu v IndyCar. Na kontě má jedno vítězství, teď se dvaatřicetiletý syn konstruktéra závodních vozů se teď dočkal premiérové pole position. První odstartuje do závodu v Texasu, který se jede v noci ze soboty na neděli pod umělým osvětlením.

Indycar Závody v Detroitu

Detroit patří Rahalovi, přemožitele nenašel ani ve druhém závodě

Graham Rahal dokázal znovu zvítězit v závodě IndyCar na okruhu Belle Isle v Detroitu. Povedlo se mu to podruhé ve dvou dnech. Žádný pilot před ním dva závody v Detroitu během jednoho víkendu nevyhrál. Honda tak znovu vypálila Chevroletu v domácím závodě rybník.

Prásk.tv píše:

Nehoda v Indycar
čtěte o tématu IndyCar na Prásk.tv
IndyCar Nejrychlejší pár světa

Rahal vyhrál v Detroitu, jeho žena hrozivě bourala v dragsterech

Graham Rahal přetavil první pole position po osmi letech v premiérové letošní vítězství v závodě IndyCar. Triumfoval na okruhu na ostrově Belle Isle v Detroitu. Vyhrál přitom jen den poté, co jeho manželka Courtney Force měla hrozivou nehodu v závodě dragsterů

IndyCar v Detroitu v roce 2014
Aktualizováno 2.6. 2017 22:52
IndyCar Závod v Detroitu

Zběsilé tempo IndyCar. Po Indy500 je tu dvojitá porce závodění

Piloti IndyCar nemají na přelomu května a června nárok ani na trochu odpočinku. Sotva skončilo šílenství jménem 500 mil Indianapolis pokračuje šampionát nejnáročnějším závodním víkendem, během kterého se piloti utkají hned dvakrát na městském okruhu v Detroitu.

Vítěz Indy500 Takuma Sató
Aktualizováno 30.5. 2017 11:20
500 mil Indianapolis

Euforie v živém vysílání: Komentátor slavil vítězství Satóa

Čtyřicetiletý Takuma Sató je v Japonsku hrdinou. Nejúspěšnější automobilový závodník ze země vycházejícího slunce se v neděli dočkal největšího úspěchu v kariéře, vítězství ve slavném americkém závodě 500 mil Indianapolis. Komentátor japonské stanice Gaora z toho měl málem infarkt.

Takuma Sató po vítězství v 500 mil Indianapolis
Aktualizováno 29.5. 2017 00:46
IndyCar 500 mil Indianapolis

Těžké nehody a dramatický finiš! Indy500 vyhrál Japonec Sató

Japonec Takuma Sató vyhrál ve strhujícím finiši 101. ročník závodu 500 mil Indianapolis. V posledních kolech ubránil vedení před trojnásobným vítězem Castronevesem, který by se případným čtvrtým triumfem vyrovnal největším legendám IndyCar. Pilota formule 1 Fernanda Alonsa zradil motor Honda.

IndyCar 500 mil Indianapolis

Může Fernando Alonso vyhrát Indy500? Toto jsou největší favorité

Španěl Fernando Alonso si odskočil z formule 1 do zámoří, aby poměřil síly s piloty IndyCar Series v nejdůležitějším závodě sezóny, legendárním 500 mil Indianapolis. Může Alonso pomýšlet na vítězství ve slavném závodě? Těchto pět pilotů bude jeho největší konkurencí.

Soutěž s IndyCar
Aktualizováno 26.5. 2017 14:00
nova sport zkuste štěstí

SOUTĚŽ s IndyCar: Sledujte legendární závod a vyhrajte knihu

Během legendárního závodu 500 Indianapolis si můžete také zasoutěžit o tři knihy od komentátora Martina Straky: Racing'n'Roll. Stačí dávat během přenosu pozor a správně odpovědět na soutěžní otázku.

IndyCar Měl zbraň u hlavy

Scotta Dixona po vítězné kvalifikaci na 500 mil Indianapolis přepadli!

Vítěz pole position pro závod 500 mil Indianapolis Scott Dixon za sebou má hororový zážitek. Jen pár hodin po vítězné kvalifikaci jej jen necelé dva kilometry od okruhu společně s manželkou Emmou a závodnickou legendou Dariem Franchittim přepadli! Dixon měl dokonce u hlavy pistoli.