Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fanoušek Ovečkin
28.10.
NHL Dárek od hvězdy

Nejemotivnější chvilka: Co udělalo klučinovi takovou radost? VIDEO

Velmi emotivní moment zachytily kamery před zápasem Washingtonu s Calgary. Během rozbruslení se splnil sen jednomu z malých fanoušků v hledišti Scotiabank Saddledome. Prosil Alexe Ovečkina o jeho hokejku tak urputně, že jí dostal. Jeho reakce pak mluví za vše…

Stan Mikita
07.08.
r.i.p. zůstane legendou

Zemřel Stan Mikita. Slovák, který v NHL vymyslel zahnutou čepel

Nejen klub Chicago Blackhawks upadl do smutku. Hokejový svět zasáhla zpráva o úmrtí legendy NHL a slovenského rodáka Stana Mikity.

David Pastrňák
09.07.
nhl prostě kluci

Pastrňák už k smíchu nebude. Na Kováře prásknul jednu šílenost!

Hokejista David Pastrňák patří k největším hvězdám Bostonu, ale fanoušci napříč celou NHL si ho často dobírali kvůli ostudně omotané hokejce. Teď už to ale může pustit z hlavy, protože ukázal, že na tom není zdaleka nejhůř.

Jack Roslovic
09.01.
virál stane se

Mladíček v NHL vlétl na led, ale ztrapnil se hned při nástupu!

Když vstupujete na led arény NHL, snažíte se na fanoušky a vedení klubu udělat dobrý dojem. Někdy se to ale nepovede. Své by o tom mohl vyprávět hráč Winnipegu Jets Jack Roslovic, který si při vstupu na kluziště zapletl hokejku mezi své nohy. Výsledkem bylo směšné podklouznutí.

Vytrhl si zub pomocí hokejky a míče
aktualizováno 09.01.
Inspirace Průlom ve stomatologii

Nový způsob trhání zubů: Bez zubaře i bolesti, stačí sport! VIDEO

Hokejoví fanoušci se na internetu baví velmi vtipným videem. Malý chlapec má tradiční problém, který trápí všechny jeho stejně staré kamarády. Zkrátka mu vypadávají první zuby. Jenže občas nějaký ten neposeda jít ven prostě nechce. Tento fanoušek Chicaga však našel způsob, kterým se otravného "mlíčňáku" zbavit pomocí sportovního náčiní a bezbolestně.

Stamkos jako snajpr
23.09.
VIDEO RÁNA ZA RÁNOU

Hokejista rozstřílel všechno! Fašírku udělal z dortu, talířů i televize

Polystyren, dětská skládačka, dort, melouny, talíře, televize, akvárko. Všechno tohle doslova rozstřílel elitní hokejový útočník hrající NHL. Použil k tomu nový model hokejky Bauer Supreme Total One MX3.

hokej
08.08.
VIDEO rusko vs. usa

BRUTÁLNÍ! Napálila soupeřku do hlavy, přerazila o ni hokejku

Při pohledu na tohle video vás možná zamrazí na zádech a řeknete si, kam to ten svět spěje. Není divu. Takováhle brutalita a nenávist se na sportovních kolbištích jen tak nevidí.