Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petr Suchoň
03.02.
Futsal Chance Press Cup

Sporťáci z Novy ovládli futsalový turnaj: Zářily i hvězdy obrazovky!

O víkendu se uskutečnil už 13. ročník Chance press cupu, tedy mistrovství republiky ve futsale. Hrálo se tradičně ve Sportovním centru Eden v Berouně odkud si historicky první titul odvezl tým TV Nova. V kádru se objevili i moderátoři Petr Suchoň a Petr Plintovič.

Tomáš Řepka
24.11.
futsal VARTA liga

Řepka hrál opět proti Slavii: Na plac šel v závěru, jeho tým prohrál

Fotbaloví fanoušci mohli v pátek zase vidět Tomáše Řepku hrát proti pražské Slavii. Nešlo tedy o fotbal, ale o futsal. Někdejší reprezentant a čtyřnásobný vítěz české fotbalové ligy si premiéru v nejvyšší české futsalové soutěži moc dlouho neužil. Na plac šel až v závěru na poslední dvě minuty.

Tomáš Řepka
aktualizováno 22.11.
překvapení to se dějí věci

Vrací se Řepka do první ligy? Uherské Hradiště s ním počítá!

Fotbalista Tomáš Řepka se vrací na scénu! Znovu obleče dres a zřejmě si zahraje první ligu. Ve futsalovém prostředí se totiž roznesla zpráva, že se stal novou posilou prvoligového nováčka z Uherského Hradiště!

Vlastní gól ruského futsalisty
aktualizováno 19.10.
Finále olympiády mládeže

Ukázková rána! Futsalista pohotově propálil vlastního brankáře

To se nepovedlo. Ruský futsalista se v zápase s Brazílií neukázal v tom nejlepším světle. Zapsal se sice do statistik jako střelec gólu, ale u jeho jména bude poznatek vlastní. Dělovou ránou totiž trefil špatnou bránu.

Gardenline Litoměřice
19.10.
Futsalový skandál

Litoměřice končí v lize: Zdůvodňují to prohnilým svazem

Čtyři kola a dost! Futsalisté Litoměřic odstoupili z rozjeté sezony. Na svém webu uvedl klub důvody. Špatné fungování svazu a amatérské vedení. Odhlášení ze soutěže bude mít pro klub asi vážné následky. Minimálně můžou očekávat zprávu o tučné pokutě.

Dalibor Slepčík
20.03.
Futsal Známá tvář

Multitalent Slepčík: Oblíbenec ze SuperStar teď září v české repre!

Dalibor Slepčík je v české reprezentaci. Ano, ten Dalibor Slepčík. Ten, který se v roce 2015 probojoval v soutěži SuperStar do finálových kol a okouzlil mnoho fanynek. Na Generali Cupu ve Vsetíně, který se konal minulý týden, dal za výběr nejlepších českých futsalistů do 19 let čtyři góly.

Lajny na speciálním hřišti
16.12.
to je nápad! povedená novinka

Češi byli u sportovní revoluce: Lajny v halách teď budou svítit!

Chystá se velká sportovní revoluce! Také vás štve v halách šílená spleť čar? Lajny na volejbal, badminton, basket i tenis, všechny namalované na jednom hřišti. Kdo se v tom má vyznat? Teď to má být ale úplně jinak!

Futsalová Sparta
29.10.
R.I.P. konec nadějí

Smutný konec kolapsu na tribuně: Šéf futsalové Sparty zemřel

Ten příběh má smutný konec. Prezident futsalové Sparty Zdeněk Větrovský zemřel v neděli 29. října v ranních hodinách. V umělém spánku ho lékaři udržovali od zářijového utkání Sparty s Plzní, kdy zkolaboval na tribuně.

Michal Seidler
aktualizováno 26.09.
baráž o mistrovství evropy

K postupu chyběl kousek! Čeští futsalisté s favoritem jen remizovali

Čeští futsalisté se na své deváté mistrovství evropy v řadě nepodívají. Rozhodl o tom barážový dvojzápas proti favorizovanému Srbsku. V odvetě sice na hřišti soupeře uhráli remízu, po domácí porážce jim tento výsledek ale nestačil.

Zápas futsalistů pražské Sparty
06.09.
kolaps boj o život

Zápas futsalové Sparty se změnil v boj o život. Prezident zkolaboval!

Nepříjemný závěr mělo utkání nejvyšší domácí futsalové soutěže mezi Spartou a Plzní. Prezident domácího klubu Zdeněk Větrovský totiž v hledišti zkolaboval