Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jan Veselý a Naťa Miladinovičová - 5
12.09.

GALERIE: Naťa Miladinovičová a Jan Veselý

Basketbalista Jan Veselý je ženatý a do světa se konečně dostaly fotky z krásného obřadu. Své ANO řekl už 1. srpna své přítelkyni Natě Miladinovičové na vinicích nedaleko města Subotica v Srbsku.

Naťa Miladinovičová a Jan Veselý
aktualizováno 12.09.
galerie slavnost na vinici

To je ona! Basketbalista Veselý si vzal krásku ze Srbska

Basketbalista Jan Veselý se oženil! Možná právě kvůli plánovanému termínu svatby se omluvil z účasti na mistrovství Evropy. Své ANO řekl o víkendu své přítelkyni Natě Miladinovičové na vinicích nedaleko města Subotica v Srbsku.

Dirk Nowitzki a Jan Veselý
07.06.
basketbal jsou jako bratři

Další Čech v NBA? Dallas chce do týmu dalších 213 centimetrů!

V nejprestižnější basketbalové soutěži světa NBA má Česko zatím jediného zástupce v podobě Tomáše Satoranského, který obléká dres Washington Wizards. Brzy by se ale statistika mohla změnit, protože podle webu basketballinsiders.com se některé kluby z NBA zajímají o Jana Veselého, který momentálně působí v tureckém Fenerbahce Istanbul.

Tomáš Satoranský, Jan Veselý a Jiří Welsch
aktualizováno 05.07.
nova sport další do party

Satoranský bude čtvrtý v pořadí. Tihle Češi si zahráli NBA před ním!

Až basketbalista Tomáš Satoranský podepíše tříletou smlouvu s Washingtonem Wizards, definitivně se stane dalším Čechem, který okusí nejlepší basketbalovou soutěž světa. Celkově bude už čtvrtým v pořadí, jak si vedli jeho předchůdci?

Jan Vesely
aktualizováno 20.01.
basketbal milují ho

Turecko opěvuje Veselého: Zvítězil v hlasování pro Utkání hvězd!

Český basketbalista Jan Veselý se dočkal ocenění z řad fanoušků. Ti mu totiž poslali nejvíce hlasů ze všech hráčů turecké ligy a zvolili si ho do Utkání hvězd. Veselý získal celkem 51 322 hlasů a oproti loňskému roku si polepšil o 20 tisíc hlasů, kdy v All Stars opět startoval.

Jiří Veselý
aktualizováno 05.08.
SMLOUVA NA DVA ROKY

Veselý končí v NBA, upsal se tureckému Fenerbahce

Český basketbalista Jan Veselý po třech sezonách opouští zámořskou NBA a vrací se zpět do Evropy. Od nové sezony bude hrát za Fenerbahce Istanbul. Turecký šampion a účastník Evropské ligy dnes oznámil, že s ostravským rodákem podepsal dvouletou smlouvu.

 

Reklama