Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Keane
26.08.
Fotbal Premier League

Děsivý střet hlavami: Keane z Evertonu utrpěl zlomeninu lebky!

Děsivá scéna byla k vidění během včerejšího zápasu mezi Bournemouth a Evertonem. Obránce druhého zmíněného celku Michael Keane z něj vyšel se zlomeninou lebky. Ukázala to dnešní vyšetření. Keane se ve výskoku srazil hlavou na hlavu se spoluhráčem Idrissaem Gueyem.

Wayne Rooney
27.06.
mls nová výzva

Domluveno: Rooney letí do USA, čeká ho i souboj s Dočkalem!

Wayne Rooney opouští Everton a míří do zámoří! Bývalý anglický reprezentant bude hrát za tým DC United, který konkurencí Dočkalova klubu Philadelphia Union. Podle anglických webů podepsal smlouvu na dva roky.

Wayne Rooney
11.05.
fotbal Odchod legendy

Rooney se loučí s Premier League! Od příští sezóny by měl hrát v USA

Podle informací britských médií přivítá americká MLS po Zlatanu Ibrahimoviči další velkou hvězdu. Mělo by jít o Waynea Rooneyho, který opustí anglickou Premier League a přestoupí do D.C. United. Smlouvu by měl podepsat 10. června, až se v zámořské soutěži otevře přestupové okno.

Prásk.tv píše:

Fanoušek strká penis do ucha reportérovi
čtěte o tématu Everton na Prásk.tv
Alfie Evans a fanoušci Evertonu
02.05.
R.I.P. dojemné loučení

S nebohým Alfie Evansem se loučil i Everton. Táta byl dojatý

Alfie Evans zemřel. Příběhem nebohého ještě ne dvouletého klučiny, kterého nemocnice v Liverpoolu na pokyn soudu odpojila od přístrojů, žil celý svět. Alfie ještě čtyři dny dýchal sám, než jeho trápení skončilo. A na Evertonu, jehož fandou se měl tenhle bojovník stát, se objevil i transparent, který vyprovodil chlapce na poslední cestu…

Fanoušci Dortmundu a Wayne Rooney (Everton)
04.04.
Stadiony Příliš se neliší

Everton staví nový stadion a kopíruje Dortmund: Toto je důvod!

Everton už se těší na to, až se přestěhuje na nový stadion. Americký architekt Dan Meis, jenž má výstavbu nového fotbalového stánku na starost, promluvil s fanoušky o jejich představách. Shodli se na tom, že chtějí, aby se do budoucna vytvořila taková atmosféra, jako bývá na zápasech v Dortmundu. A tak i nový stadionu Evertonu budu hodně inspirovaný tím, který má Borussia.

James McCarthy
21.01.
Fotbal Premier League

Děsivé zranění: Opora Evertonu si nadvakrát zlomila nohu! VIDEO

Diváci, kteří přišli na včerejší utkání Evertonu a West Bromu na jeden moment asi do smrti nezapomenou. Bohužel nešlo o gólovou situaci či jiný pozitivní fotbalový zážitek. Řeč je totiž o zranění záložníka domácího týmu Jamese McCarthyho. Ten si nadvakrát zlomil nohu. Do pláče kvůli tomu bylo i soupeřům.

Wayne Rooney
aktualizováno 30.11.
fotbal to se nevidí

Rooney pobláznil Anglii gólem z půlky! Hattrick jako z říše snů

Kdepak, tenhle kanonýr ještě zdaleka nepatří do starého železa! Wayne Rooney se ve středečním zápase proti Westhamu blýskl hattrickem, ale ne tak ledajakým. Třetí gól totiž kapitán Evertonu vstřelil z poloviny hřiště!

Fanoušek Evertonu
aktualizováno 20.10.
fotbal bitka s fanoušky

Táta, nebo blázen?! V jedné ruce držel dítě a druhou mlátil brankáře

Zápas Evropské ligy mezi domácím Evertonem a francouzským Lyonem nabídl kromě vítězství hostů také potyčku mezi hráči obou celků. Do té se však zapletlo i několik příznivců z tribun. Jeden z fanoušků dokonce plácl po hlavě brankáře Lyonu a vůbec neřešil, že v druhé ruce drží malé dítě!

Michal Jinoch a Josef Hušbauer
28.09.
Blog Názory expertů

Hušbauer? Citelná ztráta. Astana potrápí, myslí si Michal Jinoch!

Už dnes pokračuje Evropská fotbalová liga dalšími zápasy. Na stanici Nova Sport 1 startuje od 17:00 bitva mezi FC Atlanta a SK Slavia Praha. Bude se rozhodně na co koukat, to ostatně potvrzuje i komentátor Michal Jinoch, který doprovodí svým komentářem krom tohoto zápasu i pozdějí zápas Everton vs. Apollon, který začíná pět minut po 21. hodině.

Wayne Rooney
06.09.
Fotbal Bujarý večer

Rooneyho opilecký skandál: Ještě jednou a letíš, zní z Evertonu!

Wayne Rooney se poprvé od svého skandálu s řízením pod vlivem alkoholu a možnou nevěrou objevil v tréninkovém centru Evertonu. Od trenéra Ronalda Koemana dostal hříšník poslední varování. Teď bude mít bývalý anglický kapitán ve svém staronovém klubu vojnu a bude pod přísným dohledem.