Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

HBC Rakovník
13.11.
Hokejbal Stane se

Policie zastavila extraligový zápas. Způsobil to tento šílený omyl!

Chtěli pomáhat a chránit, ale vyrazili tam, kde to nebylo potřeba. Policisté zastavili extraligový zápas v Rakovníku, protože se domnívali, že na hokejbalovém hřišti musí rozehnat nějakou hromadnou bitku – ne však sportovní. Ani jedno, ani druhé. Šlo jen o šílený omyl v telefonní komunikaci.

Bermudy hokejbal
16.08.
Na ostrůvku Sportovní sen

Hokejbalový ráj? Tento stadion na exotických Bermudách! FOTO

Srdce hokejbalistů zaplesá při pohledu na stadion, který je vybudovaný na Bermudských ostrovech. Ty jsou do počtu obyvatel velké zhruba jako Kladno nebo Most, mají přes 65 tisíc obyvatel. I tak hrají skupinu B mistrovství světa a letos se reprezentace Bermud objevila i v Pardubicích v rámci světového šampionátu. Nádherný hokejbalový stánek si můžete prohlédnout v galerii v tomto článku.

Filip Červinka a Michael Špaček
27.07.
Spolupráce pěkné gesto

Hokejista Winnipegu Špaček: Podpořil nemocného hokejbalistu!

Hokejbalový nadšenec a veliký sympaťák, to je redaktor internetové stránky hokejbal.cz Filip Červinka. Nejen že v minulosti sám aktivně hrával, teď navíc přispívá k propagaci tohoto sportu i pasivně a to v podobě psaní článků a správy sociálních sítí. Před pěti měsíci ale vážně onemocněl, když mu lékaři diagnostikovali rakovinu varlat. V boji proti zákeřné nemoci ale není sám, podpořil ho i hokejista Michael Špaček.

České hokejbalové reprezentantky
aktualizováno 10.06.
velký úspěch gratulujeme!

České holky slaví: Na domácí půdě vybojovaly titul mistryň světa!

České hokejbalistky slaví na domácím mistrovství světa v Pardubicích premiérový titul. Ve finále zdolaly Spojené státy americké 4:3 v prodloužení, vítěznou branku vstřelila v čase 45:55 Aneta Lédlová. Svěřenky trenéra Karla Manharta získaly i na historicky šestém světovém šampionátu medaili, ale po čtyřech bronzech a stříbru dosáhly poprvé na tu nejcennější.

Spiro Goulakos
08.06.
Hokejbal Mistrovství světa

Překonal rakovinu, zahrál si AHL. Teď chce udělat úspěch s Řeckem!

Spiro Goulakos je kanadský hokejista s řeckými kořeny, který Řecko reprezentuje na právě probíhajícím hokejbalovém mistrovství světa v Pardubicích. Ve svém životě toho už překonal hodně, ale to největší vítězství si připsal nad zdoláním rakoviny. Teď se chce s řeckou reprezentací probít do semifinále.

Smiter Kaila a hokejbalové mistrovství světa
30.05.
Hokejbal Mistrovství světa

MS 2017 Pardubice: Indický Jágr, rváč z NHL, Slipčenko za Kajmany!

Hokejbalové mistrovství světa by se mohlo zdát možná nezajímavé. Medializace tohoto sportu není zdaleka tak rozsáhlá, jako je tomu u mnohých jiných disciplín. Světový šampionát se ale přesouvá po osmi letech zase do českého města, konkrétně do Pardubic. Pokud do dějiště turnaje zavítáte, potkáte mnoho zajímavých tváří. Českou reprezentaci vede Drahomír Kadlec a za Indii bude znovu hrát hokejbalový Jágr.

Libor Topolánek
08.05.
Vzpomínka Hokejbalová extraliga

Pražané vyhráli titul a ukazovali do nebe: Pro zesnulého mistra světa!

Na konci října šokovala nejen hokejbalové fanoušky smutná zpráva. Libor Topolánek, jeden z nejlepších hokejbalistů v České republice i na světě, pětinásobný mistr České republiky a dvojnásobný mistr světa, náhle zemřel. Tento víkend se dohrálo finále hokejbalové extraligy, které bylo věnováno právě Topolánkovi. Shodou okolností hrál během své kariéry za oba letošní finalisty.

Libor Topolánek
aktualizováno 30.04.
Hokejbal Česká extraliga

Finále hokejbalové extraligy: Hrálo se za zesnulého mistra světa!

Na konci října šokovala nejen hokejbalové fanoušky smutná zpráva. Libor Topolánek, jeden z nejlepších hokejbalistů v České republice i na světě, pětinásobný mistr České republiky a dvojnásobný mistr světa, náhle zemřel. Tento víkend se hrálo finále hokejbalové extraligy, které je věnováno právě Topolánkovi. Shodou okolností hrál během své kariéry za oba letošní finalisty.

Karel Kubát
aktualizováno 11.04.
Hokejbal Zákeřnost

VIDEO, ostrý faul: Hokejista Kubát neudržel na hokejbale nervy! 

O hokejistech je známo, že se po sezoně jdou odreagovat do jiného sportovního odvětví. Tím si také často zpestřují suchou přípravu a mnoho z nich vymění puk za oranžový míček a brusle za tenisky. Hokejový obránce Litvínova chodí během vyřazovacích bojů vypomáhat hokejbalistům z Ústí nad Labem, ale to, co předvedl v utkání proti Plzni, tím se v dobrém světle neukázal.

Michal Šťastný, hokejbalista HBC Kladno
03.04.
Hokejbal Drama na hřišti

DĚSIVÉ: Hokejbalistovi z Kladna šlo o život, pomohli mu rozhodčí!

Teprve sedmnáctiletý hokejbalista z Kladna Michal Š. dlouho nezapomene na zápas proti Letohradu. Bohužel nepůjde o hezké vzpomínky a už vůbec ne o ty sportovní. Michalovi totiž šlo o život, když mu po pádu zapadl jazyk. Jako hrdinové jsou teď oslavováni oba rozhodčí, kteří neprodleně zasáhli a mladému obránci bleskově pomohli.