Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
20.03.
Tenisový pár Jsou šťastní

Skvělá zpráva: Štěpánek bude tátou, s Vaidišovou čekají miminko

Šťastnou zprávu oznámil bývalý tenista Radek Štěpánek a jeho přítelkyně a zároveň bývalá manželka Nicole Vaidišová. Pár, který se k sobě po letech vrátil, čeká potomka. Uvedl to na sociální síti.

Radek Štěpánek slaví narozeniny
aktualizováno 27.11.
Oslavenec Krásné přání

Štěpánek má narozeniny: Takto mu přála jeho láska Vaidišová! FOTO

Pokud jste doposud pochybovali o tom, jestli jsou někdejší manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová znovu spolu, nejnovější fotka ze sociální sítě bývalé tenistky vás přesvědčí. Pár navíc můžete často potkat v centru Prahy ruku v ruce. Dnes Štěpánek slaví 39. narozeniny a Nicole mu veřejně poslala pěkně zamilované přání – na fotku se podívejte v tomto článku.

Jana Novotná
20.11.
Tenisté Smutné reakce

Čeští tenisté v šoku: O nemoci Novotné nevěděli, takto vzpomínají

Český tenis stále vstřebává smutnou zprávu, která v pondělí ráno obletěla svět. Jana Novotná podlehla rakovině ve věku 49 let. O její nemoci mnoho současných ani bývalých tenistů nevědělo. Redakce Nova Sport získala od několika z nich reakce.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov - Pomáhat přišel i Kotek s Vaidišovou - 1
čtěte o tématu Nicole Vaidišová na Prásk.tv
Vaidišová a Štěpánek
16.11.
Neskrývaná romantika Třetí pokus

Zase spolu! Štěpánek si v Dubaji pěkně hýčká Vaidišovou

Před dvěma dny ukončil vrcholovou kariéru, svět tím ale pro tenistu Radka Štěpánka rozhodně neskončil. Svou novou životní etapu zahájil dovolenou v Dubaji, kde opět toká ve společnosti své osudové lásky, exmanželky Nicole Vaidišové!

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
10.11.
Foto Ze soukromí

Štěpánek a Vaidišová: Jsou spolu? FOTO uvnitř mluví za vše!

Spekulovalo se o tom dlouho a indicie přibývaly. Ex-manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se spolu objevili na fotbalovém utkání pražské Sparty na konci října. Pak tenista na tiskové konferenci uvedl, že o nich už bylo napsáno všechno a tak nechal toto téma bez jednoznačné odpovědi. Vaidišová to ale teď (zřejmě) definitivně rozsekla. Podívejte se, jakou fotku zveřejnila. Ta mluví za vše.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
02.11.
Tenis Plno emocí

Vrátil se Štěpánek k Vaidišové? Takhle zní jeho odpověď! VIDEO

Byla to tisková konference, kterou nakonec doprovodily emoce a plno slz. Radek Štěpánek se loučil po šestnácti letech se svým trenérem Markem Všetíčkem. Zejména ten byl z tohoto konce hodně naměkko. Na závěr přišla řeč i na spekulace ohledně toho, jestli se český tenista vrátil ke své bývalé manželce Nicole Vaidišové.

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová na fotbale
30.10.
fotbal exmanželé na fotbale

Opět spolu?! Tenista Štěpánek přistižen na Spartě s Vaidišovou!

Fotbalové utkání mezi pražskou Spartou a ostravským Baníkem nenabídlo jen drama na hřišti, ale i romantiku v ochozech. Mezi fanoušky se bok po boku objevili exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová.

Wimbledonský servis s Nicole Vaidišovou
aktualizováno 10.07.
Rozhovor Wimbledonský servis

Vaidišová: Berdych na trávě umí, na Kvitovou kladly velké nároky!

Tenisová expertka Nova Sport pro Wimbledon a bývalá profesionální hráčka Nicole Vaidišová byla hostem ranního Wimbledonského servisu. S moderátorem Vojtěchem Tichavou rozebírala především výkony českých tenistek Petry Kvitové a Karolíny Plíškové. Řeč byla také o posledním českém zástupci na letošním londýnském grandslamu Tomáši Berdychovi.

Nicole Vaidišová a Štěpán Sokol
03.07.

GALERIE: Vaidišová moderuje Sportovní noviny

Už dnes začíná nejstarší tenisový Grand Slam Wimbledon, který si zaslouží mimořádnou pozornost. A proto budete moci průběh celého turnaje sledovat na stanicích Nova Sport. Na vašich obrazovkách se ale objeví také jedna povědomá tvář v netradiční roli. Moderování Sportovních novin si vyzkouší Nicole Vaidišová a svou premiéru bude mít již dnes večer!

Nicole Vaidišová
aktualizováno 03.07.
televize nova tenisová expertka

Nicole Vaidišová v netradiční roli: Bude moderovat Sportovní noviny!

Už dnes začíná nejstarší tenisový Grand Slam Wimbledon, který si zaslouží mimořádnou pozornost, a proto budete moci průběh celého turnaje sledovat na stanicích Nova Sport. Na vašich obrazovkách se ale objeví také jedna povědomá tvář v netradiční roli. Moderování Sportovních novin si vyzkouší Nicole Vaidišová a svou premiéru bude mít již dnes večer!