Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wimbledonský servis s Nicole Vaidišovou
aktualizováno 10.07.
Rozhovor Wimbledonský servis

Vaidišová: Berdych na trávě umí, na Kvitovou kladly velké nároky!

Tenisová expertka Nova Sport pro Wimbledon a bývalá profesionální hráčka Nicole Vaidišová byla hostem ranního Wimbledonského servisu. S moderátorem Vojtěchem Tichavou rozebírala především výkony českých tenistek Petry Kvitové a Karolíny Plíškové. Řeč byla také o posledním českém zástupci na letošním londýnském grandslamu Tomáši Berdychovi.

Nicole Vaidišová a Štěpán Sokol
03.07.

GALERIE: Vaidišová moderuje Sportovní noviny

Už dnes začíná nejstarší tenisový Grand Slam Wimbledon, který si zaslouží mimořádnou pozornost. A proto budete moci průběh celého turnaje sledovat na stanicích Nova Sport. Na vašich obrazovkách se ale objeví také jedna povědomá tvář v netradiční roli. Moderování Sportovních novin si vyzkouší Nicole Vaidišová a svou premiéru bude mít již dnes večer!

Nicole Vaidišová
aktualizováno 03.07.
televize nova tenisová expertka

Nicole Vaidišová v netradiční roli: Bude moderovat Sportovní noviny!

Už dnes začíná nejstarší tenisový Grand Slam Wimbledon, který si zaslouží mimořádnou pozornost, a proto budete moci průběh celého turnaje sledovat na stanicích Nova Sport. Na vašich obrazovkách se ale objeví také jedna povědomá tvář v netradiční roli. Moderování Sportovních novin si vyzkouší Nicole Vaidišová a svou premiéru bude mít již dnes večer!

Prásk.tv píše:

Nicole Vaidišová
čtěte o tématu Nicole Vaidišová na Prásk.tv
Nicole Vaidišová
aktualizováno 20.07.
vzkaz světová tenistka

Vážné rozhodnutí Vaidišové: Toto jsou pro mě hodně těžká slova!

Už toho má dost. Nicole Vaidišové se nevydařil návrat na kurty podle představ, proto se rozhodla definitivně skončit s tenisem. Bývalou světovou sedmičku sužovaly v posledních měsících zdravotní trable, proto svým fanouškům poslala jasný vzkaz.

Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou - 8
13.02.

GALERIE: Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou

Tři roky žili po svém boku jako manželé, ale pak se rozešli. Nyní se jejich cesty znovu spojili. Tenista Radek Štěpánek oznámil, že se dal znovu dohromady s bývalou sedmou hráčkou světového žebříčku Nicole Vaidišovou!

Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou
aktualizováno 13.02.
galerie tenisový pár

Exmanželé zase spolu: Tenista Štěpánek se vrátil k Vaidišové!

Manželství jim sice nevyšlo úplně podle jejich představ, ale nyní se jejich cesty znovu spojily. Tenista Radek Štěpánek opět randí s Nicole Vaidišovou! Návrat k bývalé sedmé hráčce světa oznámil daviscupový hrdina prostřednictvím Facebooku.

Nicole Vaidišová
31.03.
Úspěšný comeback

Vaidišová jako RAKETA! Za půl roku vystoupala o 665 míst

Nicole Vaidišová dokázala to, v co mnoho lidí ještě před několika měsíci nechtělo ani věřit. A to úspěšně se vrátit na tenisové kurty. Zpočátku to nebylo jednoduché, teď už ale česká hráčka, která se k tenisu vrátila po více než čtyřech letech, dokáže potrápit i tenistky elitní světové desítky.

Nicole Vaidišová
03.03.
WTA pořádný návrat

Sen je zase blíž! Vaidišovou čeká konečně velký zápas

Comeback Nicol Vaidišové na kurty vypadá zase o něco reálněji. Po dlouhých pěti letech si zahraje na turnaji nejprestižnější série WTA. Vadišová uspěla v kvalifikaci v Mexiku.

Nicole Vaidišová
07.02.
JE VE FORMĚ

Vaidišová vyhrála 6. zápas v řadě a po sedmi letech je v semifinále

Nicole Vaidišová v září loňského roku oznámila návrat na kurty, ale nikterak zázračně se jí nevedlo. Nyní je ale vše jinak a česká tenistka se poprvé od ledna 2008 probojovala do semifinále.

Nicole Vaidišová
aktualizováno 06.02.
PRÝ MÁ NA TOP 20

Vaidišová vyhrála pátý zápas v řadě. Nejdůležitější je pro ní zdraví

Nicole Vaidišová svůj návrat k tenisu pořád nevzdává. Na kurty se vrátila po více než čtyřleté pauze loni v září a konečně se jí začíná dařit. Na turnaji v Americkém Middlandu postoupila z kvalifikace už čtvrtfinále.