Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
25.05.
Tenisté Staří novomanželé

Štěpánek, Vaidišová zase spolu: Takhle mezi tím měnili partnery!

Znovu jsou spolu a doufají, že napodruhé už to vydrží napořád. Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová si pět let po rozvodu řekli opět ano. Připomeňte si životy staronových manželů, jejich partnery i kariérní úspěchy. Vzpomínáte třeba na to, jak randil Štěpánek s Petrou Kvitovou? Jak Vaidišová s golfistou Suchanem? Nebo na to, jak Štěpánek získal medaili na olympiádě?

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
aktualizováno 25.05.
sport a vztahy gratulujeme

Štěpánek s Vaidišovou znovu manželé! Svatební repete v utajení

Tak už do toho znovu praštili! Radek Štepánek a Nicole Vaidišová si dnes podruhé řekli ano a uzavřeli opět manželský sňatek. Jejich druhá svatba proběhla v utajení na radnici v Praze ve Stodůlkách.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
13.05.
Tenista Že by vysvětloval?

Štěpánek vyrazil s Vaidišovou na Čapí hnízdo: Proběhlo usmiřování?

V týdnu se v médiích řešil románek bývalého tenisty Radka Štěpánka a kontroverzní celebrity Ornelly Koktové. Zatímco Štěpánek všechno popírá, Ornella tvrdí opak. A vzhledem k tomu, že Štěpánek žije se svou bývalou manželkou Nicole Vaidišovou, se kterou čeká dítě, možná chtěl doma ve všech věcech udělat jasno. Tedy doma úplně ne, ale na Čapím hnízdu.

Prásk.tv píše:

Vaidišová a Štěpánek
čtěte o tématu Nicole Vaidišová na Prásk.tv
Radek Štěpánek
aktualizováno 09.05.
sport a vztahy šílený bizár

Tenista Štěpánek řeší problém: Nevěra s Ornellou Koktovou!?

Dnes již bývalý český tenista Radek Štepánek se těší na narození svého prvního dítěte, které očekává se svojí přítelkyní a bývalou manželkou Nicole Vaidišovou. Radost mu ale rozhodně nedělá bizarní celebrita Ornella Koktová, která během pro Blesk.cz prozradila, že s dvojnásobným vítězem Davis Cupu prožila krátký románek!

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
20.03.
Tenisový pár Jsou šťastní

Skvělá zpráva: Štěpánek bude tátou, s Vaidišovou čekají miminko

Šťastnou zprávu oznámil bývalý tenista Radek Štěpánek a jeho přítelkyně a zároveň bývalá manželka Nicole Vaidišová. Pár, který se k sobě po letech vrátil, čeká potomka. Uvedl to na sociální síti.

Radek Štěpánek slaví narozeniny
aktualizováno 27.11.
Oslavenec Krásné přání

Štěpánek má narozeniny: Takto mu přála jeho láska Vaidišová! FOTO

Pokud jste doposud pochybovali o tom, jestli jsou někdejší manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová znovu spolu, nejnovější fotka ze sociální sítě bývalé tenistky vás přesvědčí. Pár navíc můžete často potkat v centru Prahy ruku v ruce. Dnes Štěpánek slaví 39. narozeniny a Nicole mu veřejně poslala pěkně zamilované přání – na fotku se podívejte v tomto článku.

Jana Novotná
20.11.
Tenisté Smutné reakce

Čeští tenisté v šoku: O nemoci Novotné nevěděli, takto vzpomínají

Český tenis stále vstřebává smutnou zprávu, která v pondělí ráno obletěla svět. Jana Novotná podlehla rakovině ve věku 49 let. O její nemoci mnoho současných ani bývalých tenistů nevědělo. Redakce Nova Sport získala od několika z nich reakce.

Vaidišová a Štěpánek
16.11.
Neskrývaná romantika Třetí pokus

Zase spolu! Štěpánek si v Dubaji pěkně hýčká Vaidišovou

Před dvěma dny ukončil vrcholovou kariéru, svět tím ale pro tenistu Radka Štěpánka rozhodně neskončil. Svou novou životní etapu zahájil dovolenou v Dubaji, kde opět toká ve společnosti své osudové lásky, exmanželky Nicole Vaidišové!

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
10.11.
Foto Ze soukromí

Štěpánek a Vaidišová: Jsou spolu? FOTO uvnitř mluví za vše!

Spekulovalo se o tom dlouho a indicie přibývaly. Ex-manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se spolu objevili na fotbalovém utkání pražské Sparty na konci října. Pak tenista na tiskové konferenci uvedl, že o nich už bylo napsáno všechno a tak nechal toto téma bez jednoznačné odpovědi. Vaidišová to ale teď (zřejmě) definitivně rozsekla. Podívejte se, jakou fotku zveřejnila. Ta mluví za vše.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
02.11.
Tenis Plno emocí

Vrátil se Štěpánek k Vaidišové? Takhle zní jeho odpověď! VIDEO

Byla to tisková konference, kterou nakonec doprovodily emoce a plno slz. Radek Štěpánek se loučil po šestnácti letech se svým trenérem Markem Všetíčkem. Zejména ten byl z tohoto konce hodně naměkko. Na závěr přišla řeč i na spekulace ohledně toho, jestli se český tenista vrátil ke své bývalé manželce Nicole Vaidišové.