Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2151774
aktualizováno 11.06.
nova sport jako expert

Wimbledon je tenisový Vatikán, říká Štěpec. Letos má novou roli

Čtrnáctkrát bojoval ve Wimbledonu o slávu a sehrál v něm nespočet nádherných zápasů. Ve svých 39 letech se ale Radek Štěpánek rozhodl svou tenisovou kariéru ukončit. Když se ho zeptáte na pocity, které v něm vyvolává All England Club, mluví o tenisovém Vatikánu.

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
25.05.
Tenisté Staří novomanželé

Štěpánek, Vaidišová zase spolu: Takhle mezi tím měnili partnery!

Znovu jsou spolu a doufají, že napodruhé už to vydrží napořád. Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová si pět let po rozvodu řekli opět ano. Připomeňte si životy staronových manželů, jejich partnery i kariérní úspěchy. Vzpomínáte třeba na to, jak randil Štěpánek s Petrou Kvitovou? Jak Vaidišová s golfistou Suchanem? Nebo na to, jak Štěpánek získal medaili na olympiádě?

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
aktualizováno 25.05.
sport a vztahy gratulujeme

Štěpánek s Vaidišovou znovu manželé! Svatební repete v utajení

Tak už do toho znovu praštili! Radek Štepánek a Nicole Vaidišová si dnes podruhé řekli ano a uzavřeli opět manželský sňatek. Jejich druhá svatba proběhla v utajení na radnici v Praze ve Stodůlkách.

Prásk.tv píše:

Leoš Mareš, Radek Štěpánek a Tomáš Berdych - 1
čtěte o tématu Radek Štěpánek na Prásk.tv
Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
13.05.
Tenista Že by vysvětloval?

Štěpánek vyrazil s Vaidišovou na Čapí hnízdo: Proběhlo usmiřování?

V týdnu se v médiích řešil románek bývalého tenisty Radka Štěpánka a kontroverzní celebrity Ornelly Koktové. Zatímco Štěpánek všechno popírá, Ornella tvrdí opak. A vzhledem k tomu, že Štěpánek žije se svou bývalou manželkou Nicole Vaidišovou, se kterou čeká dítě, možná chtěl doma ve všech věcech udělat jasno. Tedy doma úplně ne, ale na Čapím hnízdu.

Radek Štěpánek
aktualizováno 09.05.
sport a vztahy šílený bizár

Tenista Štěpánek řeší problém: Nevěra s Ornellou Koktovou!?

Dnes již bývalý český tenista Radek Štepánek se těší na narození svého prvního dítěte, které očekává se svojí přítelkyní a bývalou manželkou Nicole Vaidišovou. Radost mu ale rozhodně nedělá bizarní celebrita Ornella Koktová, která během pro Blesk.cz prozradila, že s dvojnásobným vítězem Davis Cupu prožila krátký románek!

Ornella Koktová a Radek Štěpánek
09.05.

GALERIE: Ornella Koktová měla mít románek s Radkem Štěpánkem

Dnes již bývalý tenista Radek Štěpánek se musel vyjádřit k údajnému románku s Ornellou Koktovou, který rozebírala bulvární show internetové televize.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
04.04.
Vyhazov Po čtyřech měsících

Djokovič dal Štěpánkovi padáka: Spolupráce končí po 4 měsících!

Spolupráce, která však dlouho netrvala. Radek Štěpánek po čtyřech měsících končí v trenérském štábu Novaka Djokoviče. Hvězdný Srb to oznámil na svém oficiálním webu. U Djokoviče nedávno skončil i Andre Agassi.

Novak Djokovič a jeho trenérři
31.03.
trápení prostě to nejde

Djokoviče opustil superkouč! Agassi naznačuje hádky v týmu

Novak Djokovič dál tápe a po dvou prohrách v prvních kolech na turnajích v Indian Wells a Miami od něj odešel kouč Andre Agassi. Hvězdná spolupráce úspěšná nebyla a trvala jen necelý rok.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
20.03.
Tenisový pár Jsou šťastní

Skvělá zpráva: Štěpánek bude tátou, s Vaidišovou čekají miminko

Šťastnou zprávu oznámil bývalý tenista Radek Štěpánek a jeho přítelkyně a zároveň bývalá manželka Nicole Vaidišová. Pár, který se k sobě po letech vrátil, čeká potomka. Uvedl to na sociální síti.

Sebastian Korda a Radek Štěpánek
27.01.
tenis Gratulace od srdce

Tajemný vzkaz Štěpánka! Co vzkázal synovi Petra Kordy?

Triumf Sebastiana Kordy v juniorské dvouhře na Australian Open nenechal chladným jen americké a české tenisové fanoušky, ale také legendárního Radka Štěpánka. Ten synovi talentovaného Petra Kordy pogratuloval a navrch přidal tajemný vzkaz!