Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
20.11.
Tenis Fáma nebo fakt?

"Novým trenérem Djokoviče bude Štěpánek," píší srbská média!

Posledních pár měsíců se v mediích po celém světě objevují spekulace kolem nového trenéra pro Novaka Djokovice. Nejčastěji se zmiňuje jméno Radka Štěpánka. V Srbsku už to dokonce považují za hotovou věc.

Vaidišová a Štěpánek
16.11.
Neskrývaná romantika Třetí pokus

Zase spolu! Štěpánek si v Dubaji pěkně hýčká Vaidišovou

Před dvěma dny ukončil vrcholovou kariéru, svět tím ale pro tenistu Radka Štěpánka rozhodně neskončil. Svou novou životní etapu zahájil dovolenou v Dubaji, kde opět toká ve společnosti své osudové lásky, exmanželky Nicole Vaidišové!

Radek Štěpánek
15.11.
facebook dojemné loučení

Tohle byly první krůčky bojovníka Štěpce: FOTO ze začátku kariéry!

Rozloučil se s vínem v ruce a slíbil, že jedna rozlučka ještě bude na kurtu. Radek Štěpánek dával českým fanouškům v průběhu své kariéry spoustu radosti. Ještě jeden dojemný vzkaz ale pak nechal na svém facebooku a přidal jednu úžasnou fotku.

Prásk.tv píše:

Leoš Mareš, Radek Štěpánek a Tomáš Berdych - 1
čtěte o tématu Radek Štěpánek na Prásk.tv
Radek Štěpánek
14.11.
Tenista Velký přehled

Radek Štěpánek? Nejen úspěchy, ale i spousta partnerek a zranění!

Nejen tenisová kariéra Radka Štěpánka, kterou dnes ukončil, byla pestrá. Rozhodně stojí za to, připomenout si celý jeho život. Do něj patřily tedy úspěchy na kurtech, s tím spojená zranění, ale i několik partnerek, které byly povětšinou také z tenisového prostředí.

Radek Štěpánek
14.11.
Tenista Konec kariéry

Radek Štěpánek oznámil, že končí s tenisem. Důvodem je zdraví!

Český tenista Radek Štěpánek ukončil v 38 letech hráčskou kariéru. Informoval o tom dnes na mimořádné tiskové konferenci. Rodák z Karviné vyhrál dvakrát Davis Cup a dva grandslamy ve čtyřhře. Rozhodl se tak kvůli dlouhodobým zdravotním problémům.

Radek Štěpánek
14.11.
Tenis tisková konference

VIDEO: Takhle vypadalo loučení Štěpánka s tenisovou kariérou!

Tenista Radek Štěpánek dnes na mimořádné tiskové konferenci oznámil, že končí s hráčskou kariérou. Ve videu v tomto článku se podívejte, jak jeho loučení probíhalo.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
10.11.
Foto Ze soukromí

Štěpánek a Vaidišová: Jsou spolu? FOTO uvnitř mluví za vše!

Spekulovalo se o tom dlouho a indicie přibývaly. Ex-manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se spolu objevili na fotbalovém utkání pražské Sparty na konci října. Pak tenista na tiskové konferenci uvedl, že o nich už bylo napsáno všechno a tak nechal toto téma bez jednoznačné odpovědi. Vaidišová to ale teď (zřejmě) definitivně rozsekla. Podívejte se, jakou fotku zveřejnila. Ta mluví za vše.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
02.11.
Tenis Plno emocí

Vrátil se Štěpánek k Vaidišové? Takhle zní jeho odpověď! VIDEO

Byla to tisková konference, kterou nakonec doprovodily emoce a plno slz. Radek Štěpánek se loučil po šestnácti letech se svým trenérem Markem Všetíčkem. Zejména ten byl z tohoto konce hodně naměkko. Na závěr přišla řeč i na spekulace ohledně toho, jestli se český tenista vrátil ke své bývalé manželce Nicole Vaidišové.

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová na fotbale
30.10.
fotbal exmanželé na fotbale

Opět spolu?! Tenista Štěpánek přistižen na Spartě s Vaidišovou!

Fotbalové utkání mezi pražskou Spartou a ostravským Baníkem nenabídlo jen drama na hřišti, ale i romantiku v ochozech. Mezi fanoušky se bok po boku objevili exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová.

Radek Štěpánek
22.08.
Tenis Aktuální stav

Pro Štěpánka konec sezony: Srdce chce, ale nejde to. Hrát chci dál!

Tenista Radek Štěpánek se dostává po operaci bederní páteře pomalu do kupy. Fanouškům prostřednictvím sociální sítě poslal osmatřicetiletý hráč jasný vzkaz. Sice je zdravý, jeho srdce ho na kurt táhne, ale doktoři radí, aby už nehrál. Štěpánek je poslechl a sezona tak pro něj končí. S kariérou se však loučit ještě nechce.