Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radek Štepánek
aktualizováno 17.08.
tenis kritika ze všech stran

Štěpánek kritizuje změny v Davis Cupu a posteskl si fanouškům!

Celý tenisový svět řeší radikální reformu Davis Cupu, která oblíbenou týmovou soutěž změnila k nepoznání. Změna se nelíbí snad nikomu a například dvojnásobný vítěz turnaje Radek Štěpánek si posteskl na sociálních sítích.

Radek Štěpánek
08.08.
Tenista Poslední zápas

Rozlučka s kariérou? Bude to emočně těžké, přiznal Štěpánek!

Radka Štěpánka během kariéry provázela mnohá zranění a zdravotní problémy byly i důvodem, proč český tenista ukončil v listopadu svou bohatou kariéru. Teď Štěpánek chystá rozlučku, na kterou pozval mimo jiných i Srba Novaka Djokoviče, který se tak poprvé představí na kurtu v České republice. V rozhovoru pro televizi Nova mluvil Štěpánek i o nové životní roli – o roli otce.

Radek Štěpánek je otcem
aktualizováno 10.07.
tenis Radostná novinka

Štěpánek je otcem! Tohle je první FOTO jeho dcerky!

Legendární tenista Radek Štěpánek se stal hrdým otcem. Jeho vyvolená Nicole Vaidišová mu porodila dceru už před pár dny, teprve dnes ale hrdý pár radostnou novinku oznámil na sociálních sítích. Jak svou holčičku pojmenovali?

Prásk.tv píše:

Vaidišová a Štěpánek
čtěte o tématu Radek Štěpánek na Prásk.tv
2151774
aktualizováno 11.06.
nova sport jako expert

Wimbledon je tenisový Vatikán, říká Štěpec. Letos má novou roli

Čtrnáctkrát bojoval ve Wimbledonu o slávu a sehrál v něm nespočet nádherných zápasů. Ve svých 39 letech se ale Radek Štěpánek rozhodl svou tenisovou kariéru ukončit. Když se ho zeptáte na pocity, které v něm vyvolává All England Club, mluví o tenisovém Vatikánu.

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
25.05.
Tenisté Staří novomanželé

Štěpánek, Vaidišová zase spolu: Takhle mezi tím měnili partnery!

Znovu jsou spolu a doufají, že napodruhé už to vydrží napořád. Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová si pět let po rozvodu řekli opět ano. Připomeňte si životy staronových manželů, jejich partnery i kariérní úspěchy. Vzpomínáte třeba na to, jak randil Štěpánek s Petrou Kvitovou? Jak Vaidišová s golfistou Suchanem? Nebo na to, jak Štěpánek získal medaili na olympiádě?

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
aktualizováno 25.05.
sport a vztahy gratulujeme

Štěpánek s Vaidišovou znovu manželé! Svatební repete v utajení

Tak už do toho znovu praštili! Radek Štepánek a Nicole Vaidišová si dnes podruhé řekli ano a uzavřeli opět manželský sňatek. Jejich druhá svatba proběhla v utajení na radnici v Praze ve Stodůlkách.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
13.05.
Tenista Že by vysvětloval?

Štěpánek vyrazil s Vaidišovou na Čapí hnízdo: Proběhlo usmiřování?

V týdnu se v médiích řešil románek bývalého tenisty Radka Štěpánka a kontroverzní celebrity Ornelly Koktové. Zatímco Štěpánek všechno popírá, Ornella tvrdí opak. A vzhledem k tomu, že Štěpánek žije se svou bývalou manželkou Nicole Vaidišovou, se kterou čeká dítě, možná chtěl doma ve všech věcech udělat jasno. Tedy doma úplně ne, ale na Čapím hnízdu.

Radek Štěpánek
aktualizováno 09.05.
sport a vztahy šílený bizár

Tenista Štěpánek řeší problém: Nevěra s Ornellou Koktovou!?

Dnes již bývalý český tenista Radek Štepánek se těší na narození svého prvního dítěte, které očekává se svojí přítelkyní a bývalou manželkou Nicole Vaidišovou. Radost mu ale rozhodně nedělá bizarní celebrita Ornella Koktová, která během pro Blesk.cz prozradila, že s dvojnásobným vítězem Davis Cupu prožila krátký románek!

Ornella Koktová a Radek Štěpánek
09.05.

GALERIE: Ornella Koktová měla mít románek s Radkem Štěpánkem

Dnes již bývalý tenista Radek Štěpánek se musel vyjádřit k údajnému románku s Ornellou Koktovou, který rozebírala bulvární show internetové televize.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
04.04.
Vyhazov Po čtyřech měsících

Djokovič dal Štěpánkovi padáka: Spolupráce končí po 4 měsících!

Spolupráce, která však dlouho netrvala. Radek Štěpánek po čtyřech měsících končí v trenérském štábu Novaka Djokoviče. Hvězdný Srb to oznámil na svém oficiálním webu. U Djokoviče nedávno skončil i Andre Agassi.