LeBron James
13.02.
nba noční zápasy

LeBron sice slavil triple double, ale Lakers prohráli s Atlantou!

Basketbalisté Los Angeles Lakers prohráli na palubovce Atlanty 113:117 a utrpěli tak čtvrtou porážku z posledních pěti zápasů. Lakers nezachránila ani největší hvězda týmu LeBron James, který si připsal 28 bodů, 11 doskoků a 16 asistencí a mohl se tak radovat z triple doublu.

Rajon Rondo
08.02.

Lakers zdolali Boston v poslední vteřině! LeBrona zastínil Rondo

Basketbalisté Los Angeles Lakers zvítězili na palubovce Bostonu Celtics 129:128 a ukončili tak jejich vítězné tažení. Rozhodující koš přitom padl v poslední vteřině zápasu a postaral se o něj Rajon Rondo.

06.02.
NBA Noční zápasy

LeBron neodvrátil debakl, fanoušci se Lakers vysmáli

LA Lakers nespasil ani hvězdný LeBron James. V Indianě zažili potupnou porážku a ještě museli zkousnout posměšky domácích fanoušků.

Lebron James
aktualizováno 01.02.
NBA Basketbalová noc

Derby v Los Angeles rozhodlo prodloužení, vyhráli ho Lakers!

Basketbalová nejlepší soutěž světa měla na programu derby mezi týmy z Los Angeles. Nervy drásající souboj nakonec dotáhli do vítězného konce Lakers, kteří vyhráli po prodloužení 123:120.

James Harden
20.01.

Harden nasázel téměř 50 bodů, Houston přetlačil Lakers

James Harden zase řádil. Houstonu pomohl 48 body k další výhře a prodloužil neuvěřitelnou sérii zápasů, kdy nasázel 30 bodů. Podařilo se mu to už podevatenácté. Teď to odnesli Los Angeles Lakers, která prohrálo 138:134.

Tomáš Satoranský
24.12.

Washington nestačil na Indianu. Satoranský si zapsal 7 bodů!

Basketbalisté Washingtonu v NBA jen pár hodin po výhře nad Phoenixem prohráli na hřišti Indiany 89:105 ve třetím prodloužení, když doplatili na velkou únavu. Téměř nikomu v dresu Wizards se nedařilo. Český reprezentant Tomáš Satoranský za 20 minut nasbíral osm bodů a tři doskoky. Obhájci titulu Golden State Warriors vyhráli doma 129:127 nad Los Angeles Clippers košem Stephena Curryho v poslední vteřině.

22.12.
NBA Basketbal

LeBron zářil proti Pelicans, Cleveland padl na dno tabulky

LeBron James má zase formu! V nočním zápase NBA si připsal už třetí triple double v sezoně a Lakers díky němu vyhráli nad New Orleans 112:104. Dařilo se také Anthony Davisovi, který v dresu Pelicans nasbíral 30 bodů, 20 doskoků a pět asistencí.

aktualizováno 17.12.
video noc v nba

Satoranský skoro neslezl ze hřiště a má skalp LeBrona Jamese!

Tomáš Satoranský má za sebou jeden z nejlepších zápasů své kariéry. V utkání s Los Angeles Lakers odehrál skoro 46 minut a 11 body přispěl k vítězství svého týmu 128:110.

aktualizováno 16.12.

Detroit po šesti prohrách slavil. Lakers si poradili s Charlotte!

Basketbalisté Los Angeles Lakers porazili Charlotte 128:100. Na výhře se 24 body podílel hvězdný LeBron James. Detroit po sérii šesti proher v řadě zase slavil. Na domácí palubovce si Pistons poradili s Bostonem a vyhráli 113:104.

14.12.
nba a navíc měl triple-double

Mimozemský Harden zničil Lakers 50 body! LeBron mohl jen zírat

Tak to zase bylo jednou představení! Hvězda Houstonu James Harden dovedla svůj tým k heroickému vítězství 126:111 nad LA Lakers. Harden zaznamenal triple-double za 50 bodů. 11 asistencí a 10 doskoků! Nad tím LeBron James z Lakers mohl jenom smeknout klobouk.