Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Olympijští hrdinové v problémech
28.11.
Hokej Turnaj století

Prokleté Nagano? Tito hrdinové se ocitli v problémech i dluzích!

V roce 1998 dosáhla česká hokejová reprezentace na dosud největší úspěch v historii. Na olympijském turnaji v Naganu získala zlaté medaile. Poté následovaly dny a týdny oslav, život v Česku se zastavil a snad každý se jen radoval. Až na Jaromíra Jágra jsou už všichni zlatí hrdinové v hokejovém důchodu. Někteří si ho ale neužívají plnými doušky a řeší spoustu starostí, dluhy a další velké nepříjemnosti.

Dominik Hašek mluví o národním týmu
11.05.
ms v hokeji 2018 názor nejpovolanějšího

Teď to všichni viděli, NHL je jinde! Výkon překvapil i legendu Haška

Čeští hokejoví fanoušci jsou po čtvrteční výhře nad Ruskem u vytržení. Oslavné ódy na české duo David Krejčí - David Pastrňák neberou konce a poklonu dokonce vysekla i ruská média. Výrazně se tak ukázalo, že hráči z NHL jsou proti ostatním zkrátka úplně jinde. To potvrdil i legendární brankář Dominik Hašek.

Dominik Hašek
05.05.
Podnikatel Musí dotovat

Hašek vráží úspory do ztrát z podnikání: Tolik měsíčně doplácí!

Dominika Haška budeme navždy brát jako olympijského hrdinu a hokejistu, který se obrovskou měrou podepsal pod zlatý úspěch v Naganu. Někdejší gólman Detroitu, Buffala či Pardubic má i po konci kariéry spoustu zájmů a jedním z nich je i podnikání. V něm ale tak úspěšný není. Když se zaměřoval na výrobu sportovního oblečení, prodělal desítky milionů. Teď se věnuje výrobě energetických nápojů, ale znovu to moc nejde. Hašek přiznal, že ztráty ho stojí sta tisíce měsíčně!

Prásk.tv píše:

Muzeum voskových figurín se zavírá. Co bude s hvězdami?
čtěte o tématu Dominik Hašek na Prásk.tv
Hokejisté Buffala Sabres
05.04.

GALERIE: Fanoušci Buffala obdrželi figurku Dominika Haška

Fanoušci hokejového Buffala smutní, protože jejich milovaný klub končí v posledních pěti letech už potřetí na posledním místě v základní části. Jako útěchu si pro ně vedení připravilo dárek v podobě plastové figurky legendárního gólmana Dominika Haška.

Fanoušek Buffalo Sabres
aktualizováno 05.04.
nhl ten se povedl

Útěcha pro fanoušky Buffala: Klub jim dal gumového Haška! FOTO

Základní část NHL je téměr u konce a fanoušci Buffala smutní, protože jejich milovaný tým bude za posledních pět let už potřetí poslední. Jako útěchu jim ale vedení Sabres připravilo malý dárek. Každý domácí fanoušek obdržel při zápase s Ottawou figurku legendárního brankáře Dominika Haška!

Dominik Hašek
22.02.
rozhovor vzpomínky šampiona

Hašek vzpomínal na Nagano: Já jsem ty kluky přede mnou litoval!

Dominik Hašek byl možná tou nejdůležitější součástkou vítězného týmu z olympijského Nagana. Dvacet let po zlaté euforii zavzpomínal slavný hokejista ve Snídani s Novou na chvíle, které má dodnes spousta Čechů v paměti…

Dominik Hašek a Dominika Hašková
10.08.
dcera legendy Vystavuje se

Dcera Dominátora se vystavila: Její hluboký výstřih vás dostane! 

Před pár lety na sebe Dominika Hašková upozornila v talentové soutěži Česko Slovensko má talent, to však byla ještě mladou puberťačkou. Dnes už jí je dvaadvacet let a vyrostla z ní pořádná kočka. Na svém instagramu se dcera bývalého slavného brankáře pochlubila fotkami v plavkách, ale i úspěšným ukončením studia.

David Pastrňák
aktualizováno 21.06.
anketa hokejista sezóny

V jednadvaceti překonal legendy. Zlatou hokejku má Pastrňák!

V pouhých jednadvaceti letech se stal vítězem ankety Zlatá hokejka útočník David Pastrňák. Na pomyslném trůnu tak vystřídal téměř o čtvrt století staršího Jaromíra Jágra a zároveň připravil o rekord legendy českého hokeje Dominika Haška a Miloše Holaně.

Dominik Hašek
19.05.
Hokej Mistrovství světa

Hašek o Češích na MS: Nemůžou se divit, že budou kritizováni!

Bývalý gólman české hokejové reprezentace Dominik Hašek pro Novasport.tv zhodnotil letošní mistrovství světa v hokeji. Česká republika na něm znovu skončila bez medaile a to už popáté v řadě. Olympijský vítěz z Nagana přiznal, že ho to samotného štve, a že tak celý tým bude muset počítat s kritikou!

Jaromír Jágr byl zvolen mezi 100 nejlepších hráčů NHL
aktualizováno 28.01.
nhl TOP 100

NHL vyhlásila nejlepších sto hráčů historie. Mezi elitou nechybí Češi!

Hokejová NHL má před sebou tradiční víkend hvězd, který vyvrcholí utkáním All Star Game. Ještě než ale hokejisté vyjedou na led, došlo k dlouho očekávanému vyhlášení stovky nejlepších hráčů v historii nejslavnější hokejové soutěže. A řada přišla i na české borce!