Petr Čech na Chelsea
aktualizováno 17.09.
potlesk premier league

Čech jako hrdina! Vychytal nulu v londýnském derby na Chelsea

Fotbalisté Arsenalu remizovali na hřišti Chelsea 0:0 a v londýnském derby obrali domácího favorita o body. Přispěl k tomu i Petr Čech, který zlikvidoval čtyři střely a při návratu na stadion Stamford Bridge byl jednou z opor hostů.

Petr Čech
aktualizováno 03.09.
video ikona radí spartě

Velké sousto, říká Čech o změnách ve Spartě. Naznačuje, jak dál

Petr Čech má Spartu v srdci, vyslala ho do velkého fotbalu a i proto sleduje dění v pražském klubu. Start do nové éry je i proto pro něj zklamáním, ale Letenské nezatracuje a radí, jak dál.

Petr Čech
29.08.
fotbal Stade Rennes

Koubek jde ve stopách Čecha. Toto o něm řekl gólman Arsenalu!

Gólman české reprezentace Tomáš Koubek včera podepsal čtyřletý kontrakt s týmem Rennes, kam odešel za údajně 78 milionů korun z pražské Sparty. Francouzský celek o nadějného brankáře dlouho stál a rovnou mu oznámil, že bude jedničkou. Koubek tak jde ve stopách Petra Čecha, který v Rennes chytal dva roky. Novinka opoře Arsenalu samozřejmě neutekla.

Havlát se loučil s kariérou! Nechyběl Jágr i Petr Čech v bráně

Kariéra Martina Havláta je definitivně u konce. Hokejista, který odehrál 790 zápasů v zámořské NHL, se rozloučil po boku svých kamarádů a největších hvězd nejen českého hokeje. Nechyběli ani Jaromír Jágr či dokonce fotbalový gólman Petr Čech.

Petr Čech
aktualizováno 07.08.
novinka radoval se arsenal

Anglický superpohár rozhodl nový systém: Penalty se kopaly jinak!

Nedělní pohár Community Shield ovládli fotbalisté Arsenalu v brance s Petrem Čechem, ale zápas rozhodovaly po remíze 1:1 v základní hrací době až penalty. Nově se však kopaly systémem ABBA a evidentně víc stěstí přinesl hráčům Arsenalu, kteří pohár nakonec ovládli.

Community Shield
aktualizováno 06.08.
Fotbal Superpohár

Community Shield vyhrál Arsenal s Čechem. Courtois nedal penaltu!

Community Shield, tedy zápas, ve kterém se už od roku 1908 střetává vítěz anglické Premier League a FA Cupu, vyhrál Arsenal s gólmanem Petrem Čechem. Bitvu rozhodovaly po remíze 1:1 v základní hrací době až penalty. Mimo jiných střelců se k jedné postavil překvapivě i gólman Chelsea Thibaut Courtois, ale neproměnil.

James Rodriguez a Petr Čech
19.07.
video international cup

Čech pokazil premiéru Jamesovi. Bayern pak nedal tři penalty!

Byla to velká událost! Za Bayern Mnichov poprvé nastoupil James Rodrigues. Tu čest, přivítat v novém dresu hvězdu z Realu Madrid neměl nikdo jiný, než Petr Čech. A kdo byl úspěšnějším? Rohodně český gólman!

Jens Lehmann
11.07.
anglie poslední sezona?

Velké změny pro Petra Čecha: Přichází konkurence a nový trenér!

Fotbalového brankáře Petra Čecha čekají v londýnském Arsenalu od příští sezony zásadní změny. Do klubu si Arsene Wenger chce přivést nadějného osmnáctiletého gólmana Albama Lafonta, který by měl být v budoucnu jedničkou. Čech navíc bude nově spolupracovat s novým trenérem brankářů - legendou Jensem Lehmannem.

Petr Čech a Albert Lafont
aktualizováno 08.07.
supertalent francouzská hvězda

Tenhle mladík má nahradit Čecha! Wenger už jednal o přestupu

Zdá se, že Arsenal Londýn hledá nového brankáře! Co s tím má společného Petr Čech? Pokud tenhle transfer dopadne, mladík jménem Alban Lafont bude zřejmě nástupcem českého strážce branky mezi Gunners.

Petr Čech
aktualizováno 17.06.
Fotbal Efektivnější hra

Revoluce ve fotbale? V plánu je hrát 2x 30 minut, Čech je nadšený!

Plýtvání časem? Možná se stane minulostí a fotbal bude více efektivní. Mezinárodní fotbalová federace IFAB, která se zabývá pravidly nejpopulárnější světové hry, přemýšlí, že zruší běžné poločasy, které mají 45 minut. Chtějí čas půlí stáhnout na 30 minut, mělo by to celkově pomoci.