Barbora Špotáková
Aktualizováno 17.7. 2017 07:32
rabat prestižní mítink

Diamantová liga přála atletkám! Hejnová i Špotáková slavily

Diamantová liga v Rabatu měla opět české vítěze. Přakážkářka Zuzana Hejnová a oštěpařka Barbora Špotáková neměly ve svých disciplínách konkurenci a pro Hejnovou navíc výhra znamenala vylepšení sezonního maxima. Špotáková navázala na týden staré vítězství z Londýna.

Atletika Diamantová liga

Špotáková v Londýně vyhrála, navíc vytvořila rekord mítinku!

Barbora Špotáková vyhrála soutěž oštěpařek na Diamantové lize v Londýně. Ve svém letošním maximu a rekordu mítinku 68,26 metru oplatila čtvrteční porážku z Lausanne Chorvatce Saře Kolakové (67,83). V dějišti srpnového mistrovství světa Špotáková vyhrála posledním pokusem a zároveň svým nejdelším hodem od olympijského vítězství, které v roce 2012 vybojovala právě na londýnském stadionu, a po následné mateřské přestávce.

Aktualizováno 12.1. 2017 20:17
útok na zlato snad to vyjde!

Jasný cíl, Špotáková chce zlato! V přípravě ji baví netradiční sport

Barbora Špotáková už se pilně připravuje na novou sezónu. Zatím jde všechno podle plánu a cíl je jasný. Zlato z mistrovství světa v Londýně.

Prásk.tv píše:

Lucie Benešová a Marta Jandová
čtěte o tématu Barbora Špotáková na Prásk.tv
Aktualizováno 13.11. 2016 11:34
frajerka klobouk dolů

Česká atletika má královnu Báru. Anketu vyhrála už poosmé!

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála anketu Atlet roku a s osmi triumfy je historickou rekordmankou. Bronzová olympijská medailistka z Ria de Janeiro získala 1685 bodů a na pomyslných stupních vítězů se umístila s tyčkařem Janem Kudličkou (1433) a čtyřstovkařem Pavlem Maslákem (1222).

Aktualizováno 9.9. 2016 19:22
prostě bára pořád na to ještě má

Stylové loučení: Špotáková zakončila sezonu na bedně!

Oštěpařka Barbora Špotáková obsadila na závěrečném mítinku atletické Diamantové ligy v Bruselu druhé místo. Trojnásobná olympijská medailistka hodila pátým pokusem 63,78 metru, vítězná Lotyška Madara Palameikaová vylepšila hned v úvodní sérii národní rekord na 66,18.

Aktualizováno 19.8. 2016 14:37
video už se mu stýská

Tohle Špotákovou potěší: Syn Janek jí poslal dojemný vzkaz!

Ukázala, že je opravdovou bojovnicí. Ještě na konci dubna chodila oštěpařka Barbora Špotáková o berlích, na zlomeninu nemohla ani došlápnout. Přesto se světová rekordmanka vzepřela a z Ria veze bronzovou medaili. Teď už se ale těší domů, zejména na svého tříletého synka Janka. Ten mamince poslal dojemný vzkaz.

Barbora Špotáková s talismanem Pídou
Aktualizováno 19.8. 2016 08:57
rozhovor bronzová radost

Komu vděčí Špotáková? Bronz jí přičaroval talisman od synka!

V páté sérii olympijského finále v Riu hodila oštěpařka Barbora Špotáková svůj nejlepší výkon 64,80 metru, potom sáhla vedle sebe na sedačku a vzala si do ruky Pídu. Malého medvěda s pruhovanými šatičkami a srdíčkem, kterého dostala od svého tříletého syna Janka. Byl to talisman, jenž prý vyčaroval bronzovou medaili.

Aktualizováno 19.8. 2016 08:12
rio 2016 osmá česká medaile

Bojovnice Špotáková má BRONZ! Hejnové medaile těsně unikla

Oštěpařka Barbora Špotáková při obhajobě olympijského prvenství vybojovala v Riu de Janeiro třetí místo. Do sbírky české výpravy přidala už šestý bronz a celkově osmou medaili. Blízko k cennému kovu měla i Zuzana Hejnová, jež obsadila ve finále běhu na 400 metrů překážek čtvrté místo.

Aktualizováno 17.8. 2016 09:50
rozhovor půjde pro zlatý hattrick

Špotáková před útokem na třetí zlato: Snad ucítím známé chvění!

Oštěpařka Barbora Špotáková přišla v Riu de Janeiro na stadion a byla si jistá, že z olympijské kvalifikace postoupí. Otestovala si sektor, vyzkoušela povrch a věří, že až přijde na stadion ve čtvrtek před finále, ucítí to chvění a ten pocit znovu. A řekne si: Tak tady vyhraju!

Zuzana Hejnová - Barbora Špotáková
Aktualizováno 17.8. 2016 08:38
rio 2016 hladké postupy

Hejnová je ve finále, Špotáková zaútočí na zlatý hattrick!

Oštěpařka Barbora Špotáková postoupila do finále olympijských her v Riu, kde bude usilovat o třetí zlato za sebou. Ve čtvrtek čeká finále také Zuzanu Hejnovou, dvojnásobnou mistryni světa na 400 metrů překážek. Naopak Denisa Rosolová se do finále nedostala, v semifinále běhu na 110 metrů překážek vypadl také Petr Svoboda.