Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karolína Gudasová, Michal Neuvirth a Radko Gudas
16.01.
Rodina Vzpomínka

Ségra Gudase: Můžu s Neuvirthem na rande? Brácha to musel schválit

Radko Gudas je obávaný hokejový drsňák. Ne každý by měl odvahu, pozvat jeho sestru Karolínu na rande. Přeci jen ji ale našel Michal Neuvirth, spoluhráč Gudase z Philadelphie. Už je tomu pár let, ale Karolína Gudasová si na to vzpomíná, jakoby to bylo včera. Létaly facky? Nebo to tenkrát vzal Gudas v poklidu?

Radko Gudas
13.12.
vzkaz to snad ani nebyl on!

Řezník je zpátky! Gudas při návratu do NHL zase provokoval

Čekal dlouhých 10 zápasů, než mohl zase hrát. Trest už ale Radko Gudasovi vypršel a tak se český obránce ve službách Philadelphie Flyers opět oblékl do dresu a vyjel na led. Ještě předtím ale stihl jeden hodně provokativní pozdrav.

Radko Gudas
20.11.
nhl disciplinární komise

Gudasův trest: Za "katův šleh" dostal stopku a pokutu 9 milionů!

Obránce Philadelphie Radko Gudas si od disciplinární komise vyslechl trest za seknutí Mathieu Perreaulta ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu. Český hokejista dostal zákaz činnosti na deset zápasu a na základě mzdy přijde o 408 tisíc dolarů tedy v přepočtu skoro 9 milionu korun.

Radko Gudas
aktualizováno 18.11.
video pozvánka přišla

Gudas odmítl pozvání ke slyšení! Dostane trest na 20 zápasů?

Radko Gudas má po zákroku na Mathieu Perrraulta z Winnipegu zaděláno na pořádný malér. Sekera do krku jako od kata neunikla vedení NHL a disciplinární komise pozvala českého zadáka na projednávání případu. Jenže Gudas se práva sedět u jednání vzdal.

Radko Gudas
aktualizováno 17.11.
NHL Hokejový kat

Šílený zkrat Gudase: Chtěl snad soupeřovi useknout hlavu? VIDEO

Ve večerních zápasech se představila znovu řada českých hráčů. Mezi nimi i Radko Gudas. Skvělý obránce, který však čas od času předvede něco, nad čím zůstává rozum stát. A tak tomu bylo i v utkání jeho Philadelphie a Winnipegu. Po jednom ze soubojů u mantinelu se napřáhl a Mathieu Perreaulta sekl hokejkou přes krk. Na tento šílený zkrat se podívejte ve videu.

Adam Sebastian Helcelet, Jaromír Jágr, David Svoboda
10.11.
anketa nejhezčí knír

MOVEMBER: Kdo se stane králem kníru? Hlasujte pro svého favorita!

Čas knírů je opět tady. V listopadu totiž probíhá charitativní akce Movember, která má finančně podpořit a dostat do povědomí důležitost mužského zdraví, především pak upozornit na zákeřnou nemoc - rakovinu prostaty. Symbolem této akce se staly právě knírky, které si nechávají narůst muži po celém světě, aby tak dali najevo svoji podporu této myšlence. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani čeští sportovci. Kdo se stane králem knírů? Hlasujte uvnitř článku.

Ondřej Kaše
02.11.
nhl noční zápasy

Kaše gólem porážku neodvrátil, Gudas se zranil a zápas nedohrál!

Hokejový útočník Ondřej Kaše byl jediným střelcem Anaheimu v zápase s Torontem, který však nakonec domácí Ducks prohráli 1:3. Obránce Radko Gudas z Philadelphie musel kvůli zranění odstoupit v první třetině zápasu s Chicagem.

Kevin Bieksa a Radko Gudas
26.10.
nhl nezahraje si

Bieksa mimo se zraněním ruky. Je to kvůli ráně, kterou složil Gudase?

Obránce Kevin Bieksa, který v tomto týdnu jedinou ranou poslal k zemi českého tvrďáka Radka Gudase, je na delší dobu mimo hru kvůli zranění ruky. Jakmile se v zámoří tahle zpráva dostala na veřejnost, fanoušci se začali ptát, jestli za to může právě rána do protivníka.

Radko Gudas a Kevin Bieksa
25.10.
nhl totální knockout

Gudas padl po jediném úderu! Tohle jste neviděli snad ani v UFC

Český hokejista Radko Gudas patří v NHL mezi vyhlášené tvrďáky a tak není divu, že do potyčky s ním se nikdo jen tak nehrne. Jenže i obávaný "Goliáš" našel svého přemožitele. Tím se stal hráč Anaheimu Kevin Bieksa, který českého beka poslal k zemi jedinou ranou!

Michal Neuvirth
15.10.
Foto Rodina

FOTO dcerky Neuvirtha: Je podobná rodičům, nebo Gudasovi?

České trio ve Philadelphii vstoupilo do letošní sezony v nové roli. Jakub Voráček, Radko Gudas a Michal Neuivrth, to jsou totiž už všichni tatínkové. Časy, kdy šli po zápasech na pivo, už asi skončily. Všichni teď totiž musí spěchat domu za rodinou.