letos bez průvodu

Teror ochromil i fotbal: Chelsea ruší tradiční mistrovské oslavy!

Teroristický útok v Manchesteru, při němž zahynulo dvaadvacet lidí, se dotkl i fotbalu. A to dokonce až v Londýně. Fotbalisté Chelsea, vítěz letošního ročníku Premier League, se totiž rozhodl zrušit tradiční oslavy.

Petr Čech
Aktualizováno 23.4. 2017 18:50
Fotbal Boj o pohár

FA Cup: Do finále postoupil Arsenal s Čechem, vyzve Chelsea!

Fotbalisté Arsenalu šli do semifinále proti Manchesteru City jako papírově horší tým. Jenže se rozhodovalo na hřišti, kde dospěl zápas až do prodloužení. V něm vystřelil postup do finále londýnskému celku s brankářem Petrem Čechem útočník Alexis Sanchez.

Michal Jinoch
Aktualizováno 23.4. 2017 14:00
FA Cup Pozvánka na utkání

Arsenal nedá Citizens nic zadarmo, říká komentátor Michal Jinoch!

Už dnes v 15:55 na Novasport 2 můžete sledovat druhé semifinálové utkání FA Cupu mezi Arsenalem a Manchesterem City. Po včerejším skvělém londýnském derby, ze kterého vzešla do finále Chelsea, která porazila Tottenham 4:2, se máme i dnes na co těšit. To potvrzuje i komentátor Michal Jinoch.

Chelsea vs. Tottenham
Aktualizováno 22.4. 2017 20:10
Fotbal Anglický pohár

FA Cup: Prvním finalistou je Chelsea! Přejela Tottenham 4:2

Diváci na stadionu Wembley sledovali pořádně dramatické semifinálové utkání FA Cupu. Chelsea nad Tottenhamem dvakrát vedla, ale Kohouti dokázali dvakrát vyrovnat. Když to mohlo vypadat na prodloužení, kormidla se znovu chopila Chelsea, kterou poslal do finále Hazard. Ten rozhodl o výhře (4:2) pro "blues".

Chelsea - Manchester United
Aktualizováno 13.3. 2017 23:00
nova sport FA Cup

Mourinho "doma" zase padl! Chelsea udeřila v přesilovce

Londýnská Chelsea je čtvrtým semifinalistou letošního ročníku FA Cupu. Mezi nejlepší čtveřici postoupila po výhře 1:0 nad Manchesterem United. O jediný gól se postaral N´Golo Kanté v úvodu druhé půle, kdy využil početní převahu. Už v prvním poločase byl totiž vyloučen Herrera.

nova sport čtvrtfinále

Bitva ve FA Cupu! Pomstí se United, nebo Chelsea ukáže sílu?

Už dnes večer bude známé semifinálové složení letošního FA Cupu. Kdo se přidá k Tottenhamu, Arsenalu a Manchesteru City, se rozhodne ve šlágru tohoto kola, v němž se střetnou Chelsea a Manchester United. Utkání můžete sledovat na Nova Sport 1 a VOYO.

FA Cup: Tottenham přejel Millwall debaklem 6:0 a je v semifinále!

Čtvrtfinále FA Cupu proti sobě postavilo Tottenham a Millwall. Od začátku bylo jasné, kdo je tady papírově lepším celkem, což domácí rychle potvrdili. Millwallští fotbalisté se v podstatě k ničemu zásadnímu nedostali a po výhře 6:0 postupuje do semifinále Tottenham.

FA Cup: Čech pomohl Arsenalu nulou k výhře nad Lincoln City!

Arsenal ve čtvrtfinále FA Cupu narazil na Lincoln City. Bránu domácího týmu hájil Petr Čech, který vychytal čisté konto, a jeho spoluhráči si navíc otevřeli střelnici. Gunners vyhráli vysoko 5:0 a zajistili si tak účast v semifinále tradičního anglického poháru.

Manchester City
Aktualizováno 11.3. 2017 15:20

FA Cup: Citizens si výhrou v Middlesbrough zajistili semifinále!

Tradiční FA Cup nabídl čtvrtfinálové utkání mezi Middlesbrough a Manchester City. Na první gól nemuseli diváci příliš dlouho čekat, poté však sledovali jen spoustu šancí. Výhru ovšem pojistil Sergio Agüero a i díky tomu postupují Citizens do semifinále.

Manchester City - Huddersfield
Aktualizováno 1.3. 2017 23:04
nova sport fa cup

Rychlý gól Manchester nesrazil, Citizens pěti brankami otočili

Manchester City je posledním čtvrtfinalistou letošního ročníku FA Cupu. Citizens zvládli opakovaný zápas, i když do něj lépe vstoupil hostující Huddersfield. Druholigový tým nakonec ale na Etihad Stadium inkasoval pět gólů.