Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Papež František a Peter Sagan
24.01.
Hvězda cyklistiky Velký zážitek

Dojemné VIDEO: Sagan předal papežovi Františkovi krásné dárky

Cyklistický fenomén Peter Sagan vyrazil do Vatikánu i se svou rodinou a sešel se tam se samotným papežem Františkem. Pro oba to byl jistě úžasný zážitek. Trojnásobný mistr světa si připravil pro vatikánského suveréna moc pěkný dárek. Jaký? Podívejte se na fotkách v tomto článku. Dojemné předaní pak sledujte ve videu pod galerií.

Peter Sagan
16.01.
Cyklista Mnozí netušili

Saganovo tajemství odhaleno: Co před okolím dlouho skrýval? FOTO

Jste fanoušci Petera Sagana? A znáte ho opravdu dobře? To si dodnes mnozí také mysleli, přitom netušili, že trojnásobný mistr světa v silniční cyklistice něco skrývá. Až dnes se na sociálních sítích objevila fotka, která tajemství odhalila.

Peter Sagan
23.12.
Fenomén Vánoční čas

Sagan zkusil v minutě ozdobit stromeček. Jak to dopadlo? VIDEO

Cyklistický fenomén Peter Sagan se už také chystá na Vánoce. Nejlepší sportovec Slovenska 2017 rád baví své fanoušky na sociální síti. Teď zveřejnil video, na kterém zrychleně vyzkoušel ozdobit stromeček. Podívejte se, jak to dopadlo.

Peter Sagan
aktualizováno 05.12.
cyklistika případ uzavřen

Skandál na Tour potvrzen! Sagana vyloučili neprávem

Byl to loket, který v létě rozdělil cyklistický svět. Slovenský cyklista Peter Sagan byl vyloučen ze slavné Tour de France, když měl ve finiši čtvrté etapy loktem strčit do Marka Cavendishe a ten pak ošklivě upadl a zranil se. Mezinárodní cyklistická unie teď uznala, že Sagan nejednal úmyslně a případ je uzavřen. Co to však skoro po půlroce znamená?

Peter Sagan
aktualizováno 13.11.
cyklistika je to rebel

Tetování od Sagana! Mistr světa se kamarádovi zvěčnil na nohu

Mistr světa v cyklistice a slovenský šoumen Peter Sagan o sobě dal zase vědět. Na svém facebooku zvěřejnil video, jak vzal tetovací strojek a zvěčnil se na nohu svému kamarádovi! Jak se mu to povedlo se můžete podívat uvnitř článku.

Peter Sagan
11.11.
Cyklistika Bod po bodu

Saganovo tajemství úspěchu: Takhle vypadá jeho tvrdý trénink!

Je to trojnásobný mistr světa a jeden z nejlepších cyklistů současnosti. Peter Sagan je už zkrátka pojem. Sympatický Slovák má své úspěchy vydřeny tvrdou prací. Portál Cycling weekly teď zveřejnil, jak vypadá jeho tréninkový plán před sezonou den po dni. O ten se mu pečlivě stará trenér Patxi Vila.

Peter Sagan s manželkou Katkou
aktualizováno 25.10.
PŘÍRŮSTEK gratulujeme!

Cyklista Sagan je otcem! Chlapec má jméno jako herecká legenda

Známý slovenský cyklista Peter Sagan si může začít zvykat na novou roli. Jeho manželka Katka mu totiž porodila synka. Novopečení rodiče už chlapečkovi vybrali i jméno.

Peter Sagan
aktualizováno 27.09.
galerie rok po roce

Jak šel čas: Sagan od "chalana" až po krále světové cyklistiky

Slovenský cyklista Peter Sagan vstoupil minulý týden mezi nesmrtelné, když dovršil zlatý hattrick v podobě triumfů ze světových šampionátů. Takový kousek se doposud v historii nikomu nepodařil a fanoušci i soupeři se předhání v superlativech. Jak šel čas se slovenským fenoménem se podívejte v našem článku.

Peter Sagan
25.09.
mistrovstí světa video od fanouška

Emotivní záběry: Sagan se právě dozvěděl, že je mistrem světa

Slovenský cyklista Peter Sagan v neděli v norském Bergenu obhájil titul světového šampiona. O vítězství rozhodovala až cílová fotografie, která vzápětí prokázala, že Sagan byl v cíli dříve, než druhý Nor Alexander Kristoff. Jednomu z fanoušků se podařilo natočit moment, když se slovenský fenomén dozveděl, že je první.

Peter Sagan
24.09.
mistrovství světa závod v bergenu

Sagan přepsal historii! Potřetí v řadě je světovým šampiónem

Na Slovensku se opět slaví. A znovu za to může Peter Sagan. Úspěšný cyklista totiž vůbec jako první v historii dosáhl na třetí titul mistra světa v řadě. V závodě v norském Bergenu byli ale vidět i Češi. Zdeněk Štybar nakonec skončil dvanáctý.