Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan
09.12.
Cyklista Zase bavil fanoušky

Sagan chtěl ošulit trénink. Místo toho se ale pořádně zapotil! VIDEO

Peter Sagan je sportovec, který čas od času rád pobaví své fanoušky. Tentokrát jim udělal hezčí neděli vtipným videem. Na druhou stranu v něm předvedl výkon, který si zaslouží pochvalu. Sagan totiž na svém kole vyskákal celkem dlouhé schody.

Peter Sagan
26.10.
Ze soukromí Pro dobrou věc

Sagan má nové tetování: Jeho význam vhání slzy do očí! FOTO

Peter Sagan se pochlubil novým tetováním. Na první pohled vhání fanouškům slzy do očí. Nejen pro svůj význam, ale i proto, že může pomoci nemocným lidem. Ptáte se, co je na tetování vyobrazeno? A jak může pomoci? Podívejte se na fotku níže, v tomto článku.

Alejandro Valverde
30.09.
cyklistika mistrovství světa

Konec nadvlády Sagana! Novým mistrem světa je Španěl Valverde

Cyklistickým mistrem světa v silničním závodě se v Innsbrucku stal Španěl Alejandro Valverde. Skončilo tak tříleté kralování slovenské hvězdy Petra Sagana, který dnešní náročný závod nedokončil. Roman Kreuziger dojel na šestém místě a postaral se o nejlepší výsledek v samostatné historii České republiky.

Peter Sagan
29.09.
Cyklistika Chutné překvapení

Netradiční rituál u podpisu smlouvy. Sagan se pořádně vytáhl

Má doma tři tituly mistra světa v silniční cyklistice v řadě a teď útočí na ten čtvrtý. A v závodě může být v klidu. Těsně před ním totiž prodloužil smlouvu se stájí Bora, za kterou jezdí už od minulého roku. Pro novináře si na tiskové konferenci připravil pořádné překvapení. Jako stvrzení nové smlouvy udělal pořádný steak.

Peter Sagan
19.09.
upřímnost nic ho tam netáhne

Trápení na Vueltě? Bylo to lepší, než být doma, šokoval Sagan

Bylo to trápení. Ale Peter Sagan Vueltu prostě dojel. Unavený, vyčerpaný. Nevyhrál ani jednu etapu, na to nebývá zvyklý. Ale když se ho po konci klání novináři ptali, bylo to prý lepší, než být doma…

Peter Sagan
15.09.
Foto Knírek

Sagan změnil image: Vypadá jako z německého porna, píší Slováci!

Patří k nejlepším cyklistům světa a fanoušci po celém světě ho milují. Přesto si slovenští novináři do své sportovní hvězdy rýpli. Peter Sagan si totiž nechal oholený knírek, čehož si veřejnost pochopitelně všimla a má na to svůj vlastní názor...

Alejandro Valverde a Peter Sagan
01.09.
cyklistika španělská klasika

Sagan má zase smůlu: Na Vueltě ho přespurtoval veterán Valverde

Španělský cyklista Alejandro Valverde porazil ve spurtu do kopce slovenského mistra světa Petera Sagana a připsal si druhou etapovou výhru na letošní Vueltě. Osmatřicetiletý vítěz španělské Grand Tour z roku 2009 po osmém dnu o něco snížil svou ztrátu na Francouze Rudyho Molarda v čele průběžného pořadí.

Cyklistické mistrovství Evropy 2018
aktualizováno 12.08.
cyklistika glasgow

Drsné ME v cyklistice: Sagan trpěl a vzdal, Štybar se neprosadil!

Drsné podmínky ve skotském Glasgow sebraly síly i Peteru Saganovi. Takové bylo mistrovství Evropy v silniční cyklistice, které nakonec ovládl Ital Matteo Trentin. Z českých závodníků se nejlépe vedlo Zděňkovi Štybarovi, který dojel na 24. místě.

Katarína Saganová a Peter Sagan
06.08.
vzkaz rozpad manželství

Jak to nese ona? Saganova Katka poprvé promluvila o rozchodu!

V polovině července spatřila světlo světa zpráva, která všechny šokovala. Slovenský cyklista Peter Sagan v průběhu závodu Tour de France oznámil konec manželství se svou ženou. Málokdo tomu věřil, nyní se k tématu vyjádřila i samotná Katarína.

Peter Sagan
31.07.
cyklistika je to prostě pán

Generál Sagan! Pouhý den po Tour ovládl závod v Belgii

Pokud jste si mysleli, že slovenský cyklista Peter Sagan, který na slavné Tour de France vybojoval pošesté zelený trikot pro nejlepšího sprintera, bude odpočívat, tak jste na omylu. Sagan hned v pondělí odjel do Belgie a tam zvítězil na jednorázovém závodě!