Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan
aktualizováno dnes 09:27
sport a vztahy cyklistická telenovela

Krach Saganova manželství: Za vším je prý tato žena, píší Slováci

Tour de France je v plném proudu, ale od včerejšího večera nikoho nezajímá, kdo má žlutý dres pro vedoucího závodníka, ale Peter Sagan a jeho šokující status na facebooku. Trojnásobný mistr světa oznámil, že se s manželkou Katkou rozcházejí a na Slovensku už se spekuluje, že krachem Saganova manželství stojí jiná žena!

Peter Sagan
aktualizováno dnes 07:24
cyklistika to je škoda

Sagan šokuje svět! Během Tour oznámil rozchod s manželkou 

Slovenský cyklista Peter Sagan šokoval veřejnost, když během probíhající Tour de France oznámil rozchod s manželkou Katkou. Překvapivou informaci sdělil světu na sociálních sítích.

Tour de France, etapa do Roubaix
aktualizováno 15.07.
tdf tradice na kostkách

Šílenství na cestě do Roubaix! Avermaet se smál, Degenkolb slaví

Nedělní etapu Tour de France s cílem v Roubaix vyhrál německý cyklista John Degenkolb a zaznamenal vůbec svůj první triumf na slavném závodu. Druhý dojel lídr Greg Avermaet, který nabral další sekundy náskoku. Peter Sagan skončil v etapě plné pádů pátý.

Dylan Groenewegen
14.07.
tdf dojezd do amiens

Sagan přepálil spurt a nestačil! Groenevegen má druhý triumf!

Nizozemský cyklista Dylan Groenewegen vyhrál v hromadném spurtu osmou etapu Tour de France a připsal si ve 105. ročníku slavného závodu druhý triumf za sebou. Ve žlutém trikotu lídra zůstal i po dnešku Belgičan Greg Van Avermaet.

Peter Sagan
11.07.
Cyklistika Tour de France

Mistr světa Peter Sagan vyhrál na Tour de France druhou etapu!

Slovenský mistr světa Peter Sagan vyhrál v hromadném spurtu do kopce pátou etapu cyklistické Tour de France a po nedělním úspěchu si připsal letošní druhé vítězství na "Staré dámě". Žlutý trikot lídra uhájil Belgičan Greg Van Avermaet.

Peter Sagana a Fernando Gaviria
10.07.
cyklistika těsně o galusku

Sagan jen těsně druhý! Další vítězství slaví Kolumbijec Gaviria

Čtvrtou etapu cyklistické Tour de France opět ovládl kolumbijský jezdec Fernando Gaviria, který finišoval těsně před Slovákem Peterem Saganem. Třetí dojel Němec André Greipel.

Fernando Torres v Tosu
10.07.
výzva Smutné loučení

Cyklista Torres? Španěla získal do svého týmu Sagan Tosu

Pro českého a slovenského sportovního fanouška je tohle spojení více než zajímavé. Mohlo by se zdát, že cyklista Peter Sagan přivedl do svého týmu legendárního španělského fotbalistu, jehož úkolem teď bude jezdit společně se Slovákem závody na kole. Tak to ale není. Fernando Torres totiž nebude jezdit Tour de France, ale od nové sezony oblékne dres japonského týmu Sagan Tosu.

Tejay Van Garderen
09.07.
tdf týmová časovka

Sagan se neudržel svého týmu, žlutý trikot patří stáji BMC

Novým lídrem průběžného pořadí Tour de France je po vítězství týmu BMC v časovce družstev na 35,5 km belgický cyklista Greg van Avermaet. Olympijský vítěz z Ria de Janeiro vysvlékl po třetím dnu slavného závodu ze žlutého trikotu Slováka Petera Sagana, jenž se neudržel až do cíle ve formaci své stáje Bora-Hansgrohe.

Peter Sagan
08.07.
král tour se france

Pocta nebo jen náhoda? Číslo Sagana na TdF je tak symbolické!

Nový ročník Tour de France opět přivítal v peletonu slovenského fenoména Petera Sagana. A když došlo na rozdělování startovních čísel, všichni museli uznat, že tenhle šoumen dostal přesně to pravé, jaké mu sluší.

Peter Sagan vítězí ve druhé etapě TdF
08.07.
tdf dramatický dojezd

Sagan jde do žlutého! Před spurtem mu pomohl pád lídra

Peter Sagan vyhrál druhou etapu Tour de France a oblékne se do žlutého trikotu. Slovenskému cyklistovi pomohl i hromadný pád, do něhož se kilometr před cílem zapletl i průběžný lídr Fernando Gaviria.