Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan slaví 100. vítězství v profi peletonu
aktualizováno 09.09.
gratulace prostě vítěz

Sagan slaví vítězství číslo 100! Nestačí mi to, řekl ale po závodě

Peter Sagan se raduje z krásného jubilea! Na prestižním jednorázovém závodu v kanadském Quebeku vyhrál po spurtu. Zapsal si tak už své 100. vítězství v profesionálním peletonu.

Peter Sagan
aktualizováno 04.08.
kolem polska nevídané

Kuriózní závod! Před Sagana a spol. se v etapě dostala rodící žena

Nevídanou etapu má za sebou Peter Sagan a jeho soupeři v závodě Kolem Polska. Místo aby soupeřili jen mezi sebou, připletl jim osud téměř do cesty dalšího "protivníka" - rodící ženu.

Peter Sagan
aktualizováno 31.07.
je to král zase perlil

Hit internetu! Sagan v rozhovoru "přepnul" do polštiny a baví svět

Zkažená nálada z Tour de France, kde slovenského cyklistu Petera Sagana diskvalifikovali, je pryč a mistr světa momentálně drtí své soupeře v etapovém závodě Okolo Polska. Sagan dokonce v po dojezdu druhé etapy vedl s novinářem rozhovor v polštině!

Peter Sagan
aktualizováno 25.07.
zase je vidět ten má ránu

Sagan šokoval svět: Mohutná hříva je pryč, teď je dohola! FOTO

Slovenský cyklista Peter Sagan je opět tématem číslo jedna! Poté, co byl za údajný úder loktem během dojezdu 4. etapy na Tour de France diskvalifikován, šokoval své fanoušky novou vizáží. Své dlouhé vlasy, které mu vyčnívaly z cyklistické přilby si totiž nechal ostříhat. Ale úplně dohola!

Peter Sagan song
16.07.
Písníčka od fanouška

Nový hit: Protestsong reaguje na vyloučení Sagana! VIDEO

Diskvalifikace Petera Sagana z Tour de France leží mnohým stále v žaludku. Většina Slovenska stojí za svým cyklistickým miláčkem a jeden z fanoušků dokonce složil protestsong, ve kterém popsal celou situaci a písničku nazval jako Óda na Peťu Sagana.

Chris Froome
aktualizováno 13.07.
velké zklamání možná i víc

5 důvodů, proč je letošní ročník Tour de France absolutní nuda

Každoroční svátek cyklistiky a nejslavnější závod světa Tour de France je letos spíše nuda, než oslava tohoto krásného sportu. Proč? Důvodů je hned několik a přestože se samozřejmě najdou i důvody proč Tour ještě sledovat, převažují spíše ty, proč ne.

Peter Sagan a Samo Tomeček
07.07.
video myslel to vážně?

Song pro Sagana! Zpěvák ze Superstar boří písní facebook

Peter Sagan už se s koncem na Tour de France smířil. Jeho fanoušci to budou skousávat dále. A tak se každým dnem rojí nové a nové vzkazy. Největším hitem je ale zcela jistě píseň, kterou složil a nazpíval účastník slovenské Superstar Samo Tomeček.

Peter Sagan
06.07.
Tour de France Dál se řeší

Proč Sagan zvedl loket? Tyto snímky ukazují, že byl nevinný!

Hvězda cyklistiky Peter Sagan byl diskvalifikován z Tour de France poté, co srazil k zemi Marka Cavendishe. Stalo se to asi 50 metrů před cílem. O celé situaci se neustále mluví a názory na ní se rozchází. Na sociální síti se teď objevily průkaznější snímky o tom, proč slovenský závodník zvedl loket a zároveň vypovídají o tom, že byl nevinný.

Peter Sagan
aktualizováno 05.07.
tour de france mrzí ho to

Definitivní konec! Sagan s odvoláním neuspěl a balí si kufry

Slovenský cyklista Peter Sagan neuspěl s odvoláním proti vyloučení z Tour de France a slavný závod pro něj po úterní čtvrté etapě skončil. Dvojnásobný mistr světa byl diskvalifikován po spurtérském souboji s Markem Cavendishem, po kterém Brit spadl do ochranné bariéry. Při pádu si zlomil lopatku a musel z Tour odstoupit.

Mark Cavendish
05.07.
tour de france dohra incidentu

Cavendish má zlomenou lopatku, Saganova stáj podala protest

Britský cyklista Mark Cavendish po včerejším pádu v cílové rovince z Tour de France odstoupil. Důvodem je zlomenina lopatky, kterou si přivodil po kontaktu se slovenským jezdcem Peterem Saganem, kterého rozhodčí z Tour vyloučili. Saganova stáj Bora podala proti rozhodnutí protest.