Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan
aktualizováno 13.11.
cyklistika je to rebel

Tetování od Sagana! Mistr světa se kamarádovi zvěčnil na nohu

Mistr světa v cyklistice a slovenský šoumen Peter Sagan o sobě dal zase vědět. Na svém facebooku zvěřejnil video, jak vzal tetovací strojek a zvěčnil se na nohu svému kamarádovi! Jak se mu to povedlo se můžete podívat uvnitř článku.

Peter Sagan
11.11.
Cyklistika Bod po bodu

Saganovo tajemství úspěchu: Takhle vypadá jeho tvrdý trénink!

Je to trojnásobný mistr světa a jeden z nejlepších cyklistů současnosti. Peter Sagan je už zkrátka pojem. Sympatický Slovák má své úspěchy vydřeny tvrdou prací. Portál Cycling weekly teď zveřejnil, jak vypadá jeho tréninkový plán před sezonou den po dni. O ten se mu pečlivě stará trenér Patxi Vila.

Peter Sagan s manželkou Katkou
aktualizováno 25.10.
PŘÍRŮSTEK gratulujeme!

Cyklista Sagan je otcem! Chlapec má jméno jako herecká legenda

Známý slovenský cyklista Peter Sagan si může začít zvykat na novou roli. Jeho manželka Katka mu totiž porodila synka. Novopečení rodiče už chlapečkovi vybrali i jméno.

Peter Sagan
aktualizováno 27.09.
galerie rok po roce

Jak šel čas: Sagan od "chalana" až po krále světové cyklistiky

Slovenský cyklista Peter Sagan vstoupil minulý týden mezi nesmrtelné, když dovršil zlatý hattrick v podobě triumfů ze světových šampionátů. Takový kousek se doposud v historii nikomu nepodařil a fanoušci i soupeři se předhání v superlativech. Jak šel čas se slovenským fenoménem se podívejte v našem článku.

Peter Sagan
25.09.
mistrovstí světa video od fanouška

Emotivní záběry: Sagan se právě dozvěděl, že je mistrem světa

Slovenský cyklista Peter Sagan v neděli v norském Bergenu obhájil titul světového šampiona. O vítězství rozhodovala až cílová fotografie, která vzápětí prokázala, že Sagan byl v cíli dříve, než druhý Nor Alexander Kristoff. Jednomu z fanoušků se podařilo natočit moment, když se slovenský fenomén dozveděl, že je první.

Peter Sagan
24.09.
mistrovství světa závod v bergenu

Sagan přepsal historii! Potřetí v řadě je světovým šampiónem

Na Slovensku se opět slaví. A znovu za to může Peter Sagan. Úspěšný cyklista totiž vůbec jako první v historii dosáhl na třetí titul mistra světa v řadě. V závodě v norském Bergenu byli ale vidět i Češi. Zdeněk Štybar nakonec skončil dvanáctý.

Peter Sagan slaví 100. vítězství v profi peletonu
aktualizováno 09.09.
gratulace prostě vítěz

Sagan slaví vítězství číslo 100! Nestačí mi to, řekl ale po závodě

Peter Sagan se raduje z krásného jubilea! Na prestižním jednorázovém závodu v kanadském Quebeku vyhrál po spurtu. Zapsal si tak už své 100. vítězství v profesionálním peletonu.

Peter Sagan
aktualizováno 04.08.
kolem polska nevídané

Kuriózní závod! Před Sagana a spol. se v etapě dostala rodící žena

Nevídanou etapu má za sebou Peter Sagan a jeho soupeři v závodě Kolem Polska. Místo aby soupeřili jen mezi sebou, připletl jim osud téměř do cesty dalšího "protivníka" - rodící ženu.

Peter Sagan
aktualizováno 31.07.
je to král zase perlil

Hit internetu! Sagan v rozhovoru "přepnul" do polštiny a baví svět

Zkažená nálada z Tour de France, kde slovenského cyklistu Petera Sagana diskvalifikovali, je pryč a mistr světa momentálně drtí své soupeře v etapovém závodě Okolo Polska. Sagan dokonce v po dojezdu druhé etapy vedl s novinářem rozhovor v polštině!

Peter Sagan
aktualizováno 25.07.
zase je vidět ten má ránu

Sagan šokoval svět: Mohutná hříva je pryč, teď je dohola! FOTO

Slovenský cyklista Peter Sagan je opět tématem číslo jedna! Poté, co byl za údajný úder loktem během dojezdu 4. etapy na Tour de France diskvalifikován, šokoval své fanoušky novou vizáží. Své dlouhé vlasy, které mu vyčnívaly z cyklistické přilby si totiž nechal ostříhat. Ale úplně dohola!