Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Písníčka od fanouška

Nový hit: Protestsong reaguje na vyloučení Sagana! VIDEO

Diskvalifikace Petera Sagana z Tour de France leží mnohým stále v žaludku. Většina Slovenska stojí za svým cyklistickým miláčkem a jeden z fanoušků dokonce složil protestsong, ve kterém popsal celou situaci a písničku nazval jako Óda na Peťu Sagana.

Chris Froome
Aktualizováno 13.7. 2017 12:28
velké zklamání možná i víc

5 důvodů, proč je letošní ročník Tour de France absolutní nuda

Každoroční svátek cyklistiky a nejslavnější závod světa Tour de France je letos spíše nuda, než oslava tohoto krásného sportu. Proč? Důvodů je hned několik a přestože se samozřejmě najdou i důvody proč Tour ještě sledovat, převažují spíše ty, proč ne.

video myslel to vážně?

Song pro Sagana! Zpěvák ze Superstar boří písní facebook

Peter Sagan už se s koncem na Tour de France smířil. Jeho fanoušci to budou skousávat dále. A tak se každým dnem rojí nové a nové vzkazy. Největším hitem je ale zcela jistě píseň, kterou složil a nazpíval účastník slovenské Superstar Samo Tomeček.

Tour de France Dál se řeší

Proč Sagan zvedl loket? Tyto snímky ukazují, že byl nevinný!

Hvězda cyklistiky Peter Sagan byl diskvalifikován z Tour de France poté, co srazil k zemi Marka Cavendishe. Stalo se to asi 50 metrů před cílem. O celé situaci se neustále mluví a názory na ní se rozchází. Na sociální síti se teď objevily průkaznější snímky o tom, proč slovenský závodník zvedl loket a zároveň vypovídají o tom, že byl nevinný.

Peter Sagan
Aktualizováno 5.7. 2017 12:34
tour de france mrzí ho to

Definitivní konec! Sagan s odvoláním neuspěl a balí si kufry

Slovenský cyklista Peter Sagan neuspěl s odvoláním proti vyloučení z Tour de France a slavný závod pro něj po úterní čtvrté etapě skončil. Dvojnásobný mistr světa byl diskvalifikován po spurtérském souboji s Markem Cavendishem, po kterém Brit spadl do ochranné bariéry. Při pádu si zlomil lopatku a musel z Tour odstoupit.

tour de france dohra incidentu

Cavendish má zlomenou lopatku, Saganova stáj podala protest

Britský cyklista Mark Cavendish po včerejším pádu v cílové rovince z Tour de France odstoupil. Důvodem je zlomenina lopatky, kterou si přivodil po kontaktu se slovenským jezdcem Peterem Saganem, kterého rozhodčí z Tour vyloučili. Saganova stáj Bora podala proti rozhodnutí protest.

Peter Sagan
Aktualizováno 5.7. 2017 08:50
zloba a hněv dva tábory

Vraťte nám Sagana, zuří fanoušci! Jak jeden loket rozdělil celý svět

Největší svátek cyklistiky, slavná Tour de France je nevyzpytatelná a závodníci při ní tři týdny trpí. Od včerejší etapy ale trpí i fanoušci, kterým se nelíbí verdikt rozhodčích, kteří za strkání loktem v cílové rovince poslali domů největší hvězdu Staré dámy - Slováka Petera Sagana.

Peter Sagan
Aktualizováno 4.7. 2017 19:14
Cyklistika Tour de France

Sagan sejmul Cavendishe loktem. Vyloučili ho z Tour de France!

O závěru čtvrté etapy Tour de France se mluví už po celém světě. Tedy minimálně o jedné kolizní situaci, kterou zavinil Peter Sagan. Slovenský závodník poslal ve spurtu těsně před cílem Marka Cavendishe loktem na zem. Sagan dojel druhý, ale dostal penalizaci 30 sekund a propadl se až na 115. místo. Jenže ani to nebylo všechno a nakonec byl z Tour de France úplně diskvalifikován.

Peter Sagan
Aktualizováno 3.7. 2017 18:12
tour de france tradiční závod

Cyklista Peter Sagan slaví! Na slavné Tour ovládl 3. etapu

Slovenský cyklista Peter Sagan byl nejrychlejší ve třetí etapě tradičního závodu Tour de France. Žlutý dres zůstává v držení Gerainta Thomase.

Budou rodina Je v očekávání

Saganova žena čeká dítě: Cyklista vtipkoval, že měla moc palačinek!

Jeden z nejlepších cyklistů současnosti Peter Sagan ze Slovenska se fanouškům pochlubil s radostnou zprávou. Na svůj Facebook přidal fotku, na které je jeho manželka Katka s viditelným bříškem, na kterém má Sagan ruku. Jeho žena v ruce drží palačinky, ale z nich to evidentně není, což také cyklista podotkl.