Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová a Petr Koukal
09.04.
Trojúhelník Chlubí se tím

Nebude Koukal žárlit? Jeho Gábina líbala hvězdného Sagana! FOTO

Gabriela Koukalová a Peter Sagan? Že by vám k sobě tihle dva pasovali? Sympatie tam minimálně z jedné strany jsou. Nejlepší česká biatlonistka to odhalila prostřednictvím sociální sítě. Slovenské hvězdě totiž pogratulovala k prvnímu místu v cyklistické klasice Paříž-Roubaix polibkem. To by se ale nemuselo líbit manželovi Gábiny Petru Koukalovi.

Peter Sagan
aktualizováno 09.04.
cyklistika paříž - roubaix

Zdrcený Sagan reaguje na smrt soupeře: Řekli mi to po závodě!

Cyklistický svět se jen těžko vzpamatovává z tragédie, která postihla včerejší jednorázový závod Paříž - Roubaix. Vítěz jarní klasiky Slovák Peter Sagan po svém triumfu oznámil, že ho smrt Belgičana Michaela Goolaertse velmi zasáhla.

Michael Goolaerts
aktualizováno 09.04.
cyklistika paříž - roubaix

Tragédie zastínila Saganův triumf. Belgický cyklista po pádu zemřel!

Hodně smutnou dohru má cyklistický závod Paříž-Roubaix. Jen pár hodin po fantastickém vítězství Slováka Petera Sagana přišla tragická zpráva. Teprve třiadvacetiletý belgický závodník Michael Goolaerts byl po pádu převezen do nemocnice, kde později zemřel. Informaci přinesl britský web cyclingweekly.com.

Mark Cavendish
19.03.
cyklistika nejlepší sprinter

Dožije se Saganův největší soupeř Tour? Při letošní bilanci sotva!

Slovenský cyklista Peter Sagan bude mít na slavné Tour de France nejspíše o konkurenta méně. Tedy pouze v případě, že bude jeho největší soupeř Brit Mark Cavendish pokračovat ve své letošní bilanci.

Peter Sagan
aktualizováno 09.03.
cyklistika totálně "zabil"

Sagan dostal na tiskovce otázku a jeho odpověď teď baví celý svět!

Slovenský cyklista Peter Sagan dokáže někdy novináře pořádně zaskočit. Jednou si při rozhovoru nasadí lyžařské brýle, jindy třeba naschvál dlouho mlčí. Tentokrát ale odpovědí na jeden z dotazů všechny přítomné doslova odrovnal a video se na internetu šíří jako lavina.

Peter Sagan
aktualizováno 06.03.
cyklistika umí všechno

Sagan konečně využil lyžařské brýle! Na svahu skákal na lyžích

Slovenský cyklista Peter Sagan vyměnil kolo za lyže! Na zimní olympiádu se nejspíš nechystá, ale podle toho, co předvedl na svahu v Sierra Nevadě, by klidně mohl.

Papež František a Peter Sagan
24.01.
Hvězda cyklistiky Velký zážitek

Dojemné VIDEO: Sagan předal papežovi Františkovi krásné dárky

Cyklistický fenomén Peter Sagan vyrazil do Vatikánu i se svou rodinou a sešel se tam se samotným papežem Františkem. Pro oba to byl jistě úžasný zážitek. Trojnásobný mistr světa si připravil pro vatikánského suveréna moc pěkný dárek. Jaký? Podívejte se na fotkách v tomto článku. Dojemné předaní pak sledujte ve videu pod galerií.

Peter Sagan
16.01.
Cyklista Mnozí netušili

Saganovo tajemství odhaleno: Co před okolím dlouho skrýval? FOTO

Jste fanoušci Petera Sagana? A znáte ho opravdu dobře? To si dodnes mnozí také mysleli, přitom netušili, že trojnásobný mistr světa v silniční cyklistice něco skrývá. Až dnes se na sociálních sítích objevila fotka, která tajemství odhalila.

Peter Sagan
23.12.
Fenomén Vánoční čas

Sagan zkusil v minutě ozdobit stromeček. Jak to dopadlo? VIDEO

Cyklistický fenomén Peter Sagan se už také chystá na Vánoce. Nejlepší sportovec Slovenska 2017 rád baví své fanoušky na sociální síti. Teď zveřejnil video, na kterém zrychleně vyzkoušel ozdobit stromeček. Podívejte se, jak to dopadlo.

Peter Sagan
aktualizováno 05.12.
cyklistika případ uzavřen

Skandál na Tour potvrzen! Sagana vyloučili neprávem

Byl to loket, který v létě rozdělil cyklistický svět. Slovenský cyklista Peter Sagan byl vyloučen ze slavné Tour de France, když měl ve finiši čtvrté etapy loktem strčit do Marka Cavendishe a ten pak ošklivě upadl a zranil se. Mezinárodní cyklistická unie teď uznala, že Sagan nejednal úmyslně a případ je uzavřen. Co to však skoro po půlroce znamená?