Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Špotáková
Aktualizováno 17.7. 2017 07:32
rabat prestižní mítink

Diamantová liga přála atletkám! Hejnová i Špotáková slavily

Diamantová liga v Rabatu měla opět české vítěze. Přakážkářka Zuzana Hejnová a oštěpařka Barbora Špotáková neměly ve svých disciplínách konkurenci a pro Hejnovou navíc výhra znamenala vylepšení sezonního maxima. Špotáková navázala na týden staré vítězství z Londýna.

riziko to je škoda

Zranění! Atletka Hejnová nepojede na ME družstev, riskovala by

Překážkářka Zuzana Hejnová kvůli problémům s achilovkou vynechá mistrovství Evropy družstev, které se uskuteční od 23. do 25. června ve francouzském Lille. Tři běhy by pro ni představovaly příliš velké riziko. Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek by musela absolvoval rozběh a finále své disciplíny a ještě čtvrtkařskou štafetu.

Zuzana Hejnová
Aktualizováno 12.6. 2017 13:41
atletika pěkně ubohé

Podpásovka! Bývalý kouč Zuzany Hejnové se vysmál její trenérce

Ani ne před měsícem se atletka Zuzana Hejnová dohodla na ukončení spolupráce s trenérem Frankem Balzerem. S německým koučem spolupracovala přibližně půl roku, než jejich spolupráce skončila. Balzer si ale nebere servítky a dnes už šije do její stávající trenérky!

Prásk.tv píše:

Dovolená českých sportovkyň
čtěte o tématu Zuzana Hejnová na Prásk.tv
moc pěkně počítají s nimi

Maslák i Hejnová ukázali formu! Diamantová liga jim vyšla

Překážkářka Zuzana Hejnová a čtvrtkař Pavel Maslák si na mítinku Diamantové ligy v Eugene zajistili start na mistrovství světa. Dvojnásobná světová šampionka Hejnová splnila předsevzetí zaběhnout pod 55 sekund, cílem proběhla v čase 54,50 sekundy jako čtvrtá. Maslák při druhém letošním startu v prestižním seriálu obsadil páté místo v čase 45,42.

Pavel Maslák
Aktualizováno 4.3. 2017 20:56
Atletika HME Srbsko

HME: Maslák zlatý, Hejnová a Staněk stříbrní, Sasínek má bronz!

Halové mistrovství Evropy v srbském Bělehradě dál pokračuje. Česká atletka Zuzana Hejnová po skvělém výkonu bere po finále v závodu na 400 metrů stříbrnou medaili. Ve vrhu koulí získal tkaé stříbro Tomáš Staněk. V závodě na 1500 metrů vybojoval nečekaně bronz Filip Sasínek. V závodě na 400 metrů v mužské kategorii získal zlato Pavel Maslák!

Zuzana Hejnová peče cukroví
Aktualizováno 23.12. 2016 19:37
Vánoce Tajná receptura

Atletka Hejnová inspiruje: To je můj recept na neobyčejné cukroví!

Pokud se ještě na poslední chvíli chystáte upéct nějaké to cukroví, možná vás inspiruje atletka Zuzana Hejnová. Svůj recept prozradila exkluzivně štábu televize Nova. Nečekejte však něco obyčejného, za to je to velmi jednoduché.

Zuzana Hejnová
Aktualizováno 6.10. 2016 13:22
atletika spolupráce

Hejnová má nového kouče. Jeho minulost ale kalí doping!

Překážkářka Zuzana Hejnová představila nového trenéra. Stal se jím Němec Falk Balzer, stříbrný překážkář z evropského šampionátu a účastník olympijských her. Na jeho úspěšné minulosti je ale kaňka v podobě dopingu.

Zuzana Hejnová a Dalibor Kupka
Aktualizováno 29.9. 2016 18:16
atletika osobní spory?

Kopačky?! Překážkářka Hejnová se rozešla s trenérem Kupkou

Jedna za našich nejúspěšnějších atletek, překážkářka Zuzana Hejnová je bez trenéra. Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek ukončila spolupráci s koučem Daliborem Kupkou.

Barbora Špotáková
Aktualizováno 19.8. 2016 08:12
rio 2016 osmá česká medaile

Bojovnice Špotáková má BRONZ! Hejnové medaile těsně unikla

Oštěpařka Barbora Špotáková při obhajobě olympijského prvenství vybojovala v Riu de Janeiro třetí místo. Do sbírky české výpravy přidala už šestý bronz a celkově osmou medaili. Blízko k cennému kovu měla i Zuzana Hejnová, jež obsadila ve finále běhu na 400 metrů překážek čtvrté místo.

finále čtyřstovky je ve formě

Hejnová si před velkým finále věří: Cítím, že jsem to zase stará já!

Překážkářka Zuzana Hejnová ukázala sílu, kterou načerpala v sezoně bez závodů. V semifinále na olympijských hrách v Riu de Janeiro vyhrála svůj běh v čase 54,55 sekundy a dosavadní nejlepší výkon roku z rozběhu vylepšila o 99 setin. Po zranění je tak připravena ve čtvrtek bojovat o zlato. Psychiku na to má připravenou.