Zuzana Hejnová
13.09.
atletika útok na maximum

Chyběl kousíček! Hejnové utekl světový rekord o tři setiny sekundy

Pokus o zaběhnutí světového rekordu na netradiční dvousetmetrové překážkové trati nevyšel české atletce Zuzaně Hejnové o pouhé dvě setiny sekundy. Na mítinku v Kutné Hoře zaběhla čas 25,81. Hodnota světového maxima přitom je 25,79.

aktualizováno 24.08.
diamantová liga atletický mítink

Curych ovládli Češi! Vítězství slaví Hejnová, Špotáková i Vadlejch

Zuzana Hejnová ovládla závod na 400 metrů překážek v rámci mítinku Diamantové ligy ve švýcarském Curychu. První místo obsadila díky svému nejrychlejšímu času sezóny, který měl hodnotu 54,13 s. Z vítězství se radovala i oštěpařka Barbora Špotáková, jejíž náčiní dolétlo do vzdálenosti 65,54 m. Kvalitu českého oštěpu potvrdil i Jakub Vadlejch výkonem 88,50 m.

aktualizováno 20.08.
odveta je prostě nejlepší

Nejlepší čas sezony i diamanty! Hejnová si po MS spravila chuť

Zuzana Hejnová vyhrála na mítinku atletické Diamantové ligy v Birminghamu běh na 400 metrů překážek ve svém nejlepším letošním čase 54,18 sekundy.

Prásk.tv píše:

Dovolená českých sportovkyň
čtěte o tématu Zuzana Hejnová na Prásk.tv
11.08.
Atletika Sociální sítě

Drsný vzkaz bývalého trenéra Hejnové: Tohle o ní veřejně napsal

Zuzana Hejnová se nerozešla se svým bývalým trenérem Falkem Balzerem v dobrém. V květnu ukončili spolupráci a dodnes jsou na kordy. Když Hejnová ve včerejším závodě na 400 metrů překážek nevybojovala zlatý hattrick z mistrovství světa, Balzer se do ní opřel na Twitteru.

11.08.
nedařilo se rozhovor po doběhu

Hejnová neskrývala zklamání. V čem byla podle ní největší chyba?

Zuzana Hejnová obsadila na mistrovství světa v Londýně v běhu na 400 m překážek čtvrté místo v čase 54,20 sekundy. Co českou atletku po doběhu nejvíce mrzelo a v čem si myslí, že byla největší chyba proč nedosáhla na medaili?

aktualizováno 10.08.
Atletika Mistrovství světa

Hejnová na MS zlatý hattrick nevybojovala. Skončila až čtvrtá!

Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek třetí zlato v řadě na mistrovství světa nevyhrála. Česká běžkyně bohužel skončila v Londýně bez medaile až na čtvrtém místě. Závod vyhrála Američanka Kori Carterová s časem 53,07.

10.08.
anketa mistrovství světa

Hejnová zaútočí na zlatý hattrick z MS. Získá ho podle vás? Hlasujte!

Dvě zlaté medaile z mistrovství světa v běhu na 400 metrů překážek už Zuzana Hejnová má, dnes ji však čeká další světové finále. Dokáže česká atletka dokonat hattrick? Konkurence je obrovská, ale Hejnová si věří. Zároveň by také ráda napodobila svoji spolubydlící Barboru Špotákovou, která už se zlatem odcestovala domů.

aktualizováno 08.08.
ms v atletice postup do finále

Zuzana Hejnová poběží na mistrovství světa o medaile!

Finále běhu na 400 metrů překážek nebude na mistrovství světa v Londýně bez české účasti. Zuzana Hejnová totiž dokázala vyhrát své semifinále v čase 54,59. Mezi nejlepší se naopak nepodívá Denisa Rosolová, ve svém běhu skončila šestá.

Denisa Rosolová
aktualizováno 07.08.
atletika ms v londýně

Rosolová i Hejnová do semifinále, Šafránková je za výkon roku osmá

Denisa Rosolová i Zuzana Hejnová si v běhu na 400 metrů překážek zajistily postup z rozběhu do semifinále mistrovství světa. Rosolová si zaběhla dokonce své letošní maximum.

Barbora Špotáková
aktualizováno 17.07.
rabat prestižní mítink

Diamantová liga přála atletkám! Hejnová i Špotáková slavily

Diamantová liga v Rabatu měla opět české vítěze. Přakážkářka Zuzana Hejnová a oštěpařka Barbora Špotáková neměly ve svých disciplínách konkurenci a pro Hejnovou navíc výhra znamenala vylepšení sezonního maxima. Špotáková navázala na týden staré vítězství z Londýna.