krize nevydařený turnaj

Berdychův kolaps! V Indian Wells podlehl 70. hráči světa!

Tenista Tomáš Berdych na turnaji v Indian Wells nestačil na Japonce Jošihitu Nišioku a slibně rozehraný duel nakonec prohrál 6:1, 6:7 a 4:6. Do osmifinále nepostoupily ani Lucie Šafářová a Kateřina Siniaková.

Roger Federer v Praze - 6
Aktualizováno 20.2. 2017 13:08

Berdych vs. Federer pod Karlovým mostem
Aktualizováno 20.2. 2017 17:51

Tenisová šou: Federer a Berdych hráli pod Karlovým mostem!

Takovou okázalou událost Praha dlouho neviděla! Pod Karlovým mostem na jedné z lodí vyrostl tenisový kurt a kolemjdoucím se představil fenomenální Roger Federer! Co tam tenhle král bílého sportu dělal? Pinkal si s Tomášem Berdychem, aby zpropagoval blížící se Laver Cup!

Prásk.tv píše:

Leoš Mareš, Radek Štěpánek a Tomáš Berdych - 1
čtěte o tématu Tomáš Berdych na Prásk.tv
plán záchrany australské procitnutí

Berdych v baráži nastoupí, slibuje Navrátil po fiasku v Davis Cupu

Sestoupí český tenisový tým ze Světové skupiny? Aktuálně to hrozí. Jak ukázala konfrontace v Austrálii, Češi bez Berdycha a Štěpánka nejsou konkurenceschopní. A tak bezprostředně po potvrzení prohry nehrající kapitán Jaroslav Navrátil ohlásil krizové řešení.

austrálie a je po nadějích

Davis Cup v trapu! Štěpánka chytla záda, Berdych dával lyže

Naděje pro české tenisty v Davisově poháru opět o něco klesly. Po nevydařeném vystoupení Jana Šátrala a Jiřího Veselého v úvodním kole turnaje, přišla další nepříjemná zpráva. Radek Štěpánek kvůli zdravotním komplikacím oznámil, že do turnaje nenastoupí.

Karolína Plíšková
Aktualizováno 30.1. 2017 08:15
světový žebříček nové pořadí

Máme světovou trojku! Plíšková si polepšila, Serena opět královnou!

Australian Open opět zamíchalo pořadím mezi tenisty na světovém žebříčku. Zatímco Tomáš Berdych vypadl z elitní desítky a momentálně figuruje na 12. místě žebříčku ATP, Karolína Plíšková se v pořadí WTA vyhoupla na třetí místo, což je její kariérní maximum.

pan tenista australian open

Překvapil jsem sám sebe, přiznal Federer. Půl roku nehrál!

Byla tam naděje? Tomáš Berdych šel do duelu s Rogerem Federerem možná i jako mírný favorit. Přece jen, fenomenální Švýcar hrál naposledy ve Wimbledonu a po půlroční pauze spadl až na 17. místo! Jenže vše zůstalo při starém...

Tomáš Berdych
Aktualizováno 20.1. 2017 13:21
grandslam australian open

Dosti rychlý konec! Berdych uhrál proti Federerovi jen 10 gamů

Zase nic a zase předčasný konec. Tomáš Berdych tentokrát končí na grandslamovém Australian Open už ve 3. kole. Nad jeho síly byl Švýcar Roger Federer, který se na kurty vrací po půlroční pauze. Utkání trvalo 92 minut a český tenista prohrál 2:6, 4:6 a 4:6.

Tomas Berdych a Lukas Rosol
Aktualizováno 18.1. 2017 08:56
a co teď? to bude zajímavé

Berdych nechce, Rosol řeší jiné věci. Kdo bude hrát Davis Cup?

Tomáš Berdych se během právě probíhajícího Australian Open nechal slyšet, že nebude bojovat v prvním kole Davis Cupu. Účast před časem odřekl i Lukáš Rosol a Adam Pavlásek. Kdo bude tedy v nominaci?

Kristýna Plíšková a Tomáš Berdych
Aktualizováno 18.1. 2017 06:41
grand slam australian open

Kristýna Plíšková je poprvé ve 3. kole! Berdych hraje jak z partesu

Česká tenistka Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje ve třetím kole slavného Australian Open. Ve druhém kole přešla přes nasazenou Rumunku Irinu Camelii Beguovou. Postup do dalšího kola si zajistil i Tomáš Berdych, který porazil Američana Ryana Harrisona a ve 3. kole pravděpodobně narazí na Rogera Federera.