Tomáš Berdych
19.06.
Tenis ATP Londýn

Trápení Berdycha pokračuje: V Londýně končí hned po 1. zápase!

Po turnaji ve Stuttgartu Tomáš Berdych rychle skončil i v Londýně. V Queen's Clubu hned na úvod turnaje nestačil na francouzského veterána Juliena Benneteaua. Berdych prohrál po setech 5:7, 6:3 a 3:6.

Karolína Plíšková a Marco Cecchinato
aktualizováno 11.06.
tenis aktuální pozice

Plíšková na žebříčku klesá! Ital si polepšil o neuvěřitelných 45 míst

Tenistka Karolína Plíšková po antukovém French Open klesla ve světovém žebříčku na sedmé místo, následovaná Petrou Kvitovou na místě osmém. Na pozicích světových jedniček se nic nemění a tenisovým králem a královnou jsou stále Rafael Nadal a Simona Halepová.

Ester Berdych Sátorová
06.06.
sport a vztahy plavková sezona

Manželka českého sportovce všem vyrazila dech svými břišáky!

Tomáši Berdychovi se letos na tenisových kurtech nedaří, ale nemusí moc smutnit. Na turnajích o něj totiž pečuje jeho krásná žena Ester. Soudě dle fotek, které sdílela na internetu, je poctivá i v přípravě na plavkovou sezónu. Svých fanoušků se pro jistotu ještě ptala, jestli může vyrazit na pláže.

Prásk.tv píše:

Ester Berdych Sátorová - 1
čtěte o tématu Tomáš Berdych na Prásk.tv
30.05.
Tenis Roland Garros

Berdych končí na French Open v 1. kole. Nestačil na Chardyho!

Tomáš Berdych končí na Roland Garros hned v prvním kole. Utkání, které se kvůli špatnému počasí a viditelnosti v úterý muselo přerušit a dohrávalo se ve středu, sice český tenista dokázal ze stavu 0:2 na sety vyrovnat, ale v rozhodující páté sadě podlehl Francouzovi Jeremymu Chardymu 2:6.

Petra Kvitová
27.05.
Tenis pařížský grandslam

Odměny za Roland Garros? Toto je motivace pro Kvitovou a další!

Od 21. května do 10. června probíhá druhý grandslam letošní sezony, tedy Roland Garros. Startují na něm ty největší světové hvězdy a řada Čechů. Víte, kolik si kdo za jednotlivá kola či celkové prvenství vydělá? Přehled prize money najdete v tomto článku.

aktualizováno 15.05.
trápení hodně špatná sezona

Berdych zase končí v prvním kole! Na antuce letos ještě nevyhrál

Monte Carlo, první kolo. Madrid, první kolo. Řím? Znovu. Konec prvním zápase! Tomáš Berdych na antuce tápe a letos na ní nevyhrál ani jediný duel. Stopku mu tentokrát vystavil mladík Denis Šapovalov, který vyhrál 1:6, 6:3 a 7:6.

Novak Djokovič
16.04.
atp monte carlo

Djokovič hrál jako znovuzrozený! Zato Berdych končí v prvním kole

Tenisté už se pomalu přesunuli na antukové kurty a na prestižním turnaji v Monte Carlu se představuje téměř kompletní světová špička. Radost má po prvním utkání Novak Djokovič, zato Tomáš Berdych prohrál v prvním kole dobře rozehraný zápas.

27.03.
tenis Porážka

Dohrávka Berdychovi nesedla, v Miami končí na raketě Tiafoea

Tenista Tomáš Berdych neuspěl na turnaji v Miami v dohrávce zápasu třetího kola s Američanem Francesem Tiafoem a vypadl po porážce 7:6, 2:6 a 6:7. Duel byl dvě hodiny po pondělní půlnoci místního času přerušen kvůli dešti ve třetím setu za stavu 5:4 pro dvacetiletého domácího hráče.

13.03.
tenis indian wells

Berdych končí ve třetím kole, Venus porazila slavnější sestru!

Český tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji v Indian Wells ve třetím kole, když nestačil na Čonga Hjona z Koreje a podlehl mu 4:6, 4:6.

Tomas Berdych
11.02.
davis cup konec velké opory

Poslední slovo! Berdych za Česko už hrát nebude, nikdo ho nezlomí

Český tenista Tomáš Berdych se rozhodl definitivně uzavřít své účinkování v Davis Cupu. Dvaatřicetiletý dvojnásobný vítěz "salátové mísy" vysvětlil svůj konec v týmové soutěži tím, že chce šetřit tělo, aby mohl pokračovat v kariéře.