wimbledon 2017 Rozhovor

Berdych: Wimbledon? Jsem spokojen, Federer hrál výborně!

Tomáš Berdych ve finále letošního Wimbledonu nebude. Švýcarský soupeř Roger Federer mu v semifinále nepovolil ani jeden vítězný set a porazil ho tak 3:0. I tak je Berdych spokojený a v rozhovoru pro Nova Sport popsal své čerstvé dojmy.

wimbledon 2017 Semifinále

Berdych se do finále Wimbledonu nepodívá. Federer ho porazil 3:0!

Tomáš Berdych ve finále letošního Wimbledonu nebude. Švýcarský soupeř Roger Federer mu v semifinále nepovolil ani jeden vítězný set a porazil ho tak 3:0. O celkové vítězství na letošním londýnském grandslamu si to rozdá s Chorvatem Čiličem.

Tomáš Berdych
Aktualizováno 14.7. 2017 19:17
aktuálně sledujeme průbězně

ON-LINE 11. dne Wimbledonu: Berdych prohrál 0:3, ve finále nebude!

Tenista Tomáš Berdych zůstal stejně jako loni jen krok od wimbledonského finále. V letošním ročníku slavného turnaje na londýnské trávě prohrál v semifinále se Švýcarem Rogerem Federerem. Sedminásobnému vítězi turnaje podlehl po setech 6:7, 6:7 a 4:6.

Prásk.tv píše:

čtěte o tématu Tomáš Berdych na Prásk.tv
Tomáš Berdych a Roger Federer
Aktualizováno 14.7. 2017 11:28
wimbledon semifinále

MIMOŘÁDNĚ: Sledujte zápas Berdych - Federer na Nova Action!

Tomáš Berdych postoupil do semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje ve Wimbledonu. Jeho soupeřem bude Švýcar Roger Federer. Kromě stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2, ale můžete přímý přenos ze zápasu sledovat mimořádně i na stanici Nova Action!

nova sport podrobně

PROGRAM 11. dne Wimbledonu: Berdych nastoupí proti Federerovi

Tenista Tomáš Berdych by rád zopakoval rok 2010, kdy přešel přes dvojici favoritů až do finále Wimbledonu. Novaka Djokoviče zdolal i díky tomu, že Srb skrečoval a dnes ho v semifinále na londýnské trávě čeká Švýcar Roger Federer.

rozhovor nálada u semifinalisty

Tomáš září jak malý kluk, říká kouč Berdycha před bitvou s Federerem

Posledním českým zástupcem ve dvouhře na Wimbledonu je Tomáš Berdych. Toho čeká v zítřejším semifinále Švýcar Roger Federer. Berdych nad švýcasrkým fennoménem nevyhrál posledních osm zápasů a čeká ho nesmírně těžká bitva. Trenér Martin Štěpánek je ale nad věcí.

2021516
Aktualizováno 13.7. 2017 07:30
wimbledon rozhovor

Berdych po zápase s Djokovičem: Bylo poznat, že není ve své kůži

Tenista Tomáš Berdych si podruhé za sebou a potřetí v kariéře zahraje semifinále grandslamového Wimbledonu. V dnešním čtvrtfinále vedl 7:6 a 2:0 ve druhém setu nad Srbem Novakem Djokovičem, pak trojnásobný vítěz turnaje na trávě v All England Clubu zápas kvůli zranění lokte vzdal. Soupeřem finalisty londýnského turnaje z roku 2010 Berdycha v pátečním utkání o finále bude Švýcar Roger Federer. Jaký zápas hodnotil sám Berdych se dozvíte na videu v rozhovoru.

Aktualizováno 12.7. 2017 19:59
novasport nečekané rozuzlení

Tomáš Berdych je v semifinále Wimbledonu! Djokovič mu vzdal

Tomáš Berdych si podruhé v kariéře zahraje semifinále Wimbledonu! Jeho čtvrtfinálový duel s Novakem Djokovičem trval jen něco málo přes hodinu. český tenista vyhrál první sadu 7:6 a ve druhé mu srbský tenista za stavu 2:0 vzdal.