Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Lafata
10.03.
sestava nová éra začíná

Sparta pod Hapalem? Čtyři změny v základu a Lafata jako kapitán!

Trenér Pavel Hapal už začal úřadovat s pražské Spartě a na svou premiéru do Karviné nominoval tým, který se možná fanouškům tradičního klubu líbí. Kapitánskou pásku opět navléká David Lafata, do sestavy se vrací Martin Frýdek.

David Lafata a Zdeněk Ščasný
aktualizováno 04.01.
jasný směr to se dějou věci

Velký obrat na Letné: S Lafatou se počítá, sdělil Ščasný

Po některých podzimních zápasech to vypadalo, že dny Davida Lafaty na Letné jsou pomalu spočítané. Trenér Andrea Stramaccioni několikrát naznačil, že Sparta musí jít novou cestou. Jenže se startem zimní přípravy je všechno jinak!

David Lafata
18.12.
kauza letná sparta už ho nechce

Co bude s Lafatou? Kanonýr má nabídku, na kterou se NE neříká

David Lafata na Letné za Spartu přestal hrát a trenér Stramaccioni několikrát naznačil, že budoucnost týmu z Letné už se plánuje bez muže s číslem 21 na zádech. Obávaný kanonýr už má ale solidní nabídku na nové angažmá.

Semih Kaya, David Lafata , David Bičík a Andrea Stramaccioni
27.11.
nula bodů kauza letná

Stramaccioni naznačil svůj konec. A Lafata ani se Spartou nebyl

Další prohra, další ztráta bodů. Jakoby ve Spartě už nebylo nic nové. Andrea Stramaccioni nezvládl další klíčový zápas a na pozápasové tiskovce připustil, že jaro už možná bude bez něj… Fanoušci Sparty se zase divili sestavě a aspoň na lavičce marně hledali Davida Lafatu…

Václav Kadlec
aktualizováno 18.11.
záhada sparťanské otazníky

Kadlec s páskou: Je teď muž na odpis pro Spartu víc, než Lafata?

Fotbalové kolosy mívají stabilní základy. Sparta kdysi tenhle důležitý parametr mívala. Pohled na aktuálně se vyvíjející situaci na Letné však stále budí rozpaky. Naposledy při utkání nejslavnějšího českého klubu s Jihlavou.

David Lafata a Andrea Stramaccioni
aktualizováno 31.10.
kapitán záhada na letné

Proč zmizel Lafata a jeho góly: Dusí Stramaccioni ikonu Sparty?

Fanoušci fotbalové Sparty si o víkendu oddechli. Tři body z utkání s Baníkem jsou po vývoji zápasu spásné. Letenští pořád mohou pošilhávat po druhém místě tabulky, které zůstalo jako poslední ještě možný cíl. Ale na Letné je přece jen něco jinak. Kde je Lafata a s ním i jeho góly?

David Lafata, Milan Škoda a Michael Krmenčík
aktualizováno 04.10.
fotbal česká záležitost

Kdo je nejlepší útočník české ligy: Krmenčík, Necid? A co Lafata?

Proč je Plzeň na čele? Dala 20 gólů! Má tedy nejlepší útočníky? Nebo jsou v lize lepší? A jak si stojí Lafata nebo Milan Škoda, tolik opěvovaní snajpři pražských "S"?

Sparta Praha
aktualizováno 30.08.
restart nezůstal kámen...

ROZPAD původní Sparty: Vácha byl(a) poslední tečka, zvykejte si

Nemusíte být zrovna fotbalovým fajnšmekrem, abyste pochopili, že pražská Sparta prošla za poslední měsíce doslova radikální obměnou. Ta začala od trenéra a zatím končí u záložníka Lukáše Váchy, který se v úterý dozveděl, že s ním trenér do budoucna nepočítá. Kdo z hráčů, na kterých dříve tým stavěl, vlastně v sestavě zůstal?

Tomáš Rosický, Andrea Stramaccioni a David Lafata
04.08.
sparta záhada na letné

Proč nebyl Lafata v základu? Hrál proti Bohemce, vysvětlil kouč

Konec v evropských pohárech. S tím se Sparta už musela smířit. Trenér Andrea Stramaccioni poprvé slyšel z tribun pískot a urážky. A na tiskové konferenci po zápase s Crvenou Zvezdou Bělehrad vysvětloval , proč nehráli Tal Ben Chaim, David Lafata a Tomáš Rosický od začátku.

David Lafata a Sparta
aktualizováno 26.07.
kauza švarc systém

Děkují Lafatovi: Profi sportovci dostanou zpět 120 milionů korun

Kauza kolem daní sparťanského fotbalisty Davida Lafaty bude mít dohru. Stát bude muset dalším - více než dvěma tisícům sportovců - vrátit celkem 120 milionů korun.