Milan Škoda
12.03.
Fotbal 1. fotbalová liga

Škodu před derby zranil fanoušek: Bude proti Spartě chybět?

Slavia se ve včerejším zápase proti Sigmě dlouho trápila. Olomouc šla dokonce do vedení, ale sešívané dostal do hry zase Milan Škoda, který celkem nechtěným způsobem dostal míč do brány (odrazil se mu od obličeje). Pak skóroval ještě Tecl a van Buren a tak se v Edenu mohla slavit výhra 3:1 domácích. Během oslavy třetí branky se však stala jedna kuriózní situace, která vedení Slavie rozhodně netěší. Fanoušci zranili Milana Škodu, když mu na nohu převrhli reklamní banner.

Tomáš Chorý
04.01.
fotbal první letošní nákup

Krmenčíkovi roste konkurence! Útok v Plzni posílil Chorý

Aktuálně první tým tabulky naší nejvyšší fotbalové soutěže Viktoria Plzeň hlásí první letošní posilu. Do týmu zamíříl útočník Tomáš Chorý z Olomouce, který s plzeňským velkoklubem do léta 2020. Klub o tom informoval na svých oficiálních webových stránkách.

Tomáš Chorý
07.12.
fotbal přestup

Plzeň bude mít posilu! Do Viktorie má namířeno střelec z Olomouce

Útočník Sigmy Olomouc Tomáš Chorý má už téměř dohodnutý přestup do Viktorie Plzeň. Podle jeho agenta Zdeňka Nehody se jen čeká, až Sigma transfer potvrdí. Informaci přinesl jako první deník Sport.

Vladimír Coufal
aktualizováno 02.12.

Sigma po prohře 0:1 v Liberci klesla na 3. místo! Gól dal Coufal

Fotbalisté Olomouce prohráli v 16. ligovém kole v Liberci 0:1 a na závěr podzimu neudrželi druhé místo v tabulce. Nováček, který v nejvyšší soutěži nebodoval poprvé po dvanácti zápasech, přezimuje na třetí příčce o skóre za druhou Slavií. O výhře Slovanu rozhodl v 55. minutě hlavou kapitán Vladimír Coufal. Severočeši si pojistili čtvrtou pozici a na Slavii s Olomoucí ztrácejí dva body.

Sigma vs. Sparta
26.11.

Olomouc přehrála Spartu a zvítězila 1:0. Šancí měla ale víc!

Olomoucká Sigma hostila Spartu. Od začátku utkání měla více ze hry a nakonec vyhrála 1:0, i když to mohla být vzhledem k šancím domácích pro pražský celek mnohem těžší porážka. Olomouc doma nad Spartou vyhrála poprvé od 31. května 1998, kdy se radovala z výhry ve stejném poměru.

Fotbalisté Sigmy Olomouc
aktualizováno 18.11.
potlesk fotbalová liga

Spanilá jízda nováčka! Sigma zničila i Zlín a 11 zápasů neprohrála

Fotbalisté Olomouce ve 14. kole první ligy porazili Zlín 2:0 a prodloužili sérii neporazitelnosti na jedenáct zápasů. O výhře Sigmy rozhodli Tomáš Chorý s Martinem Hálou a nováček nejvyšší soutěže si tak upevnil druhé místo v tabulce. Hosté naopak stále čekají na první vítězství z venku.

Sigma Olomouc
aktualizováno 09.11.

Chuligáni Sigmy: Zmlátili muže z Afriky. Pak na něj mačkali citrón!

Sobotní utkání nejvyšší české fotbalové soutěže mezi Bohemians a Sigmou Olomouc narušili chuligáni. Jedna skupina dokonce napadla v Praze muže, který pochází z Afriky. Důvodem byla barva jeho pleti. Muž měl po útoku modřiny, zhmožděniny a pořezal si prsty. Někteří napadeného ještě ponížili tím, že mu na hlavu vymačkali šťávu z citrónů. O případu informoval web Aktuálně.cz.

Bohemians vs. Sigma
04.11.

Sigma na Bohemce vedla. Bod domácím ale vykřesal Hašek!

Fotbalisté Olomouce ve 13. kole první ligy remizovali 1:1 na hřišti Bohemians Praha 1905 a bodovali podesáté za sebou. Nováčka poslal před pauzou do vedení Jakub Plšek, domácí Jevgenij Kabajev pak v nastavení první půle nedal penaltu, ale v 68. minutě srovnal Martin Hašek mladší. Sigma má na druhém místě tabulky jednobodový náskok na třetí Slavii, kterou čeká v neděli zápas na půdě vedoucí Plzně. Na Viktorii ztrácí Olomouc deset bodů.

Olomouc - Jablonec
aktualizováno 24.10.
mol cup osmifinále

Přestřelku v Olomouci ovládl Jablonec, v poháru končí i Teplice

Fotbalisté Jablonce postoupili do čtvrtfinále domácího poháru. Mezi nejlepší osmičku prošli po výhře v Olomouci. Nad domácí Sigmou zvítězili 4:3. Překvapivým výsledkem skončil zápas v Teplicích, kde domácí nestačili na druholigový Hradec Králové.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc
aktualizováno 20.10.
liga 11. kolo

Baník sahal po výhře, nakonec se ale se Sigmou o body dělí

Baník Ostrava remizoval v 11. kole nejvyšší české fotbalové soutěže se Sigmou Olomouc 1:1. Skóre otevřel na začátku druhé půle Robert Hrubý, čtvrt hodiny před koncem vyrovnával Pavel Moulis.