Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Bystroň
aktualizováno 12.06.
otevřeně promluvil detaily odchodu

Bratr oběšeného fotbalisty Davida Bystroně: Vím, co bylo v dopise!

Je to necelý měsíc, co bývalý hráč Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň David Bystroň spáchal sebevraždu. V rozhovoru pro deník Sport promluvil jeho mladší bratr Daniel, který mimojiné prozradil, co stálo v dopise na rozloučenou, který po sobě David zanechal.

David Bystroň
aktualizováno 22.05.
sebevražda upřímná zpověď

Exmanželka Davida Bystroně (†34) prozradila, co ho nejvíce trápilo!

V pátek večer zasáhla český fotbal další šokující zpráva. Bývalý hráč Viktorie Plzeň a Baníku Ostrava spáchal ve svém bytě ve Švýcarsku sebevraždu. Důvodem měly být dluhy a psychické problémy. Deníku Blesk poskytla rozhovor jeho bývalá manželka Kamila a promluvila také o dalších možných důvodech, proč se čtyřiatřicetiletý fotbalista rozhodl dobrovolně ukončit svůj život.

David Bystroň
21.05.
Fotbal

Bystroň prý dlužil přes 3,5 milionu. Neměl platit ani běžné poplatky!

Postupně vyplouvají na povrch další a další skutečnosti ohledně smrti fotbalisty Davida Bystroně. Ten zemřel v pátek poté, co se necelý měsíc po sebevraždě Františka Rajtorala rovněž oběsil ve svém bytě. Za jeho smrtí měly být dluhy, které podle deníku Blesk dosahovaly milionů korun. Bystroň měl mít několik exekucí a nějaký čas už prý neplatil ani běžné poplatky.

Prásk.tv píše:

David Bystroň
čtěte o tématu David Bystroň na Prásk.tv
David Bystroň
20.05.
Fotbal Nemohou uvěřit

Bývalé kluby Davida Bystroně truchlí: Takhle na něj vzpomínají!

Tragická zpráva o tom, že si bývalý fotbalista David Bystroň vzal život, ke všemu necelý měsíc po Františku Rajtoralovi, zasáhla všechny. Nemohou tomu stále uvěřit ani bývalé kluby mládežnického reprezentanta České republiky a na svých oficiálních webech a sociálních sítích vyjádřily svůj smutek.

David Bystroň
aktualizováno 20.05.
Fotbal První informace

Bystroň zanechal dopis: Za smrtí jsou prý rodinné a finanční důvody

Na veřejnost vyplouvají první informace o smrti Davida Bystroně. Bývalý fotbalista Viktorie Plzeň, Baníku Ostrava či Levski Sofia spáchal včera, v jeho 34 letech, sebevraždu. Podle více zdrojů měl po sobě zanechat dopis na rozloučenou, ve kterém jako důvod svého smutného jednání uvedl, že měl rodinné a finanční problémy. Oběsit se měl ve sklepě svého domu.

David Bystroň, František Rajtoral, Miroslav Pelta
20.05.
Fotbal Temné období

Český fotbal v těžkých časech: Sebevraždy, předseda ve vazbě!

Český fotbal zažívá v posledních dnech a týdnech jedno z nejhorších období v historii, možná to nejhorší vůbec. Bohužel, o výsledky tady nejde. Valí se totiž jedna negativní zpráva za druhou. Na konci dubna zemřel český reprezentant František Rajtoral, na začátku května zasahovala policie v sídle fotbalové asociace a výsledkem toho bylo, že předseda Miroslav Pelta skončil ve vazbě. Včera pak zemřel David Bystroň, mládežnický reprezentant Česka a bývalý spoluhráč Rajtorala z Plzně. Znovu se mělo jednat o sebevraždu.

David Bystroň
aktualizováno 19.05.
Fotbal smutná zpráva

Další bývalý hráč Plzně po smrti! David Bystroň spáchal sebevraždu

Další tragická zpráva pro fanoušky českého fotbalu - bývalý hráč Plzně David Bystroň spáchal sebevraždu. Informaci jako první přinesl slovenský server Sport.sk. Podle deníku Idnes.cz se Bystroň oběsil stejně tak, jako před necelým měsícem František Rajtoral, jeho bývalý spoluhráč z Viktorie.

Petr Korda - Tomáš Enge - David Bystroň
aktualizováno 10.03.
velký přehled dopingové nálezy

Korda, Enge, Bystroň. Tito Češi také dopovali a chytli je u toho!

Neslýcháme o něm rádi, přesto je znovu v kurzu. Doping. Ve světě sportu se o něm zase hodně mluví, a to kvůli přiznání hvězdné ruské tenistky Marie Šarapovové. Bývalá světová jednička se přiznala, že měla pozitivní test během letošního Australian Open! Doping se nevyhnul ani českému sportu. Pojďte si připomenout ty nejznámější případy.

David Bystroň, Daniel Kolář, Marián Čišovský a David Limberský
aktualizováno 10.09.
video západočeské příběhy

4 KRUTÉ RÁNY PRO PLZEŇ: Alkohol, nemoc, úmrtí a drogy! 

Viktoria Plzeň. To je nejen úspěšný český klub posledních let, ale také klub, kterému se rozhodně nevyhýbají špatné zprávy. Starostí, s nimiž na západě Čech museli v posledních letech popasovat, je opravdu víc než dost. Nechybí nemoc či úmrtí, ale také doping či nejnověji řízení v opilosti.

David Bystroň
14.07.
UŽ TRÉNUJE SE SIGMOU

Dopingový hříšník Bystroň jde z Plzně do Olomouce

Fotbalista David Bystroň přestupuje z Plzně do druholigové Olomouce. Jednatřicetiletý stoper, který má za sebou dvouletý zákaz činnosti za doping, už se na Hané zapojil do přípravy a s hanáckým klubem podepsal dvouletou smlouvu.