Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Marek Hamšík
aktualizováno 30.12.
respekt to se nevidí

Obrovská pocta: Neapol hrála v dresech věnovaných Hamšíkovi!

Marek Hamšík stále nemá dost. I když nedávno dostihl v historických statistikách neapolského klubu věhlasného Diega Maradonu, góly střílí dál a v posledním utkání dokonce jeho tým vyběhl se speciálními dresy věnovanými právě slovenskému špílmachrovi.

Diego Maradona s dcerami a manželkou
27.11.
Fotbal Rodina u soudu

Maradona přišel o stovky milionů. Okrást ho měly dcery a manželka!

Někdejší fotbalová hvězda Diego Maradona měl podle zahraničních médií poslat před soud své dcery a manželku. Domnívá se, že ho rodina okradla. Během let 2000 až 2015 zmizelo z Argentincova účtu zhruba 157 milionů korun. Z těch si prý dcery a manželka pořídily luxusní sídlo v Americe.

Lionel Messi a Antonella Rocuzová
aktualizováno 28.06.
velký den to naštve

Hvězdný Messi chystá svatbu, koho nakonec nepozval a proč?!

Ani ne týden po tom, co argentinský fenomén oslavil své třicáté narozeniny, už chystá další obrovskou slavnost. Se svou přítelkyní Antonellou sice chodí už přes 10 let, vzít si jí se rozhodl ale až teď. Pozvánku na páteční svatbu v Rosariu poslal 5ti násobný držitel zlatého míče kamarádům, spoluhráčům a hlavně rodině, místo už se nenašlo pro argentinské fotbalové bohy. Na párty bude chybět třeba Diego Maradona.

Prásk.tv píše:

Maradona
čtěte o tématu Diego Maradona na Prásk.tv
Diego Maradona
08.05.
Fotbal Návrat na lavičku

Velký comeback: Maradona se vrací, pomůže týmu šejků v UAE!

Legenda legend, bývalý fotbalový reprezentant Argentiny a jeden z nejlepších hráčů historie se vrací do fotbalového prostředí. Diego Maradona bude po pětileté pauze znovu trénovat a to tým Al-Fudžajra ve Spojených arabských emirátech.

Diego Maradona
aktualizováno 02.02.
superstar zpověď fotbalové hvězdy

Fetoval jsem už v Barceloně, říká Maradona. Na drogách byl 20 let

Diego Maradona zase šokoval svět. V rozhovoru pro francouzskou televizi přiznal, že na drogách byl závislý už od svých 24 let, kdy hrál za slavnou Barcelonu. To je daleko dřív, než si zatím všichni mysleli.

Diego Maradona
aktualizováno 15.12.
to je borec to musíte vidět

Maradona hubne do plavek už před svátkama! Má zvláštní recept

Diaga Maradonu by bylo zbytečné představovat. Fotbalový kouzelník, modla a neskutečný živel, který dokázal pobláznit miliony lidí a ti ho považovali doslova za Boha. Šestapadesátiletý Argentinec se už ale dávno neprohání po trávníku a pozornost si tak získává jinak. Třeba tím, jak doma sportuje, protože taková podívaná opravdu stojí za to!

Diego Maradona
aktualizováno 03.12.
borec přepis historie

Maradona se bojí o rekord. Hvězda ze Slovenska už je na dostřel!

Ve fotbalové Neapoli se zřejmě brzy budou přepisovat dějiny. Rekordní zápis legendárního Diega Maradony se otřásá v základech a může za to současná hvězda Marek Hamšík. Ten už dokonce dohnal kanonýra Edinsona Cavaniho!

Marek Hamšík
aktualizováno 03.12.
frajeřina klubová ikona

Hamšík slavil jubileum. Dal 100. gól a dohnal Maradonu!

Pomalu ale jistě se stává legendou! Marek Hamšík dal v sobotu za Neapol už svůj 100. gól. Nechybí mnoho, aby z historických zápasů vymazal ikonického Diega Maradonu. Stihne to slovenský záložník ještě letos?

Lionel Messi
aktualizováno 11.06.
copa américa nazdar bazar

Messi poslal vzkaz Maradonovi! Tři kusy za 19 minut rozhodly zápas

V pátek jsme informovali o tom, že do světa unikl rozhovor, který měl zůstat jen mezi čtyřma ušima. Jenže náhoda způsobila, že všichni slyšeli, jak Diego Maradona zpochybnil fotbalové schopnosti svého krajana Lionela Messiho. Těžko říct, jestli to hvězdný útočník Barcelony slyšel, ale pokud ano, poslal Maradonovi jasný protiúder.

Diego Maradona a Lionel Messi
aktualizováno 10.06.
video řekl, co si myslí

Nečekaná kritika: Takhle to Messi schytal od krajana Maradony!

Legendární argentinský fotbalista Diego Maradona se obul do svého krajana Lionela Messiho. Na veřejnost unikl obsah jeho rozhovoru s jiným slavným hráčem Pelém. Maradona prohlásil, že hvězdný útočník Barcelony je skvělým fotbalistou, ale nemá vlastnosti potřebné k tomu, aby z něj byl opravdový lídr.