Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kung-fu zákrok v ukrajinské druhé lize
11.10.
video to opravdu bolelo

Zákrok na kriminál! Fotbalista takhle sejmul bývalého spoluhráče

Fotbal není kung-fu ani karate a tak za tenhle zákrok dostal Mykola Kvasnyj z týmu Prikarpatyja Ivano-Frankivsk okamžitě červenou kartu.

Likvidační zákrok
aktualizováno 10.10.
Fotbal Spletl si sport

UFC na fotbale. Ukrajinec nekompromisně složil soupeře

Přerušit hru za každou cenu. Tímto heslem se řídil ukrajinský fotbalista v druhé nejvyšší lize. Protiútok zastavil už v počátku a karate kopem zneškodnil unikajícího protihráče.

Milan Baroš
aktualizováno 04.10.
červená karta nekompromisní verdikt

Baroš už zná trest: Za vulgarity a faul bude stát až do listopadu!

Fotbalista Milan Baroš musí být po čtvrtečním verdiktu hodně smutný. V utkání se Slavií Praha viděl červenou kartu a poté ostře a i vulgárně gestikuloval s rozhodčím. Jeho chování ocenila disciplinární komise trestem na pět utkání! Pykat ale bude i Nicolae Stanciu ze Sparty.

Milan Baroš
aktualizováno 03.10.
omluva trvalo to tři dny

Barošova první slova po červené! Jaká je jeho reakce a omluvil se?

Tři dny po červené kartě je na světě konečně reakce samotného Milana Baroše! Ikona Baníku Ostrava se na klubových stránkách omluvila za své chování po vyloučení v utkání se Slavií. Na verdikt disciplinární komise ještě Baroš čeká.

Cristiano Ronaldo
aktualizováno 21.09.
Fotbal Červená karta

Ronaldo si oddechl! O zápas s bývalým klubem by neměl přijít

Ronaldo se vrátí na Old Trafford. Alespoň na jeden zápas v dresu Juventusu Turín. Po červené kartě, kterou dostal v zápase s Valencií, by měl dostat jen jednozápasový trest a o souboj se svým bývalým klubem by tak neměl přijít.

Cristiano Ronaldo a červená karta
aktualizováno 20.09.
velký přehled nemá to jednoduché

Všechna Ronaldova vyloučení! Jak dát červenou na 11 způsobů?

Červená karta pro Cristiana Ronalda! Pro mnohé fanoušky to bývá podobně emotivní záležitost, jako kdyby dala fotbalová superstar třeba hattrick. Portugalský útočník byl v kariéře vyloučený už 11krát! A někdy byste opravdu kroutili hlavou, za co…

Cristiano Ronaldo a jeho konflikt před červenou kartou
aktualizováno 20.09.
video objasní se záhada?

Nový úhel pohledu i odhalení? Co udělal Ronaldo před vyloučením?

Jak to bylo s vyloučením Cristiana Ronalda? Zasedli si na něj sudí, nebo se zase udál nějaký blikaneček portugalské fotbalové superstar? Na světě je nové video, které ukazuje celý souboj nové posily Juventusu se zadákem Valencie Jeisonem Murillem.

Cristiano Ronaldo
19.09.
liga mistrů záhadné vyloučení

VIDEO: Červená pro Ronalda! Ale nikdo vlastně netuší proč

Pro Cristiana Ronalda začala nová sezona Ligy mistrů hodně podivně. Hvězdná posila Juventusu Turín musela pod sprchu už po půlhodině hry po konfliktu s obráncem Valencie Jeisonem Murillem.

Marcus Rashford
aktualizováno 04.09.
Výbuch emocí

Naivní chlapec Rashford. Po vyloučení běsnil cestou do šaten

Tak tohle se Rashfordovi opravdu nepovedlo. V neděli prožil zápas hrůzy, když se už po osmi minutách na hřišti nechal hloupě vyloučit a cestou do šatny ještě kopal do dveří. Důvěru u trenéra tak bude budovat ještě složitěji.

Kung-fu faul Melisseho
18.07.
fotbal Likvidační zákrok

VIDEO: Strašlivý faul! V boji o Ligu mistrů bylo k vidění i kung-fu

Ten se snad musel zbláznit! Útočník lucemburského Dudelange Bryan Melisse předvedl v odvetě 1. předkola Ligy mistrů na hřišti maďarského celku Vidi FC obrovský zkrat, za který by se nestyděl ani raubíř Tomáš Řepka.