Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Eugenie Bouchard
aktualizováno 14.02.

GALERIE: Sportovkyně v plavkách - Bouchardová a další

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky (především muže) je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu magazínu Sports Illustrated. Druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv kanadská tenistka Eugenie Bouchardová. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundují i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranac.

Eugenie Bouchard
aktualizováno 14.02.
Zajímavost Krásky v plavkách

Nestydatá tenistka Bouchardová se svlékla: Fotky nahoře BEZ!

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu Sports Illustrated. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová v něm druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundovaly i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranacová.

Super Bowl
05.02.
Tenis Roční výročí

Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!

Tenhle příběh začal přesně před rokem a není složité si toto výročí pamatovat. Sexy tenistka Eugenia Bouchardová šla na rande s jistým Johnem Goehrkem poté, co s ním prohrála sázku v rámci Super Bowlu v diskuzi na Twitteru. Dvojice se od té doby sešla hned několikrát a letošní finále zámořské NFL dokonce společně sledovala.

Prásk.tv píše:

Eugenie Bouchardová - 13
čtěte o tématu Eugenie Bouchardová na Prásk.tv
Tenistky o Vánoce 2017
25.12.
Tenistka Užily si Vánoce

Sexy vánoční pózy tenistek: Takhle se vystavily fanouškům! FOTO

Nejen v České republice si lidé užívali Štědrého dne, dárků a všeho, co je spojeno s vánočními svátky. Světové tenistky se ke stromečku pořádně vymódily a některé z nich potěšily fanoušky i sexy pózami.

Eugenie Bouchardová a sportovní legenda v převleku kocoura
30.10.
galerie originální převleky

Sport a Halloween: Bouchardová odhodila šaty, legenda jako kocour

Pomalu, ale jistě si získává na popularitě i v našich luzích a hájích, za mořem je ale Halloween velmi oblíbený. Slaví ho i mnohé sportovní hvězdy. Při té příležitosti se převlékají do nejrůznějších kostýmů. Ani letos tomu nebylo jinak.

Eugenie Bouchardová a sportovní legenda v převleku kocoura
aktualizováno 30.10.

GALERIE: Halloween sportovních hvězd

GALERIE: Halloween sportovních hvězd

Beatrice Bouchardová
05.09.
galerie pěkná slečna

Krásná Bouchardová není jen jedna. Internet dobývá její dvojče!

Tenistku Eugenii Bouchardovou milovníci bílého sportu a krásných žen nejspíš znají, věděli jste ale, že půvabná Kanaďanka má sestru? A nejen to, jde do konce o dvojče a nutno říct, že Beatrice se svou krásou sestře nejméně vyrovná.

Barbora Strýcová
26.06.
tenis povedený den

Češkám se v Eastbourne dařilo! Dál jdou sestry Plíškovy i Strýcová

Ze čtyř českých tenistek, které se v pondělí představily na kurtech v Eastbourne, slaví postup do dalšího kola hned tři. Uspěly jak obě sestry Plíškovy, tak Barbora Strýcová, která si poradila s mladou kanadskou hvězdičkou Eugenií Bouchardovou.

Eugenie Bouchardová
22.06.
foto užívá si s přítelem

Příprava tenisové krásky Eugenie? Svůdný úsměv a sexy prdelka!

Slavný Wimbledon začne už za necelé dva týdny a tenisté i tenistky se na něj už pilně připravují. Tedy většina... Kanadská hráčka Eugenie Bouchardová si ještě stihla vyrazit s přítelem oddechnout na pláž. A tam se rozhodně nestyděla!

Tenistky na Wimbledonu 2017
12.06.
tenis královna krásy

Wimbledon 2017 se blíží: Která tenistka je nejkrásnější? Hlasujte!

Již 3. července startuje prestižní tenisový turnaj Wimbledon a my jsme si pro vás připravili výběr těch nejkrásnějších hráček, které se nám v něm představí. O té nejhezčí můžete hlasovat na konci článku. Průběh celého turnaje budete navíc moci sledovat na stanicích Nova Sport.