Petr Mrázek
04.04.
nhl noční zápasy

Noční můra gólmana Mrázka! Puk ze své branky lovil celkem pětkrát

Hokejisté Philadelphie prohráli na ledě New York Islanders 4:5 a všech pět gólů musel ze své branky lovit brankář Petr Mrázek. Flyers nepomohl ani Jakub Voráček, který si připsal gólovou přihrávku.

David Pastrňák
26.03.

Pastrňák vypálil a oslavil třicátý gól! Mrázek zachránil Philadelphii

Hokejisté Bostonu vyhráli na ledě Minnesoty 2:1 v prodloužení a to i za gólového přispění Davida Pastrňáka. Ten zaznamenal už svůj třicátý gól v letošní sezoně.

Sidney Crosby
25.03.
NHL Hokejový večer

Flyers nestačili na Pens. Mrázek musel v průběhu zápasu do brány!

Hokejový program nedělního večera načal atraktivní zápas mezi Pittsburghem a Philadelphií. Hosté vyslali do brankoviště Alexe Lyona, který však po třech inkasovaných gólech střídal, nahradil ho Petr Mrázek. Pittsburgh nakonec vyhrál po prodloužení 5:4, vítěznou branku dal Bryan Rust.

Petr Mrázek
21.03.

Mrázek se vrátil do Detroitu, Tampa předvedla famózní obrat!

Hokejisté Philadelphie s Petrem Mrázkem v bráně prohráli po samostatých nájezdech v Detroitu 4:5.

Petr Mrázek
16.03.

Mrázek dostal čtyři góly a šel ven! Philadelphie už ztrátu nedohnala

Hokejisté Philadelphie prohráli 3:5 s Columbusem a na zápas by asi nejraději zapomněl český brankáč Petr Mrázek. Ten byl po čtyřech inkasovaných gólech už ve 24. minutě střídán.

Petr Mrázek
aktualizováno 11.03.
NHL Nový design

Maska Mrázka už není jen bílá: Koho má natištěného na té nové?

Gólman Petr Mrázek během letošní sezony změnil angažmá. Z Detroitu byl vyměněn do Philadelphie, kde sice dostal novou výstroj v klubových barvách, masku si však vyrobit nestihl. Chytal s jen s čistě bílou, na které byla pouze klubová loga. Až v noci nasadil masku novou a hned mu přinesla štěstí, jelikož Flyers porazili Winnipeg 2:1. Co je na nové masce vyobrazeno? Podívejte se na galerii.

David Krejčí a David Pastrňák
11.03.
NHL Hokejová noc

Celkem šest Čechů bodovalo, nejvíce zářili Davidové z Bostonu!

V nočních zápasech zámořské NHL bodovalo celkem šest českých hráčů. David Krejčí s Davidem Pastrňákem z Bostonu však jako jediní skórovali (první jmenovaný hned dvakrát). Gólman Petr Mrázek pomohl k výhře Philadelphie 2:1 nad Winnipegem sedmadvaceti úspěšnými zákroky.

Petr Mrázek
04.03.

Mrázek pomohl k bodu 29 zákroky, Voráček gólem. Skóroval i Vrána

Hned první zápas nočního programu NHL nabídl divákům gólové hody. Řeč je o utkání Tampy Bay a Philadelphie, ve kterém domácí zvítězili 7:6 po nájezdech. Gólman Petr Mrázek se o bod Flyers zasloužil 29 zákroky, útočník Jakub Voráček gólem a asistencí. Skóroval také Jakub Vrána z Washingtonu.

Petr Mrázek
25.02.
video česká stopa v nhl

Flyers válí a míří do play off! I díky Mrázkovi mají pátou výhru v řadě.

Hokejová Philadelphia válí! Flyers zapsali páté vítězství v řadě a děkujáí za něj i gólmanovi Petru Mrázkovi, který i druhý duel v novém týmu zvládl úspěšně. Dařilo se ale i Michaelu Frolíkovi a Davidu Kämpfovi.

Petr Mrázek
20.02.
trejd muselo to přijít

Detroit se konečně zbavil Mrázka! Ve Flyers budou už čtyři Češi

Hokejový brankář Petr Mrázek nakonec přece jen odchází z Detroitu do Philadelphie. Flyers kývli na druhou nabídku a tak se česká kolonie v kabině Flyers rozroste ne čtyři hokejisty.