Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Julien Absalon
aktualizováno 15.05.
cyklistika žlutá zhouba

Pyl mu zničil kariéru! Olympijský vítěz musel skončit

Jen těžko se tomu dá uvěřit, ale kvůli pylové alergii musel ukončit kariéru dvojnásobný olympijský vítěz v závodu horských kol Julien Absalon. Francouzský závodník a soupeř Jaroslava Kulhavého to oznámil deníku L'Equipe.

Jaroslav Kulhavý
25.03.
Cyklistika Cape Epic

Povedený závod Kulhavého: Už potřetí vyhrál Cape Epic!

Jaroslav Kulhavý vyhrál potřetí v kariéře extrémní závod dvojic Cape Epic v Jihoafrické republice. Dvojici s ním tvořil nový kolega a to Američan Howard Grotts. Česko-rakouská dvojice Kristián Hynek a Rakušan Alban Lakata byla druhá.

Jaroslav Kulhavý
09.09.
borec česká jistota

Kulhavý má další stříbro z mistrovství světa! Ujel mu jen Schurter

Biker Jaroslav Kulhavý získal na mistrovství světa v cross country v australském Cairns stříbro. Zvítězil suverén sezony Švýcar Nino Schurter, jenž zkompletoval zlatý hattrick po předchozích triumfech v Andoře (2015) a loni v Novém Městě na Moravě.

Víkend: Jaroslav Kulhavý
23.11.
gratulujeme tradiční anketa

Počtvrté králem! Kulhavý je nejlepším českým cyklistou

Biker Jaroslav Kulhavý zvítězil v 52. ročníku ankety Král cyklistiky. Držitel olympijského stříbra z Ria de Janeiro, kde obhajoval titul olympijského šampiona z Londýna 2012, tak získal v anketě již čtvrté prvenství. V minulosti dosáhl Kulhavý na vítězný hattrick v letech 2010 až 2012.

Denisa a Jaroslav Kulhavý
25.08.
gratulujeme skvělé rozhodnutí

Řekla ANO! Biker Kulhavý to po stříbru vyhrál i u své Denisy

Jaroslav Kulhavý prožívá jedny z nejkrásnějších dnů svého života. Biker, který udělal českým fanouškům obrovskou radost na olympiádě v Londýně i v Riu, si užívá zaslouženého volna v Barceloně. A právě tam uslyšel od své milé vysněné ANO!

Jaroslav Kulhavý
aktualizováno 22.08.
gratulujeme! obhajoba nevyšla

Poslední medaile z Ria pro Česko: Biker Kulhavý získal stříbro!

Jaroslav Kulhavý je prostě borec! Biker z Orlických hor získal na olympiádě v Riu desátou medaili pro českou výpravu. V závěrečném závodu horských kol dojel vítěz z Londýna tentokrát na druhém místě, nestačil jen na Nina Schurtera ze Švýcarska.

Katy Perry a čeští olympionici
aktualizováno 18.07.
video to musíte slyšet!

Tohle je olympijská hymna! Katy Perry si vybrala i Kulhavého!

Olympiáda už je opravdu za dveřmi, sportovci fasují oblečení, některé hvězdy se na poslední chvíli omlouvají. Nic nového. A superstar Kate Perry představila píseň, která slavnost v Rio de Janeiru bude doprovázet.

Jaroslav Kulhavý
aktualizováno 06.03.
olympijské hry stihne to?

Trable před olympiádou! Biker Kulhavý utrpěl dvojitou zlomeninu

Český biker Jaroslav Kulhavý si necelý půlrok před olympiádou v brazilském Riu de Janeiru způsobil dvojitou zlomeninu ruky. Jedenatřicetiletý cyklista si zranění přivodil na Kypru, kam odjel s dalšími bikery ladit formu před olympiádou.

Ondřej Cink
05.09.
životní úspěch

V Andoře CINKla medaile! Biker Cink získal světový bronz

Biker Ondřej Cink získal na mistrovství světa horských kol v Andoře bronz v olympijské disciplíně cross country. Mistrem světa se stal loni druhý Švýcar Nino Schurter, který z nejvyššího stupínku sesadil obhájce prvenství Juliena Absalona z Francie. Olympijský šampion Jaroslav Kulhavý závod již na začátku vzdal. Mezi ženami triumfovala všestranná Pauline Ferrandová-Prévotová z Francie, české zástupkyně skončily hluboko v poli poražených.

Víkend: Jaroslav Kulhavý
aktualizováno 05.07.
světový pohár čeští bikeři bodují

Kulhavý má formu! Vyhrál v Lenzerheide, na bedně byl i Cink

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v Lenzerheide závod Světového poháru a i potřetí letos stanul na pódiu. Po triumfu v Novém Městě na Moravě a třetím místě v Albstadtu se vrátil do čela hodnocení seriálu. Český úspěch korunoval na bronzové pozici Ondřej Cink.