Nino Schurter
08.09.
cyklistika cross country

MS horských kol ovládl domácí Schurter! Kulhavý se trápil

Mistrem světa v cross country horských kol v Lenzerheide se stal počtvrté za sebou a celkem posedmé domácí Švýcar Nino Schurter. Dobrou formu ze sezony přetavil ve stříbro Ital Gerhard Kerschbaumer, bronz získal Nizozemec Mathieu van der Poel. Ondřej Cink dojel šestnáctý, Jan Škarnitzl dvacátý. Jaroslav Kulhavý skončil až v páté desítce.

Jaroslav Kulhavý a Nino Schurter
08.07.
sp prostě suverén

Schurter zase nedal nikomu šanci. Kulhavý na něj ztratil 5 minut!

Čtvrtý závod Světového poháru v cross country horských kol ve Val di Sole vyhrál švýcarský suverén Nino Schurter, který v seriálu triumfoval potřetí za sebou. Češi v italském středisku neuspěli, nejlepší z nich Jaroslav Kulhavý dojel až na 32. místě.

Jaroslav Kulhavý
27.05.
Cyklistika Světový pohár

Jaroslav Kulhavý dojel v Novém Městě devátý, vyhrál Schurter!

Biker Jaroslav Kulhavý dojel v závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě v disciplíně cross country devátý. Třetím rokem za sebou vyhrál na Vysočině olympijský šampion z Ria Nino Schurter.

Julien Absalon
aktualizováno 15.05.
cyklistika žlutá zhouba

Pyl mu zničil kariéru! Olympijský vítěz musel skončit

Jen těžko se tomu dá uvěřit, ale kvůli pylové alergii musel ukončit kariéru dvojnásobný olympijský vítěz v závodu horských kol Julien Absalon. Francouzský závodník a soupeř Jaroslava Kulhavého to oznámil deníku L'Equipe.

25.03.
Cyklistika Cape Epic

Povedený závod Kulhavého: Už potřetí vyhrál Cape Epic!

Jaroslav Kulhavý vyhrál potřetí v kariéře extrémní závod dvojic Cape Epic v Jihoafrické republice. Dvojici s ním tvořil nový kolega a to Američan Howard Grotts. Česko-rakouská dvojice Kristián Hynek a Rakušan Alban Lakata byla druhá.

09.09.
borec česká jistota

Kulhavý má další stříbro z mistrovství světa! Ujel mu jen Schurter

Biker Jaroslav Kulhavý získal na mistrovství světa v cross country v australském Cairns stříbro. Zvítězil suverén sezony Švýcar Nino Schurter, jenž zkompletoval zlatý hattrick po předchozích triumfech v Andoře (2015) a loni v Novém Městě na Moravě.

Víkend: Jaroslav Kulhavý
23.11.
gratulujeme tradiční anketa

Počtvrté králem! Kulhavý je nejlepším českým cyklistou

Biker Jaroslav Kulhavý zvítězil v 52. ročníku ankety Král cyklistiky. Držitel olympijského stříbra z Ria de Janeiro, kde obhajoval titul olympijského šampiona z Londýna 2012, tak získal v anketě již čtvrté prvenství. V minulosti dosáhl Kulhavý na vítězný hattrick v letech 2010 až 2012.

Denisa a Jaroslav Kulhavý
25.08.
gratulujeme skvělé rozhodnutí

Řekla ANO! Biker Kulhavý to po stříbru vyhrál i u své Denisy

Jaroslav Kulhavý prožívá jedny z nejkrásnějších dnů svého života. Biker, který udělal českým fanouškům obrovskou radost na olympiádě v Londýně i v Riu, si užívá zaslouženého volna v Barceloně. A právě tam uslyšel od své milé vysněné ANO!

aktualizováno 22.08.
gratulujeme! obhajoba nevyšla

Poslední medaile z Ria pro Česko: Biker Kulhavý získal stříbro!

Jaroslav Kulhavý je prostě borec! Biker z Orlických hor získal na olympiádě v Riu desátou medaili pro českou výpravu. V závěrečném závodu horských kol dojel vítěz z Londýna tentokrát na druhém místě, nestačil jen na Nina Schurtera ze Švýcarska.