Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Serena Williamsová
09.12.
Tenistka Dostala pokutu

Serenu zastavila policie! Nestačila jí smrtelná nehoda její sestry?

Bývalá tenisová jednička Serena Williamsová nedávno oslavila narození své dcerky Alexis Olympie a následnou svatbu. Během tohoto týdne jí ale moc do smíchu nebylo. Zahraniční média píší, že americkou hvězdu zastavila policie, jelikož jela o 34 km/h rychleji, než směla. Zapomněla snad na nedávnou nehodu její sestry Venus, při které zemřel člověk?

Ostrov, kde Serena tráví líbánky
aktualizováno 29.11.

GALERIE: Serena Williamsová tráví líbánky na luxusním ostrově

Zatímco její soupeřky se pomalu chystají na novou sezonu a nabírají kondici, bývalá tenisová jednička Serena Williamsová má úplně jiné "starosti". Se svým manželem Alexisem Ohanianem si užívá romantické líbány na soukromém ostrově.

Serena Williamsová a Alexis Onahian
aktualizováno 29.11.
tenis manželské radovánky

Tady má Serena líbánky! Rozkoš na soukromém ostrově lásky

Zatímco její soupeřky se pomalu chystají na novou sezonu a nabírají kondici, bývalá tenisová jednička Serena Williamsová má úplně jiné "starosti". Se svým manželem Alexisem Ohanianem si užívá romantické líbánky na soukromém ostrově.

Prásk.tv píše:

Serena Williams
čtěte o tématu Serena Williamsová na Prásk.tv
Serena Williamsová
aktualizováno 04.09.
Tenistka Na mateřské

Maminka Williamsová září štěstím: Poprvé ukázala svou dcerku! FOTO

V pátek přivedla na svět bývalá světová jednička Serena Williamsová dcerku, kterou má s miliardářem a zakladatelem sociální sítě Reddit Alexisem Ohanianem. Zamilovaný pár sice zatím neprozradil jméno holčičky a krom toho, že se ví, že váží okolí 3 kilogramů, celkově všechny informace tají. Na internet se už ale dostal první snímek maminky s roztomilým novorozencem.

Serena Williamsová
aktualizováno 02.09.
Tenis Po porodu

Williamsová je maminkou. Holčičku má s miliardářem!

Bývalá tenisová jednička Serena Williamsová má za sebou porod. Na svět přivedla tříkilogramovou holčičku, kterou má se svým dlouholetým přítelem – spoluzakladatelem sociální sítě Reddit Alexisem Ohanianem.

Serena Williamsová
aktualizováno 28.06.

GALERIE: Tenistka Williamsová se nechala vyfotit nahá!

Bývalá světová jednička Serena Williamsová se nechala pro magazín Varity Fair nafotit nahá.

Serena Williamsová
aktualizováno 28.06.
galerie co myslíte?

Těhotná Serena překvapila: Do světa pustila své odvážné fotky!

Příští týden začíná tenisový svátek Wimbledon a fanoušci se už nemohou dočkat. Bývalá světová jednička Serena Williamsová bude ale letos chybět, protože očekává potomka. Stále se o ní však hodně mluví, protože na svět vypustila své nahé fotky a to i v pokročilém stádiu těhotenství! Šílenost, nebo odvaha? To posuďte sami.

Serena Williamsová a Dmitrij Tursunov
27.06.
souboj pohlaví jak by to dopadlo?

Hráč č. 701 reaguje na McEnroea: Věřím, že bych Serenu porazil!

Ještě než začne slavný Wimbledon, rozvířila tenisové vody jedna z legend tohoto sportu John McEnroe. Ten se pustil do jedné z nejlepších tenistek Sereny Williamsové a tvrdil, že v mužském žebříčku by byla na sedmistém místě. Teď se však ozval hráč, kterému v pořadí ATP patří 701. příčka...

Serena Willamsová
aktualizováno 19.04.
novinka gratulujeme!

Šťastná zpráva Williamsové: Čeká dítě, ukázala bříško!

Tenistku Serenu Williamsovou čeká brzy pauza od tenisu, zároveň se může připravovat na novou roli. Světu totiž oznámila, že čeká dítě.

Serena Williamsová
aktualizováno 28.01.
finále australian open

Serena je znovu číslo 1! Sestra jí ve finále v Melbourne nevzala ani set

Americká tenistka Serena Williamsová je znovu světovou jedničkou. Ve finále Australian Open přehrála svou sestru Venus ve dvou setech a vrací se na ženský tenisový trůn.