Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Čeští sportovci
aktualizováno 01.08.
astronomické částky velký přehled

Nejbohatší čeští sportovci: Čech stále v balíku, Pastrňák překvapil!

Tak jako každý rok, zveřejnil časopis Forbes žebříček nejlépe vydělávajících českých sportovců. Jak si polepšil hokejista David Pastrňák a kdo je z českých hvězd v největším balíku se dozvíte uvnitř článku.

David Pastrňák
09.07.
nhl prostě kluci

Pastrňák už k smíchu nebude. Na Kováře prásknul jednu šílenost!

Hokejista David Pastrňák patří k největším hvězdám Bostonu, ale fanoušci napříč celou NHL si ho často dobírali kvůli ostudně omotané hokejce. Teď už to ale může pustit z hlavy, protože ukázal, že na tom není zdaleka nejhůř.

David Pastrňák
04.07.
wimbledon 2018 Ze zákulisí

Pastrňák na Wimbledonu: Zapinkal jsem si na trávě, bylo to super!

David Pastrňák si užívá volna po náročné sezoně v NHL. Udělal si i čas na to, že na pár dnů odcestoval do Londýna, do dějiště Wimbledonu, kde podporuje hlavně sestry Plíškovy. Teď už tedy jen Karolínu, jelikož Kristýna vypadla hned v prvním kole. Útočník Bostonu Bruins poskytl televizi Nova rozhovor.

David Pastrňák a jeho reakce na nový dres
aktualizováno 23.06.
instagram velké změny

Nové dresy pro hokejovou repre? Pastrňák do toho hodil vidle! 

Hokejová reprezentace bude hrát v dresech s novým znakem a zvykání na novoty asi bude ještě bolet. Svědí o tom i reakce nejlepšího českého hokejisty uplynulá sezony. David Pastrňák dal jasně najevo, co si o představené vizualizaci myslí.

Jakub Voráček a jeho nová přítelkyně
20.06.
zlatá hokejka fotky z galavečeru

Voráček vyvedl novou lásku, Hertl snoubenku. A bylo se na co dívat!

V letošním ročníku Zlaté hokejky zvítězil opět David Pastrňák, který tak obhájil svůj loňský triumf. Galavečeru tradiční ankety se ale pochopitelně zúčastnily i drahé polovičky českých hokejistů a bylo se rozhodně na co dívat! Prohlédněte si v naší galerii, co měly na sobě.

David Pastrňák
19.06.
Hokej jubilejní 50. ročník

Vítězem Zlaté hokejky je Pastrňák. Jágr chyběl poprvé od roku 1995!

Jubilejní 50. ročník tradiční ankety Zlatá hokejka vyhrál David Pastrňák, který tak obhájil trofej pro nejlepšího českého hokejistu sezony. Poprvé od roku 1995 chyběl mezi českou elitou Jaromír Jágr, který nezískal ani jeden hlas.

Martin Bakoš
aktualizováno 15.06.
nhl další do party

Bakoš posílí česko-slovenský Boston! S Chárou už telefonoval

Slovenský hokejista Martin Bakoš, který ještě před měsícem mířil do mistrovské Komety Brno, se nakonec dohodl v NHL! Tam bude působit v týmu Bostonu Bruins se kterým podepsal dvoucestnou smlouvu na jeden rok.

Memoriál Michala Ježka
09.06.
Fotbal Fotbalový memoriál

Knovíz opět plná hvězd: Pomáhat bude Voráček, možná i Pastrňák!

Obec Knovíz u Slaného se chystá na 7. ročník Memoriálu Michala Ježka. Na tradiční fotbalový turnaj dorazí znovu spoustu sportovních hvězd. Pro dobrou věc budou hrát hokejisté z NHL, fotbaloví reprezentanti i legendy. Vedle Jakuba Voráčka či Ondřeje Pavelce by letos mohl dorazit i David Pastrňák.

Memoriála Lukáše Přibyla
aktualizováno 07.06.
fotbal memoriál lukáše přibyla

Pastrňákův odpočinek po sezoně: Fotbálek ve vršovickém Ďolíčku!

Fotbalové osobnosti se sešli ve vršovickém Ďolíčku, kde si na stadionu Bohemians už posedmé zavzpomínali na bývalého funkcionáře Lukáše Přibyla. Výtěžek charitativní akce pak věnovali charitě.

David Pastrňák
23.05.
hokej fotky uvnitř

Pastrňák si udělal po sezoně radost: Žihadlo za 3,5 milionu!

Hokejista David Pastrňák sice s národním týmem na uplynulém MS v Dánsku pomýšlel na lepší umístění, ale i tak se po dlouhé sezoně za obdaroval. Pořídil si super káru, která umí jet rychlostí až 250 kilometrů za hodinu!