Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Pastrňák
17.09.
nhl kluk bez starostí

Miliarda? Včera jsem si koupil kuře za 8 dolarů, smál se Pastrňák

Je mu teprve 21 let, ale už má za sebou tři sezony v NHL a teď si vydupal parádní novou smlouvu. I proto přijel David Pastrňák na kemp Bostonu v dobré náladě a novináře odzbrojil bezprostřední odpovědí.

David Pastrnak
15.09.
tisková konference konečně se dohodli

Pastrňák má smlouvu a jasný cíl: Chci být jeden z nejlepších!

Hokejista David Pastrňák už má jisto o své další budoucnosti. S Bostonem Bruins se totiž dohodl na novém kontraktu. Mladý hokejista promluvil nejen o smlouvě před odletem do USA.

David Pastrňák
14.09.
NHL Pokračuje

Nejistota u konce: David Pastrňák podepsal smlouvu s Bostonem!

Český útočník David Pastrňák se konečně dohodl na nové smlouvě s Bostonem Bruins, kde bude i nadále pokračovat. Jednadvacetiletý talent se stal po loňské sezoně chráněným volným hráčem, kterému vypršel nováčkovský kontrakt. Podle webu TSN podepsal havířovský rodák novou smlouvu na šest let, během kterých si vydělá 40 milionů dolarů, což je téměř 880 milionů korun.

David Pastrňák
14.09.
nhl žádná závist

Pastrňák má brát v Bostonu balík! Závist? Jsme šťastní, říká parťák

David Pastrňák sice stále nemá podepsanou novou smlouvu s Bostonem Bruins, čeká se ale, že se tak stane. A nebude to o malých penězích. Český mladík by měl dokonce překonat třeba i hvězdného Brada Marchanda. Ten se na toto téma vyjádřil pro místní média.

Čeští hokejisté v NHL
11.09.
NHL Anketa

Nový ročník NHL už v říjnu! Kdo je podle vás nejlepší Čech v soutěži?

Sezona 2017/2018 NHL už klepe na dveře. Soutěž začíná 5. října a vy zápasy z nejprestižnější soutěže světa budete moci znovu sledovat na stanicích Nova Sport. V lize se opět objeví spousta hvězd, včetně těch českých. Kdo je podle vás ale nejlepším Čechem v NHL? Hlasovat můžete na konci článku.

David Pastrňák
10.09.
Hvězdy Bez smlouvy

Pastrňák vs. Jágr ve WSM lize? Mladý talent oblékl dres Havířova!

Zatímco se české hokejové soutěže už rozjely, nový ročník NHL se stále teprve blíží. A stále jsou tu nezodpovězené otázky. Českého fanouška nejvíce zajímá, kde bude hrát dál Jaromír Jágr, ale také talent David Pastrňák. Není ani vyloučeno, že proti sobě nastoupí ve WSM lize.

David Pastrňák
28.08.
NHL Má na rozmyšlenou

Boston vyložil karty: Takto vypadá návrh mega smlouvy Pastrňáka!

David Pastrňák sice dál zůstává bez smlouvy, ale podle zámořských médií se jeho přestup z Bostonu konat nebude. Bruins mu dle tamních novinářů navrhli nový kontrakt. Za šest let by si v každé sezoně měl vydělat šest milionů dolarů, čímž by se stal třetím nejlépe placeným Čechem v NHL.

Filip Šedivý a David Pastrňák
18.08.
Blog Názory expertů

Dohodnou se? Pakt Pastrňáka s Bostonem není samozřejmou věcí!

Nemá. Stále ji nemá. Prý je to jen otázka času, jenže mnozí začínají pochybovat. A na základě příkladů z minulosti ukazují, že to s novou smlouvou Davida Pastrňáka s Bostonem nemusí dopadnout dobře. Byť z organizace Bruins zní, že žádná výměna se konat nebude.

David Pastrňák
aktualizováno 16.08.
nhl výměna?

Manažer Bostonu promluvil o budoucnosti Davida Pastrňáka

Spekulace ohledně možné výměny Davida Pastrňáka z Bostonu do jiného klubu rázně utnul generální manažer Bruins Don Sweeeney, který ujistil, že o výměně havířovského rodáka rozhodně neuvažuje. Reagoval tak na sílící spekulace z posledních týdnů.

David Pastrňák
15.08.
NHL Bez kontraktu

Pastrňák je dál bez smlouvy. V zámoří píší, že by mohl přestoupit!

Nejlepší český hokejista sezony 2017/2018 je kupodivu dál bez smlouvy. Jednadvacetiletému útočníku skončil po letošním ročníku nováčkovský kontrakt a tak mladý talent čekal na životní smlouvu. Jenže ta stále nepřichází, respektive žádnou zatím nepodepsal. V zámoří dokonce píší, že by mohl organizaci Bruins úplně opustit.