Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2206869
aktualizováno 08.11.
video svět tahačů

Vršecký se stal mistrem Číny! Pro Číňany jsem mistr světa, směje se

Neuvěřitelný kousek se povedl českému truckerovi Davidu Vršeckému. Stal se potřetí za sebou mistrem Číny na okruzích. Vyhrál i poslední dva závody místního šampionátu. Jeho tým navíc triumfoval i v poháru konstruktérů.

Adam Lacko
aktualizováno 15.05.
video mistrovství evropy

Nahánění české ikony! Lacko ale přece jen dojel na stupně vítězů

V Rakousku odstartovalo mistrovství Evropy tahačů a k největším favoritům měl patřit Čech Adam Lacko. Jenže jeho největší soupeři o tom věděli a rozhodli se mu to trochu zkomplikovat.

Adam Lacko
aktualizováno 04.05.
Trucky Šílenství v centru

Na Václaváku se proháněly trucky. Lacko představil nové monoposty!

Hodně velké pozdvižení způsobil v Praze toto úterý český trucker Adam Lacko. Se svým závodním tahačem si zajezdil přímo na Václavském náměstí. Jeho tým tak představil nové monoposty pro nadcházející sezónu mistrovství Evropy.

David Vršecký
aktualizováno 23.03.
Trucky Exhibice v Indii

Miláčkem publika v Indii se stal Vršecký! Ovládl celý závod. VIDEO

Exhibiční závod v Indii, který nečekaně ovládl David Vršecký a stal se rázem miláčkem publika. Český jezdec závodil proti elitě z prestižního anglického truckového šampionátu. Rozhodovalo patnácté kolo, které Vršecký zvítězil systémem start - cíl. Poté propukli obrovské ovace, které rodák z Roudnice nad Labem ještě nezažil.

1886250
aktualizováno 04.07.
video mistrovství evropy

Fenomén Lacko přežil největší bouračku sezony, pak dvakrát vítězil

Mistrovství Evropy tahačů přivítal legendární Nurburgring a 150 tisíc diváků vidělo slavné české vítězstvíí Adama Lacka. Navíc jako bonus jednu z největších bouraček sezóny.

Lackův tahač začal hořet přímo při závodě
08.09.
reportáž včas vyskočil

Drama na Hungaroringu! Lacko prchal z hořícího tahače

Jaké je to bát se o život poznal na vlastní kůži český trucker Adam Lacko. Na maďarském Hungaroringu začal hořet jeho tahač přímo při závodě. Naštěstí stačil z auta včas utéct.

David Vršecký (uprostřed)
aktualizováno 31.08.
voyo evropské trucky

Vypadává mu koleno, nemůže ani chodit. I tak Vršecký exceloval

Český trucker David Vršecký má po závodech v Mostě novou přezdívku. Teď mu všichni říkají Joffrey de Peyrac podle hlavního hrdiny z filmové série o Angelice. Celý šestý podnik mistrovství Evropy tahačů totiž prokulhal, přesto ale slavil vítězství.

Czech trux prix 2015
aktualizováno 28.08.
voyo evropské trucky

Ovládne Buggyra opět mostecký autodrom? Sledujte živě na VOYO!

Opět po roce se na Autodrom Most vrací evropské závody tahačů Czech Truck Prix 2015, který je naplánovaný od 28. do 30. srpna. Svátek pro všechny vyznavače těžkých strojů, neopakovatelné atmosféry a napínavého závodního klání, který nikde jinde v České republice neuvidíte. Závod se jede pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje, Oldřicha Bubeníčka.

Czech trux prix 2015
aktualizováno 28.08.
voyo velká lahůdka

Motoristický svátek: Evropské trucky už tento víkend na VOYO!

Nejsou to jen samotné závody tunových strojů, které lákají na Autodrom Most davy návštěvníků, ale také bohatý doprovodný program. Ten je letos opravdu nadupaný a vybere si opravdu každý. Třešničkou na dortu se obvykle končí, ale teď je právě okamžik, kdy je třeba s ní začít.

Martin Kolomý
aktualizováno 18.08.
video proražené kolo

Po třech kolech k vítězství. Kolomému gratuloval i vítěz Dakaru

Neuvěřitelná věc se povedla na Maďarské rally českému pilotovi Martinovi Kolomému. Poslední etapu dojel jen po třech kolech. Deset kilometrů před cílem totiž prorazil gumu svého kamionu. Ale celý podnik nakonec dokázal vyhrál.