Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
Aktualizováno Předevčírem 21:15
comeback vítej zpátky

Petra Kvitová hlásí návrat! Přihlásila se na Roland Garros

Petra Kvitová se vrací na tenisové kurty! Jejím prvním turnajem po přepadení a zranění ruky bude grandslamový Roland Garros v Paříži. Organizátoři oznámili, že přijali přihlášku české tenistky.

tenis výborná zpráva

Skvělé! Kvitová je zpátky na kurtu, pochlubila se fotkou z tréninku

Po prosincovém přepadení v jejím prostějovském bytě a následné operaci její levé ruky, kterou měla vážně poraněnou se každý den snaží o návrat na WTA Tour.

Petra Kvitová
Aktualizováno 17.4. 2017 21:52
Tenis Dobré zprávy

AKTUÁLNĚ: Kvitové návrat se blíží. Přihlásila se na French Open!

Těsně před vánočními svátky napadl Petru Kvitovou stále ještě neznámý násilník přímo v jejím prostějovském bytě. Česká tenistka se od té doby ještě nedostala kvůli pořezaným šlachám na levé ruce na kurt. Nejnovější zpráva, o kterou se Kvitová podělila s fanoušky na Facebooku zní, že by ráda stihla květnové Roland Garros.

Prásk.tv píše:

Single
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
Český fedcupový tým
Aktualizováno 12.4. 2017 11:44
tenis boj o finále

Semifinále Fed Cupu bez hvězd, kapitán Pála povolal mládež!

Nejlepší české tenistky na semifinále Fed Cupu do USA nepojedou. Pro utkání, které se bude hrát 22. a 23. dubna na antuce na Floridě, jsou v nominaci Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková, Denisa Allertová a Markéta Vondroušová. Na dnešní tiskové konferenci to oznámil kapitán českého týmu Petr Pála.

Radek Štěpánek a Petra Kvitová
Aktualizováno 11.4. 2017 17:10
Tenis Stále bez stop

Násilník Petry Kvitové? Tohle by mu přál Radek Štěpánek!

Těsně před vánočními svátky napadl Petru Kvitovou stále ještě neznámý násilník přímo v jejím prostějovským bytě. Česká tenistka se od té doby ještě nedostala kvůli pořezaným šlachám na levé ruce na kurt. Policie stále nemá žádné stopy a po pachateli, jakoby se zem slehla. V rozhovoru pro Frekvenci 1 řekl Radek Štěpánek, co násilníkovi přeje.

Petra Kvitová
Aktualizováno 3.4. 2017 10:30
Tenis Pátrání po pachateli

Na stopě násilníka Kvitové: Vydá místo činu konečně svědectví?

Bylo 20. prosince 2016, kdy Česko šokovala zpráva o tom, že tenistku Petru Kvitovou přepadl stále neznámý pachatel přímo v jejím prostějovském bytě. Kvitová pak musela podstoupit operaci poraněných šlach na levé ruce - ruce, ve které drží raketu. Sedmadvacetiletá hráčka je stále bez tenisu, policie stále bez pachatele. V tomto článku vám popíšeme okolí místa činu a s ním spojené možnosti pro získání nějakých důkazů.

Vyšetřování Přepadl Petru Kvitovou

Najděte ho za 500 tisíc: Odměna za dopadení násilníka vzrostla!

Uplynuly už tři měsíce od napadení Petry Kvitové a pachatel stále běhá po svobodě. Za informace, které povedou k jeho dopadení násilníka, činila odměna 100 tisíc korun. Ta teď byla navýšena už na půl milionu korun. Podaří se neznámého pachatele konečně dopadnout?

Přání k narozeninám
Aktualizováno 9.3. 2017 12:53
tenisový svět myslí na ni

Štěstí, zdraví a splněné sny! Petře Kvitové popřály i její soupeřky

Tenistka Petra Kvitová včera oslavila své 27. narozeniny a kromě rodiny a blízkého okolí, jí samozřejmě gratuloval i celý tenisový svět. Světové hráčky jako Agniezska Radwaňská, Angelique Kerberová, Simone Muguruazová a samozřejmě i Karolína Plíšková, poslali Petře srdečné video.

Petra Kvitová
Aktualizováno 8.3. 2017 17:19
oblíbený seriál to je dojemné

Dárek pro Petru Kvitovou! Tohle přejí doktor Mázl a spol.

Petra Kvitová slaví 8. března 27. narozeniny a protože několikrát zmínila, že velmi ráda sleduje seriál Ordinace v růžové zahradě, její hlavní protagonisté české tenistce poslali narozeninové přání. Petr Rychlý alias Čestmír Mázl má pro českou tenisovou superstar navíc speciální dárek!

Tenis Rekonvalescence

Kvitová zase ukázala poraněnou ruku. Vypadá to mnohem lépe!

Tenisová bojovnice Petra Kvitová dělá všechno pro to, aby byla zase brzy zpátky. Stále se však ještě zotavuje z prosincového přepadení, při kterém ji neznámý pachatel napadl nožem v prostějovském bytě. Kvitová pak musel podstoupit operaci šlach na levé ruce, ale už vypadá všechno mnohem lépe.