Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
dnes 15:00
tenis plány na svátky

Kvitová prozradila, co bude dělat o Vánocích a jak oslaví Silvestra!

Jedna z nejlepších českých tenistek Petra Kvitová se už nemůže dočkat Vánoc. Dvojnásobná wimbledonská vítězka se tento rok dokázala vrátit na kurty i po zranění levé ruky a prožít vydařenou sezonu, během které se jí podařilo vyhrát pět titulů. V tomto týdnu pak završila úspěšný rok šestým oceněním za fair play a příkladné vystupování na kurtu i mimo něj.

Petra Kvitová
14.11.
tenis na pražském hradě

Pocta pro Kvitovou! Prezident Zeman jí udělil státní vyznamenání

Tenistce Petře Kvitové se dostalo obrovské pocty. Ve středu 14. listopadu jí na Pražském hradě udělil prezident Miloš Zeman státní vyznamenání.

Petra Kvitová
aktualizováno 09.11.
tenis To nečekala

Kvitovou nachlazení vyřídilo, prohrála i se staříkem o holi

Důvod, proč Petra nebude hrát v prvním dnu finále Fed Cupu? Ze hry ji vyřadilo nachlazení, které nestačila vyléčit. Druhým důvodem může být i to, že ji kvůli viróze v O2 areně porazil před zraky kamer i stařík o holi.

Prásk.tv píše:

Petra Kvitová v Ordinaci - 1
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
Nachlazená Petra Kvitová
aktualizováno 09.11.
LOS FED CUP

Velká ztráta: Finále začne bez Kvitové, vyřadilo jí nachlazení

České tenistky rozehrají finále Fed Cupu s Američankami bez nachlazené Petry Kvitové. V sobotu v pražské O2 areně nejprve od 14:00 nastoupí s reprezentací se loučící Barbora Strýcová proti Sofii Keninové a poté se utkají Kateřina Siniaková s Alison Riskeovou. Kvitová může do utkání zasáhnout v neděli. Pořadí sobotních zápasů určilo dnešní losování na Staroměstské radnici.

Petra Kvitová při Fed Cupu v Praze
06.11.
finále nepříjemné starosti

Další otazník Fed Cupu: Bude Kvitová fit? Trénovala jen 10 minut

České tenistky by rády v domácím prostředí opět vyhrály Fed Cup. Tradiční týmová soutěž družstev vyvrcholí o víkendu v pražské O2 areně finálovým duelem s USA. A trenér Petr Pála musel čelit otázkám, jak to vlastně vypadá s Petrou Kvitovou.

Petra Kvitová
02.11.
Tenistka Násilné přepadení

Podívá se Kvitová násilníkovi do očí u soudu? Takhle na to reaguje!

Byl to nejhorší zážitek v jejím životě. V prosinci 2016, těsně před Vánoci, přepadl dlouho neznámý násilník Petru Kvitovou v jejím prostějovském bytě. Údajným pachatelem má být Radim Ž., se kterým se Kvitová u soudu i přes mnoho spekulací potká. Uvedla to v prohlášení.

Petra Kvitová a Radim Ž.
aktualizováno 31.10.
krimi tohle jen tak neskončí

Česká lvice vs. kriminálník: Otázky, kvůli nimž musí Kvitová k soudu!

Případ přepadené Petry Kvitové je znovu na scéně. Tentokrát už díky zahájení soudního přelíčení s údajným pachatelem Radimem Ž. Jenže pouhých 45 minut prvního stání ukázalo spoustu otazníků. A slavná tenistka dostala najevo, že i ona sama bude muset k soudu.

Češky na Fed Cupu
31.10.
tenis finále fed cupu

České tenistky nastoupí v nejsilnější sestavě, USA bez hvězd

České tenistky budou ve finále Fed Cupu proti Spojeným státům americkým reprezentovat Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová.

Petra Kvitová
aktualizováno 29.10.
Řád Bílého lva

Kvitová nikoho neposlala pro vyznamenání, hledá nový termín

41 osobností z toho hned šest sportovců. Tak vypadalo předávání státních vyznamenání na Pražském hradě. Mezi vyznamenanými byla i Petra Kvitová. Ta se ale nedostavila a nevyslala za sebe ani náhradu.

Karolína Plíšková
25.10.
wta turnaj mistryň

Plíšková poprvé porazila Kvitovou, v Singapuru bude hrát semifinále!

Tenistka Karolína Plíšková zvládla lépe český duel na Turnaji mistryň a postoupila do semifinále. Pro Petru Kvitovou po prohře 3:6 a 4:6 turnaj v Singapuru skončil. S Plíškovou postoupila Ukrajinka Elina Svitolinová, které stačilo proti Dánce Caroline Wozniacké získat set, ale obhájkyni titulu porazila 5:7, 7:5, 6:3 a s třemi výhrami ovládla Bílou skupinu.