Vyšetřování Přepadl Petru Kvitovou

Najděte ho za 500 tisíc: Odměna za dopadení násilníka vzrostla!

Uplynuly už tři měsíce od napadení Petry Kvitové a pachatel stále běhá po svobodě. Za informace, které povedou k jeho dopadení násilníka, činila odměna 100 tisíc korun. Ta teď byla navýšena už na půl milionu korun. Podaří se neznámého pachatele konečně dopadnout?

Přání k narozeninám
Aktualizováno 9.3. 2017 12:53
tenisový svět myslí na ni

Štěstí, zdraví a splněné sny! Petře Kvitové popřály i její soupeřky

Tenistka Petra Kvitová včera oslavila své 27. narozeniny a kromě rodiny a blízkého okolí, jí samozřejmě gratuloval i celý tenisový svět. Světové hráčky jako Agniezska Radwaňská, Angelique Kerberová, Simone Muguruazová a samozřejmě i Karolína Plíšková, poslali Petře srdečné video.

Petra Kvitová
Aktualizováno 8.3. 2017 17:19
oblíbený seriál to je dojemné

Dárek pro Petru Kvitovou! Tohle přejí doktor Mázl a spol.

Petra Kvitová slaví 8. března 27. narozeniny a protože několikrát zmínila, že velmi ráda sleduje seriál Ordinace v růžové zahradě, její hlavní protagonisté české tenistce poslali narozeninové přání. Petr Rychlý alias Čestmír Mázl má pro českou tenisovou superstar navíc speciální dárek!

Prásk.tv píše:

Petra Kvitová - 1
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
Tenis Rekonvalescence

Kvitová zase ukázala poraněnou ruku. Vypadá to mnohem lépe!

Tenisová bojovnice Petra Kvitová dělá všechno pro to, aby byla zase brzy zpátky. Stále se však ještě zotavuje z prosincového přepadení, při kterém ji neznámý pachatel napadl nožem v prostějovském bytě. Kvitová pak musel podstoupit operaci šlach na levé ruce, ale už vypadá všechno mnohem lépe.

Fed Cup Dojemný vzkaz

Kvitová fandila Češkám na dálku. Jak je povzbudila? VIDEO

Po výhře Karolíny Plíškové nad Muguruzaovou a výhře Barbory Strýcové nad Arruabarrenaovou, postoupily české tenistky do semifinále Fed Cupu. K dispozici však nemohla být Petra Kvitová, která se od prosincového přepadení stále léčí se zraněním levé ruky. Kvitová alespoň držela palce na dálku.

Petra Kvitová
Aktualizováno 26.1. 2017 15:29
Veselejší Dobré zprávy

Kvitovou nezdobí už sádra, ale úsměv! Rehabilituje na Kanárech

Malý krok, také krok. Napadená tenistka Petra Kvitová už sundala sádru a vyměnila ji za zářivý úsměv. V současně době je na Kanárských ostrovech, kde dál rehabilituje. Očividně se cítí dobře a z toho máme jistě všichni radost. Mimo to je i pěkně opálená.

Petra Kvitova
Aktualizováno 24.1. 2017 16:33
pachatel uniká policejní vyšetřování

Záhada okolo pořezané Kvitové. Policie tvrdí, že šlo o vydírání

Co se vlastně událo před Vánoci v Prostějově? Petra Kvitová odnesla střet s násilníkem pořezanou rukou a minimálně půl roku nebude moci hrát tenis. Policie však oznámila, že nevyšetřuje násilníka za ublížení na zdraví, ale jako vydírání...

Petra Kvitova
Aktualizováno 20.1. 2017 19:20
reportáž neuvěřitelná záhada

Měsíc od útoku na Kvitovou. Pachatel uniká, nikdo ho neviděl!

Je to už měsíc, co dvojnásobnou wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou v jejím bytě okradl a vážně zranil neznámý muž. Právě kvůli vážnému zranění levé ruky si musela dát od tenisu nucenou pauzu. A pachatel stále uniká...

Petra Kvitova
Aktualizováno 16.1. 2017 13:11
podpora myslí na fanynku

Fotbalisté Slavie poslali Petře Kvitové z Číny dojemný vzkaz!

Fotbalisté pražské Slavie si momentálně užívají soustředění v Číně, kde nabírají síly v zimní přípravě. Po tréninku se ale společně domluvili a na dálku podpořili tenistku Petru Kvitovou, která se momentálně zotavuje po útoku neznámého útočníka.

Petra Kvitová
Aktualizováno 4.1. 2017 21:03
odměna pátrání pokračuje

ODMĚNA 100 tisíc korun za hlavu lupiče, co pořezal Petru Kvitovou!

Prostějovský tenisový klub se rozhodl, že tomu, kdo pomůže dopadnout pachatele, který v prosinci přepadl Petru Kvitovou, vyplatí stotisícovou odměnu. Česká tenistka musela po útoku podstoupit operaci levé ruky a čeká ji půlroční pauza.