Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
14.06.
Policejní vyšetřování

Pořezal Kvitovou, ale viní ho z vydírání: Proč? Toto říká advokát!

Případ přepadení Petry Kvitové se s velkou pravděpodobností chýlí ke svému zdárnému konci. Podle informací televize Nova česká tenistka identifikovala pachatele, se kterým se tak poprvé od přepadení setkala tváří v tvář. Dvaatřicetiletý muž je obviněn z vydírání, za což mu hrozí až 12 let ve vězení. Proč ho ale policie neviní z ublížení na zdraví? Kvitovou přeci pořezal na ruce! Redakci Nova Sport na tuto otázku odpověděl zkušený advokát Jan Černý.

Petra Kvitová
aktualizováno 14.06.
Pachatel poznán Hrozí mu až 12 let

Kvitová se poprvé od přepadení viděla s pachatelem: Označila ho!

Tenistka Petra Kvitová se poprvé od přepadení v prostějovském bytě, ke kterému došlo v prosinci 2016, viděla tváří v tvář s pachatelem. Při rekognici ho poznala, což znamená zásadní zlom v jejím případu, který dlouho ležel na mrtvém bodě. V současné době probíhají úkony trestního řízení. Dvaatřicetiletému muži z Prostějovska hrozí až 12 let ve vězení!

Karolína Plíšková a Marco Cecchinato
aktualizováno 11.06.
tenis aktuální pozice

Plíšková na žebříčku klesá! Ital si polepšil o neuvěřitelných 45 míst

Tenistka Karolína Plíšková po antukovém French Open klesla ve světovém žebříčku na sedmé místo, následovaná Petrou Kvitovou na místě osmém. Na pozicích světových jedniček se nic nemění a tenisovým králem a královnou jsou stále Rafael Nadal a Simona Halepová.

Prásk.tv píše:

Petra Kvitová v Ordinaci - 1
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
Petra Kvitová
aktualizováno 02.06.
grandslam roland garros

Smutek Petry Kvitové: Z Paříže ji vyprovodila zeď z Estonska!

Petra Kvitová se bohužel s tenisovým grandslamem French Open loučí už ve třetím kole. Nad její síly byla Estonka Anett Kontaveitová. Zápas rozhodly dva tie-breaky.

Petra Kvitová
aktualizováno 30.05.
Tenis French Open

Kvitová nadělila kanára a jde do třetího kola! Uspěla i Strýcová

Tenistka Petra Kvitová porazila ve druhém kole Roland Garros Laru Arruabarrenovou-Vecinovou a postoupila dál. Kvitová nadělila Španělce v prvním setu kanára a ten druhý vyhrála 6:4. Češka se ve třetím kole utká s vítězkou zápasu Alexandra Dulgheruová/Anett Kontaveitová.

Kateřina Siniaková
aktualizováno 28.05.
tenis french open

Siniaková vyřídila Azarenkovou! Kvitová udolala Cepedeovou

O velké překvapení se během pondělního programu na French Open postarala česká tenistka Kateřina Siniaková. Ta v 1. kole grandslamového turnaje vyřadila bývalou světovou jedničku z Běloruska Viktorii Azarenkovou.

Petra Kvitová
27.05.
Tenis pařížský grandslam

Odměny za Roland Garros? Toto je motivace pro Kvitovou a další!

Od 21. května do 10. června probíhá druhý grandslam letošní sezony, tedy Roland Garros. Startují na něm ty největší světové hvězdy a řada Čechů. Víte, kolik si kdo za jednotlivá kola či celkové prvenství vydělá? Přehled prize money najdete v tomto článku.

Petra Kvitová
25.05.
Tenistka Ještě to nekončí

Kvitová o násilníkovi: Mám být šťastná, ale úlevu zatím necítím!

Kolem Petry Kvitové a jejího přepadení z prosince 2016 se v posledních dnech dějí věci. Údajný pachatel, kterému nemohli vyšetřovatelé dlouho přijít na stopu, je ve vazbě. Kvitová ho identifikovala, ale ani tak si ještě neoddychla. Více k tématu řekla novinářům na tiskové konferenci v Paříži, kde se připravuje na Roland Garros.

Petra Kvitová
aktualizováno 24.05.
Tenistka Násilné přepadení

Kvitová identifikovala pachatele. Údajný násilník je ve vazbě!

Tenistka Petra Kvitová podle informací České televize identifikovala údajného násilníka, který ji přepadl v prosinci 2016 v prostějovském bytě. Muž byl podle informací televize Nova vzat do vazby.

Petra Kvitová
aktualizováno 24.05.
Násilník Probíhá vyšetřování

Dopadení útočníka na Kvitovou: Případ řeší speciální tým policie!

Policie stále odmítá komentovat informace o zadržení podezřelého v případu napadení tenistky Petry Kvitové. Potvrdila pouze to, že si vyšetřování převzal specializovaný tým policejního prezidia.