Lin Žu a Petra Kvitová
11.10.
wta smutná senzace

Kvitová nečekaně končí. Nestačila na neznámou Číňanku

Petra Kvitová skončila na turnaji v čínském Ťchien -tinu už v prvním kole. Nad její síly byla domácí hráčka Ču Lin, která třísetovou bitvu vyhrála 6:4, 5:7 a 6:4. Turnaj, kde měla být Kvitová hlavní hvězdou, se tak dohraje bez české účasti.

Petra Kvitová
07.10.
peking finále hrát nebude

Konec v semifinále. Garciaová nepovolila Kvitové ani set!

Petra Kvitová si finále na turnaji v Pekingu nezahraje. Do boje o titul ji nepustila francouzská tenistka Caroline Garciaová, která vyhrála 6:3, 7:5.

aktualizováno 06.10.
tenis petra proti báře

České čtvrtfinále v Pekingu: Kvitová smetla z kurtu Strýcovou!

Čtvrtfinále tenisového turnaje v Pekingu nabídlo český souboj mezi Petrou Kvitovou a Barborou Strýcovou. Z jasné výhry a postupu do semifinále se nakonec radovala Kvitová, která Strýcovou doslova smeta po setech 6:3 a 6:4.

Prásk.tv píše:

Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
aktualizováno 03.10.
tenis turnaj v pekingu

Paráda, holky! Kvitová, Strýcová i Plíšková jsou v osmifinále

Tři české tenistky postoupily na tunaji v Pekingu do osmifinále. Kvitová porazila ve 2. kole Američanku Varvaru Lepchenkovou a Strýcová vyřadila Němku Julii Görgesovou a jako třetí postoupila i Karolína Plíšková, která si poradila s další německou hráčkou Andreou Pekovicovou.

Lucie Šafářová
02.10.
tenis žebříček

Šafářová už není královnou deblu, pohoršili si i Berdych a Kvitová

Česká tenistka Lucie Šafářová opouští po šesti týdnech pozici světové jedničky ve čtyřhře. V čele ji vystřídá Švýcarka Martina Hingisová a česká tenistka klesla na třetí místo.

30.09.
wta china open

Kvitová začala v Číně vítězně, Kristýna Plíšková končí v prvním kole

Je to jeden z nejlépe dotovaných turnajů světa a hned v prvním kole musela jedna česká tenistka z kola ven. Petra Kvitová porazila Kristýnu Plíškovou ve dvou setech, ale poražená odejede domů aspoň se 20 tisíci dolary v kapse.

25.09.
Tenis Turnaj Wu-chan

Kvitová padla po třech hodinách. Všechny sety rozhodoval tiebreak!

Na číslo tři bude chtít Petra Kvitová po dnešku zase rychle zapomenout. Hned v prvním kole turnaje v čínském Wu-chanu totiž ve třech setech, které třikrát rozhodoval tiebreak, podlehla po třech hodinách a 37 minutách domácí hráčce Pcheng Šuaj 6:7, 7:6 a 6:7.

aktualizováno 24.09.
tenis věděla, jak na to

S čekáním na tašky si Kvitová poradila. Řešením baví fanoušky!

Tenistka Petra Kvitová je aktuálně na tenisovém turnaji v čínském Wu-Chanu. Ovšem neminuly ji nepříjemnosti. Nepříjemně dlouhé čekání na to, až za ni dorazí i její zavazadla, ale vyřešila šalamounsky. A navíc tím pobavila své příznivce.

Martina Hingisová, Karolína Plíšková a Lucie Hradecká
20.09.
výzva hodně těžký los

Přijede na Fed Cup Hingisová? České tenistky čeká Švýcarsko!

České tenistky se v prvním kole příštího ročníku Fed Cupu utkají se Švýcarskem. Hrát se bude 10. a 11. února a výběr kapitána Petra Pály bude mít výhodu domácího prostředí. Rozhodl o tom dnešní los.