Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

birmingham turnaj na trávě

Kvitové to na trávě svědčí! V prvním kole porazila Smitkovou

Tenistka Petra Kvitová zvládla úvodní kolo travnatého turnaje v Birminghamu, když porazila 6:2 a 6:3 krajanku Terezu Smitkovou.

Petra Kvitová
Aktualizováno 20.6. 2017 11:54
důležitá věc poznají identitu?

Další stopa v případu Kvitová: Policie má otisky prstů pachatele!

Uplynulo dlouhého půl roku, co tenistku Petru Kvitovou přepadl v bytě neznámý útočník a pořezal jí levou ruku. Pro policii je dopadení pachatele stále prioritou a podle Hospodářských novin má k dispozici i otisky prstů útočníka.

Petra Kvitová
Aktualizováno 16.6. 2017 15:56
rozhovor zpověď šampionky

Opět šťastná Kvitová: Už jsem asi vyhrála, říká před Wimbledonem

Když se řekne Wimbledon, Petře Kvitové se vybaví historie, zelená tráva a to, že se hraje v bílém. Má ten turnaj ze všech nejradši. A českým tenisovým fanouškům se zase vybaví dva Petřiny triumfy. Na trávě v All England Clubu začne nový ročník už 3. července.

Prásk.tv píše:

Petr Rychlý a Petra Kvitová - 4
čtěte o tématu Petra Kvitová na Prásk.tv
kouzlo zázračná léčba

Uzdravení Kvitové se diví všichni. I lékař, který operoval ruku

Petra Kvitová už je z Paříže zpátky doma v pátek hodnotila návrat k tenisu. Spolu s ní seděl na tiskové konferenci operatér Radek Kebrle, který označil comeback po těžkém zranění za velký zázrak.

Petra Kvitová
Aktualizováno 31.5. 2017 17:48
rozhovor sledoval jí svět

Pohádka skončila, přiznala Kvitová. Prozradila, jak se jí hrálo

Petra Kvitová prohrála při návratu na kurty po vážném zranění ruky na grandslamovém turnaji French Open ve druhém kole. Na antuce v Paříži nestačila na Bethanii Mattekovou-Sandsovou, které podlehla dvakrát 6:7. Ale česká tenistka ale přesto nelitovala.

Petra Kvitová
Aktualizováno 31.5. 2017 15:30
grandslam roland garros

Dva tie-breaky a konec! Návrat Kvitové v Paříži trval dva zápasy

Petra Kvitová má za sebou vcelku solidní návrat na tenisové kurty. Na grandslamovém turnaji na Roland Garros podlehla ve druhém kole Bethanii Mattekové-Sandsové ve dvou setech 6:7 a 6:7. Oba tie-breaky přitom měla velmi sliběn rozehrané.

french open roland garros

Kvitovou čeká Matteková. Komu bude fandit Šafářová?!

Českou tenistku Petru Kvitovou čeká po vydařené premiéře další zápas na French Open. Ve druhém kole Roland Gaross narazí na Američanku Bethannie Mattekovou-Sandsovou, parťačku Lucie Šafářové z deblu.

výzva splní jí slib?

Mázl z Ordinace letí do Paříže za Kvitovou! Chce splnit svůj slib!

Petra Kvitová je zpátky ve hře, návrat k tenisu já vyšel náramně, na grandslamovém Roland Garros vyhrála hned první zápas. A teď za ní míří jeden z největších fanoušků. Do Paříže se v úterý vypraví herec Petr Rychlý, neboli doktor Čestmír Mázl z Ordinace v Růžové zahradě 2.

GALERIE: Levá ruka české tenistky Petry Kvitové

Tenistka Petra Kvitová se po zranění vrátila na kurty.

Petra Kvitová
Aktualizováno 29.5. 2017 12:35
jako nová dokonalá chirurgie

Zázrak levé ruky Petry Kvitové: Kam se poděly stehy po zranění?!

Celý tenisový svět netrpělivě čekal, jak se povede české tenistce Petře Kvitové, která nehrála od loňského roku, kdy ji v jejím prostějovském bytě napadl neznámý pachatel. Na pařížském Roland Garros pak všichni sledovali, jak z kurtu jednoznačně vyprovodila svoji americkou soupeřku. Jak vypadá vlastně vypadá její levá ruka po půl roce?