Tenistky na galavečeru Turnaje mistryň
aktualizováno včera 09:23
Turnaj mistryň Luxusní galavečer

Tenistky za modelky: Sexy byla Kvitová i Plíšková. Která nejvíc?

Turnaj mistryň začíná v Singapuru už v neděli. Osm nejlepších tenistek světa už je v dějišti, kde proběhl slavnostní galavečer. Místo raket a tenisek se hráčky hodily do gala a jedna byla krásnější než druhá. Slušelo to více Karolíně Plíškové? Nebo Petře Kvitové? Hlasujte pro vaši favoritku v anketě na konci článku.

Petra Kvitová s Karolínou Plíškovou
aktualizováno 19.10.
tenis Vrchol sezony

Nemilosrdný los Turnaje mistryň. Češky na sebe narazí už ve skupině

České tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková jsou na Turnaji mistryň v Singapuru společně v Bílé skupině. O postup do semifinále budou hrát s obhájkyní titulu Dánkou Caroline Wozniackou a Ukrajinkou Elinou Svitolinovou. Hrát se začne v neděli 21. října.

Petra Kvitová
05.10.
soud vyšetřování skončilo

Útočníkovi na Kvitovou hrozí až 12 let vězení! Už slyšel obžalobu

Útočník, který pořezal Petru Kvitovou, už si vyslechl obžalobu. Za napadení české tenisky v prostějovském bytě mu hrozí až 12 let vězení.

Jízda Siniakové v Pekingu! Vyřadila Bertensovou, pomohla Kvitové

Česká tenistka Kateřina Siniaková porazila na turnaji v Pekingu ve 3. kole Nizozemku Kiki Bertensovou 6:4, 6:3 a pomohla krajance Petře Kvitové k postupu na Turnaj mistryň.

Karolína Plíšková s Petrou Kvitovou
02.10.
tenis Náročné jazykolamy

Kvitová s Plíškovou se v Pekingu učily čínsky. Jak si vedly?

Čínština. Jeden z nejkrkolomnějších jazyků pro všechny Evropany. Nejen že místo latinky používají prapodivné znaky, ale i výslovnost není ničemu podobná. A právě proto se z jednoduchých frází stávají jazykolamy. Své o tom už ví i Karolína Plíšková s Petrou Kvitovou.

aktualizováno 01.10.
tenis světový žebříček

Kvitová stále stoupá! Na žebříčku se posunula o další pozici

Česká tenisová jednička Petra Kvitová si na světovém žebříčku opět polepšila. Aktuálně jí patří už čtvrtá pozice, Karolína Plíšková zůstala sedmá. Žebříček stále vede Rumunka Simona Halepová.

26.09.
tenis wu-chan

Kvitová třetí titul z Číny nezíská! V osmifinále padla s Ruskou

Tenistka Petra Kvitová svoji sbírku titulů nerozšíří. V čínském Wu-chanu, kde triumfovala v letech 2014 a 2016, nestačila v osmifinále turnaje na Anastasii Pavljučenkovovou z Ruska se kterou prohrála 6:3, 3:6, 3:6.

aktualizováno 25.09.

Kvitová a Siniaková postoupily, Plíšková a Strýcová vypadly!

Tenistka Petra Kvitová míří v čínském Wu-chanu za ziskem třetí trofeje. Ve svém úvodním vystoupení porazila Srbku Aleksandru Kruničovou a postoupila do osmifinále. V něm ji doplnila Kateřina Siniaková, která otočila duel s obhájkyní titulu Caroline Garciaovou. Turnaj naopak skončil pro Karolínu Plíškovou, Barboru Strýcovou.

Naomi Ósakaová
10.09.
tenis světové žebříčky

Japonka Ósakaová si po US Open polepšila, Češky zůstaly na svém

Vítězka US Open Naomi Ósakaová se po senzačním skalpu Sereny Williamsové ve finále amerického grandslamu posunula na sedmé místo světového žebříčku. Petra Kvitová zůstala pátá a Karolína Plíšková osmá.

Petra Kvitová a Aryna Sabalenková
02.09.
new york prokleté grandslamy

Zase příliš brzký konec: Kvitová dohrála na US Open už ve 3. kole

Petra Kvitová skončila na US Open ve třetím kole a poprvé v kariéře se ani na jednom z grandslamů nedostala v sezoně alespoň do osmifinále. V New Yorku turnajová pětka prohrála s razantní světovou dvacítkou Arynou Sabalenkovou z Běloruska 5:7 a 1:6.