Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
včera 12:22
Hokej Starý typ

Fanoušci řeší Jágrovu helmu: Kýbl, cedník! Může s ní vůbec hrát?

Hokej a všechno kolem něj se stále vyvíjí, jen některé staré zvyky některých hráčů zůstávají. Zářným příkladem je Jaromír Jágr a jeho helma. Tu teď mnozí řeší na sociálních sítích a to hlavně v souvislosti s jeho zraněním z utkání s Havířovem. Helma sice za to, co se stalo Jágrovi nemohla, ale možná mohla zmírnit následky. O jakou helmu jde? Proč s ní hraje už jen Jágr? A je vůbec povolená?

Jaromír Jágr
18.02.
Hokej WSM Liga

Kdo jezdí do Kladna na Jágra? 68 fandil Babiš i hvězdy Ulice! FOTO

Jaromír Jágr vyprodává stadiony po celé České republice. To, že umí na zimáky přitáhnout tisíce hokejových nadšenců, to není žádná novinka. Třeba v Kladně, kde je průměrná návštěvnost zhruba 1800 lidí, chodí teď pravidelně 5200 diváků, což je kapacita kladenského stadionu. A často se na zápas do středočeského města jezdí dívat i celebrity. Kdo? Podívejte se v tomto článku.

Jaromír Jágr a Jan Platil
18.02.
Hokej Rozhovor

Tvrďák Platil o ataku na Jágra: Jasný faul, otřes mozku je zlý!

Česko dál diskutuje o situaci ze zápasu 50. kola WSM ligy, kdy byl Jaromír Jágr ostře atakován u mantinelu havířovským Markem Sikorou. Slavné osmašedesátce zapadl jazyk, tekla z obličeje krev a led málem opouštěla na nosítkách. Faul to podle rozhodčích nebyl, klub se proti tomu ale odvolal na disciplinární komisi, která bude o děsivém momentu ještě diskutovat. A co na to Jan Platil, bývalý reprezentační obránce, který sám vyznával tvrdou a fyzickou hru?

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr - 1
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
18.02.
Hokej Přítelkyně 68

Kopřivová po ataku na Jágra zuří: Takhle děsivý moment komentuje!

Veronika Kopřivová včera přihlížela 50. kolu WSM ligy, ve kterém Kladno porazilo Havířov 3:1, ale její přítel, tedy Jaromír Jágr, už ve třetí minutě z utkání odstoupil a odjel po nárazu Marka Sikory rovnou do nemocnice. Jak na to přítelkyně šestačtyřicetiletého hráče reagovala?

Jaromír Jágr
18.02.
Děsivý moment WSM Liga

Jágr skončil v nemocnici, potvrdil klub. Bude hrát v Budějovicích?

Den po ošklivém nájezdu do Jaromíra Jágra se Česká republika baví o tom, jestli Marek Sikora sejmul českou legendu v rámci pravidel, nebo jestli šlo o faul, který nebyl potrestán. Jedno je jasné. Jágr nedohrál a klub dnes oficiálně potvrdil, že po odchodu z ledové plochy zamířil rovnou do nemocnice. Bude tak Jágr moci nastoupit ve středu v Českých Budějovicích? Aby mohl hrát případnou baráž, tak musí. Věří klub, že Jágr do Budějovic odjede? I na to najdete odpověď v tomto článku.

Jaromír Jágr
18.02.
Hokej WSM Liga

Jágr měl zapadlý jazyk, prozradil kouč Patera. Střídačce zatrnulo!

Video s útokem na Jaromíra Jágra koluje po sociálních sítích a nejen sportovní nadšenci děsivý moment rozebírají. Poté, co zůstala slavná osmašedesátka nehybně ležet na ledové ploše, byli všichni v ochozech kladenského stadionu v šoku. Zle z toho bylo i samotným hráčům. Trenéři Kladna jsou naštvaní.

Jaromír Jágr
18.02.
Zraněná legenda Srovnání zákroků

Ataky na Jágra: V Turíně byl za to trest. Proč to teď Sikorovi prošlo?

Téměř na den přesně to je 12 let od zápasu české reprezentace a Finska na olympiádě v Turíně. Toto utkání Jaromír Jágr nedohrál. Finský agresor Jarkko Ruutu ho napálil hlavou do mantinelu. Jágr se tehdy svalil k ledu a kolem něj byla kaluž krve. Včera se mu stalo téměř to samé. Tentokrát šlo o utkání Kladna a Havířova. Šestačtyřicetiletý útočník odešel ze zápasu s krvavým šrámem po první třetině. Jak prakticky totožnou situaci posoudili rozhodčí v roce 2006? A jak včera? Podívejte se na videa uvnitř článku.

Marek Sikora a Jaromír Jágr
aktualizováno 17.02.
zpověď drsný svět hokeje

Ten, co trefil Jágra: Omlouvat se nebudu, to k hokeji patří

Marek Sikora byl po utkání WSM ligy na Kladně nejžádanějším mužem. Právě on na mantinelu trefil Jaromíra Jágra a po střetu s ním skončila hokejová ikona v nemocnici s otřesem mozku. Havířovský hokejista ale o omluvě nepřemýšlí.

Tvrdý zákrok na Jaromíra Jágra
aktualizováno 17.02.
číslo 68 nepříjemné chvíle

Drama na Kladně: Jágr se nehýbal, odvezli ho do nemocnice! VIDEO

Hokejovým fanouškům zatrnulo. V utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem se po středu s Markem Sikorou ocitl Jaromír Jágr na ledě a zůstal nehybně ležet. Naštěstí se ikona s číslem 68 zvedla a odjela po svých na střídačku…

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
16.02.
Přítelkyně legendy Udělala si pořádek

Kopřivová našla Jágrův dárek od fanynky. Co s ním udělala? FOTO

Jaromír Jágr včera oslavil 46. narozeniny. Dostal dárky nejen od svých blízkých, ale také od jedné fanynky, která mu jeden nezapomenutelný vlastnoručně vyrobila. Jágr od své nadšenkyně dostal krásný dort. Ten teď našla jeho přítelkyně Veronika, která se vrátila po dlouhé době z Mexika. A co s ním udělala? Podívejte se na fotky níže!