Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokejisté v Číně a Jaromír Jágr
včera 18:43
NHL China Games

Kdo to je Jaromír Jágr? Reakce hokejistů z Číny vás pobaví! VIDEO

V Číně získává hokej na oblibě. Dnes se dokonce v Šanghaji hrálo utkání týmů NHL. Los Angeles v něm porazilo Vancouver 5:2. Televize Nova má na místě štáb, který zjišťoval u místních malých hokejistů, jaký mají přehled o světovém hokeji. Co myslíte, že řekli na jméno Jaromír Jágr?

Jaromír Jágr
včera 12:04
Hokej Rytíři Kladno

Začne Jágr v Kladně? S týmem už trénuje. Hrát může třeba za 1 Kč!

Už to vypadá, že kolem budoucnosti Jaromíra Jágra začíná být opravdu jasno. Před několika hodinami oběhla světová média informace o tom, že hokejová legenda jedná se třemi až čtyřmi kluby NHL. K tomu se ozývá ruský Nižněkamsk. Je tu však stále možnost, že by Jágr začal sezonu v Kladně. To ostatně už potvrdil i klub.

Jaromír Jágr
aktualizováno 20.09.
přihořívá nová výzva

Už jde do tuhého! Jágr přiznal, že ho zajímá KHL, důvod je logický

Rusko začíná větřit senzaci. Jaromír Jágr přiznal,že pokud nevyjdou jednání v NHL, bude pro něj prioritou Kontinentální hokejová liga. A co může těšit českého fanouška, důvodem mají být olympijské hry!

Prásk.tv píše:

Veronika Kopřivová, Jaromír Jágr, Martina Růžičková
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Jaromír Jágr
aktualizováno 20.09.
khl nabídka z ruska

Klub z Tatarstánu a Jágr? Nedivte se, až k nám přijde, říká majitel

Je tu nový zájemce o Jaromíra Jágra! Navíc mluví hodně nahlas a konkrétně. Ruský podnikatel Rail Jakupov, oznámil, že usiluje o získání české hokejové ikony do svého týmu. Přál by si, aby novou adresou čísla 68 byl Něfťchemik Nižněkamsk a prý to není nereálné.

Zatýkání fanoušků Vsetína na Kladně s Jaromírem Jágrem - 2
17.09.

GALERIE: Policie zatýkala na Kladně, byl u toho i Jágr

Souboj hokejových bašt mezi Kladnem a Vsetínem, to byla hlavní událost sobotního večera v první lize. Na tribunách vládla úžasná atmosféra, po zápase bohužel několik vsetínských fandů tropilo výtržnosti a policie zatýkala. Nedaleko incidentu byl i samotný Jaromír Jágr.

Zatýkání na Kladně a Jaromír Jágr
aktualizováno 17.09.
video hokej po česku

Na Kladně se zatýkalo! Jágr to uklidňoval a fotil se u aut policistů

Souboj hokejových bašt mezi Kladnem a Vsetínem, to byla hlavní událost sobotního večera v první lize. Na tribunách vládla úžasná atmosféra, po zápase bohužel několik vsetínských fandů tropilo výtržnosti a policie zatýkala. Nedaleko incidentu byl i samotný Jaromír Jágr.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
10.09.
Sociální sítě Všeho s mírou

Jágrově Veronice došla trpělivost: Stalkuje nás bývalá olympionička!

Čeho je moc, toho je příliš. Když Jaromír Jágr či jeho přítelkyně Veronika Kopřivová přidají nějaký ten příspěvek na sociální sítě, ihned na ně začnou lidé reagovat. A jak to tak bývá, názory jsou pozitivní, ale i negativní. V tom druhém případě i často vulgární a hrubé. Kopřivová se na ně ale už nehodlá dál dívat. Dokonce šla tak daleko, že si zjistila, kdo je píše nejčastěji pod falešnými profily. Údajně se jedná o cyklistku Martinu Růžičkovou.

David Pastrňák
10.09.
Hvězdy Bez smlouvy

Pastrňák vs. Jágr ve WSM lize? Mladý talent oblékl dres Havířova!

Zatímco se české hokejové soutěže už rozjely, nový ročník NHL se stále teprve blíží. A stále jsou tu nezodpovězené otázky. Českého fanouška nejvíce zajímá, kde bude hrát dál Jaromír Jágr, ale také talent David Pastrňák. Není ani vyloučeno, že proti sobě nastoupí ve WSM lize.

Jamie Benn (vlevo) a Jaromír Jágr
07.09.
ohlasy co si myslí v NHL?

Bývalý parťák o Jágrovi: Že je mu 70, neznamená, že neumí bruslit!

Fakt, že Jaromír Jágr stále ještě nemá angažmá, vyvolává překvapivé ohlasy už i mezi hokejisty v NHL. Mezi nimi má stále velmi dobrou reputaci a mluví o něm v superlativech. Někteří si ale neodpustí ani nějaký ten vtípek.

Jaromír Jágr
06.09.
Hokej Téma nároďák

V reprezentaci končím. Pak se Jágr vrátil. Kolikrát to už udělal?

Jaromír Jágr má za sebou bohatou reprezentační kariéru. Na olympiádě odehrál 28 zápasů a byl u zisku zlata v Naganu i bronzu v Turíně. Co se týče mistrovství světa, tak to Jágr vyhrál s národním týmem dvakrát a dvakrát byl třetí. Do toho Světové poháry a tak dále. Jenže toto téma už slavná osmašedesátka uzavřela, i když teď zase otevřela. A není to takto poprvé…