Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
včera 19:17
Hokej Ze soukromí

Za Jágrem přijel DJ Uwa i krásná Jandová. Je s Kopřivovou konec?

Jaromír Jágr trénuje a dře, aby v nadcházející sezoně pomohl svému Kladnu dostat se zpátky do extraligy. Tréninkové jednotky neabsolvuje jen s týmem Rytířů, ale i individuálně po večerech. Včera měl na kladenském zimáku VIP návštěvu. Přijel za ním známý DJ Uwa a také Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Kdo však chyběl, byla přítelkyně Veronika Kopřivová. Je vůbec ještě s Jágrem? Mnoho indicií hovoří spíše o opaku!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
18.08.
Jak to vlastně bylo? Prolomil mlčení

Jágr o Plekancovi a Vondráčkové! Ta slova vás překvapí!

Má svých starostí dost, zároveň ale samozřejmě sleduje i dění kolem sebe. Proto se hvězdný Jaromír Jágr vyjádřil i ke kauze posledních dní, tedy rozchodu svého dlouholetého kamaráda Tomáše Plekance s Lucií Vondráčkovou. Až teď tak poupravil jeden dlouholetý mýtus.

Jaromír Jágr
17.08.
první liga další příprava

Jágr zapsal nahrávku na gól! Rytíři ale přesto zase prohráli

Ani další přípravný zápas nové sezony kladenským Rytířům výsledkově nevyšel. Na domácím hřišti podlehli týmu Saryarka Karagandy 1:2. Na jediný gól Kladna ale k radosti publika nahrával Jaromír Jágr.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Jaromír Jágr v dresu Kladna
14.08.
68 první příprava

Jágr přilákal 1500 diváků. Gól nedal a Kladno padlo v Ústí

Jaromír Jágr se po dlouhých měsících opět objevil na ledě. Česká hokejová ikona opět oblékla dres kladenských Rytířů a absolvovala první přípravný zápas na ledě Ústí nad Labem. Kladnu duel výsledkově nevyšel.

Jaromír Jágr a Vít Heral
08.08.
Hokej Česká legenda

Co je s Jágrem? Klub řekl, kdy by měl hrát, konec kariéry odmítá!

Hokejové Kladno má za sebou tři přípravné zápasy a do žádného zatím nezasáhl Jaromír Jágr. Majitel Rytířů, který je uvedený na soupisce a během sezony by měl v 1. lize normálně hrát, dění zatím sledoval jen z tribuny. Co to znamená a jak na tom slavná osmašedesátka je? Redakce Nova Sport obdržela vyjádření od samotného klubu…

Jaromír Jágr
04.08.
Borec Velká pocta

Jágr vysekl poklonu Barošovi za hattrick: Toto o něm prohlásil!

Co by asi dal Jaromír Jágr za to, kdyby mohl být stoprocentně zdravý a hrát naplno hokej? Asi všechno, ale berme v potaz, že hokejové legendě je už 46 let. To Milan Baroš je o deset let mladší, ale i tak je úctyhodné, že hraje fotbal stále na nejvyšší úrovni. A když dal Baroš v utkání s Příbramí hattrick, vysloužil si od Jágra veřejnou pochvalu…

Jarome Iginla a Jaromír Jágr
aktualizováno 31.07.
respekt takhle to celé bylo

To fandové Calgary neměli slyšet: Jágr dostal přednost před Iginlou!

Dlouhých 16 sezon hájil barvy Calgary Flames, byl ikonou klubu a když se chýlila jeho kariéra ke konci, možná doufal, že se do Saddledome bude moci vrátit. Jarome Iginla ale už dres s hořícím céčkem na prsou neoblékl. Pomalu vychází najevo, že za to mohl i Jaromír Jágr…

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
aktualizováno 31.07.
senzace zaručená zpráva

Je Veronika těhotná? Už je to tak, budou to dvojčata, tuší Jágr!

Zase jsou tu trable! Jaromír Jágr sleduje tréninky Kladna jen ze střídačky a přiznal, že ho zase trápí zdraví. Ale pozor! Na světě ještě jedna novinka, a pokud si Jágr nedělá legraci, tak je to opravdová senzace. Číslo 68 se těší na potomky, snad budou i dvojčata!

Jaromír Jágr
19.07.
Rytíři Kladno První letošní trénink

Jágr zase na ledě: Čeká ho opět trápení, nebo konečně postup?

Vloni už možná nikdo nevěřil, že by si v pětačtyřiceti letech zahrál Jaromír Jágr ještě jednu sezonu v NHL. Jenže opak byl pravdou a český veterán se domluvil na roční smlouvě s Calgary. Trápila ho však zranění i slabší forma a tak se vrátil do rodného Kladna, do klubu, který vlastní. Jenže i tam narazil. V zápase s Havířovem ho sejmul Marek Sikora a bylo po sezoně definitivně. Do té další by měl být Jágr připraven. Dnes byl poprvé na tréninku na ledě.

Jaromír Jágr a Ostrava
16.07.
wsm liga druhá liga

Ostrava už se chystá na Jágra! Připravena je hala pro 10 tisíc lidí!

Jasně, ta chvíle nastane asi až za dva měsíce. Ale v Ostravě mají jasno. Na Jaromíra Jágra bude vyprodáno a možná nebude stačit ani kapacita 10 tisíc! Anebo tomu bude jinak?