Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr na tréninku Kladna
Aktualizováno Včera 15:08
video už se rozhodl?

Další Jágrova hokejová adresa? Už trénuje s áčkem Kladna!

Jaromír Jágr už je v Česku a v neděli dokonce vyjel na led kladenského zimního stadionu. Brusle obul i v pondělí a to rovnou na tréninku A týmu Rytířů. A že ho to doma baví, o tom svědčil úsměv na rtech.

Jaromír Jágr
Aktualizováno Předevčírem 08:37
NHL Nic se nezměnilo

Vztah Jágr a Veronika? Tyhle důkazy odhalily, jak to je! FOTO

Včera jsme jako první našli fotku Jaromíra Jágra, která odhalila, že už přiletěl do České republiky. Fotil se totiž s fanoušky na pražském letišti. Jedno tajemství tedy máme odkryto. Další nezodpovězenou otázkou ohledně slavné osmašedesátky bylo, zdali je stále se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. I na to máme odpověď!

JJ68 Už je tu

FOTO: Jágr je v Česku. Po příletu se vyfotil s fanoušky v Praze!

Hokejoví fanoušci stále netrpělivě čekají, kde bude hrát Jaromír Jágr v nadcházející sezoně. Někteří lidé tvrdili, že slavnou osmašedesátkou viděli na letišti v Ottawě. Mnozí si tak myslí, že tam vyjednával své příští angažmá. Nám se však podařilo najít pár hodin starou fotografii na sociální síti, na které je Jágr po příletu na letišti v Praze. Vyfotil se s fanouškem.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
NHL Rozpočet týmu

Jaromír Jágr do Ottawy? Senators na něj peníze mají a je jich dost!

Na začátku týdne přišla ze zámoří zpráva, že byl Jaromír Jágr viděn na letišti v Ottawě. Česká legenda je stále bez angažmá a tak se spekuluje o tom, že by tým Senátorů mohl slavnou osmašedesátku podepsat. Peníze na to v rozpočtu má a není jich málo.

Jaromír Jágr a Mike Hoffman
Aktualizováno 18.7. 2017 16:33
nhl otázka budoucnosti

Jágr je na letišti v Ottawě, psali fanoušci. Ale dostal by číslo 68?

Jsou to možná jen plky. Důkaz chybí. Ale fanoušci Ottawy žijí od úterního večera jednou pro ně možná neuvěřitelnou věcí. Někdo prý Jágra viděl na letišti v kanadské metropoli! Jenže nechali by mu pak dres s číslem 68?

Petr Svoboda a Jaromír Jágr
Aktualizováno 13.7. 2017 17:25
telefonát záhadná slova

Jágr pořád nemá smlouvu: Agent Svoboda naznačil, jak se věci mají

Jaromír Jágr stále nemá jasno, kde bude v nové sezoně hrát. Bude to NHL, nebo se vrátí domů na Kladno? V posledních dnech je okolo jména české ikony stále více ruchu. Ve čtvrtek se NOVA Sportu podařilo spojit s agentem Petrem Svobodou, který hrající legendu s číslem 68 zastupuje.

Jaromír Jágr
Aktualizováno 11.7. 2017 19:21
budoucnost zaručené zdroje

Kolem Jágra začíná být rušno: Volalo Calgary, mluví se i o Buffalu

Touhle dobou už míval Jaromír Jágr jasno a většinou se vracel domů na Kladno. Jenže letos je situace jiná. Stále se hledá klub, za který by česká ikona s číslem 68 bude hrát. A podle náznaků ze zámoří se opravdu začíná něco dít.

Jaromír Jágr a nabídka z Floridy
Aktualizováno 11.7. 2017 14:21
vezme to? to se nedá odmítnout

Nabídka pro Jágra podrobně: 15 důvodů, proč by měl podepsat

Zůstane Jaromír Jágr na Floridě? Informace o jednání týmu Everblades s českou hokejovou ikonou se stalo hitem. Ač je samotný Jágr ještě nepotvrdil, je údajně 15 skvělých důvodů, proč by se hokejista s 68 na zádech měl přesunout o 120 kilometrů vzdušnou čarou na západ do městečka Estero.

NHL Oficiální zpráva

Jágr může zůstat na Floridě, ale ne v NHL. Už tam dostal nabídku!

Spekulací už bylo hodně, konečně se však objevila oficiální informace. O Jaromíra Jágra, který je stále bez angažmá, má zájem tým Florida Everblades. Ten hraje nižší ECHL (což je třetí nejvyšší liga v Americe). Klub to potvrdil na svém webu a zdůraznil, že o slavnou osmašedesátku má velký zájem.

NHL Rozpočty týmů

Jágr a platové stropy v NHL: Kdo si ho už nemůže dovolit? Přehled!

Platový strop, jinak řečeno rozpočet. To je suma peněž, kterou má každý tým v NHL jasně stanovenou a pro sezonu 2017/2018 činí 75 milionů dolarů. Některé kluby už mají vyčerpáno, jiné ještě něco mají. Otázkou je, kdo investuje do Jaromíra Jágr a jestli vůbec. Dál se totiž neví, kde bude příští rok hrát. V tomto článku jsme vám připravili aktuální tabulku všech týmů v NHL a jejich současných rozpočtů.