Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
aktualizováno 19.02.
přesně po roce dojmy ze všeho

Jágrův návrat: Přijel vlakem a v nové skořápce! Ví, kde je problém

Tak přece se ho dočkali. Hokejoví fanoušci v Česku už možná ani nedoufali, že legendární Jaromír Jágr ještě někdy za kladenské Rytíře nastoupí a v pondělí v Havířově se tak stalo. Přesně po roce oblékl dres, vyjel na led a bavil diváky. Kladno vyhrálo a sedmačtyřicetiletý borec po zápase prozradil, jak se cítil a co mu dělalo největší problém.

Tomáš Plekanec a Jaromír Jágr
aktualizováno 18.02.
číslo 68 legenda na bruslích

Jágr a Plekanec hráli v jedné lajně! Kladno odváží tři body z Havířova

Jaromír Jágr se po roční pauze vrátil do ostrého hokejového utkání! Po 366 dnech byl v akci a bojoval o body do tabulky na ledě AZ Havířov. Společnost v útoku mu dělá Tomáš Plekanec. Do statistik se ale Jágr zapsal jen díky dvouminutovému trestu.

Marek Sikora a Jaromír Jágr
18.02.
číslo 68 comeback legendy

Do roka a do dne? Skoro! Jágr se chystá na zápas s Havířovem

Je tu další datum. Datum návratu. Jaromír Jágr by mohl podle všech indicií nastoupit za kladenské Rytíře už dnes na ledě Havířova. Česká hokejová ikona odcestovala s týmem na Moravu. Comeback paradoxně může zaznamenat právě proti týmu, proti kterému hrál naposledy.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová - 1
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Jaromír Jágr na tréninku Kladna
07.02.
comeback hokejový bůh

Jágr na led! Číslo 68 už velí na tréninku, datum návratu je známo

Před více než rokem potichu opustil arény slavné NHL. Pak se začal rvát za své Kladno. Ale schytal nepříjemný direkt v zápase s Havířovem a návraty do soutěžních zápasů už nepřidal. Několikrát už Jaromír Jágr naznačil comeback, ale nikdy to nevyšlo. Až teď!

Jaromír Jágr
03.02.
Hokej Sněhové komplikace

Nemilá zpráva pro Jágrův klub: Rytíři náhle uzavřeli stadion!

V Kladně byl kvůli sněhu vyhlášen kalamitní stav. Primátor města vyzval občany, aby pokud možno nevycházeli z domova, pokud to není nutné. Komplikace se závaly sněhu však nepostihly jen samotné město, ale i kladenský stadion, který byl do odvolání uzavřen.

Jaromír Jágr
aktualizováno 31.01.
hokej Chance Liga

Jágra už hokej neživí. Hrát chce dál, dle Rytířů možná už v sobotu!

Návrat Jaromíra Jágra na led se podle všeho blíží. Hokejová legenda i nadále trénuje s týmem Rytířů a sama si přidává v nočních hodinách na kladenském zimáku. Klub dokonce naznačil, že už v sobotu by Jágr opravdu mohl nastoupit do utkání. Kladno čekají ve šlágru kola České Budějovice a tak by se taková posila rozhodně hodila.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
aktualizováno 29.01.
Instagramový pozdrav Tohle nezvládla

Jágrova přítelkyně ukázala víc, než chtěla. To se Kopřivové nepovedlo

Ajajaj, tohle Veronika Kopřivová určitě nechtěla. Na instagramu propaguje pravidelně svůj eshop s oblečením, na jedné z posledních fotek si ale uřízla pořádný trapas. V uplýchl egínách ukázala víc, než chtěla. A Jaromír Jágr z toho určitě radost neměl.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
25.12.
ze života celebrit tohle mluví za vše

Kopřivová protrpěla Vánoce sama?! Bez Jágra více než půlrok!

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra sice o vánočních svátcích pekla vánočku, ale otázka je, pro koho vlastně byla! Veronika Kopřivová totiž na svém instagramu opět sdílela hodně podivné zprávy o tom, proč se již dlouhou dobu neukázala po boku milovaného Jardy.

Jaromír Jágr
21.12.
hokej Zpátky v NHL

Jágr se opět objevil v NHL, do Kladna lanařil bývalého parťáka

Jaromír Jágr se znovu objevil v hale Philadelphie Flyers. Diváci ho mohli ale vidět pouze na kostce nad ledem, kde přál svému bývalému parťákovi vše nejlepší do nové etapy života. Scott Hartnell se totiž loučil s NHL.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
aktualizováno 16.12.
Ze soukromí Nemá jasno

Kopřivová řekla, co chystá na Vánoce. Jágr mít radost asi nebude

Fanoušci i nadále marně čekají, kdy a jestli vůbec se Jaromír Jágr vrátí do zápasů. Stále totiž zůstává jen jako konzultant na střídačce kladenských Rytířů. Pomalu však na hokej zapomíná a ladí se na vánoční atmosféru. Jeho přítelkyně Veronika Kopřivová řekla, jak budou tento krásný čas trávit. A radost slavné osmašedesátce asi neudělá...