Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petr Vampola a Jaromír Jágr
23.05.
Hokej Rytíři Kladno

Jágr láká do své lajny mistra světa: Oddálí Vampola konec kariéry?

Mistr světa z roku 2010 Petr Vampola po nevydařené sezoně v týmu Motoru České Budějovice ukončil kariéru. Šestatřicetiletý útočník by ale mohl hokejový důchod oddálit. Podle informací Nova Sport ho oslovil jeho dobrý kamarád a bývalý spoluhráč z reprezentace Jaromír Jágr. Prý ho chce do lajny a láká ho do kádru Rytířů. Nechá se Vampola přemluvit?

Jaromír Jágr
14.05.
Legenda Má jasno

Žádný Berlín, žádný konec: Jágr potvrdil, že bude hrát na Kladně!

Šestačtyřicetiletý hokejista Jaromír Jágr potvrdil, že i v tak vysokém věku stále nepomýšlí na konec kariéry. Zároveň vyvrátil, že by odešel do Berlína, se kterým měl údajně jednat. Bude totiž pokračovat dál ve svém Kladně a to dál v roli majitele a hráče. Zároveň oznámil, kdo Rytíře v nové sezoně povede na střídačce.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
aktualizováno 04.05.
život slavných usvědčila se sama

Kopřivová šlápla vedle! Zdraví lidi z Itálie, přitom se nudí na tenise

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra o sobě dala zase pořádně vědět. Veronika Kopřivová je známá tím, že na sociálních sítích ráda celý svět informuje, co zrovna dělá a kde. A právě její touha po sebeprezentaci se jí tentokrát pěkně vymstila!

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová a Jaromír Jágr
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Veronika Kopřivová v Itálii
04.05.

GALERIE: Veronika Kopřivová a její "aktuální" fotky z Itálie

Veronika Kopřivová byla s Jaromírem Jágrem v Praze na tenisovém turnaji, ale fanouškům na Instagramu prezentovala fotky z Itálie.

Jaromír Jágr
02.05.
hokej lední medvědi

Jágrmanie v Německu?! Mohl by hrát za Eisbären, píší tamní média

Tak přestože se Jaromír Jágr nechal zapsat na soupisku Kladenských rytířů pro příští sezonu, v Německu se spekuluje o jeho přestupu do Eisbärenu Berlín. Jágr přitom se stejným klubem jednal už v době, kdy se z kanadského Calgary vracel do Evropy.

Jaromír Jágr
27.04.
Hokej Příští sezona?

Jágr a Třinec? Uzavřená kapitola to ještě není, říká ředitel Peterek!

Má za sebou prokletou sezonu. Jaromír Jágr se v ročníku 2017/2018 potýkal se zraněními a jeho zámořská mise skončila předčasně. Po návratu do Čech ho sejmul havířovský Marek Sikora a bylo definitivně po sezoně. Za určitých okolností mohl hrát na střídavý start za extraligový Třinec. Podle sportovního ředitele Ocelářů Jana Peterka to ještě není uzavřená kapitola.

Jaromír Jágr
25.04.
Foto Ze soukromí

Jágr po prokleté sezoně zase dře: Doma kydal hnůj jako v mládí!

Jaromír Jágr se dostává zase do formy. Poté, co zažil doslova prokletou sezonu plnou zranění a neúspěchů, myslí zase dopředu. S hokejem končit nechce a v jeho šestačtyřiceti letech to vyžaduje poctivý trénink. A Jágr nechce ztrácet ani minutu, tak dře i doma. Vrátil se tak trochu do mládí, jelikož zase vyváží kolečka s hnojem a kydá ho vidlemi. Přesně tak, jako před odchodem do NHL v devadesátých letech.

Jaromír Jágr
21.04.
Ohlasy Po nepostupu

Zklamaný Jágr: Musím být platný hráč, proto uvidím, co bude dál!

Jaromír Jágr po prohraném barážovém utkání s Jihlavou neskrýval zklamání. Rytíři se totiž připravili o možnost postoupit do extraligy. Slavná osmašedesátka po zápase přiznala, že nedělní zápas (poslední v sezoně) neodehraje. Jak to bude s Jágrem dál? To se uvidí až po sezoně, podle zdravotního stavu.

Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
aktualizováno 20.04.
číslo 68 největší z rytířů

Jágr je zpět! Už trénoval s týmem, Kladno se těší, že bude i hrát

Už není kam couvnout. Pokud Kladno dnes ztratí zápas s Jihlavou, může to znamenat i konec snů o postupu do extraligy. Rytíři navíc musí na konci baráže počítat s absencí dvou výrazných opor. Přichází tedy čas návratu Jaromíra Jágra na led…

Jaromír Jágr
17.04.
boj o postup volba čísla 68

Jágr po nocích chodí bruslit. Jde o všechno, nastoupí dnes v baráži?

Hokejové Kladno má před sebou tři veledůležité duely baráže o postup do extraligy. Střídačku Rytířů už si nyní nelze představit bez Jaromíra Jágra. Ten společně s Pavlem Paterou tým řídí, ale není vyloučené, že by na rozhodující zápasy ještě nazul brusle…