Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
včera 11:50
VIDEO Setkání s novináři

Skončit? To je moc jednoduché, řekl Jágr. Hokej navíc hrát musí!

Jaromír Jágr se zúčastnil v Třinci tiskové konference. Fanoušci s napětím čekali, že oznámí návrat po dlouhém zranění na led. Třinečtí fanoušci pak doufali, že slavná osmašedesátka konečně posílí Oceláře. Nic z toho však nebude. Jágr mluvil o svém návratu, ale i o tom, proč i přes zdravotní potíže neukončí ve 46 letech kariéru.

Jaromír Jágr
aktualizováno 19.10.
slavný pár jasný důkaz

Spekulace o rozchodu Jágra s Kopřivovou: Fotka mluví za vše!

Dlouhé měsíce se spekulovalo o tom, jestli historicky nejúspěšnější český hokejista Jaromír Jágr stále tvoří pár s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Během tenisové rozlučky Radka Štěpánka ale vyplul na povrch jasný důkaz o tom, jak to mezi nimi je!

Miliardová fotka
aktualizováno 19.10.
Rozlučka k nezaplacení

Miliardová fotka. Takto české sportovce jen tak neuvidíte

Český lev se rozloučil. Radek Štěpánek odehrál poslední zápas v kariéře a pozval si na něj i světové persony sportu. Novak Djokovič, Andre Agassi, Tommy Haas a další. Na facebook si dal fotku k nezaplacení, kterou poděkoval svým českým parťákům.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr - 1
čtěte o tématu Jaromír Jágr na Prásk.tv
Tommy Haas, Novak Djokovič, Radek Štěpánek a Leander Paes
18.10.
Tenis Exhibice v Praze

Velkolepá rozlučka se Štěpánkem: Dorazil Djokovič, Jágr i Agassi!

Velkolepou exhibicí za účasti Srba Novaka Djokoviče a překvapení večera Andreho Agassiho z USA se tenista Radek Štěpánek loučí s kariérou. Se současnými i bývalými hráči baví vyprodanou pražskou O2 arenu.

Jaromír Jágr
17.10.
číslo 68 bude to návrat?

Co se chystá? Jágr míří do Třince, hokejový klub svolal tiskovku

Jaromír Jágr se stále ještě nevrátil na led a dál vede kladenské Rytíře ze střídačky. Jenže možná se něco chystá! Hokejová modla s číslem 68 se má v neděli 21. října představit v Třinci a vedle autogramiády chystá i tiskovou konferenci.

Jaromír Jágr
aktualizováno 05.10.
neví si už rady hodně se naštval

Hnusný útok na Jágra! Na tohoto člověka si dejte pozor, varuje hráč

Hokejista Jaromír Jágr přiznal, že si neví rady. Ve svém posledním statusu na facebooku varuje všechny své fanoušky, že o něm vyšla další kniha, kterou autor napsal bez jeho svolení.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
aktualizováno 02.10.
sociální sítě pokračování příběhu

Kopřivová odtajnila další indicii: Cestuje do Ameriky, ale co tam?!

Přítelkyně Jaromíra Jágra způsobila doslova poprask, když své fanoušky informovala o konci jistého životního příběhu. Variant, co měla Veronika Kopřivová na mysli se nabízelo hned několik, ale vzápětí přidala další indicii, která prozrazuje, co se v jejím životě s Jágrem nejspíše změní...

Jaromír Jágr
aktualizováno 01.10.
hokej Vzkaz hokejové rodině

Bolí vás kolena nebo záda? Jágr prozradil, jak bolest oddálit

Stárnutí nezastavíte. Moc dobře to ví i Jaromír Jágr. Částečně ho zpomalit a odsunout ho ale podle hokejové modly může každý člověk snadno. Stačí mu k tomu 10- 20 minut denně.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
01.10.
jágrova přítelkyně rozuzlení hádanky

Kopřivová rozpoutala šílenství: Čtyři varianty, co vzkaz znamená!

Přítelkyně nejslavnějšího českého hokejisty Veronika Kopřivová pořádně zamotala hlavu svům fanouškům, když je na sociální síti informovala, že jistý životní příběh skončil. Měla snad na mysli rozchod s Jaromírem Jágrem, nebo předčasně oznámila konec jeho bohaté kariéry? Tady jsou čtyři scénáře, co tím mohla blondýnka myslet.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
30.09.
Slavný pár Tajemný vzkaz

Jágrova Veronika šokovala: Je konec, vzkázala svým fanouškům!

Veronika Kopřivová šokovala své fanoušky. Prostřednictvím instagramu je informovala o tom, že její jistý životní příběh skončil. Blíže to však nespecifikovala. Nabízí se samozřejmě dvě rozluštění této hádanky. To první by se mohlo týkat rozchodu s Jaromírem Jágrem a to druhé, velmi málo pravděpodobné, by se mohlo týkat konce kariéry hokejové legendy.