Liberec vyválčil výhru s Boleslaví
05.11.
Fortuna Liga

Šeda v brance Boleslavi kouzlil, Liberec přesto slaví výhru

Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. ligového kola Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 87. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.

Ondřej Bačo
aktualizováno 05.10.
trápení fotbalová liga

Zlín bez Traorého prohrává. Teď nechal všechny body Liberci!

Fotbalisté Zlína ztratili v první lize další body, na domácím hřišti totiž podlehli Slovanu Liberec 0:1. Jediný gól zápasu dal Roman Potočný, domácí navíc dohrávali oslabení o vyloučeného Pabla Podia. Zlín v posledních třech utkáních po odchodu Ibrahima Traoré do Slavie získal jen jediný bod.

Benjamin Tetteh a Josef Šural
aktualizováno 22.09.
fotbal jasná záležitost

Sparta vede ligu! Do čela jí posunuly čtyři góly do sítě Liberce

Fotbalisté Sparty porazili na domácím hřišti Liberec 4:1 vedou první ligu, jejich hlavní rivalové Plzeň a Slavia ale ještě budou své zápasy 9. kola dohrávat. Letenští zničili svého soupeře už v první půli, dvakrát se trefili Stanciu a Tetteh, hosté nakonec dohrávali o deseti.

Rolando Aarons
07.09.
fotbal panečku, to je paráda

Do Liberce míří posila z Premier League! Slovan získal Aaronse

Hodně zajímavého hráče získal na hostování fotbalový Slovan Liberec. Z anglického Newcastlu United do Čech míří dvaadvacetiletý Jamajčan Ronaldo Aarons.

Michael Krmenčík
aktualizováno 30.07.
2. kolo fotbalová liga

Plzeň děkuje Krmenčíkovi za tři body, Liberec jí hodně potrápil

Fotbalisté Plzně vyhráli na domácím hřišti nad Slovanem Liberec 1:0. Jediný gól zápasu dal ve druhé půli Michael Krmenčík. Viktoria se ale na tři body hodně nadřeli, Severočeši byli dlouhou dobu blízko úspěchu.

Zsolt Hornyák
aktualizováno 06.06.
vítej náhrada za holoubka

Liberec představil nového trenéra: Tohoto muže nikdo nečekal!

Novým trenérem fotbalistů Liberce se stal Zsolt Hornyák. Pětačtyřicetiletý slovenský kouč naposledy působil v druholigovém ruském Vladivostoku, kde loni v prosinci skončil. Spolu s ním do Slovanu přišel jako sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

David Holoubek
11.05.
první liga drsný vyhazov

Trenér Holoubek tvrdě narazil. Prý už dostal v Liberci výpověď!

Tak to dlouho nevydrželo. Mladý a pro mnohé perspektivní, moderní a sympatický trenér David Holoubek balí podle několika českých médií kufry a loučí se s kabinou Slovanu Liberec. Důvod je prostý. Nedokázal dostat tým do pohárové Evropy.

Fotbalisti
23.04.
fotbal odložení

Sparta je nechtěla, ale jinde září! Tyhle borce by přitom potřebovala

Asi málokterému fotbalovému fanouškovi unikl víkendový hattrick Aleše Čermáka, který rozhodl o výhře Plzně na hřišti Brna. Není však žádnou novinkou, že Čermáka loni pražská Sparta v podstatě odložila jako nepotřebného. Stejně jako další hráče, kteří v této sezoně září v jiných klubech.

Václav Pilař
22.02.
hostování musí se dát dokupy

Další přestupní stanice pro Pilaře: Plzeň ho poslala do Liberce!

V kádru Viktorie dochází v den odvety prvního jarního kola Evropské ligy k zužování kádru. Plzeňský klub se dohodl se severočeským Libercem na hostování záložníka Václava Pilaře. Ten stráví pod Ještědem zbývající část letošní sezóny.

Evropská liga
17.01.
fotbal zpráva pro fanoušky

Evropskou ligu můžete na Nova Sport sledovat až do roku 2021!

Skupina Nova získala vysílací práva na prestižní UEFA Evropskou ligu do roku 2021. Na obrazovkách stanic Nova Sport tak bude k vidění špičkový evropský fotbal po další tři sezóny. Diváci se mohou těšit na minimálně čtyři přímé přenosy z každého hracího kola.