Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Rak
03.06.
gratulace mistrovství evropy

Rak se po letech dočkal své první medaile. V Tróji bere bronz!

Kanoista Tomáš Rak obsadil na domácím mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze třetí místo a ve 29 letech získal první medaili na velké akci. Druhý český finalista Lukáš Rohan byl pátý.

Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem
02.06.
borci česká záležitost

Deblíři mají dvě medaile, Kašpar s Šindlerem jsou mistry Evropy!

Vodní slalomáři Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se na domácí trati v pražské Troji stali mistry Evropy na deblkanoi. V derniéře této disciplíny na velké akci po jejím vyřazení z olympijského programu obsadila třetí místo další česká posádka Ondřej Karlovský, Jakub Jáně.

Matyáš Lhota
aktualizováno 24.04.
vodní sporty

Nejmladší naděje vodního slalomu: Seznamte se s Matyášem Lhotou

Matyáš Lhota, 19letý nadějný singlíř, se bude o prvním a druhém květnovém víkendu spolu s ostatními českými vodními slalomáři prát o místo v dospělé reprezentaci, které má zajistit start na evropském šampionátu v pražské Tróji.

Tereza Fišerová
13.04.

GALERIE: Slalomářská naděje Tereza Fišerová

Patří mezi největší naděje vodních slalomářů. Dvacetiletá Tereza Fišerová se na nadcházejícím mistrovství Evropy pokusí vybojovat cenný kov.

Tereza Fišerová
aktualizováno 13.04.
vodní sporty vodní slalom

Česká naděje před nadcházejícím ME ve slalomu: Tereza Fišerová

Čerstvě dvacetiletá Tereza Fišerová má na svém kontě mnoho úspěchů na C1 i K1 nejen v juniorské kategorii. Na svém prvním seniorském MS loni v létě získala stříbrnou medaili. A stejně cenný kov vybojovala i na MS U23. Její tým ji vidí jako medailovou adeptku jak letošního evropského šampionátu v Praze, tak budoucí olympiády v roce 2020.

Amálie Hilgertová
06.04.

GALERIE: Vodní slalomářka Amálie Hilgerová se chystá na ME

Dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a nositelka slavného jména Amálie Hilgertová se chce pokusit kvalifikovat na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.

Amálie Hilgertová
aktualizováno 06.04.
vodní sporty její příběh

Budoucnost českého slalomu: Seznamte se s Amálií Hilgertovou!

Teprve dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a držitelka slavného jména, to je Amálie Hilgertová. Společně s dalšími slalomáři jí na začátku května čekají kvalifikační závody na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.

Kateřina Kudějová
30.09.
ms vodní slalom

Kudějová titul mistryně neobhájila. Páté místo jí však těší

Obhájkyně titulu v závodě kajakářek Kateřina Kudějová obsadila na mistrovství světa ve vodním slalomu v Pau páté místo. Ve Francii zvítězila rozdílem třídy Australanka Jessica Foxová, jež v 23 letech získala páté individuální zlato.

Ondřej Tunka
29.09.
Vodní slalom Mistrovství světa

Senzace Ondřeje Tunky: Český kajakář je mistrem světa!

Kajakář Ondřej Tunka se stal senzačně mistrem světa ve vodním slalomu a navázal na předloňské zlato Jiřího Prskavce, jenž tentokrát v roli obhájce titulu nepostoupil ze semifinále. Na druhém místě ve francouzském Pau navíc skončil Vít Přindiš, který na svého reprezentačního kolegu ztratil pouhé dvě setiny sekundy.

Tereza Fišerová
aktualizováno 29.09.
Vodní slalom Mistrovství světa

Fišerová se stala vicemistryní světa ve vodním slalomu!

Vodní slalomářka Tereza Fišerová se stala v nové olympijské disciplíně kanoi žen vicemistryní světa. Devatenáctiletá česká závodnice ve finále ve francouzském Pau nestačila jen na Britku Mallory Franklinovou a navázala na zisk stříbra z červnového mistrovství Evropy.