Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tereza Fišerová
13.04.

GALERIE: Slalomářská naděje Tereza Fišerová

Patří mezi největší naděje vodních slalomářů. Dvacetiletá Tereza Fišerová se na nadcházejícím mistrovství Evropy pokusí vybojovat cenný kov.

Tereza Fišerová
aktualizováno 13.04.
vodní sporty vodní slalom

Česká naděje před nadcházejícím ME ve slalomu: Tereza Fišerová

Čerstvě dvacetiletá Tereza Fišerová má na svém kontě mnoho úspěchů na C1 i K1 nejen v juniorské kategorii. Na svém prvním seniorském MS loni v létě získala stříbrnou medaili. A stejně cenný kov vybojovala i na MS U23. Její tým ji vidí jako medailovou adeptku jak letošního evropského šampionátu v Praze, tak budoucí olympiády v roce 2020.

Amálie Hilgertová
06.04.

GALERIE: Vodní slalomářka Amálie Hilgerová se chystá na ME

Dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a nositelka slavného jména Amálie Hilgertová se chce pokusit kvalifikovat na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.

Amálie Hilgertová
aktualizováno 06.04.
vodní sporty její příběh

Budoucnost českého slalomu: Seznamte se s Amálií Hilgertovou!

Teprve dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a držitelka slavného jména, to je Amálie Hilgertová. Společně s dalšími slalomáři jí na začátku května čekají kvalifikační závody na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.

Kateřina Kudějová
30.09.
ms vodní slalom

Kudějová titul mistryně neobhájila. Páté místo jí však těší

Obhájkyně titulu v závodě kajakářek Kateřina Kudějová obsadila na mistrovství světa ve vodním slalomu v Pau páté místo. Ve Francii zvítězila rozdílem třídy Australanka Jessica Foxová, jež v 23 letech získala páté individuální zlato.

Ondřej Tunka
29.09.
Vodní slalom Mistrovství světa

Senzace Ondřeje Tunky: Český kajakář je mistrem světa!

Kajakář Ondřej Tunka se stal senzačně mistrem světa ve vodním slalomu a navázal na předloňské zlato Jiřího Prskavce, jenž tentokrát v roli obhájce titulu nepostoupil ze semifinále. Na druhém místě ve francouzském Pau navíc skončil Vít Přindiš, který na svého reprezentačního kolegu ztratil pouhé dvě setiny sekundy.

Tereza Fišerová
aktualizováno 29.09.
Vodní slalom Mistrovství světa

Fišerová se stala vicemistryní světa ve vodním slalomu!

Vodní slalomářka Tereza Fišerová se stala v nové olympijské disciplíně kanoi žen vicemistryní světa. Devatenáctiletá česká závodnice ve finále ve francouzském Pau nestačila jen na Britku Mallory Franklinovou a navázala na zisk stříbra z červnového mistrovství Evropy.

Jiří Prskavec
29.09.
Vodní slalom Mistrovství světa

Kajakář Prskavec titul mistra světa neobhájí! Vypadl v semifinále

Obhájce titulu Jiří Prskavec nepostoupil na mistrovství světa ve vodním slalomu do podvečerního finále. V semifinále v Pau uspěli jiní dva čeští kajakáři Vít Přindiš a Ondřej Tunka. Úřadující vítěz Světového poháru Přindiš byl pátý, Tunka devátý.

Veronika Vojtová
28.09.
C2 mix Mistrovství světa

MS ve vodním slalomu: Veronika Vojtová a Jan Mašek mají bronz!

Deblkanoe Veronika Vojtová, Jan Mašek získala na mistrovství světa ve vodním slalomu v Pau bronz v obnovené kategorii C2 mix. Druhá česká loď Tereza Fišerová, Jakub Jáně skončila kvůli neprojetí jedné z branek šestá. Zlato v někdejší parádní československé disciplíně, která se do programu MS dostala po 36 letech, získali domácí Francouzi Margaux Henryová s Yvesem Pringentem.

Vít Přindiš
09.09.
gratulace parádní úspěch

Přindiš jako suverén! Český kajakář poprvé vyhrál Světový pohár

Vít Přindiš se stal jako první český kajakář celkovým vítězem Světového poháru. V čele seriálu se udržel i po šesté příčce v závěrečném závodu v Seu d'Urgell, Jiří Prskavec dnes skončil třetí. Závod vyhrál Slovinec Peter Kauzer před Francouzem Borisem Neveuem.