Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Prskavec a přítelkyně Tereza
aktualizováno 05.08.
Láska Na to nezapomenou

Nádherný den Prskavce: Přítelkyni požádal o ruku, řekla ano! FOTO

Vodní slalomář Jiří Prskavec prožil jeden z nejhezčích dnů v životě. Svou přítelkyni Terezu požádal o ruku a ona řekla ano.

Jiří Prskavec
08.07.
borec světový pohár

Poslední branka vzala Prskavcovi zlato! I tak má letos druhou placku

Kajakář Jiří Prskavec získal stříbro v Augsburgu a v sezoně Světového poháru vodních slalomářů vybojoval druhou medaili. Na vítězného Slovince Petera Kauzera, který si připsal rovněž dvousekundovou penalizaci za dotyk branky, ztratil 24 setin. Prskavec však chyboval až v poslední brance.

Tereza Fišerová
24.06.
sp liptovský mikuláš

Druhá za legendou: Kajakářka Fišerová má stříbro ze svěťáku!

Kanoistka Tereza Fišerová vstoupila do sezony Světového poháru ve vodním slalomu druhým místem v Liptovském Mikuláši. Vicemistryně světa nestačila na Slovensku jen na suverénní Australanku Jessicu Foxovou, jež na úvod seriálu zkompletovala double po sobotním vítězství mezi kajakářkami.

Tomáš Rak
03.06.
gratulace mistrovství evropy

Rak se po letech dočkal své první medaile. V Tróji bere bronz!

Kanoista Tomáš Rak obsadil na domácím mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze třetí místo a ve 29 letech získal první medaili na velké akci. Druhý český finalista Lukáš Rohan byl pátý.

Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem
02.06.
borci česká záležitost

Deblíři mají dvě medaile, Kašpar s Šindlerem jsou mistry Evropy!

Vodní slalomáři Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se na domácí trati v pražské Troji stali mistry Evropy na deblkanoi. V derniéře této disciplíny na velké akci po jejím vyřazení z olympijského programu obsadila třetí místo další česká posádka Ondřej Karlovský, Jakub Jáně.

Matyáš Lhota
aktualizováno 24.04.
vodní sporty

Nejmladší naděje vodního slalomu: Seznamte se s Matyášem Lhotou

Matyáš Lhota, 19letý nadějný singlíř, se bude o prvním a druhém květnovém víkendu spolu s ostatními českými vodními slalomáři prát o místo v dospělé reprezentaci, které má zajistit start na evropském šampionátu v pražské Tróji.

Tereza Fišerová
13.04.

GALERIE: Slalomářská naděje Tereza Fišerová

Patří mezi největší naděje vodních slalomářů. Dvacetiletá Tereza Fišerová se na nadcházejícím mistrovství Evropy pokusí vybojovat cenný kov.

Tereza Fišerová
aktualizováno 13.04.
vodní sporty vodní slalom

Česká naděje před nadcházejícím ME ve slalomu: Tereza Fišerová

Čerstvě dvacetiletá Tereza Fišerová má na svém kontě mnoho úspěchů na C1 i K1 nejen v juniorské kategorii. Na svém prvním seniorském MS loni v létě získala stříbrnou medaili. A stejně cenný kov vybojovala i na MS U23. Její tým ji vidí jako medailovou adeptku jak letošního evropského šampionátu v Praze, tak budoucí olympiády v roce 2020.

Amálie Hilgertová
06.04.

GALERIE: Vodní slalomářka Amálie Hilgerová se chystá na ME

Dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a nositelka slavného jména Amálie Hilgertová se chce pokusit kvalifikovat na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.

Amálie Hilgertová
aktualizováno 06.04.
vodní sporty její příběh

Budoucnost českého slalomu: Seznamte se s Amálií Hilgertovou!

Teprve dvacetiletá naděje českého vodního slalomu a držitelka slavného jména, to je Amálie Hilgertová. Společně s dalšími slalomáři jí na začátku května čekají kvalifikační závody na mistrovství Evropy, které bude hostit pražská Trója.