Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wayne Rooney
aktualizováno 18.09.
kauza alkohol a nevěra

Rooney si u soudu vyslech trest: Zákaz řízení a veřejné práce!

Útočník Evertonu Wayne Rooney si dnes vyslechl trest za řízení pod vlivem alkoholu. Soud v anglickém Stockportu udělil někdejšímu reprezentantovi dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací.

Wayne Rooney
11.09.
Podmínka Vratké manželství

Rooney musí u manželky žehlit! Proč musel kvůli ní za trenérem?

Skandál kolem alkoholového večírku Wayna Rooneyho, zdá se být zažehnán. Ale manželství fotbalisty Evertonu je stále vratké. Manželka Coleen fotbalovému hříšníkovi sice odpustila, ale teď má pro to, aby manželství pokračovalo, jasnou podmínku. Chce po Rooneym, aby si udělal volno a všechno spravil.

Wayne Rooney s manželkou Coleen
06.09.
Obrat Bujarý večer

ŠOK: Manželka Rooneymu odpustila. Rozvod zatím nehrozí!

Je to klikař. Fotbalista Wayne Rooney má více štěstí, než rozumu. Minulý pátek zasedl opilý za volant, vezl neznámou krásku z baru, se kterou se líbal a nakonec skončil na policii. Nejen, že mu to všechno odpustil klub, ve kterém hraje, ale také jeho těhotná manželka, která byla během osudného večera s dětmi na dovolené na Mallorce. Rozvod útočníkovi Evertonu tak zatím překvapivě nehrozí.

Wayne Rooney
06.09.
Fotbal Bujarý večer

Rooneyho opilecký skandál: Ještě jednou a letíš, zní z Evertonu!

Wayne Rooney se poprvé od svého skandálu s řízením pod vlivem alkoholu a možnou nevěrou objevil v tréninkovém centru Evertonu. Od trenéra Ronalda Koemana dostal hříšník poslední varování. Teď bude mít bývalý anglický kapitán ve svém staronovém klubu vojnu a bude pod přísným dohledem.

Wayne Rooney
04.09.
Fotbalista Bujarý večer

Skončí Rooneyho skandál rozvodem? Stál by ho miliardy!

V Anglii přišel čas na trochu matematiky kolem skandálu Wayna Rooneyho. Ten poté, co řídil opilý auto sexy krásky, která seděla na místě spolujezdce a zřejmě plánovala bujarou noc, má velký problém u manželky Coleen. Nahlas se hovoří o rozvodu, který by Rooneyho stál miliardy.

Wayne Rooney
04.09.
Fotbalista Alkohol a skandál

Těhotná manželka Rooneyho: Odešla s dětmi, zvažuje rozvod!

V brzkých ranních hodinách, v pátek byl policií zadržen bývalý kapitán anglické reprezentace Wayne Rooney. Při dechové zkoušce mu byla naměřena hodnota 2,5 promile alkoholu. Tím všechny trable bujarého večírku začaly. Poté se provalilo, že za vším byla jedna neznámá kráska z baru, která později přiznala, že se s Rooneym líbala a mazlila. Jeho těhotná manželka, která se teď vrátila z dovolené, sebrala děti a odešla z domu ke svým rodičům. Údajně zvažuje i rozvod.

Wayne Rooney
02.09.
Zpověď Doma má peklo

Chtěla sex s Rooneym? Možná, přiznala prsatá kráska z baru!

Z ostudy kabát, s manželkou peklo a oplétačky s policií. To je součet jednoho bujarého večírku, který Wayne Rooney neukočíroval. Anglická média během sobotního dne vypátrala, kdo je tajemná sexy kráska, jejíž auto Rooney řídil. Tu novináři nejen našli, ale také vyzpovídali a bývalému kapitánovi anglické reprezentace to jistě nepřidá. Kdyby Rooneyho nezadržela policie, došlo by na sex. Nemusíme snad připomínat, že těhotná manželka opory Evertonu tráví dovolenou na Mallorce.

Wayne Rooney
02.09.
Fotbalista Bouřlivý mejdan

Vypátráno: Opilý Rooney jel na policii kvůli této sexy kočce! FOTO

Fotbalový hříšník Wayne Rooney je i den po alkoholovém skandálu hlavním tématem anglických médií a píše se o něm dál v podstatě po celém světě. Novinářům se podařilo vypátrat, kdo byla tajemná neznámá z baru, kvůli které bývalý anglický kapitán sedl opilý do auta, a kvůli které byl i později zadržen policií a převezen na stanici. Ta slečna je opravdu kus, ale stálo mu to za to?

Wayne Rooney
01.09.
Bouřlivý večírek Dozvuky

Rooneyho večírek? Tancoval na stole, zpíval a mluví se o nevěře!

V Anglii se z toho stalo téma číslo jedna. Zadržený fotbalista Wayne Rooney, který měl řídit v opilosti, je především hlavním cílem místních bulvárních plátků. Ty během dne zjistily spoustu informací o osudném večeru bývalého kapitána anglické reprezentace. Měl tancovat na stole, zpíval a mluví se i o nevěře.

Wayne Rooney
aktualizováno 01.09.
Fotbal Nenapravitelný

Wayne Rooney byl zadržen policií. Zase neuhlídal svou slabinu?

Wayne Rooney, někdejší obrovský talent a velká hvězda, dnes bývalý kapitán anglické reprezentace, který víceméně dohrává svou bohatou fotbalovou kariéru. Je o něm už z minulosti dobře známo, že má velkou slabinu a tou je alkohol. Teď to s ním ale přepískl, jelikož si opilý sedl za volant. Policie ho zastavila a po dechové zkoušce ho zatknula.