Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wayne Rooney
11.05.
fotbal Odchod legendy

Rooney se loučí s Premier League! Od příští sezóny by měl hrát v USA

Podle informací britských médií přivítá americká MLS po Zlatanu Ibrahimoviči další velkou hvězdu. Mělo by jít o Waynea Rooneyho, který opustí anglickou Premier League a přestoupí do D.C. United. Smlouvu by měl podepsat 10. června, až se v zámořské soutěži otevře přestupové okno.

Jennifer K Thompsonová a Wayne Rooney
27.04.
Prostitutka Nestydí se

Sexy mrcha, která Rooneymu ničila rodinu: Už zase provokuje!

Byla to aféra jako hrom. V roce 2010 prostitutka Jennifer K Thompsonová prodala bulvárním novinářům informaci o tom, že se scházela se slavným fotbalistou Waynem Rooneym. Prozradila i podrobnosti o tom, co se mezi nimi dělo na hotelovém pokoji a kolik celá ta „sranda“ stála. Poté, co se Thompsonová stáhla z očí veřejnosti, zase provokuje. Zejména na sociálních sítích.

Wayne Rooney s rodinou
aktualizováno 15.02.
fotbal další do party

Fotbalista Rooney má dalšího syna! Dali mu netradiční jméno

Fotbalista Wayne Rooney je zkrátka střelec. S manželkou Coleen totiž přivítali na svět dalšího člena rodiny a jak je u Rooneyových zvykem - je to zase kluk!

Laura Simpson
aktualizováno 06.02.
Nebojí se toho Šaty dolů!

Nestyda! Řádila s Rooneym, teď se svlékla na veřejnosti!

Málem zničila manželství anglického fotbalisty Waynea Rooneyho, pověst lehké a prostopášné ženy jí však ani trochu nevadí. Nestydatá Angličanka Laura Simpsonová si nabytou slávu naopak náležité užívá a dělá všechno, aby v povědomí lidí zůstala. Teď třeba na ulici ukázala odhalené ňadro!

Wayne Rooney
aktualizováno 30.11.
fotbal to se nevidí

Rooney pobláznil Anglii gólem z půlky! Hattrick jako z říše snů

Kdepak, tenhle kanonýr ještě zdaleka nepatří do starého železa! Wayne Rooney se ve středečním zápase proti Westhamu blýskl hattrickem, ale ne tak ledajakým. Třetí gól totiž kapitán Evertonu vstřelil z poloviny hřiště!

Wayne Rooney
aktualizováno 18.09.
kauza alkohol a nevěra

Rooney si u soudu vyslech trest: Zákaz řízení a veřejné práce!

Útočník Evertonu Wayne Rooney si dnes vyslechl trest za řízení pod vlivem alkoholu. Soud v anglickém Stockportu udělil někdejšímu reprezentantovi dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací.

Wayne Rooney
11.09.
Podmínka Vratké manželství

Rooney musí u manželky žehlit! Proč musel kvůli ní za trenérem?

Skandál kolem alkoholového večírku Wayna Rooneyho, zdá se být zažehnán. Ale manželství fotbalisty Evertonu je stále vratké. Manželka Coleen fotbalovému hříšníkovi sice odpustila, ale teď má pro to, aby manželství pokračovalo, jasnou podmínku. Chce po Rooneym, aby si udělal volno a všechno spravil.

Wayne Rooney s manželkou Coleen
06.09.
Obrat Bujarý večer

ŠOK: Manželka Rooneymu odpustila. Rozvod zatím nehrozí!

Je to klikař. Fotbalista Wayne Rooney má více štěstí, než rozumu. Minulý pátek zasedl opilý za volant, vezl neznámou krásku z baru, se kterou se líbal a nakonec skončil na policii. Nejen, že mu to všechno odpustil klub, ve kterém hraje, ale také jeho těhotná manželka, která byla během osudného večera s dětmi na dovolené na Mallorce. Rozvod útočníkovi Evertonu tak zatím překvapivě nehrozí.

Wayne Rooney
06.09.
Fotbal Bujarý večer

Rooneyho opilecký skandál: Ještě jednou a letíš, zní z Evertonu!

Wayne Rooney se poprvé od svého skandálu s řízením pod vlivem alkoholu a možnou nevěrou objevil v tréninkovém centru Evertonu. Od trenéra Ronalda Koemana dostal hříšník poslední varování. Teď bude mít bývalý anglický kapitán ve svém staronovém klubu vojnu a bude pod přísným dohledem.

Wayne Rooney
04.09.
Fotbalista Bujarý večer

Skončí Rooneyho skandál rozvodem? Stál by ho miliardy!

V Anglii přišel čas na trochu matematiky kolem skandálu Wayna Rooneyho. Ten poté, co řídil opilý auto sexy krásky, která seděla na místě spolujezdce a zřejmě plánovala bujarou noc, má velký problém u manželky Coleen. Nahlas se hovoří o rozvodu, který by Rooneyho stál miliardy.