Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Nosek
aktualizováno 11.10.
video to mu nikdo nevezme

Střelec prvního gólu ve Vegas: Bude to vzpomínka, ví Nosek

Domácí premiéru má za sebou nováček v NHL. A kolena se Vegas Golden Knights rozhodně nerozklepala. Po dvou výhrách na hřištích soupeřů vstoupili Rytíři i do zápasu s Arizonou gólovou smrští. O historicky první trefu v domácí aréně se postaral Tomáš Nosek.

Tomáš Nosek
11.10.
nhl večerní zápasy

Nosek dal historicky první domácí gól Vegas! Trefili se i další Češi

Český útočník Tomáš Nosek zažil vydařený večer. Svým gólem v první třetině pomohl k výhře Vegas Golden Knights nad Arizonou 5:2. Prosadili se ale i Martin Hanzal za Dallas a Tomáš Plekanec za Montreal.

Tomáš Nosek
18.09.
nhl první zápas

Příprava na jedničku! Hyka a Nosek pomohli zničit Vancouver!

Historicky první přípravný zápas odehráli hokejisté Las Vegas Golden Knights. Na ledě Vancouveru zvítězili vysokým rozdílem 9:4 a k výhře Knights přispěli i čeští hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka.

Tomáš Nosek
22.06.
nhl draft

Nový tým NHL posílí Čech! Rytíři z Vegas vybrali Tomáše Noska

Nový tým soutěže NHL Las Vegas Golden Knights si v rozšiřovacím draftu vybrali jako jediného českého hráče Tomáše Noska z Detroitu.

Martin Frk
04.06.
ahl calder cup

Česká jízda za Calder Cupem: Frk a Nosek byli k nezastavení

Hokejová Kanada přece jen tleská českým hokejistům. Hvězdami finálového souboje o Calder Cup jsou Martin Frk a Tomáš Nosek, kteří se významně podíleli i na druhém vítězství Grand Rapids nad Syracuse.

Tomáš Nosek
14.06.
rudá křídla

Do NHL míří další český mladík! Detroit podepsal Tomáše Noska

Hokejový útočník Tomáš Nosek odchází z extraligových Pardubic do kanadsko-americké NHL. Podepsal dvouletou dvoucestnou smlouvu s Detroitem. Prozradil to hráčův zástupce Aleš Volek ze společnosti Alvo Sports Management.