Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Filip Šedivý a David Pastrňák
18.08.
Blog Názory expertů

Dohodnou se? Pakt Pastrňáka s Bostonem není samozřejmou věcí!

Nemá. Stále ji nemá. Prý je to jen otázka času, jenže mnozí začínají pochybovat. A na základě příkladů z minulosti ukazují, že to s novou smlouvou Davida Pastrňáka s Bostonem nemusí dopadnout dobře. Byť z organizace Bruins zní, že žádná výměna se konat nebude.

Filip Šedivý
02.07.
blog nejslavnější grand slam

Filip Šedivý: Nenaděláte nic. Wimbledon je prostě nejvíc!

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Řečeno s géniem Járou Cimrmanem lze výše zmíněné aplikovat také na Wimbledon. Nejstarší, nejslavnější, nejprestižnější, nejsledovanější tenisový turnaj světa. A těch nej… bychom jistě ještě pár dalších našli.

Filip Šedivý
aktualizováno 11.06.
blog názory expertů

Filip Šedivý: Zápas číslo sedm bude. Pak pittsburghská obhajoba

Finále Stanley Cupu 2017 je skvělé. Parádní atmosféra v obou arénách, výborné individuální výkony, spousta gólů – v každém z dosud odehraných pěti duelů mezi Pittsburghem a Nashvillem jich padlo minimálně pět. Poslední série této sezóny jde do finiše a Penguins potřebují k úspěšné obhajobě ještě jedno vítězství.

Filip Šedivý
04.04.
blog názory expertů

Budou hokejisté z NHL utíkat na olympijské hry? Ne, to si nedovolí

Je to definitivní, už nezbyla ani píď prostoru k jednání. Pracujeme na finálním programu příští sezóny a s přestávkou pro účast hráčů na olympijských hrách v něm nepočítáme. Tímto prohlášením NHL rázně zadupala naději na šesté účinkování hokejistů z nejlepší ligy světa na turnaji pod pěti propojenými kruhy v únoru 2018.

Filip Šedivý
14.02.
blog názor experta

Filip Šedivý: Capitals potvrzují extratřídu. To důležité teprve přijde

Už zase válcují celou ligu. Hokejisté Washingtonu v minulé sezóně suverénně ovládli základní část NHL a došli si pro Trofej prezidentů. S velkým náskokem jedenácti bodů před Dallasem. A zdá se, že jako šestý tým ji dokáží obhájit.

Ondřej Kaše
25.11.
česká naděje

Filip Šedivý: Kaše zvoní na NHL! Zatím jen tyčkami, ale důrazně

Českých hokejistů v NHL ubývá. O to více potěší, když na sebe některý mladík dokáže upozornit a ukáže, že by se v nejlepší lize světa mohl prosadit. Tak jako se to povedlo Ondřeji Kašemu. Jedenadvacetiletý útočník Anaheimu má za sebou první čtyři zápasy mezi elitou a hlavně v tom posledním naznačil, že by zpátky na farmu už nemusel.

Edmonton Oilers
aktualizováno 27.10.
blog názory expertů

Filip Šedivý: Vydrží? Ano, Edmonton si konečně zahraje play off

Že by se v posledních deseti letech trpící fanoušci Edmontonu konečně dočkali? Že by se Oilers poprvé od finále Stanley cupu 2006, ve kterém prohráli s Carolinou, probojovali do play off? Založili dobře, teď jen vydržet.

Hokejisté Zlína vyhráli mistrovský titul - 4
22.09.

BLOG: Hokejový Zlín je na dně, ale obhájce titulu se zvedne

Hokejisté Zlína mají problém. Jmenuje se nula na jejich bodovém kontě po pěti kolech extraligy.

Hokejová Sparta Praha
21.08.

BLOG: Přežije hokejová LM více než dvě sezony? Šance tu je

Hokejová Liga mistrů je tady. Už zase? Tak se zeptá mnohý fanoušek při vzpomínce na několik neúspěšných pokusů z různých stran napodobit prestižní a bohatou fotbalovou sestru. Projekt s oficiálním názvem Champions Hockey League slibuje, že bude jiný. A hlavně vydrží.

Kvitová, Šafářová, Smitková
28.06.
WIMBLEDON KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ

BLOG: Post – Communism Open. A velká vítězství českých žen

Velké okamžiky českých tenistek. To byl pátý hrací den letošního Wimbledonu. Respekt navíc budí jména soupeřek, které dámy ze země ve střední Evropě vyřadily. A také způsob, jakým to dokázaly. A jaké své zdi tím zbořily.