Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Stadion Tehelné Pole
16.11.
tehelné pole opravdové nádhera

Češi záviďte! Na Slovensku mají nový stadion, položili už i trávu

Slovan Bratislava už se těší na nový stadion. Na místě původního Tehelného pole vyrostl zcela nový a moderní fotbalový svatostánek. Připraven ke hře by měl být již letos v prosinci. A opravdu vypadá parádně, však se přesvědčte.

Hokejisté Slovanu Bratislava
27.10.
bída to se nemělo stát

Trapas místo oslav: Slovan ukázal KHL Vídni, schytal debakl 0:9!

Měla to být oslava, propagace ligy, klubu i příležitost udělat si jméno v nedaleké metropoli Rakouska. Místo toho si Slovan Bratislava utrhl pořádnou ostudu. Ve výjezdovém utkání KHL prohrál ve Vídni s CSKA Moskva vysoko 0:9!

Stadion Tehelné pole na Slovensku
10.10.
fotbalový stánek fotky uvnitř

Slovensko finišuje s národním stadionem: Mění se před očima!

Slováci se už brzy dočkají. Budou mít stadion, který bude moci konkurovat těm nejhezčím v Evropě. V Bratislavě už chybí položit jen trávník a postavit branky.

Fanoušci Spartaku Trnava
01.10.
Fotbal Bitka v hledišti

To už přehnali! V Trnavě napadli rodinu trenéra soupeře

Nadávky, pěsti, kopance. Fanoušci v Trnavě to zase jednou přehnali a v zápase se Slovanem napadli bratislavské fanoušky. Důvod? Radovali se ze vstřeleného gólu. Odnesla to navíc rodina trenéra slovenského suveréna.

Martin Réway
22.09.
hokej Comeback

Návrat na scénu? Réway restartuje zpackanou kariéru ve třetí lize

Hodně se toho o něm namluvilo, nikdy ale pořádně neprorazil. Může za to jeho zdravotní stav, ale i přístup k hokeji a životu samotném. V zámoří to Martinu Réwayovi nevyšlo kvůli problémům se srdcem, teď se pokusí restartovat kariéru tam, kde ji začal. Ve třetí slovenské lize.

Andraž Šporar
17.09.
Fotbal Slovenská liga

Jak tohle mohlo platit? Šlágr kola na Slovensku rozhodl kuriózní gól!

Zápas 8. kola nejvyšší slovenské ligy mezi Slovanem Bratislava a Dunajskou Stredou se bude ještě dlouho řešit. Respektive rozhodující gól, který neměl v žádném případě platit. Díky němu bratislavští fotbalisté vyhráli 3:2 a dál tak vedou před Dunajskou Stredou tabulku. O co šlo? O jasný ofsajd, po kterém všichni přestali hrát…

Ivan Kmotrík ml.
25.06.
fotbal prý se jen radoval

Na šéfa Slovanu si došlápla policie! Obvinila ho za hajlování

Víceprezident fotbalového Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík mladší má pořádný průšvih. Za vztyčenou pravici, kterou "oslavoval" vítězství ve slovenském poháru, ho totiž obvinila policie, která o tom informovala na svém facebooku.

FAČR, Tomáš Souček a Slovenský futbalový zväz
21.06.
Fotbal Česko-slovenský Superpohár

Zrušený Superpohár? Toto říká Slavia, FAČR a Slovenský svaz!

Kroutí nad tím hlavou mnozí. Týden před tím, než se měl uskutečnit druhý ročník Česko-slovenského Superpoháru, se zápas vítězů pohárů zrušil. Důvodem je to, že by slovenská policie nedokázala zajistit pořádek a bezpečnost na stadionu Pasienky v Bratislavě, jelikož se ve městě koná hiphopový festival a je konec školního roku. Bylo by zkrátka málo policistů. Jak na to reaguje česká a slovenská strana? Televize Nova získala jejich vyjádření.

Milan Škoda
aktualizováno 21.06.
Fotbal Česko-slovenský Superpohár

Superpohár se ruší. Policie ho zakázala kvůli bezpečnosti!

Československý Superpohár mezi fotbalisty Slovanu Bratislava a Slavií Praha se v pátek 29. června neuskuteční. Krajské ředitelství policie v Bratislavě požádalo o jeho zrušení z bezpečnostních důvodů. Vysvětlilo to nedostatkem policistů vzhledem k tomu, že budou od rána hlídat u škol a v době zápasu také na nedalekém festivalu. Fotbalová asociace ČR a Slovenský fotbalový svaz nyní řeší, zda bude možné zápas sehrát v novém termínu, nebo bude zrušen úplně.

Ivan Kmotrík ml.
04.05.
fotbal Odporná oslava

Šéf Slovanu slavil pohárový triumf hajlováním! VIDEO

Jako neřízená střela si počíná kontroverzní boss Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík mladší. Na kontě už má tolik průšvihů, co mnozí další funkcionáři nestihnou nasbírat za celý život, a zjevně pořád nemá dost! Co provedl tentokrát?