Automotodrom v Brně
11.12.
motosport ztráta byla obrovská

Brno dá miliony, aby se pokryla ztráta z motocyklové Grand Prix!

Brno dá 4,7 milionu korun na pokrytí ztráty letošní motocyklové Grand Prix na Masarykově okruhu. Schválili to dnes zastupitelé. Ztráta přesáhla 31 milionů korun. Dalších 9,4 milionu by měl dát kraj, krajské zastupitelstvo o tom rozhodne ve čtvrtek. Zbylých více než 17 milionů žádá pořadatelský spolek kraje a města od ministerstva školství. Ministerstvo ale nepočítá s tím, že by peníze poskytlo.

Michael Schumacher a Georg Gänswein
28.11.
Po nehodě Ze soukromí

Arcibiskup navštívil Schumachera a prozradil, co se na něm změnilo!

Na začátku ledna oslaví Michael Schumacher padesáté narozeniny. Nikdo neví, jak na tom šestinásobný mistr světa skutečně je. Po nehodě na lyžích, která se mu stala v roce 2013, zůstává v umělém spánku. Alespoň podle posledních zpráv. Ty nejčerstvější teď veřejnosti přinesl arcibiskup Georg Gänswein, který slavného jezdce navštívil.

Karel Abraham
28.11.
MotoGP Český závodník

Abraham se chystá na setkání s fanoušky. Bude se konat v Brně!

Český závodník Karel Abraham pořádá tuto sobotu 1. prosince od 17 hodin na Masarykově okruhu setkání se svými fanoušky. Akce se uskuteční v prostorách tiskového střediska Automotodromu Brno.

Moderátor si vyzkoušel rally jako spolujezdec! Záběry přímo z auta

Vysoká rychlost, těsné průjezdy, extrémní koncentrace a maximální adrenalin – to je špičková rally. Pozvánka na test v roli navigátora se neodmítá – speciálně od jednoho z nejrychlejším českých řidičů – Tomáše Pospíšílíka.

Sophia Flörschová
21.11.
video neskutečné štěstí

Další vzkaz po hororové nehodě: Krásná Sophia popsala, co prožila

Německá pilotka Sophia Flörschová naštěstí přežila děsivou nehodu na Velké ceně Macaa a už má za sebou komplikovanou operaci. A zdá se, že vše dopadne dobře, vždyť už poslala vzkaz svým fanouškům.

Sebastian Ogier
18.11.
rallye Mistrovství světa

Ogier je opět mistrem světa v rallye, díky Latvalovi slaví Toyota!

Francouz Sébastien Ogier se stal pošesté za sebou mistrem světa v automobilových soutěžích. V závěrečné Australské rallye obsadil páté místo, jeho rivalové v boji o titul Belgičan Thierry Neuville a Estonec Ott Tänak nedojeli. Závěrečnou soutěž vyhrál Fin Jari-Matti Latvala a pomohl Toyotě ovládnout Pohár konstruktérů.

2206869
aktualizováno 08.11.
video svět tahačů

Vršecký se stal mistrem Číny! Pro Číňany jsem mistr světa, směje se

Neuvěřitelný kousek se povedl českému truckerovi Davidu Vršeckému. Stal se potřetí za sebou mistrem Číny na okruzích. Vyhrál i poslední dva závody místního šampionátu. Jeho tým navíc triumfoval i v poháru konstruktérů.

Sebastian Loeb
28.10.
Rallye Mistrovství světa

Katalánskou rallye vyhrál Loeb, do čela MS se posunul Ogier

Katalánskou rallye vyhrál Francouz Sébastien Loeb před krajanem Sébastienem Ogierem, který se po předposlední soutěži dostal do čela průběžného pořadí mistrovství světa. Obhájce titulu vede o tři body před Belgičanem Thierrym Neuvillem. Již jistý šampion třídy WRC2 Jan Kopecký dojel ve své kategorii druhý za Finem Kallem Rovanperäm, celkově byl třináctý.

Jakub Kornfeil
28.10.
MotoGP Velká cena Austrálie

Jakub Kornfeil dojel v Austrálii devátý, Karel Abraham jedenáctý!

Jakub Kornfeil skončil devátý v kategorii Moto3 ve Velké ceně Austrálie. Karel Abraham vybojoval v MotoGP jedenácté místo, což je jeho nejlepší výsledek v sezoně. Odstoupení už jistého mistra světa Marca Márqueze, jemuž při nárazu poškodil stroj Johann Zarco, využil k triumfu jeho španělský krajan Maverick Viňales.