otazníky tak jak to tedy je?

Manažer se zlobí na Schumiho rodinu: Řekněte fandům pravdu!

Pohár trpělivosti přetekl. Alespoň ten Williho Webera, někdejšího manažera jednoho z nejslavnějších automobilových závodníků historie Michaela Schumachera. Tomu se vůbec nelíbí, jak Schumiho rodina nakládá s informacemi o jeho zdravotním stavu.

rallye dakar těsně před koncem

Klymčiw si zase polepšil! Od desítky ho dělí pár desítek vteřin

Motocyklový jezdec Ondřej Klymčiw obsadil 16. místo v předposlední etapě Rallye Dakar a v celkovém pořadí si polepšil o další příčku na 12. pozici. V sobotu už je na programu jen 64 měřených kilometrů a jednatřicetiletý závodník je ještě ve hře o elitní desítku. Na desáté místo ztrácí jen minutu a sedm sekund.

Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo
Aktualizováno 13.1. 2017 10:48
ocenění stále ho milují

Schumiho si stále váží. Legendě se od fanoušků dostalo velké pocty!

Michael Schumacher má i více než tři roky po vážné nehodě své místo v srdcích fanoušků. I s odstupem času totiž na legendu motoristického sportu nezapomněli a zařadili jej na vrchol dokonce i mezi všemi německými sportovci.

Prásk.tv píše:

Nehoda v Indycar
čtěte o tématu motosport na Prásk.tv
rallye dakar životní výsledek

Nejlepší výsledek v kariéře! Klymčiw byl na Dakaru v desítce

Motocyklový jezdec Ondřej Klymčiw obsadil desáté místo v desáté etapě Rallye Dakar a zaznamenal nejlepší výsledek v populární dálkové soutěži v kariéře. Jednatřicetiletý závodník se dlouho držel i v elitní trojici a na pátém mezičasu byl dokonce nejrychlejší, až v závěru ztratil. Za vítězným Michaelem Metgem z Francie zaostal po 449 kilometrech rychlostní zkoušky o 10 minut a 17 sekund.

Dakar
Aktualizováno 12.1. 2017 10:44
blog josefa kaliny unikátní reportáž

Problémy na Dakaru neberou konce. Škoda takové etapy!

Ještě před startem v Asuncionu jsem označil tuhle etapu Salta – Chilecito za „královskou“, takovou, kde se bude lámat chleba. Neláme se nic! Zrušené to tentokrát není kvůli místním podmínkám, ale proto, že spousta účastníků se nemohla dostat z hor do Salty.

1950444
Aktualizováno 11.1. 2017 10:06
blog josefa kaliny unikátní reportáž

Dakar zrušil 9. etapu: Zpátky do Argentiny? Nikdo nechce riskovat

Tak Bolivie se moc nevyvedla. Vlastně ještě tak trochu trvá. Kamiony se z z této krásné, leč pro závodění ne moc příhodné země, ještě všechny nedostaly, protože cesty jsou strženy a dnešní etapa (po kolikáté už) zrušena.

Ales Loprais
Aktualizováno 11.1. 2017 08:21
rallye komplikace

Dakar zastaven! 9. etapa se nepojede, počasí vše komplikuje

Dnešní 9. etapa Rallye Dakar se neuskuteční. Organizátoři ji byli nuceni zrušit s ohledem na nepřízeň počasí. Po silných bouřkách a následných sesuvech půdy se řada doprovodných vozů nedokázala v úterý dostat do bivaku v Saltě. Hlavní přístupová cestě byla totiž zavelena.

dakar slavný závod

Ani Kolomý nebo Loprais. Český prapor v Saltě držel Macík!

Martin Macík s kamionem Liaz obsadil osmé místo v osmé etapě Rallye Dakar a při návratu konvoje účastníků do Argentiny vybojoval nejlepší umístění mezi českými piloty. Na výrazně zkrácené trase z bolivijského Uyuni do Salty byl zhruba o šest a půl minuty pomalejší než vítězný Nizozemec Martin van den Brink.

1950032
Aktualizováno 10.1. 2017 10:17
blog josefa kaliny unikátní reportáž

Dakar a další dlouhá etapa: Kolomý zachraňoval Lopraise!

Martin Kolomý, řečený „strašný obr Kolomajz“ má letos opravdu pech. Jestli jsem to nepřivolal tím příslovím o prvním vyhrání? Vždycky, když se dosápe na vrchol, srazí ho nějaký hloupý problém. A teď se to ještě komplikuje neustálým rušením rychlostních vložek.

Rallye Dakar
Aktualizováno 7.1. 2017 11:58
blog názory expertů

Horská turistika na Dakaru. V celé své kráse se ukázala včera

Tak nazval motorkář Honza Veselý tento typ Dakaru. V plné kráse se to ukázalo včera, když bylo nutno zrušit celou druhou půlku rychlostní vložky kvůli „nevlídnému“ počasí. Pod tímto eufemizmem je možno si představit cokoliv, od zaplavené trati až po sněhové závěje. Z plánovaných 438 kilometrů zůstaly pouhé dvě stovky, a i ty dělaly závodníkům pěkné potíže. Bohužel, hlavně těm našim.