Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nehoda Scotta Dixona na Indy 500
aktualizováno 19.09.
indyCar Největší nehody

Takhle se letos v IndyCar bouralo: Tvrdé rány i létající formule. VIDEO

Nedělním závodem na okruhu Sonoma Raceway skončila letošní sezóna IndyCar Series. Poslední závod se obešel bez jediného karambolu. To ale neplatilo o předchozích podnicích. Hlavně na oválech se někteří jezdci přesvědčili, že zeď je zatraceně blízko.

Josef Newgarden slaví titul šampiona IndyCar
18.09.
indyCar Finále sezóny

IndyCar má nového šampiona. Newgarden slaví v 26 letech titul

Šampionem IndyCar Series se v neděli v kalifornské Sonomě stal Josef Newgarden. V závodě, ve kterém o titul bojovala pětice jezdců, neponechal Newgarden nic náhodě. Druhé místo v neděli mu k mistrovskému titulu bohatě stačilo. Vítěz závodu Pagenaud poposkočil na konečnou druhou příčku.

Josef Newgarden slaví vítězství v Alabamě
17.09.
indycar Kvalifikace

Drama vrcholí! Jezdci bojující o titul odstartují z prvních řad

Poslední závod sezóny čeká v neděli na piloty IndyCar Series. Okruh v kalifornské Sonomě potřetí v řadě rozhodne o tom, kdo si odnese Astor Cup, tedy trofej pro šampiona IndyCar Series. Nejblíže k němu má Josef Newgarden a v kvalifikaci se k němu opět přiblížil. Svým soupeřům nedal šanci a vedle nejvýhodnější pozice na startu také získal jeden mistrovský bod.

Prásk.tv píše:

Nehoda v Indycar
čtěte o tématu motosport na Prásk.tv
Simon Pagenaud slaví vítězství v Sonomě a zisk titulu
aktualizováno 16.09.
indyCar Sledujte na Nova Sport

Rozhodující bitva o titul v IndyCar, o pohár bojuje hned PĚT jezdců!

Letošní sezóna IndyCar Series se nachýlila ke svému konci. Piloty ale ještě čeká dramatická bitva na náročném okruhu Sonoma Raceway v severní Kalifornii. O titul šampiona bojuje hned pětice jezdců! Přímý přenos rozhodujícího závodu letošní sezóny sledujte exkluzivně na programu Nova Sport 2.

Michael Schumacher
14.09.
prognóza co si myslí?

Sám je na vozíku, teď bývalý jezdec říká: Schumacher se nezotaví!

Musel se vyrovnat s vážným úrazem, který utrpěl na závodním okruhu. Philippe Streiff to zvládl, byť je odkázán na invalidní vozík. Nyní bývalý závodník promluvil o dalším závodníkovi, kterého stihl podobný osud. Jaké vyhlídky má podle něj Michael Schumacher?

Michael Schumacher s fanoušky
11.09.
anketa co si myslíte vy?

Situace kolem Schumachera? Jeho fanoušci už jsou netrpěliví!

V prosinci to budou čtyři roky, co několikanásobný světový šampión Michael Schumacher havaroval na lyžích. Po několika měsících od nehody byl převezen do sídla na břehu Ženevského jezera a jeho rodina přestala vydávat jakékoliv informace o jeho stavu. To se ale fanouškům slavného automobilového závodníka přestává líbit.

Karel Abraham
10.09.
MotoGP San Marino

Abraham spadl a dojel poslední. Kornfeil slavil skvělé sedmé místo!

Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina v třídě Moto3 sedmé místo. Na mokré trati v Misanu český jezdec zaznamenal svůj nejlepší letošní výsledek v mistrovství světa silničních motocyklů. Čtyřiadvacetiletý Kornfeil mohl pomýšlet ještě výš, ale ve čtvrtém z 23 okruhů ho zbrzdil pád. Na zemi skončil také Karel Abraham v MotoGP a dojel poslední sedmnáctý.

Hurikán se dotkl i hvězd IndyCar
10.09.
indyCar Hurikán Irma

27 hodin v karavanu: Takhle před hurikánem utíkají hvězdy IndyCar

Normálně je Florida rájem pro sportovce. Příjemné klima umožňuje trénovat i v zimě, v létě si zase mohou užívat teplého moře. Jenže teď se k americkému poloostrovu blíží smrtící hurikán Irma. Mezi miliony obyvatel Floridy, kteří se před ničivým živlem museli evakuovat, jsou i hvězdy IndyCar Series.

Cal Crutchlow
aktualizováno 07.09.
nehoda to se stává

Kuriózní nehoda hvězdy MotoGP: Osudným mu byl parmazán!

Nepříjemné zdravotní potíže si přivodil jezdec motocyklového seriálu Cal Crutchlow. Na operaci s přeřízlou šlachou totiž musel nikoliv po tréninku na závody, ale po banální přípravě jídla.

Neštěstí na závodech v Austrálii
aktualizováno 04.09.
video nešťastná událost

Hororová scéna na závodech! Plameny zasáhly tribunu s diváky

V hrozivou událost, na kterou nejen příznivci automobilového sportu dlouho nezapomenou, se proměnil automobilový závod v australském Alice Springs. Při manévrech jednoho z řidičů náhle z vozu vyšlehly plameny a zasáhly ochozy s přihlížejícími fanoušky.