Grid Girls
05.02.
Formule Grid Girls

Formule přišla o sexy dívky: Majitelé oznámili, kdo je nahradí!

Formule 1 se bude muset obejít bez záběrů na přitažlivá ženská těla. Majitelé královské disciplíny automobilových sportů již před týdnem oznámili, že Grid Girls, tedy dívky doprovázející závodníky na startovním roštu, porušují hodnoty současného světa a nebudou nadále součástí závodů. Teď už se ví, kdo je nahradí.

Libor Podmol
01.02.
Nehoda Blízko k tragédii

Podmola sejmul soupeř, když vezl sexy krásku. Šlo o životy! VIDEO

Ani na zemi už není pro freestyle motokrosaře bezpečno. Před závodem mistrovství světa ve švýcarské Basileji skočil na Libora Podmola jeden ze soupeřů. K incidentu došlo během představování jezdců a český reprezentant navíc vezl na motorce roztleskávačku. „Když jsem projížděl kolem rampy, najednou jsem si všiml splašeného Australana, jak na mě letí vzduchem. Mohlo to skončit totálním masakrem,“ stěžoval si Podmol, kterému se naštěstí nic nestalo, a v úvodním závodě letošní sezony skončil na čtvrtém místě.

Sébastien Ogier
28.01.
Rallye Monte Carlo

Ogier opět ovládl Rallye Monte Carlo. Vyhrál ho popáté v řadě!

Mistr světa Sébastien Ogier vyhrál popáté za sebou Rallye Monte Carlo. Francouzský pilot týmu M-Sport Ford zvítězil s bezmála minutovým náskokem před estonským rivalem Ottem Tänakem a 41. triumfem zahájil útok na šestý titul světového šampiona v řadě. Třetí skončil Tänakův týmový kolega z Toyoty Jari-Matti Latvala z Finska. Tovární jezdec Škody Jan Kopecký obsadil s fiestou desáté místo a suverénně ovládl kategorii WRC2.

Prásk.tv píše:

Nehoda v Indycar
čtěte o tématu motosport na Prásk.tv
Lewis Hamilton
21.01.
Motosport Odvrácená tvář hvězdy

Hamiltonova ex šokuje: Lewis je agresivní a vypráví odpornosti!

Nejdřív to vypadalo, jako velká láska, nakonec to skončilo, jako velké zklamání. Pilot formule 1 Lewis Hamilton a modelka Veronica Valleová už pár netvoří. Možná i proto byla šestadvacetiletá kráska v rozhovoru pro anglická média velmi upřímná. Na adresu Hamiltona pronesla pár šokujících slov.

Josef Macháček
21.01.
Motosport Rallye Dakar

Ukončí Macháček po návratu z Dakaru kariéru? Toto teď plánuje!

Závodníci projeli cílem letošní jubilejní 40. Dakarské rallye. Nejtěžší maratonskou soutěž dokončili tři jezdci z českého týmu BARTH Racing. Matador na čtyřkolce Josef Macháček skončil v konečném hodnocení na 12. místě. Ukončí kariéru? Legenda prozradila, co teď plánuje.

Ondřej Klymčiw
21.01.

Klymčiw se zotavuje z vážné nehody: Už zdraví své fanoušky!

Dobré zprávy z nemocnice. Stav českého motocyklisty Ondřeje Klymčiwa se po vážné nehodě na Dakaru a následné operaci zlepšuje. Potvrdila to nejen jeho manželka Tereza, ale i on sám. Fanouškům poslal prostřednictvím sociální sítě vzkaz.

Martin Prokop
aktualizováno 20.01.
super nejtěžší rally světa

Prokop dojel Dakar jako sedmý! Vyrovnal nejlepší český výsledek

Automobilový jezdec Martin Prokop obsadil celkové sedmé místo ve 40. ročníku Rallye Dakar a vyrovnal v této nejprestižnější kategorii české maximum, které v roce 2009 vytvořil Miroslav Zapletal. Podruhé v kariéře vyhrál bývalý světový šampion v rallye Španěl Carlos Sainz.

20.01.
2018 nejtěžší rally

Dakar těsně před cílem: Čechům patří šesté a dvě sedmá místa!

Automobilový jezdec Martin Prokop se v předposlední etapě Rallye Dakar posunul na sedmé místo průběžného pořadí. Svou pozici si krátce před cílem soutěže vylepšil i Martin Macík, který je mezi kamiony šestý. O nejlepší český výsledek se ve 13. etapě postaral v kategorii kamionů třetím místem Martin Kolomý.

Martin Kolomý
aktualizováno 18.01.

11. etapu zvládl nejlépe Kolomý. Šoltys ještě nedorazil do cíle!

Slavný Dakar má za sebou 11. etapu, druhou na argentiské půdě. Nejlépe ji z Čechů zvládl Martin Kolomý. Dlouho pořadí kamiónů dokonce vedl, ale nakonec dojel čtvrtý. Jeho týmový kolega Martin Šoltys zatím do cíle nedorazil.

Gabriela Novotná
17.01.
smůla bojovala do konce

Krutých 90 km se zlomenou klíční kostí! Pak českou hrdinku zastavili

Motorkářka Gabriela Novotná na Dakaru předčasně končí. První česká závodnice historie rally si zlomila klíční kost 90 kilometrů před cílem 10. etapy. Do cíle sice dojela, ale další pokračování jí rozmluvili lékaři.