Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Hudler
08.09.
Hokejista Velká záhada

Nikdo netušil, kam se poděl. Teď rebel Hudler přiznal, co s ním je!

Ukončil kariéru? Bojí se po skandálu v letadle ostudy? Kam zmizel Jiří Hudler? Tolik a ještě mnohem více otázek viselo ve vzduchu. Někdejší česká hvězda se prostě stáhla do ústraní a dlouhé měsíce o sobě nedala vědět. Novináři Valašského deníku se s hokejistou přeci jen spojili a zjistili, co tenhle rebel vlastně dělá.

Jiří Hudler
12.10.
Hokej 1. hokejová liga

Nezaměstnaný rebel Jiří Hudler volal do Vsetína. Vrátí se domů?

Hokejový rebel Jiří Hudler byl v posledních dnech znovu spojován s pořádným skandálem. Na palubě letadla ze zámoří do Prahy v opilosti pěkně vyváděl a musela pro něj přijít dokonce policie. Hráč, který v NHL odehrál přes 700 zápasů, možná zapíjel žal z toho, že je stále bez angažmá. Vrátí se do mateřského Vsetína? Na to odpověděl manažer valašského klubu.

Jiří Hudler
01.10.
Cesta domů Rušný let

Hokejista Jiří Hudler řádil na palubě letadla. Odvedla ho policie!

Hokejista Jiří Hudler, který je momentálně bez angažmá, podle svědků z letu z New Yorku do Prahy pěkně vyváděl na palubě. Prý byl pořádně posilněn alkoholem. Z letadla ho nakonec odvedla policie.

Prásk.tv píše:

Největší skandály českých sportovců
čtěte o tématu Jiří Hudler na Prásk.tv
Jiří Hudler
aktualizováno 11.07.
video kousky, co se nevidí

Nejšílenější kousky z NHL: Třetí místo má Hudler díky vlastňáku!

V hokejové NHL jsou ledové plochy v arénách rozpuštěné a probíhá velké vyjednávání s volnými hráči. A tak je i čas na kdejaké ankety. NHL vydala 40 nejšílenějších okamžiků uplynulé sezony a vězte, že na třetím místě se vyjímá vlastenec Jiřího Hudlera!

Jiří Hudler
21.03.
nova sport noc v nhl

Hudler přihrál na vítězný gól, Pastrňák se bodově odmlčel

Hokejista Dallasu Jiří Hudler si v pondělním utkání NHL proti San Jose připsal asistenci u jediného a zároveň vítězného gólu Stars. Bostonský David Pastrňák vyšel v duelu s Torontem poprvé po 11 zápasech naprázdno a Bruins prohráli 2:4 s Torontem.

Jiří Hudler si dal vlastní gól
10.02.
NHL Kuriózní vlastňák

Jirko, co to bylo? Hudler dal gól bekhendem od půlky! VIDEO

Jiří Hudler se v NHL blýskl velmi kuriózním gólem. Při ponechané výhodě vyvážel puk na středu hřiště, ale chtěl rozehrát akci se svými beky. Proto jim nabídl svým bekhendem přihrávku, jenže ta oba obránce minula. Kotouč jel dál, až do prázdné brány, vlastňák byl nakonec připsán Chrisovi Kellymu.

Jiří Hudler
aktualizováno 04.09.
světový pohár co si udělali?

Reprezentační záhada: Hudler prý za národní tým hrát nechce!

Tak dlouho ho přehlíželi až ho zřejmě naštvali. I to je možný scénář námluv mezi realizačním týmem reprezentace a uznávaným útočníkem Jiřím Hudlerem. Manažer nároďáku Martin Ručinský přiznal, že od vítěze Lady Byng Memorial Trophy dostal zamítavou odpověď.

Jiří Hudler
24.08.
nhl nová sezona

Hudler má prý v NHL novou práci! Přijde ale o polovinu platu

Tak už možná jasno! Jiří Hudler by měl hrát NHL i v následující sezoně. Šoumen, který si dovolil přijít před dvěma lety na udílení trofejí v ponožkách, by měl obléci dres Dallasu. A ve Stars rozšířit českou kolonii na tři hokejisty.

Svatba Jiřího Hudlera
aktualizováno 25.06.
hokejová svatba už bylo na čase

Už bylo na čase! Český hokejista z Floridy se konečně oženil

Tak do toho přece praštil! Slavný český hokejista působící v dresu Florida Panthers Jiří Hudler se oženil se svojí dlouholetou přítelkyní Hanou Chymčákovou. Svatba proběhla v sobotu na zámku Mcely ve středních Čechách.

Jakub Voráček - Jiří Hudler - Jaromír Jágr
aktualizováno 05.05.
galerie možné posily

PŘEHLED: Které hvězdy z NHL jsou stále ve hře pro MS?

Pozornost hokejových fanoušků se pomalu začíná upírat do Ruska, kde za pár dní vypukne mistrovství světa. S blížícím se startem se začíná pomalu rýsovat podoba kádru, s nímž se vydá bojovat o medaile česká reprezentace. K týmu se nově připojili Tomáš Plekanec s Davidem Pastrňákem, kteří nemusí být posledními posily z NHL.