Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Červenka
24.10.
Baseball Baltimore Orioles

Chtějí ho v týmu dál: Červenka prodloužil smlouvu ve slavné MLB!

Martin Červenka prodloužil smlouvu s profesionálním americkým týmem z MLB Baltimore Orioles o další rok. Český baseballista, který v letošní sezoně nastoupil do třetí nejvyšší ligy Double A, patřil k nejlepším hráčům této organizace v nižších soutěžích. "Jsem velice rád, že v Orioles pokračuji. V týmu mi věří, což mi dává hodně energie se zlepšovat," prohlásil jediný český baseballový profesionální hráč. Šestadvacetiletý catcher nyní v zámoří pokračuje v podzimní lize Arizona Fall League. S týmem Glendale Desert Dogs ale zatím z deseti zápasů devětkrát prohráli.

Martin Červenka
14.09.
Baseball Zámořská kariéra

Červenkova životní sezona! MLB? Zatím k tomu nemůžu nic říct

I když jeho tým nepostoupil do další fáze soutěže, byla to pro Martina Červenku nejlepší sezona v USA. Reprezentační baseballista si letos zahrál třetí nejvyšší ligu Double A za tým Bowie Baysox. A v rámci celé The Eastern League zakončili rok na nepostupovém čtvrtém místě se 67 výhrami a 71 porážkami. "Začali jsme dobře, ale bohužel květen a červen se nám moc nepovedli. V tomto období jsme prohráli nejvíce zápasů a na konci se nám ztrátu už nepovedlo dohnat. Sám se sebou jsem ale spokojený," prohlásil catcher Červenka.

Nolan Arenado
12.04.
video pořádná mela

Baseballová superstar se šla mstít. Pak se rvali úplně všichni!

Je to tak, nejprestižnější baseballová liga světa už se rozjela. Pokud jste si toho ještě nevšimli, tak po scéně z duelu San Diego Padres – Colrado Rockies, můžete mít jasno. Tentokrát ale nešlo o home run, nýbrž o hromadnou bitku celých střídaček!

Cal Ripken
24.03.
Baseball Ikona MLB

Legendární "Iron Man" míří do Čech. Navštíví tady hned tři města!

Říká se mu "Iron Man" a patří mezi nejzářivější hvězdy americké Major League Baseball. Cal Ripken je proslulý neuvěřitelným rekordem v počtu odehraných zápasů za sebou bez vystřídání. Jeho rekord čítá 2632 utkání v řadě! S týmem Baltimore Orioles vyhrál v roce 1983 Světovou sérii. Legenda a neskutečný dříč bude od 21. dubna týden v České republice!

Martin Červenka
19.03.
Český bojovník Byla by to událost

Červenka je stále blíže MLB: Teď se připravuje s Baltimorem!

Posunout se do vyšší americké ligy, takový je cíl Martina Červenky. Profesionální český baseballista sice na podzim podepsal smlouvu se San Francisco Giants, během zimní pauzy však o něj projevilo velký zájem Baltimore Orioles. Východoamerický tým z MLB ještě před začátkem sezony odkoupil českého catchera od Giants. „Když jsem se to dozvěděl, byl to pro mě celkem šok. Těší mě však, že o mě v Baltimore tak stáli,“ prohlásil Červenka, který se nyní připravuje v rámci jarních tréninkových zápasů na Floridě. V několika z nich se dokonce objevil na soupise elitního výběru Orioles, do zápasu však nezasáhl. Na konci března se rozhodne, v jaké lize se Červenka představí.

Danry Vasquéz
15.03.
dostal padáka otřesné záběry

Zrůda z USA: Uniklé video na kterém basebalista zbil přítelkyni!

Mohl být jednou z basebalových hvězd MLB, ale kvůli otřesnému činu je z něj odepsanec. Řeč je o bývalém hráči Hooks, který napadl svoji přítelkyni v útrobách stadionu a vše přitom zachytila bezpečnostní kamera.

Martin Červenka
28.01.
Baseball Major League Baseball

Červenku nezastavila ani písečná bouře. První Čech je blízko MLB!

Český baseball si dál vyšlapává cestičku v zahraničí. Ke špičkám stále patří Amerika, Japonsko či Kuba, ale i na našem malém rybníčku se najdou velké ryby. Jednou z nich je Martin Červenka. Rodák z Prahy je hodně blízko hvězdné MLB, kam by mohl vstoupit jako první Čech v historii. Redakci Nova Sport poskytl pětadvacetiletý talent rozhovor na Galavečeru baseballu.

Roy Halladay
aktualizováno 09.11.
tragédie poslední vteřiny

Smrtící moment! Svědek natočil osudný pád basebalistova letadla

Zámořskou MLB otřásla tragická smrt jednoho z nejlepších baseballových nadhazovačú Roye Halladaye, který se svým letounem spadl do Mexického zálivu a zemřel. Na internet se dostalo video, které pořídil očitý svědek a událost natočil na mobilní telefon.

Žádost o ruku
aktualizováno 02.11.
Baseball Romantika

Doják jako z filmu: Žádost o ruku během Světové série! VIDEO

Happy end jak z toho největšího románu prožili diváci po finále Světové série v Los Angeles. Po rozhodujícím zápase napínavého finále se lídr vítězů Carlos Correa rozhodl k životnímu kroku a přímo před celým stadionem požádal o ruku sličnou přítelkyni Daniellu Rodriguez. Jaká byla její reakce?

Fanoušci Houston Astros
02.11.
mlb finále

Houston žije baseballem! Astros poprvé v historii vyhráli MLB

V Houstonu se slaví a to pořádně! Místní baseballisté Houston Astros totiž poprvé v historii klubu ovládli zámořskou Major League Baseball, když v sedmém finálovém zápase porazili Los Angeles Dodgers 5:1. Světovou sérii Astros vyhráli 4:3.