Sebastian Ogier
07.10.
Rallye Velká Británie

Britskou rallye ovládl Ogier. Zvýšil tak své šance na zisk titulu!

Mistr světa Sébastien Ogier s fordem vyhrál popáté Britskou rallye a stal se samostatným rekordmanem soutěže. Po čtvrtém triumfu v sezoně se posunul v pořadí šampionátu na druhé místo před Otta Tänaka. Estonský pilot Toyoty ve Walesu skončil mimo bodovaná umístění, i když dlouho směřoval ke čtvrtému vítězství za sebou, než ho v sobotu zastavil poškozený chladič.

Thierry Neuville
aktualizováno 15.09.
Rallye Mistrovství světa

Neuville i Ogier v Turecku odstoupili z 2. etapy, vede Tänak!

Oba hlavní uchazeči o vítězství Thierry Neuville a Sébastien Ogier nedokončili dramatickou druhou etapu Turecké rallye. Belgický lídr mistrovství světa Neuville nemohl pokračovat s poškozeným hyundaiem, francouzský obhájce titulu Ogier s fiestou o něco později havaroval. Potíže měl i další průběžný lídr soutěže Andreas Mikkelsen, a tak se z vedení před závěrečným dnem raduje Ott Tänak. Estonský pilot Toyoty vede o 13,1 sekundy před týmovým kolegou Jarim-Mattim Latvalou a útočí na třetí triumf v MS v řadě.

Jan Kopecký
10.06.
Motorsport Mistrovství světa

Neuville vyhrál Italskou rallye o desetiny! Kopecký ovládl WRC2

V poslední rychlostní zkoušce vybojoval Belgičan Thierry Neuville triumf v Italské rallye a zvýšil svůj náskok v čele mistrovství světa. Dlouho vedoucího Francouze Sébastiena Ogiera v konečném pořadí porazil o sedm desetin sekundy. Na prvním místě seriálu má před pětinásobným světovým šampionem náskok 27 bodů.

Jan Kopecký
09.06.
Motorsport Italská rallye

Kopecký v Sardinii vede WRC2, celkově je osmý. Lídrem je Ogier!

Úřadující mistr světa Sébastien Ogier z Francie dál útočí na čtvrtý triumf v Italské rallye, kterým by vyrovnal rekord krajana Sébastiena Loeba. Po druhé etapě se ale na Sardinii jeho náskok v čele před Belgičanem Thierrym Neuvillem ztenčil na 3,9 sekundy.

Sébastien Ogier
28.01.
Rallye Monte Carlo

Ogier opět ovládl Rallye Monte Carlo. Vyhrál ho popáté v řadě!

Mistr světa Sébastien Ogier vyhrál popáté za sebou Rallye Monte Carlo. Francouzský pilot týmu M-Sport Ford zvítězil s bezmála minutovým náskokem před estonským rivalem Ottem Tänakem a 41. triumfem zahájil útok na šestý titul světového šampiona v řadě. Třetí skončil Tänakův týmový kolega z Toyoty Jari-Matti Latvala z Finska. Tovární jezdec Škody Jan Kopecký obsadil s fiestou desáté místo a suverénně ovládl kategorii WRC2.

Ingrassa - Ogier
29.10.
wrc mistrovství světa

Ford slaví po 36 letech! A Ogier pomalu dohání fenoména Loeba

Francouz Sébastien Ogier získal na Britské rallye popáté za sebou titul mistra světa v automobilových soutěžích. S fordem vyhrál jako první pilot od roku 1981, kdy Fin Ari Vatanen triumfoval s escortem. Staronový šampion si celkové vítězství zajistil v předposledním dílu seriálu, který vyvrcholí za tři týdny v Austrálii.

16.10.
wrc francouzská nadvláda

Ogier už dohnal legendy! Stal se počtvrté rallyovým mistrem světa

Francouz Sébastien Ogier je počtvrté za sebou mistrem světa v automobilových soutěžích. Dvaatřicetiletý jezdec Volkswagenu si zajistil další obhajobu titulu v Katalánské rallye, kterou vyhrál o 15,6 sekundy před Španělem Danim Sordem.

25.01.
nejslavnější rally

Monte Carlo vyhrál Ogier. Pro fanoušky ale byl vítězem Loeb

Rallye Monte Carlo vyhrál stejně jako loni Francouz Sébastien Ogier a zahájil cestu za třetím titulem mistra světa v řadě. Český jezdec Martin Prokop obsadil deváté místo, předstihl ho i Sebastian Loeb, který v průběhu soutěže chytil 10 minut penalizace.

Sebastian Loeb
aktualizováno 24.01.
video rallyový svět

Na slavném Monte Carlu zrušili erzetu! Na Loeba přišlo moc lidí

Sebastian Loeb by klidně mohl jezdit rally dál a byl by pořád hodně rychlý. A Robert Kubica je nepoučitelný, opět létal z trati ven! Slavné Monte Carlo ukázalo, že rallyový svět se nemění!

Neymar v rallyovém speciálu
aktualizováno 10.12.
pekelná jízda

Neymar pochopil, co je rally! Svezl ho mistr světa. VIDEO

Už jste jeli někdy v rallyovém speciálu? Neymar ti zkusil a svezl ho rovnou mistr světa Sebastian Ogier! Brazilská fotbalová superstar si dokonce zkusila navigovat, ale spíše měla vykulené oči!