Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

FACR
Aktualizováno 27.6. 2017 14:26
valná hromada datum stanoveno

FAČR si zvolí předsedu až na konci roku. Volba už musí proběhnout!

Mimořádná valná hromada Fotbalové asociace ČR, na které se bude volit nové vedení, proběhne 12. prosince v Nymburce. Dnes o tom rozhodl výkonný výbor FAČR. Hromada je náhradou za neúspěšnou valnou hromadu z 2. června, na níž ani ve třetím kole nebyl zvolen předseda.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 7.6. 2017 19:09
aktualita už je mu asi lépe

Pelta je venku! Bývalého předsedu FAČR propustili na svobodu

V úterý se českými médii prohnala zpráva o tom, že Miroslav Pelta rezignoval na funkci předsedy FAČR a dnes přišla další zásadní zpráva. Bývalý předseda fotbalové asociace byl propuštěn z vazební věznice. Informaci, kterou jako první přinesl Deník Sport, Českému rozhlasu potvrdila tisková mluvčí brněnské vazební věznice.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 6.6. 2017 12:53
český fotbal složil zbraně

Český fotbal je bez šéfa! Pelta rezignoval na post předsedy

Miroslav Pelta rezignoval na post předsedy Fotbalové asociace České republiky. Podle informace webu Deníku Sport doručil své rozhodnutí na sídlo FAČR v pondělí večer prostřednicvím svého právníka.

Roman Berbr
Aktualizováno 2.6. 2017 19:30
fačr fotbalové volby

Morava drží Berbra v šachu, říká šéf Slavie. To pivovar je zklamaný

Jeden z hlavních sponzorů českého fotbalu pivovar Gambrinus vyjádřil velké zklamání z dnešního výsledku valné hromady Fotbalové asociace ČR, která nezvolila nové vedení. Naopak čínský partner - firma CEFC údajně dál má v český fotbal důvěru.

Volba nového předsedy FAČR
Aktualizováno 2.6. 2017 18:25
ONLINE valná hromada

Volba šéfa fotbalu se odkládá: Boj Fouska a Malíka skončil patem

Fotbalová asociace ČR je už skoro měsíc bez svého předsedy. Miroslav Pelta je ve vazbě. I proto je hlavním bodem 19. řádné Valné hromady volba nového šéfa českého fotbalu. Do finále volby se dostali Petr Fousek a Martin Malík, ale delegáti se neshodli na tom, kdo má být šéf. Dění z pražského hotelu Clarion jsme pro vás sledovali.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 31.5. 2017 15:41
záhada strach o předsedu

Zdraví fotbalového šéfa Pelty: Jeho právník naznačil, že je to zlé

Za tři dny se má na Valné hromadě Fotbalové asociace České republiky volit nový předseda. Jenže jak se to má s tím stávajícím, vůbec není jasné. Je vůbec Miroslav Pelta v pořádku? I to dnes zajímá nejen fotbalisty.

fačr alespoň že tak

Český fotbal o peníze kvůli dotační kauze nepřijde, slíbila Valachová

Fotbalová asociace ČR se může i přes trvající obvinění zúčastnit dotačního řízení ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. S ohledem na presumpci neviny jí budou dotace vyplaceny. Po dnešním zasedání Národní rady pro sport o tom informovala ministryně Kateřina Valachová.

Fotbal Temné období

Český fotbal v těžkých časech: Sebevraždy, předseda ve vazbě!

Český fotbal zažívá v posledních dnech a týdnech jedno z nejhorších období v historii, možná to nejhorší vůbec. Bohužel, o výsledky tady nejde. Valí se totiž jedna negativní zpráva za druhou. Na konci dubna zemřel český reprezentant František Rajtoral, na začátku května zasahovala policie v sídle fotbalové asociace a výsledkem toho bylo, že předseda Miroslav Pelta skončil ve vazbě. Včera pak zemřel David Bystroň, mládežnický reprezentant Česka a bývalý spoluhráč Rajtorala z Plzně. Znovu se mělo jednat o sebevraždu.

Petr Fousek
Aktualizováno 16.5. 2017 16:01
volby kandidát se představuje

Chci vést český fotbal, řekl Fousek. Přinesl i lustrační osvědčení

Kdo bude nový předseda Fotbalové asociace České republiky? V úterý začal svou kampaň dlouholetý sekretář svazu a později i mezinárodní funkcionář Petr Fousek. Na první setkání s novináři si přinesl dokonce lustrační osvědčení!

Roman Berbr
Aktualizováno 12.5. 2017 16:16
Kauza FAČR Další jednání

Berbr má u sebe přihlášky. Sám kandidovat na předsedu nebude!

Místopředseda FAČR Roman Berbr na dnešní tiskové konferenci oznámil, že má v ruce 21 přihlášek kandidátů na předsedu fotbalového svazu, sám však kandidovat nebude. Nechce prý naštvat veřejnost, která na něho nehledí v dobrém světle.