Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Roman Berbr
08.11.
fotbal Drsná kritika

Berbr zaútočil na kolegu: Zlámal vůbec nepracuje!

Dlouho o něm nebylo slyšet, už však zase pálí ostrými! Druhý místopředseda FAČR a faktický šéf českého fotbalu Roman Berbr se zhurta pustil do svého kolegy ze svazu Zdeňka Zlámala. Obvinil ho, že vůbec nepracuje, takže všechno musí dělat on!

Rozhodčí a Milan Baroš
23.10.
Fotbal Posuzování

Zasedání Komise rozhodčích: Posuzoval se i gól po faulu Baroše!

Další zasedání Komise rozhodčích Fotbalové asociace České republiky řešilo několik sporných situací. Řešila se situace kolem gólu Baníku, který padl po údajném faulu Baroše. Pochybení se podle oficiálních závěrů dopustil asistent rozhodčího v zápase Jablonce a Sparty.

Rozhodčí Karel Hrubeš
11.09.
Fotbal 1. fotbalová liga

Zasedání Komise rozhodčích FAČR: Sudí udělali spoustu chyb!

Komise rozhodčích trestala za chyby sudích, a že jich nebylo málo. Olomouc podle závěrů neměla mít uznána vyrovnávající branku na konečných 1:1. Rozhodčí Zbyněk Proske zase neuznal branku Dukly, která kvůli tomu prohrála v Jihlavě 2:3.

Ladislav Vízek
aktualizováno 08.09.
video zpověď glosátora

Když prohraju soud, prodám zlato z olympiády, říká Vízek

Známý fotbalový glosátor Ladislav Vízek připustil, že v nejbližších týdnech čeká soudní stání s dočasným šéfem českého fotbalu Romanem Berbrem. Řešit se má žaloba pro nactiutrhání. Pokud by Vízek prohrál, prý prodá svou olympijskou medaili.

FACR
aktualizováno 27.06.
valná hromada datum stanoveno

FAČR si zvolí předsedu až na konci roku. Volba už musí proběhnout!

Mimořádná valná hromada Fotbalové asociace ČR, na které se bude volit nové vedení, proběhne 12. prosince v Nymburce. Dnes o tom rozhodl výkonný výbor FAČR. Hromada je náhradou za neúspěšnou valnou hromadu z 2. června, na níž ani ve třetím kole nebyl zvolen předseda.

Miroslav Pelta
aktualizováno 07.06.
aktualita už je mu asi lépe

Pelta je venku! Bývalého předsedu FAČR propustili na svobodu

V úterý se českými médii prohnala zpráva o tom, že Miroslav Pelta rezignoval na funkci předsedy FAČR a dnes přišla další zásadní zpráva. Bývalý předseda fotbalové asociace byl propuštěn z vazební věznice. Informaci, kterou jako první přinesl Deník Sport, Českému rozhlasu potvrdila tisková mluvčí brněnské vazební věznice.

Miroslav Pelta
aktualizováno 06.06.
český fotbal složil zbraně

Český fotbal je bez šéfa! Pelta rezignoval na post předsedy

Miroslav Pelta rezignoval na post předsedy Fotbalové asociace České republiky. Podle informace webu Deníku Sport doručil své rozhodnutí na sídlo FAČR v pondělí večer prostřednicvím svého právníka.

Roman Berbr
aktualizováno 02.06.
fačr fotbalové volby

Morava drží Berbra v šachu, říká šéf Slavie. To pivovar je zklamaný

Jeden z hlavních sponzorů českého fotbalu pivovar Gambrinus vyjádřil velké zklamání z dnešního výsledku valné hromady Fotbalové asociace ČR, která nezvolila nové vedení. Naopak čínský partner - firma CEFC údajně dál má v český fotbal důvěru.

Volba nového předsedy FAČR
aktualizováno 02.06.
ONLINE valná hromada

Volba šéfa fotbalu se odkládá: Boj Fouska a Malíka skončil patem

Fotbalová asociace ČR je už skoro měsíc bez svého předsedy. Miroslav Pelta je ve vazbě. I proto je hlavním bodem 19. řádné Valné hromady volba nového šéfa českého fotbalu. Do finále volby se dostali Petr Fousek a Martin Malík, ale delegáti se neshodli na tom, kdo má být šéf. Dění z pražského hotelu Clarion jsme pro vás sledovali.

Miroslav Pelta
aktualizováno 31.05.
záhada strach o předsedu

Zdraví fotbalového šéfa Pelty: Jeho právník naznačil, že je to zlé

Za tři dny se má na Valné hromadě Fotbalové asociace České republiky volit nový předseda. Jenže jak se to má s tím stávajícím, vůbec není jasné. Je vůbec Miroslav Pelta v pořádku? I to dnes zajímá nejen fotbalisty.