Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pohřeb Rudolfa Bati
17.08.
Smutné Poslední sbohem

Pohřeb Rudolfa Bati: Loučil se s ním Pelta, Holeček či Poborský!

Minulý týden přišla z českého sportovního prostředí smutná zpráva. Ve věku 89 let zemřel Rudolf Baťa, dlouholetý hokejový rozhodčí a také funkcionář českého fotbalového svazu. Dnes měl v bazilice Nanebevzetí Panny Marie ve Strahovském klášteře pohřeb. Toho se zúčastnila i řada známých tváří a to nejen z oblasti sportu.

Adam Pelta (vpravo)
aktualizováno 09.08.
mol cup 2. kolo

Jablonečtí se ve Mšeně zapotili. Do problémů je dostal Peltův syn!

Fotbalisté Jablonce postoupili do třetího kola domácího poháru. Na hřišti Mšena, hrajícího krajskou soutěž, ale prohrával 1:0, když vedoucí branku domácích vstřelil Adam Pelta, syn bývalého předsedy FAČR Miroslava Pelty. Nakonec však favorit zápas zvládl.

Miroslav Pelta a Simona Kratochvílová
aktualizováno 17.07.
neslýchané policejní odposlechy

Není tam někde nějaká dvacka? Ty jsi šíbr, chválil Pelta náměstkyni

Proč policie držela více než měsíc ve vazbě Miroslava Peltu? A jak velkou roli měla náměstkyně ministersva školství Simona Kratochvílová? Na světlo světa se díky reportáži České televize dostaly policejní odposlechy. Z přepisu vyznívá, že šéf českého fotbalu byl opravdu silným hráčem.

Miroslav Pelta
aktualizováno 21.06.
na veřejnosti zpátky v klubu

Pelta se objevil v jablonecké kabině! Co hráčům vykládal?!

Dlouho nikdo nevěděl, kde je bývalému předsedovi fotbalové asociace Miroslavu Peltovi konec. Po návratu z vazební nemocnice, kam byl převezen poté, co se začala řešit kauza státních dotací ve sportu, se Pelta objevil na veřejnosti, respektive v kabině fotbalového Jablonce.

Jiří Kejval a Miroslav Pelta
15.06.
velký pád skládání funkcí

Pelta dostal další výzvu! Už také olympionici chtějí, aby odstoupil

Výkonný výbor Českého olympijského výboru vyzval trestně stíhaného bývalého šéfa českého fotbalu Miroslava Peltu, aby se dočasně vzdal výkonu funkce místopředsedy ČOV i členství v plénu.

Miroslav Pelta
aktualizováno 07.06.
aktualita už je mu asi lépe

Pelta je venku! Bývalého předsedu FAČR propustili na svobodu

V úterý se českými médii prohnala zpráva o tom, že Miroslav Pelta rezignoval na funkci předsedy FAČR a dnes přišla další zásadní zpráva. Bývalý předseda fotbalové asociace byl propuštěn z vazební věznice. Informaci, kterou jako první přinesl Deník Sport, Českému rozhlasu potvrdila tisková mluvčí brněnské vazební věznice.

Miroslav Pelta
aktualizováno 06.06.
český fotbal složil zbraně

Český fotbal je bez šéfa! Pelta rezignoval na post předsedy

Miroslav Pelta rezignoval na post předsedy Fotbalové asociace České republiky. Podle informace webu Deníku Sport doručil své rozhodnutí na sídlo FAČR v pondělí večer prostřednicvím svého právníka.

Miroslav Pelta
aktualizováno 02.06.
fačr valná hromada

Fotbalisté nového šéfa nezvolili. Vládne tak dál zatčený Pelta

Valná hromada FA ČR, kterou v pátek hostil pražský hotel Clarion, nového předsedu fotbalového hnutí nezvolila. Prvním mužem českého fotbalu tak dál zůstává Miroslav Pelta, který už je téměř měsíc ve vyšetřovací vazbě.

Volba nového předsedy FAČR
aktualizováno 02.06.
ONLINE valná hromada

Volba šéfa fotbalu se odkládá: Boj Fouska a Malíka skončil patem

Fotbalová asociace ČR je už skoro měsíc bez svého předsedy. Miroslav Pelta je ve vazbě. I proto je hlavním bodem 19. řádné Valné hromady volba nového šéfa českého fotbalu. Do finále volby se dostali Petr Fousek a Martin Malík, ale delegáti se neshodli na tom, kdo má být šéf. Dění z pražského hotelu Clarion jsme pro vás sledovali.

Miroslav Pelta
aktualizováno 31.05.
záhada strach o předsedu

Zdraví fotbalového šéfa Pelty: Jeho právník naznačil, že je to zlé

Za tři dny se má na Valné hromadě Fotbalové asociace České republiky volit nový předseda. Jenže jak se to má s tím stávajícím, vůbec není jasné. Je vůbec Miroslav Pelta v pořádku? I to dnes zajímá nejen fotbalisty.