Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Miroslav Pelta a Simona Kratochvílová
Aktualizováno 17.7. 2017 10:20
neslýchané policejní odposlechy

Není tam někde nějaká dvacka? Ty jsi šíbr, chválil Pelta náměstkyni

Proč policie držela více než měsíc ve vazbě Miroslava Peltu? A jak velkou roli měla náměstkyně ministersva školství Simona Kratochvílová? Na světlo světa se díky reportáži České televize dostaly policejní odposlechy. Z přepisu vyznívá, že šéf českého fotbalu byl opravdu silným hráčem.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 21.6. 2017 14:15
na veřejnosti zpátky v klubu

Pelta se objevil v jablonecké kabině! Co hráčům vykládal?!

Dlouho nikdo nevěděl, kde je bývalému předsedovi fotbalové asociace Miroslavu Peltovi konec. Po návratu z vazební nemocnice, kam byl převezen poté, co se začala řešit kauza státních dotací ve sportu, se Pelta objevil na veřejnosti, respektive v kabině fotbalového Jablonce.

velký pád skládání funkcí

Pelta dostal další výzvu! Už také olympionici chtějí, aby odstoupil

Výkonný výbor Českého olympijského výboru vyzval trestně stíhaného bývalého šéfa českého fotbalu Miroslava Peltu, aby se dočasně vzdal výkonu funkce místopředsedy ČOV i členství v plénu.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 7.6. 2017 19:09
aktualita už je mu asi lépe

Pelta je venku! Bývalého předsedu FAČR propustili na svobodu

V úterý se českými médii prohnala zpráva o tom, že Miroslav Pelta rezignoval na funkci předsedy FAČR a dnes přišla další zásadní zpráva. Bývalý předseda fotbalové asociace byl propuštěn z vazební věznice. Informaci, kterou jako první přinesl Deník Sport, Českému rozhlasu potvrdila tisková mluvčí brněnské vazební věznice.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 6.6. 2017 12:53
český fotbal složil zbraně

Český fotbal je bez šéfa! Pelta rezignoval na post předsedy

Miroslav Pelta rezignoval na post předsedy Fotbalové asociace České republiky. Podle informace webu Deníku Sport doručil své rozhodnutí na sídlo FAČR v pondělí večer prostřednicvím svého právníka.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 2.6. 2017 20:24
fačr valná hromada

Fotbalisté nového šéfa nezvolili. Vládne tak dál zatčený Pelta

Valná hromada FA ČR, kterou v pátek hostil pražský hotel Clarion, nového předsedu fotbalového hnutí nezvolila. Prvním mužem českého fotbalu tak dál zůstává Miroslav Pelta, který už je téměř měsíc ve vyšetřovací vazbě.

Volba nového předsedy FAČR
Aktualizováno 2.6. 2017 18:25
ONLINE valná hromada

Volba šéfa fotbalu se odkládá: Boj Fouska a Malíka skončil patem

Fotbalová asociace ČR je už skoro měsíc bez svého předsedy. Miroslav Pelta je ve vazbě. I proto je hlavním bodem 19. řádné Valné hromady volba nového šéfa českého fotbalu. Do finále volby se dostali Petr Fousek a Martin Malík, ale delegáti se neshodli na tom, kdo má být šéf. Dění z pražského hotelu Clarion jsme pro vás sledovali.

Miroslav Pelta
Aktualizováno 31.5. 2017 15:41
záhada strach o předsedu

Zdraví fotbalového šéfa Pelty: Jeho právník naznačil, že je to zlé

Za tři dny se má na Valné hromadě Fotbalové asociace České republiky volit nový předseda. Jenže jak se to má s tím stávajícím, vůbec není jasné. Je vůbec Miroslav Pelta v pořádku? I to dnes zajímá nejen fotbalisty.

Fotbal Temné období

Český fotbal v těžkých časech: Sebevraždy, předseda ve vazbě!

Český fotbal zažívá v posledních dnech a týdnech jedno z nejhorších období v historii, možná to nejhorší vůbec. Bohužel, o výsledky tady nejde. Valí se totiž jedna negativní zpráva za druhou. Na konci dubna zemřel český reprezentant František Rajtoral, na začátku května zasahovala policie v sídle fotbalové asociace a výsledkem toho bylo, že předseda Miroslav Pelta skončil ve vazbě. Včera pak zemřel David Bystroň, mládežnický reprezentant Česka a bývalý spoluhráč Rajtorala z Plzně. Znovu se mělo jednat o sebevraždu.

Petr Fousek
Aktualizováno 16.5. 2017 16:01
volby kandidát se představuje

Chci vést český fotbal, řekl Fousek. Přinesl i lustrační osvědčení

Kdo bude nový předseda Fotbalové asociace České republiky? V úterý začal svou kampaň dlouholetý sekretář svazu a později i mezinárodní funkcionář Petr Fousek. Na první setkání s novináři si přinesl dokonce lustrační osvědčení!