Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

foto krásné ženy

Komu patří jejich srdce? Tohle jsou TOP partnerky slavných tenistů!

Zajímá vás, které krásky žijí s nejlepšími světovými tenisty? Již 3. července startuje prestižní tenisový turnaj Wimbledon. Průběh celého turnaje budete navíc moci sledovat na stanicích Nova Sport. Vybrali jsme TOP 7 nejhezčích partnerek nejlepších hráčů světa, které dorazí podpořit své drahé polovičky na zápasy a mezi nimi bude i Ester Berdych Sátorová, manželka nejlepšího českého tenisty.

tenis spolupráce hvězd

Štěpánek může trénovat Djokera, píší v Srbsku. Co na to Radek?

Novaka Djokoviče, jednoho z nejlepších tenistů posledních let, by mohl trénovat český hráč Radek Štěpánek. Říkáte si, že je to sci-fi? Ne tak pro srbská média, která tuto informaci vypustila do světa. A co na to sám zkušený český tenista?

Novak Djokovič
Aktualizováno 7.6. 2017 13:35
senzace french open

Kanár a nazdar! Djokovič potupně vypadl z Roland Garros

Novak Djokovič se už musí pomalu smířit s tím, že ho střídají mladší. Na grandslamovém Roland Garros navíc končí s ostudou, ve čtvrtfinále ho vyřadil Rakušan Dominic Thiem 3:0 na sety a navrch přidal kanára!

Prásk.tv píše:

GALERIE: Novak Djokovič - 11
čtěte o tématu Novak Djokovič na Prásk.tv
grandslam roland garros

Djokovič pod Agassim válí, zato Tsongu v Paříži vyprovodil outsider

Srbský obhájce titulu Novak Djokovič zvládl na French Open hladce i druhý zápas. Druhý hráč světového žebříčku porazil Joaa Sousu z Portugalska i počtvrté v kariéře a po výhře 6:1, 6:4, 6:3 prošel do 3. kola.

tenis hledá se trenér

Rodí se spolupráce snů? Djokoviče by mohl vést Agassi!

Novak Djokovič se trápí. Někdejší neohrožený suverén tenisových kurtů už skoro rok nevyhrál grandslamový turnaj a svůj trenérský štáb měnil víc než bylo zdrávo. Nyní spatřila světlo světa novinka, že by měl spolupracovat s Andre Agassim!

Byt Novaka Djokoviče
Aktualizováno 6.4. 2017 10:24

GALERIE: Tady bydlí Djokovičovi: Slavný tenista si pořídil nový byt!

Říkáte si, jak a kde asi bydlí ti nejlepší sportovci světa? Čas od času se poštěstí a na veřejnost se dostanou fotky, které okrývají soukromí a luxus sportovních hvězd. Tenista Novak Djokovič si pořídil byt v Miami, ve vysokém bytovém komplexu Eighty Seven Park. Chcete vidět, jaký má výhled, když si vychutnává ranní kávu? Podívejte se v naší galerii.

Nový byt Novaka Djokoviče
Aktualizováno 6.4. 2017 10:27
umí žít to je veget

Tady bydlí Djokovičovi: Slavný tenista si pořídil nový byt! FOTKY

Říkáte si, jak a kde asi bydlí ti nejlepší sportovci světa? Čas od času se poštěstí a na veřejnost se dostanou fotky, které odkryjí soukromí a luxus sportovních hvězd. Tenista Novak Djokovič si za pořádný balík pořídil nový byt v Miami, ve vysokém bytovém komplexu Eighty Seven Park. Chcete vidět, jaký má výhled, když si vychutnává ranní kávu? Podívejte se v naší galerii.

Novak Djokovič
Aktualizováno 19.1. 2017 10:00
australian open velké překvapení

Djokovič v Melbourne končí! Vymetl ho borec z Uzbekistánu

Diváci na Australian Open zažili obrovskou senzaci. Už ve druhém kole dvouhry se totiž s úvodním grandslamem sezóny loučí Novak Djokovič. Srbského favorita vyprovodil z turnaje Denis Istomin z Uzbekistánu.

video zajímavá zkušenost

Před pár dny získal titul, teď Djoker skončil na vozíku! Jak mu to šlo?

Je to sotva pár dní, co Novak Djokovič obhájil titul na turnaji v Dauhá. Poté co oslavil triumf, okusil však srbský tenista úplně neco jiného. Skončil totiž na invalidním vozíku.

Novak Djokovič a Boris Becker
Aktualizováno 6.12. 2016 22:08
rozchod konec spolupráce

Legendy se rozcházejí. Becker a Djokovič spolu po 3 letech končí

Někdejší německý tenista Boris Becker už není trenérem bývalé světové jedničky Novaka Djokoviče. Informaci potvrdili oba na sociálních sítích. Oba dva pojila spolupráce od prosince 2013.