Lucas Pouille
včera 12:02
tenis australian open

Pouille je poprvé v semifinále grandslamu! Čeká ho Djokovič

Francouzský tenista Lucas Pouille je poprvé v grandslamovém semifinále. Na Australian Open porazil šestnáctého nasazeného Kanaďana Milose Raonice 7:6, 6:3, 6:7 a 6:4. Jeho dalším protivníkem v Melbourne bude v pátek první hráč světového žebříčku Novak Djokovič, který postoupil po skreči zraněného Keie Nišikoriho v druhém setu.

Barbora Strýcová
19.01.
grandslam australian open

Strýcové vyšla odveta za singla! Djokovič i Serena soupeře ničili

Novak Djokovič i Serena Williamsová na grandslamovém Australian Open dominují. Obě osobnosti tenisového světa postoupily do osmifinále. Radost má po malé odvetě i Barbora Strýcová.

Ester Ledecká
17.01.
Prestižní cena Fantastická Ester

Další ocenění pro Ledeckou! Je v nominaci na sportovního Oscara

Ester Ledecká bojuje o další prestižní cenu! V nominaci na sportovního Oscara se dostala mezi šest nejlepších sportovců světa. Vysloužila si to fantastickým výkonem na olympiádě, na které získala zlato na lyžích i na snowboardu.

Prásk.tv píše:

čtěte o tématu Novak Djokovič na Prásk.tv
Andy Murray a Karolína Plíšková
aktualizováno 14.01.
video loučení bojovníka

VZKAZ bojovníkovi a pak slzy: Murrayho dojali Federer i Plíšková!

Tenisový bojovník Andy Murray prožil na Australian Open možná nejemotivnější večer své kariéry. Ač prohrál s Pablem Carreňem Bustou 2:3 na sety, celá aréna tleskala. Skotský tenista totiž ohlásil loučení. A nad kurtem pak proběhly i pozdravy od přátel z tenisového světa, mezi nimiž nechyběla ani Karolína Plíšková.

Novak Djokovič se svou manželkou Jelenou
05.12.
Tenisový hrdina

Dobročinnost sama! Djokovič pomocí své nadace dojal svět

Skvělý tenista, fantastický šoumen a člověk s obrovským charakterem. Takový je Novak Djokovič. Před několika lety se svojí manželkou založil „Novak Djokovič Foundation“ a letos rozjel novou akci, která si zaslouží velký obdiv.

Alexander Zverev
18.11.
Tenis Turnaj mistrů

Ničil hvězdy a na kurtu zářil: Vítězem Turnaje mistrů je Zverev!

Tenista Alexander Zverev vyhrál Turnaj mistrů a za pomoci kouče Ivana Lendla slaví největší úspěch kariéry. Německý hráč v dnešním finále v londýnské O2 areně porazil světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče 6:4 a 6:3. Americký tenista Mike Bryan vyhrál popáté Turnaj mistrů ve čtyřhře. Spolu s krajanem Johnem Sockem, jenž letos po jeho boku nahradil zraněné dvojče Boba, porazil v dnešním finále v Londýně 5:7, 6:1, 13:11 francouzskou dvojici Nicolas Mahut, Pierre-Hugues Herbert.

16.11.
tenis poslední turnaj

Zverev si zajistil semifinále Turnaje mistrů, čeká ho Federer!

Německý tenista Alexander Zverev si na Turnaji mistrů v Londýně díky výhře nad Američanem Johnem Isnerem 7:6 (7:5), 6:3 zajistil postup do semifinále, v němž jej v sobotu čeká Švýcar Roger Federer.

Novak Djokovič
14.11.
tenis turnaj v londýně

Djokovič na Turnaji mistrů smetl Zvereva a semifinále má na dosah!

Světová jednička Novak Djokovič vyhrál na Turnaji mistrů i druhý zápas ve skupině a je blízko postupu do semifinále. Srbský tenista dnes v Londýně v souboji vítězů úvodních duelů porazil Němce Alexandera Zvereva 6:4 a 6:1.

Karen Chačanov
04.11.
atp nová generace

Nejcennější titul! Chačanov uťal sérii Djokoviče a slaví v Paříži

Dvaadvacet zápasů dlouhou vítěznou šňůru Novaka Djokoviče přetrhl ve finále v Paříži dvaadvacetiletý ruský tenista Karen Chačanov a získal svůj nejcennější titul. Útěchou pro Djokoviče může být alespoň návrat na tenisový trůn.