Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Novak Djokovič
30.12.
tenis trápení velké hvězdy

Djokovič odkládá návrat! Ohrožen je i jeho start v Melbourne

Bývalá světová jednička Novak Djokovič se stále trápí. Srbský tenista, jehož od nové sezony trénuje Radek Štěpánek, se odhlásil turnaje Qatar Open, který mu tradičně sloužil jako příprava před prvním granslamem sezony v Austrálii.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
aktualizováno 07.12.
tenis Nová výzva

Dřina začíná! Takhle Djokovič maká pod taktovkou Štěpánka

Srbská tenisová superstar představila Radka Štěpánka jako nového člena týmu na konci listopadu. Teď už ale všechno běží na plné obrátky a oba společně směřují tréninky k jednomu cíli. Dostat 30letého Djokera zpátky mezi elitu! Stále nápomocen je jim také legendární Andre Aggasi.

2079008
01.12.
video představení trenéra

Kde jsi, Špaciku! Djokovič ukázal, že mu jdou i česká slovíčka

To o čem se dlouho spekulovalo je skutečností. Radek Štěpánek se stal oficiálně novým trenérem jednoho z nejlepších tenistů historie Novaka Djokoviče. A samotné představení bylo opravdu stylové!

Prásk.tv píše:

GALERIE: Novak Djokovič - 11
čtěte o tématu Novak Djokovič na Prásk.tv
Radek Štěpánek a Novak Djokovič
30.11.
tenis Stal se koučem

Potvrzeno! Štěpánek se stal trenérem Srba Djokoviče

Radek Štěpánek je novou posilou trenérského týmu srbského tenisty Novaka Djokoviče. Srbský vítěz dvanácti grandslamových turnajů a bývalý český reprezentant to dnes společně oznámili v živém vysílání na instagramu.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
aktualizováno 28.11.
tenis prognóza na sezonu

Djokovič je odepsaný, říká bývalý tenista. Co zmůže Štěpánek?

Trenérem hvězdného tenisty Novaka Djokoviče se má stát Radek Štěpánek. Jenže prý to má být ztracená mise. Srbský fenomén prý už nikdy nebude tak dobrý, jaký býval. Drsný názor sdělil světu bývalý lídr světového žebříčku Marat Safin.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
22.11.
video takhle spolu řádili

Vzpomínka na legendární housle: Svět se těší na Djokera a Štěpce!

Radka Štěpánka čeká po nedávném ukončení kariéry nová výzva a ne jen tak ledajaká. Podle srbských médii bude český tenista trénovat bývalou světovou jedničku Novaka Djokoviče.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
20.11.
Tenis Fáma nebo fakt?

"Novým trenérem Djokoviče bude Štěpánek," píší srbská média!

Posledních pár měsíců se v mediích po celém světě objevují spekulace kolem nového trenéra pro Novaka Djokovice. Nejčastěji se zmiňuje jméno Radka Štěpánka. V Srbsku už to dokonce považují za hotovou věc.

Jelena a Novak Djokovičovi
26.10.
foto šťastná rodinka

Djokovičovi ukázali dcerku, lidé mají jasno: Nejhezčí obrázek roku!

Tenista Novak Djokovič předčasně ukončil sezónu, ale jeho jméno je přesto v centru zájmu fanoušků. Postarala se o to jeho manželka Jelena. Ta zveřejnila na sociálních sítí obrázek, která okamžitě strhl lavinu reakcí. Řada fanoušků jej dokonce nazývá nejhezčím obrázkem roku.

Novak Djokovič
aktualizováno 11.10.
tenis to je kapacita

Djokovič otevřel restauraci pro bezdomovce! Jídlo bude zdarma

Bývalá světová tenisová jednička Novak Djokovič momentálně léčí zranění a tak má spoustu času věnovat se fanouškům, ale i těm, kteří to potřebují mnohem víc. Srbský tenista otevřel charitativní restauraci, kde lidé bez domova dostanou jídlo zdarma!

Sara Erraniová a Novak Djokovič
07.08.
doping tenis v problémech

Bývalá světová pětka potrestána za doping. Nařčen i Djokovič!

Trest za doping si bude muset odsedět finalistka French Open z roku 2012 Sara Erraniová. Ta měla v letošním roce pozitivní dopingový nález. Třicetiletá hráčka si dokonce už i vyslechla trest. A ze zákulisí zní hlasy i o tom, že "čistý" není ani Novak Djokovič.