Baník Ostrava míří k záchraně
aktualizováno 14.04.
tradice fotbalová liga

Záchranná jízda pokračuje: Baník vyhrál a už není poslední!

Baník Ostrava pokračuje ve velké záchranné jízdě. po vítězství nad Bohemians 1905 v poměru 2:0 opustil poslední příčku tabulky a na záchranu ztrácí už jen dva body. V souboji o příčky zajišťující pohárovou Evropu remizoval Jablonec s Olomoucí 0:0.

Bohemians slaví výhru nad Plzní
aktualizováno 10.04.
fotbal unikátní pohled

Takhle burácela celá Bohemka! VIDEO oslav ze šatny fotbalistů

Kdyby si někdo na začátku sezony vsadil, že nejpřísnějším katem Viktorie Plzeň budou pražští Bohemians, asi by si každý klepal na čelo. Ale jak už to ve fotbale bývá, míč je kulatý a "Klokani z Vršovic" doslova rozprášili vedoucí tým fotbalové ligy 5:2. Není divu, že se pak pořádně slavilo a to i v šatně, odkud se na internet později dostalo i video!

Vtipy o Plzni
aktualizováno 09.04.

Fotbalisté Viktorie Plzeň utrpěli ostudou porážku na půdě Bohemians, kde prohráli 2:5. Aktuálně vedoucí tým ligové tabulky se stal vzápětí terčem vtipů, které kolují na internetu.

Pavel Vrba
fotbal dostali bůra

Plzeň je všem pro smích! Tady jsou ty nejlepší fóry z internetu

Fotbalisté Viktorie Plzeň včera ostudně prohráli na půdě Bohemians 1905, kde inkasovali nepopulárního "bůra" a vsítit se jim podařilo jen dvě branky. Úvodní šok ale vystřídaly fóry, kterých je na internetu skutečně plno a tady je výběr těch nejlepších.

Bohemians vs. Plzeň
08.04.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň se o titul bude ještě bát: Od Bohemky schytala debakl 2:5!

Fotbalisté Plzně ve 23. kole první ligy utrpěli debakl 2:5 na hřišti Bohemians Praha 1905 a vedou tabulku už jen o sedm bodů před Slavií. Hvězdou utkání byl Dominik Mašek, který dva góly dal a na dva nahrál. Za domácí se trefili i Michal Šmíd, Rudolf Reiter a Benjamin Tetteh. Hosté skórovali po vlastním gólu Milana Kociče a trefě Jana Kopice.

Fotbalisté Bohemians 1905
aktualizováno 19.03.
fotbal doma bez ztráty

Klokaní jízda: Bohemka z Vršovic je už jen krůček za Spartou!

Fotbalisté Bohemians 1905 jsou v pořádném laufu. V jarní části sezony totiž na svém vršovickém stadionu vždy plně bodovali a na pražskou Spartu ztrácejí jen pouhé čtyři body!

Radost Bohemians
02.03.
první liga malé pražské derby

Bohemians nedali Dukle šanci, vítězství zařídili Mašek a Tetteh

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v 19. kole první ligy doma zvítězili nad Duklou 2:0 a v tabulce se posunuli na šesté místo před Jablonec, který má ale zápas k dobru. Malé pražské derby rozhodl v 27. minutě proměněnou penaltou Dominik Mašek, v závěru pak zisk tří bodů potvrdil Benjamin Tetteh.

Slavia se raduje z gólu do sítě Bohemians
25.02.
první liga vršovické derby

Slavia přetlačila Bohemians 1:0, zachránily jí ale dvě tyčky

Fotbalisté Slavie porazili v 18. ligovém kole ve vršovickém derby Bohemians 1905 1:0. Gól Milana Škody z osmé minuty sudí Zbyněk Proske po zhlédnutí video odvolal, což se stalo v české nejvyšší soutěži poprvé, ale v nastavení první půle už dal regulérní branku Josef Hušbauer.

Ďolíček
17.01.
fotbal Vyjasněná situace

Úleva pro Klokany! Bohemians mají jistotu setrvání v Ďolíčku

Fanoušci Bohemians mají po letech obav vytouženou jistotu, že nepřijdou o střechu nad hlavou. Katastrální úřad totiž ve středu přepsal majitele populárního Ďolíčku, který nově vlastní Hlavní město Praha. A to je připraveno s klubem v příštích dnech podepsat nájemní smlouvu.

Tipsport Liga 2018
aktualizováno 13.01.
nova sport tipsport liga

Bohemians zdolali 2:0 Táborsko, Jablonec porazil Jihlavu

Fotbalisté Bohemians zahájili zimní Tipsport ligu vítězství nad Táborskem, které porazili 2:0. V další skupině si Jablonec poradil 2:1 s Jihlavou a Hradec Králové zničil Liberec 5:0.