Abdulla Yusuf Helal
aktualizováno 02.09.
respekt fotbalová liga

Senzační Bohemka: Vyhrála na Sigmě 3:2, i když prohrávala 0:2

Fotbalisté Bohemians 1905 se postarali o prvotřídní senzaci, když dokázali vyhrát na hřišti Sigmy Olomouc 3:2, i když už 0:2 prohrávali. Velký obrat řídil Abdulla Yusuf Helal, první hráč z Bahrajnu, který zkusil angažmá v Evropě.

Dominik Mašek
24.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Děsivé zranění: Mašek z Bohemky má ze zápasu vykloubený loket!

Fotbalista Bohemians Praha 1905 Dominik Mašek si v dnešním ligovém utkání se Spartou vykloubil loket. Kvůli zranění klíčový hráč vršovického celku zřejmě přijde o velkou část podzimní části nejvyšší soutěže.

Jan Záviška
24.08.

Sparta zase ztratila body. Bohemka si v závěru zajistila vyrovnání!

Fotbalisté Sparty v první lize podruhé za sebou remizovali a opět nevyužili šanci dostat se po dvou letech na první místo tabulky. V předehrávce 6. kola sice vedli na hřišti Bohemians Praha 1905 po přímém kopu Josefa Šurala, jenže čtyři minuty před koncem vyrovnal Jan Záviška. Oba týmy se rozešly smírně potřetí v řadě.

Baník Ostrava
aktualizováno 13.08.
fotbal fortuna liga

Bráchové sestřelili Bohemians! Baník ale přišel o Baroše

Fotbalisté Bohemians sahali v dohrávce 4. kola nejvyšší domácí soutěže po bezbrankové remíze s Baníkem Ostrava, ale hosté těsně před koncem dokázali vstřelit branku. Po odstoupení zraněného Milana Baroše se prosadil Ondřej Šašinka, kterému na gól nahrál jeho bratr Jakub.

Bohemians slaví vítězství na Dukle
aktualizováno 06.08.
3. kolo první liga

Bohemians dobyli Julisku. Gól dal Juliš, tribuny bavil Jusúf!

Fotbalisté Bohemians vyhráli pražské derby s Duklou 1:0, jediný gól dal v pondělí večer na Julisce Lukáš Juliš. Dukla zůstává bez bodu předposlední, naopak "klokani" poskočili na šesté místo tabulky první ligy. V zelenobílém dresu opět bavil publikum Abdullah Jusuf Hilal z Bahrajnu.

Tomáš Fryšták
28.07.

Nedisciplinovaná Bohemka padla v Příbrami: Červenou viděl gólman

Čtyři sobotní zápasy v rámci 2. kola nejvyšší fotbalové soutěže, tak vypadal sobotní program. Do Opavy přijel Zlín a na cestu domů si zabalil všechny tři body, když vyhrál 2:1. Domácí hráli od 14. minuty bez Svozila, který dostal červenou. Podstatně nedisciplinovanější byli hráči Bohemians. Ti v Příbrami dostali červené hned dvě a tu první ve 23. minutě brankář Tomáš Fryšták. Příbramští i díky tomu vyhráli 4:2. Slovácko pak porazilo Baník 2:1 gólem v 94. minutě zápasu. Slavia doma porazila Karvinou vysoko 4:0.

Jevgenij Kabajev
24.07.
rozchod hned po prvním kole

Zachoval se jak sobec a skončil: Číslo 99 opouští Bohemku!

Nečekaný konec už po prvním ligovém kole hlásí fotbaloví Bohemians 1905. Klokani se loučí s útočníkem Jevgenijem Kabajevem, který oznámil, že bude hrát druhou ruskou ligu za Chabarovsk. Poslední vzpomínku na Kabajeva budou mít fanoušci zelenobílých z utkání se Slováckem, kdy se zachoval sobecky a nedal tutovku…

Bohemians slaví první gól sezony
22.07.
1. kolo premiéra pro klokany

Bohemians začali ligu vítězně! Na konci zápasu se ale hodně báli

Fotbalisté Bohemians 1905 vstoupili do nové ligové sezony vítězstvím 2:1 nad Slováckem. Pražané rozhodli zápas prvního kola už v úvodním dějství, kdy se trefili Josef Jindřišek a z penalty Dominik Mašek. V 77. minutě snížil z pokutového kopu Vlastimil Daníček.

aktualizováno 22.07.
vítej abdulla yusuf helal

Bohemka přepisuje historii: Má první posilu z Bahrajnu v celé Evropě!

Bohemians 1905 píší novou kapitolu fotbalové historie. Novou posilou klokanů se stal Abdulla Yusuf Helal, útočník fotbalové reprezentace Bahrajnu. Helal je navíc vůbec prvním bahrajnským fotbalistou v evropských prvoligových klubech.

Viktoria Plzeň
17.07.
fotbal prohlédněte si je

Kluby mají nové dresy! Bohemka v retru, Viktoria s doplňkem!

Tuzemská nejvyšší fotbalová soutěž začíná už tento pátek a některé kluby se na novou sezonu vyzbrojily novými dresy. Zatímco pražští Bohemians se nechali inspirovat historií, plzeňská Viktoria přidala na dres netradiční prvek.