zmar mistrovství evropy

Čeští mladíci prohráli semifinále EURO 2017 v poslední vteřině!

Česká fotbalová reprezentace do 19 let odehrála v semifinále mistrovství Evropy smůlovatý zápas. Rozhodující gól dostala od týmu Anglie v čase 92:59, sudí přitom nastavoval právě tři minuty…

euro "21" kontroverzní systém

Řepka o EURU U21: V tomhle systému bych nemohl vůbec hrát

Herní systém evropského šampionátu fotbalistů do 21 let vyvolává velké emoce. Kritiky našel nejen mezi fanoušky, ale i mezi fotbalovými odborníky. O nutnosti nedostat žlutou kartu, které mohli být čeští hráči za určitých okolností vystaveni, si například myslí své bývalý řízný obránce české reprezentace Tomáš Řepka.

Patrik Schick
Aktualizováno 25.6. 2017 12:26
juventus supertalent přestupuje

Chvilka strachu v poslední minutě: Proč se Schick chytal stehna?

Fotbalista Patrik Schick čeká na výsledky zdravotní prohlídky, na kterou si ve čtvrtek odskočil do Turína z ME. Pokud budou v pořádku, měl by se hlásit na přípravu v Juventusu, jehož posilou by se měl stát. Ale v závěru zápasu s Dánskem asi trnul nejen agent Pavel Paska.

realita mistrovství evropy

Hvězdná Lvíčata propadla: Trenér Lavička ale chce pokračovat

Byly to spíš troufalé plány. Porazit Dánsko o čtyři góly se českým fotbalovým mladíkům nepodařilo. Seveřané výběr Vítězslava Lavičky předčili a to navzdory české snaze a spoustě střel. Konečný výsledek 2:4 vypadá krutě, ale vlastně je spravedlivý.

Česká jednadvacítka prohrála na turnaji EURO 2017 s Německem
Aktualizováno 18.6. 2017 20:10
první zápas mistrovství evropy

Lvíčata první zápas nezvládla: Němci jim na EURO dali dva góly

Česká fotbalová reprezentace do 21 let prohrála ve svém úvodním zápase mistrovství Evropy s Německem 0:2. Gólman Zima navíc v závěru chytil penaltu. Češi inkasovali chvíli před poločasem od Meyera a ve druhé půli dal po fatálu Sáčka druhou branku Gnabry.

Vladimír Darida
Aktualizováno 11.6. 2017 19:45
krok po kroku mistrovství světa

Šance na MS pořád existuje! Co musí Češi uhrát, aby postoupili?

Rozehráno to bylo parádně, ale nakonec české fotbalová reprezentace v Norsku fanouškům připravila zklamání. Ve druhé půli vyklidila pole a pouze remizovala. Postup na mistrovství světa nyní už svěřenci Karla Jarolíma nemají ve svých rukou.

Norsko - ČR
Aktualizováno 10.6. 2017 22:52
kvalifikace o ms nedařilo se

Češi si zkomplikovali boj o postup. Z Norska vezou jen bod

Čeští fotbalisté nedokázali vyhrát v Norsku a po remíze 1:1 si zkomplikovali boj o světový šampionát v Rusku. Nenahrál jim navíc ani výsledek dalšího zápasu skupiny, v němž Severní Irové vyhráli v Ázerbájdžánu 1:0.

fotbal kvalifikace

Čechům dnes může čelit i slávista! Jak v Norsku dopadnou? ANKETA

České fotbalisty čeká dnes večer důležitý zápas v kvalifikaci o světový šampionát na hřišti v norském Oslo. Aby si udrželi reálnou naději na postup do Ruska, potřebují na severu Evropy zvítězit. Podaří se jim to?

tvrdý náraz kuriózní obrázek

Pomsta Slavie či sen fotbalistů? Foto českého gólmana baví svět!

Kariéra českého fotbalového brankáře Jiřího Pavlenky strmě stoupá. A gólman Slavie je od víkendu ještě populárnější. A nejen kvůli tomu, že se postavil proti Belgii mezi tři tyče místo zraněného Tomáše Vaclíka. Velký ohlas totiž měla i jedna fotografie ze zápasu!

anketa brankářská hádanka

Otazník mezi tyčemi: Vaclík střídal, kdo bude chytat v Norsku?

Navzdory porážce 1:2 včera česká fotbalová reprezentace ukázala, že se dokáže měřit i s nejlepšími světovými výběry. Bohužel však zápas vznesl také jeden otazník. Kdo bude chytat sobotní kvalifikaci proti Norsku?