Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Česká fotbalová reprezentace
16.08.
fifa tradiční žebříček

Čeští fotbalisté jsou v rankigu FIFA nad Ruskem! Na čele je Francie

Česká fotbalová reprezentace je v nejnovějším vydání žebříčku FIFA výš než Rusko! Naopak se dívá na záda Austrálii, Kongu nebo Íránu. Výš než Češi jsou i blízcí soupeři z Ligy národů – Slovenko a Ukrajina.

Česko - Nigérie
aktualizováno 06.06.
fotbal zaplať pánbůh

Češi vydřeli výhru nad Nigérií. Zápas přerušila průtrž mračen!

Česká fotbalová reprezentace si po ostudném debaklu 0:4 s Austrálií částečně napravila reputaci, když v dalším přípravném zápase porazila 1:0 Nigérii. Jediný gól zápasu vsítil Tomáš Kalas.

Vladimír Darida
aktualizováno 06.06.
fotbal šance na reparát

Odvážný plán Jarolíma: Proti Nigérii budou hrát jen tři obránci!

Česká fotbalová reprezentace bude napravovat debakl z přípravného utkání s Austrálií dalším přátelským utkáním s Nigérií. Proti účastníkovi blížícího se mistrovství světa nastoupí svěřenci Karla Jarolíma jen se třemi typickými obránci.

Karel Jarolím
aktualizováno 03.06.
překvapení bude se hledat trenér?

Utíká Jarolím od repre? Egyptský klub ho představuje jako trenéra!

Karel Jarolím má stále platnou smlouvu u fotbalové reprezentace až do roku 2020, ale egyptská média přišla s překvapivou zprávou. Český trenér je prý blízko dohody s týmem Al-Ahlí. Ten je už dva týdny bez trenéra.

Karel Jarolím
aktualizováno 02.06.
anketa historický debakl

Může za to Jarolím? Repre hledá cestu, měl by se změnit trenér?

Česká fotbalová reprezentace má za sebou nejhorší prohru své historie. Výsledek 0:4 s Austrálií bije do očí. Sám trenér Karel Jarolím po ostudném zápase marně hledal slova. Hledá se ale důvod mizérie. A zničehonic je na stole otázka, zda tým směřuje správnou cestou.

Karel Jarolím
01.06.
fotbal Ostudný výsledek

Ledová sprcha, je mi hrozně, přiznal Jarolím po debaklu

Jako na kolotoči si museli připadat čeští fotbalisté v přátelském střetnutí s Austrálií, která si se svěřenci Karla Jarolíma dělala doslova co chtěla. Zkušený kouč proto po zápase hraném v Rakousku netajil obří zklamání.

Matej Vydra
28.05.
nominace velký smolař

Vydra poslal Jarolímovi další omluvenku: Teď je to ale vážné

Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím už zase musel řešit omluvenku Matěje Vydry. Útočník Derby County, který se s 21 góly stal nejlepším střelcem druhé anglické ligy, kvůli zranění vypadl z nominace národního týmu v poslední době už poněkolikáté.

Karel Jarolím
aktualizováno 28.05.
fotbal škrty v sestavě

Jarolím řeší změny v sestavě. Kvůli zranění přišel hned o čtyři hráče!

Z nominace české fotbalové reprezentace před přípravnými zápasy na soustředění v Rakousku proti Austrálii a Nigérii vypadli kvůli zdravotním problémům útočník Matěj Vydra, záložník Jaromír Zmrhal a praví obránci Theodor Gebre Selassie s Pavlem Kadeřábkem.

Patrik Schick a Matěj Vydra
21.05.
nominace proti týmům z MS

Jarolím opět sází na Vydru! Českou repre prověří Nigérie a Austrálie

Prakticky nejsilnější možnou sestavu povolal trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím na červnové přípravné zápasy s Austrálií a Nigérií na soustředění v Rakousku. V nominaci není žádný úplný nováček a naopak nechybějí hlavní opory v čele se záložníkem Vladimírem Daridou.

David Rozehnal
04.04.
fotbal díky, davide!

Bývalý reprezentační obránce David Rozehnal končí s fotbalem!

Fotbalový obránce David Rozehnal, který mezi léty 2004 až 2009 oblékal i dres české fotbalové reprezentace, ukončil profesionální kariéru. Z rodinných důvodů rozvázal smlouvu s belgickým Ostende, kde aktuálně působil. Informovala o tom MfDNES.