Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Souček
aktualizováno 08.11.
paráda přípravné utkání

Fotbalová repre potěšila! Vítězství nad Islandem zařídili slávisté

Čeští fotbalisté překvapili a v přípravném utkání porazili tým Islandu 2:1. Svěřenci Karla Jarolíma si na turné v Kataru poradili s účastníkem mistrovství světa a čtvrtfinalistou EURO 2016 díky brankám slávistů Součka a Sýkory.

Stefan Simič
06.11.
respekt těžké rozhodnutí

Táta bojoval za Bosnu, říká Simič. Přesto chce hrát fotbal za Česko

Česká fotbalová reprezentace má novou posilu do zadních řad. Stefan Simič v pondělí na srazu národního týmu přiznal, že ze všech nabídek volí tu českou. Vale dostala i Bosna, která je druhým domovem dvacetiletého obránce.

Martin Frýdek
aktualizováno 06.11.
repre jarolímova volba

Podivná nominace: Frýdek měsíc seděl, Zmrhal skoro nehraje

Byla to zpráva, která málem zapadla. Dva hráči se omluvili z blížící se akce fotbalové reprezentace. Trenér Karel Jarolím pak vytáhl nečekanou odpověď. Pozval hned šest nových jmen. A nad některými zůstává rozum stát.

Karel Jarolím
06.11.
fotbal dodatečná nominace

Jarolímovi vypadl Vydra a Dočkal, tak povolal hned šest náhradníků!

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím dodatečně povolal další hráče k přípravným zápasům v Kataru. Z nominace vypadli Bořek Dočkal a Matěj Vydra a místo nich bylo dodatečně povoláno hned šest hráčů.

Štefan Simic
31.10.
fotbal je o něj zájem

Česká reprezentace mlčí, získá mladý talent konkurence?

Dvaadvacetiletý obránce s bosenskými kořeny se narodil v Praze, hrál za českou reprezentaci do 21 let, patří AC Milán a kope Serii A v Crotone. V Itálii o něm mluví v superlativech, ale Karel Jarolím ho přehlíží. V českém nároďáku si zatím neškrtl. Jinde ale zájem mají.

Karel Jarolím
31.10.
fotbal nominace

Jarolím povolal do reprezentace Hrubého, vrací se Řezník s Vydrou

Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím povolal na listopadové přípravné zápasy s Islandem a Katarem v Dauhá jednoho nováčka, ostravského záložníka Roberta Hrubého. Po delší době se do národního týmu vracejí obránce Radim Řezník a útočník Matěj Vydra.

Pavel Kadeřábek
30.10.
fotbal velká smůla

Kadeřábek si poranil koleno a chybět může až šest týdnů

Český fotbalista Pavel Kadeřábek nedohrál víkendový zápas bundesligy proti Mönchengladbachu. Po přestávce musel kvůli zranění vystřídat a pozdější vyšetření u českého reprezentanta prokázalo, že má přetržený kolenní vaz.

Česká fotbalová reprezentace
18.10.
nároďák luxusní příprava

Výzva pro fotbalovou repre: Čeká ji i Island, pojede do Kataru!

Dvojzápas v Kataru, dějišti MS 2022, obstará v listopadu poslední zápasový test české fotbalové reprezentace v letošním kalendářním roce. Tým kouče Karla Jarolíma čekají v metropoli Dauhá atraktivní výzvy - duely s Islandem a domácím Katarem.

Mistři světa v malém fotbalu 2017
aktualizováno 16.10.
spanilá jízda udělali radost

Mistři světa z Čech? Nadšenci i ten, co prodával fotbalové zápasy

Fotbal, vítězství nad Španělskem, Brazílií i Argentinou, Češi jsou mistři světa! Ne, to není fantazie, ale fakt. Mluvíme o mini fotbalu, ve kterém na hřišti proti sobě stojí 5 hráčů a brankář a který je v Česku tolik populární.

Karel Jarolím
aktualizováno 16.10.
euro 2020 nová jednání

Jarolím přešel drsnou kritiku Berbra. Trenérem repre zůstává

Českou fotbalovou reprezentaci i po drsné kritice dočasného šéfa svazu Romana Berbra nadále povede Karel Jarolím. Oba muži se setkali v pondělí dopoledne a dohodli se, že na Jarolímově pokračování až do konce kvalifikace o EURO 2020.