Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Česká fotbalová reprezentace
07.02.
fifa tradiční ranking

Propad v žebříčku FIFA: Přes Čechy se přehnali Japonci i Korea!

Čeští fotbalisté jsou v nejnovějším vydání žebříčku FIFA na 44. místě těsně před Řeckem či Nigérií. Na čele zůstala Belgie následovaná Francií a Brazílií.

Neymar
aktualizováno 18.01.
fotbal tak to je pecka

Přijede Neymar do Edenu? Češi přivítají doma fotbalovou Brazílii!

Českou fotbalovou reprezentaci čeká 26. března přátelské utkání proti Brazílii, které se odehraje v pražském Edenu. Minulý týden se přitom ještě mluvilo o Argentině, ale nakonec se FAČR dohodla s dalším jihoamerickým gigantem.

Neymar
08.01.
fotbal tak to by byla pecka

Přijede Neymar?! Fotbalová asociace jedná o zápase s Brazílií!

Tak to by byl tedy gól! Fotbalová asociace projednává možnost, že by do Česka k přátelskému utkání přiletěl výběr Brazílie. Naposledy se český národní tým s Jihoameričany utkal v roce 1956.

Patrik Schick a Edin Džeko
aktualizováno 23.11.
rozhovor otevřené povídání

SEDM otázek pro Schicka: O náladě v repre i vztahu s Džekem

Patrik Schick je aktuálně jedním z největších pokladů českého fotbalu. Po příchodu trenéra Jaroslava Šilhavého k národnímu týmu se stal hlavní oporou útoku, i kdyý v domovském AS Řím stále čeká na větší šanci. Ve velkém rozhovoru mluví o sedmi tématech.

Jakub Jankto a Karel Jarolím
aktualizováno 16.11.
kritika takhle to prý bylo

Tomu se říká vděk: Jankto natřel Jarolíma, ho vzal do repre!

Tohle si Karel Jarolím asi nechtěl přečíst. Před rokem a půl vytáhl do národního týmu talentovaného mladíka z italské ligy. Teď mu to Jakub Jankto vrátil. Pokud se doposud mlčelo o tom, jak fungovala reprezentace dřív, tak teď to Jankto řekl na plná ústa.

Robert Lewandowski
aktualizováno 16.11.
důležitý zákrok to si málokdo všiml

Kdepak drn, ale geniální Pavlenka! Lewandowskimu překazil oslavu

Čeští fotbalisté zvítězili 1:0 v přípravném utkání v Polsku a hrdinou zápasu byl kromě střelce Jakuba Jankta také brankář Jiří Pavlenka. Český gólman předvedl několik fantastických zákroků a polskému střelci Robertu Lewandowskimu překazil oslavu 100. zápasu v reprezentačním dresu.

Jakub Jankto
15.11.
fotbal výhra v polsku

Gól jsem už potřeboval jako sůl, zářil nadšením Jankto po zápase!

Fotbalisté českého národního týmu dokázali v přípravném utkání porazit Polsko a po výhře 1:0 tak u svěřenců Jaroslava Šilhavého panuje velmi dobrá nálada. Jediný střelec zápasu Jakub Jankto se po zápase tetelil blahem a přiznal, že terén v Gdaňsku nebyl vůbec ideální.

Patrik Schick
aktualizováno 15.11.
sestava přípravné utkání

Češi vedou v Polsku 1:0! Schickův průnik zakončil Jankto do prázdné

Česká fotbalová reprezentace čelí velké výzvě. V přípravném utkání v Gdaňsku vede nad domácím Polskem 1:0. Trenér Jaroslav Šilhavý dal důvěru brankáři Jiřímu Pavlenkovi, na hrot útoku poslal Patrika Schicka. A právě ten vymyslel první český gól pro Jakuba Jankta.

Vladimír Darida
07.11.
nominace národní tým

Darida dostal pozvánku! Pomůže české repre s bojem o záchranu

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý nezařadil do nominace pro přípravný zápas v Polsku a utkání Ligy národů se Slovenskem žádného úplného nováčka.

Bořek Dočkal a Patrik Schick
aktualizováno 17.10.
přehled povedená premiéra

OSM změn, které probudily český nároďák: Co udělal Šilhavý jinak?

Česká fotbalová reprezentace obživla! Na sociálních sítích si můžete všimnout neobvyklého jevu. Po prohře se nenadává, naopak chválí! Národní tým totiž po příchodu Jaroslava Šilhavého zatím baví!