Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bořek Dočkal a Patrik Schick
aktualizováno 17.10.
přehled povedená premiéra

OSM změn, které probudily český nároďák: Co udělal Šilhavý jinak?

Česká fotbalová reprezentace obživla! Na sociálních sítích si můžete všimnout neobvyklého jevu. Po prohře se nenadává, naopak chválí! Národní tým totiž po příchodu Jaroslava Šilhavého zatím baví!

Patrik Schick
16.10.
liga národů

Čeští fotbalisté padli na Ukrajině 0:1, i když soupeře přestříleli

Čeští fotbalisté prohráli v Lize národů na hřišti Ukrajiny 0:1, když jediný gól zápasu dal před poločasovou přestávkou Ruslan Malinovskij. Češi se tak musí smířit s tím, že postup do elitní skupiny soutěže už je ztracený.

Bořek Dočkal a Matěj Vydra
aktualizováno 12.10.
hodně štěstí nová éra začíná

Fotbalová repre má nového kapitána! Zvolili ho sami hráči

Nové éra české fotbalové reprezentace začíná a s ní se konala i volba nového kapitána. Nebyla to žádná direktivní záležitost, naopak, volili sami hráči společně s realizačním týmem. A pásku dostal Bořek Dočkal!

Bořek Dočkal a Tomáš Sivok
aktualizováno 03.10.
repre chce to nejlepší

První nominace Šilhavého: Dočkal je zpět, Sivok mezi náhradníky!

Nový trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý zařadil do své první nominace i záložníka Davida Pavelku a obránce Lukáše Hejdu a Ondřeje Čelůstku, kteří se vracejí po delší době.

Česká fotbalová reprezentace
aktualizováno 20.09.
fotbal aktuální pozice

Fotbalová reprezentace padá stále hlouběji! Na žebříčku si pohoršila

Česká fotbalová reprezentace si po prohrách s Ukrajinou a Ruskem na světovém žebříčku FIFA opět pohoršila. V zářijovém vydání se propadla o tři místa až na 47. příčku.

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 18.09.
fotbal je to hotové

Jaroslav Šilhavý převzal fotbalový nároďák! Takové jsou jeho plány

Spekulace jsou u konce. Bývalý trenér Slavie Praha Jaroslav Šilhavý oficiálně převzal českou fotbalovou reprezentaci. Na dnešní tiskové konferenci to oznámila Fotbalová asociace České republiky.

Karel Jarolím a Miroslav Pelta
14.09.
fotbal astronomická suma

Tučné odstupné pro Jarolíma je nic proti tomu, co by dostal loni!

Odvolaný trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím dostal "na rozloučenou" odstupné ve výši tří milionů korun, ale podle webu Sport.cz je to pakatel proti tomu, jakou částku by dostal, kdyby byl odvolán už v loňském roce.

Jaroslav Šilhavý
12.09.
fotbal nový trenér pro nároďák

Vedení fotbalu jedná se Šilhavým! On je priorita, říká předseda Malík

Vedení fotbalové asociace České republiky jedná o obsazení pozice hlavního trenéra národního týmu s Jaroslavem Šilhavým. Podle předsedy FAČR Martina Malíka je někdejší slávistický kouč hlavním kandidátem.

Karel Jarolím
12.09.
fotbal dokonce i unikátní video

Vtipy na Jarolímův konec vás položí! Tady je výběr nejlepších

Karel Jarolím byl po nevydařených výkonech odvolán z funkce hlavního trenéra fotbalové reprezentace. Dvaašedesátiletému kouči srazily vaz hlavně poslední dvě prohry s Ukrajinou a Ruskem a jak už tomu u nás bývá, internet se zaplnil vtípky na jeho adresu. Tady jsou ty nejlepší z nich.

Trenéři pro národní tým
aktualizováno 11.09.
fotbal anketa

HLASUJTE, kdo má vést nároďák: Šilhavý, Krejčí, Lavička, nebo...?

Fotbalová reprezentace je bez trenéra, protože Karel Jarolím byl z funkce po nevydařených výkonec v posledních zápasech odvolán. Okamžitě se pochopitelně začal hledat jeho nástupce a v souvislosti s tím jsou nejvíce skloňována tři jména. Hlasujte v anketě, koho byste chtěli dosadit na lavičku národního mužstva