Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Messi vs. Neymar
11.09.
formát ms návrh na změnu

Změna formátu MS? Češi by mohli mít třeba Neymara už v kvalifikaci!

Čeští fotbalisté na jedné straně hřiště a Argentinci či Brazilci s Messim nebo Neymarem na straně druhé. Že tahle situace doposud byla možná jen v počítačových hrách? Tak pozor, už brzy by tyhle souboje mohly být realitou. Padl totiž návrh na změnu formátu kvalifikace o světový šampionát!

Němečtí fanoušci v Edenu
07.09.
kvalifikace velký průšvih

Nacistická gesta? V koupi lístků potížistům nezamezíme, zní z FAČR

Podle Fotbalové asociace ČR je v praxi nemožné, aby zabránila problémovým fanouškům v koupi vstupenky na zápas. Reagovala tak na kritiku předsedy německého svazu Reinharda Grindela po utkání kvalifikace mistrovství světa v Praze, které několik hostujících fanoušků narušilo nacistickými gesty.

Karel Jarolím
aktualizováno 07.09.
odpovědi otevřeně o repre

Velká zpověď Jarolíma: Není útok ani kraje, ale hráče snad máme

Trenér Karel Jarolím je přesvědčen, že česká fotbalová reprezentace má na víc, než předvedla v kvalifikaci mistrovství světa, v níž už dvě kola před koncem skupiny ztratila šanci na postup.

Český fotbal
aktualizováno 05.09.
přehled kopaná v krizi

Český fotbal je na dně! 5 důvodů, proč se za něj fanoušci stydí

Další reprezentační kapitola je u konce. A skončila fiaskem. Český národní tým už dvě kola před koncem kvalifikace ví, že si na světovém šampionátu nezahraje. Svěřenci Karla Jarolíma tak dosadili další kamínek do mozaiky negativ, která v posledních letech provázejí český fotbal.

Karel Jarolím
05.09.
anketa bude pokračovat?

Štve mě to, řekl Jarolím po ztrátě naděje. Teď se chystá za Peltou

Česká fotbalová reprezentace po prohře v Severním Irsku 2:0 definitivně ztratila postupové naděje na světový šampionát v Rusku. Trenér Karel Jarolím po zápase, v němž šlo o všechno a který jeho svěřenci nezvládli, nemohl být spokojený.

Na zápas ČR - Německo vyprodáno nebylo
04.09.
fotbal téma mezi fanoušky

Ceny lístků? Na Čechy měli Němci levněji, v Norsku je dráž!

Zápas české reprezentace proti Německu v rámci fotbalové kvalifikace o mistrovství světa je sice už minulostí, mezi fanoušky se ale pořád diskutuje o cenách lístků. Ty totiž byly nastaveny podle řady z nich neúměrně vysoko.

Česko - Německo a zklamaný fanoušek
31.08.
průšvih kvalifikace ms

Vyprodáno na mistry světa? Bez šance, lidi děsí cena vstupenek

Přijedou mistři světa, půjde o postup na světový šampionát, hraje nároďák. Co víc si přát! Jenže fotbalová aréna v pražském Edenu bude mít asi v pátek dost prázdných míst. I když by si hráči přáli mít podporu fanoušků.

Zmar českých mladíků v Gruzii
12.07.
zmar mistrovství evropy

Čeští mladíci prohráli semifinále EURO 2017 v poslední vteřině!

Česká fotbalová reprezentace do 19 let odehrála v semifinále mistrovství Evropy smůlovatý zápas. Rozhodující gól dostala od týmu Anglie v čase 92:59, sudí přitom nastavoval právě tři minuty…

Tomáš Řepka a fotbalová reprezentace do 21 let
26.06.
euro "21" kontroverzní systém

Řepka o EURU U21: V tomhle systému bych nemohl vůbec hrát

Herní systém evropského šampionátu fotbalistů do 21 let vyvolává velké emoce. Kritiky našel nejen mezi fanoušky, ale i mezi fotbalovými odborníky. O nutnosti nedostat žlutou kartu, které mohli být čeští hráči za určitých okolností vystaveni, si například myslí své bývalý řízný obránce české reprezentace Tomáš Řepka.

Patrik Schick
aktualizováno 25.06.
juventus supertalent přestupuje

Chvilka strachu v poslední minutě: Proč se Schick chytal stehna?

Fotbalista Patrik Schick čeká na výsledky zdravotní prohlídky, na kterou si ve čtvrtek odskočil do Turína z ME. Pokud budou v pořádku, měl by se hlásit na přípravu v Juventusu, jehož posilou by se měl stát. Ale v závěru zápasu s Dánskem asi trnul nejen agent Pavel Paska.