Karel Jarolím vs. Pavel Vrba
Aktualizováno 27.3. 2017 13:56
přehledně pořádné změny

Proměna podle Jarolíma: Mládí vpřed a 14 nových jmen v repre!

Po fiasku na turnaji EURO 2016 byli čeští fandové v rozpacích. Má vůbec český fotbal kde brát, aby se mohl vrátit na výsluní? Takové byly otázky. Nový trenér Karel Jarolím ale ukázal, že má! Zmizelo 14 hráčů a tým vypadá svěží a parádně omlazený!

Tomáš Hořava střílí gól Litvě na 1:0
Aktualizováno 22.3. 2017 20:04
gratulace přátelské utkání

Penalta a pak Jankto! Fotbalová repre zničila Litvu góly po poločase

Čeští fotbalistévyhráli v prvním utkání v roce 2017 nad Litvou 3:0. Skóre otevřel krátce po poločasové přestávce Tomáš Hořava z penalty, nařízené za faul na Krmenčíka. Pak se trefil i Jakub Jankto, který stylově oslavil svou premiéru v národním týmu. Konečný výsledek pak stanovil Michal Krmenčík.

sestava příprava s litvou

Fotbalová repre začíná rok 2017. V útoku bude jen jeden hráč

Pro českou fotbalovou reprezentaci začíná rok 2017. Přípravný zápas s Litvou se hraje v Ústí nad Labem na vyprodaném stadionu. A trenér Karel Jarolím postavil do základní sestavy jak Bořka Dočkala hned tři hráče Slavie.

rozhovor co si myslí?

Fotbalová legenda Pavel Nedvěd: O Slavii, poctě i Češích v Serii A

Fotbalová reprezentace už několik let jen tápe. Za moc nestojí výsledky ani hra. Teď ale svítá na lepší časy, to si myslí držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd.

pocta zaslouženě

Další ocenění pro Pavla Nedvěda! "Grande Paolo" má vlastní minci

Dlouholetý kapitán českého fotbalové reprezentace se ve své vlasti dočkal další významné pocty. Držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy za rok 2003 má od dnešního dne vlastní minci.

škoda fotbalová kometa

Smutná novinka: Schick se zranil, přijde i o zápasy v reprezentaci!

Česká fotbalová reprezentace se dnes sešla v Praze před přípravným zápasem s Litvou a následným utkáním kvalifikace mistrovství světa v San Marinu. Z nominace asi vypadne útočník Patrik Schick, který má po nedělním duelu Sampdorie Janov v italské lize s Juventusem Turín poraněný kotník.

Karel Jarolím
Aktualizováno 14.3. 2017 12:10
fotbal reprezentace

Jarolím odtajnil nominaci. Nechybí Dočkal, ani mladík Jankto

Trenér Karel Jarolím oznámil nominaci na přípravné utkání české fotbalové reprezentace proti Litvě a na kvalifikační zápas v San Marinu. Ve výběru nechybí Bořek Dočkal, do áčka se dostal i Jakub Jankto, který na sebe upozornil výkony v Itálii. Pozvánku dostalo i pět fotbalistů z vedoucího týmu ligy, pražské Slavie.

novota budou velké změny

Je to naděje pro Česko? Fotbalové MS by mohlo hrát 48 týmů!

Už je to nějaký ten pátek a kdoví, jestli to vyjde za dva roky. Česká fotbalová reprezentace si zahrála na mistrovství světa naposledy v roce 2006. Neskončilo to příliš slavně. A další šance? MS 2018 v Rusku, i když kdoví jak to dopadne. A tak Češi jsou možná rádi za návrh nového předsedy FIFA.

Tomáš Souček a Petr Mareš
Aktualizováno 15.11. 2016 13:31
nominace teď chce hrát každý

Další dva nováčci ve fotbalovém nároďáku! Koho Jarolím povolal?

Fotbalová reprezentace má před sebou v roce 2016 už jen jediný přátelák s Dánskem. I proto se z národního týmu omluvilo několik opor a přišel čas na testování nových adeptů. V tom se trenér Karel Jarolím doslova vyžívá.

ms 2018 nečekaná komplikace

Bude fotbalová repre bez kapitána? Turci nechtějí, aby hrál

Česká fotbalová reprezentace se dnes v Praze sešla před závěrečnými dvěma zápasy letošního roku - pátečním kvalifikačním duelem s Norskem a následným přípravným utkáním s Dánskem. Na srazu nechyběla pětice dodatečně nominovaných hráčů včetně dvou nováčků slávisty Antonína Baráka a plzeňského Michaela Krmenčíka.