Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Thierry Henry, trenér Monaka
07.11.
zoufalost seznam bolístek

Fotbalové Monako je na úplném dnu: Že to ten Henry vůbec bral!

Tam byste prostě nechtěli být. Fotbalové AS Monako drtí jedna šílená událost za druhou. Thierry Henry možná lituje, že vzal nabídku být trenérem a Radamel Falcao asi v kariéře nic horšího nezažil. O čem je vlastně řeč?

Bony Wilfried - první gól za Manchester City - 3
aktualizováno 30.05.
to je peněz

Hvězdy v Premier League? Balotelli i Bony se krutě nevyplatili

S koncem sezóny v jednotlivých soutěžích přichází hodnocení výkonnosti jak klubů, tak samotných hráčů. Hlavně v Premier League se objevilo hned několik hvězdných útočníků za nekřesťanské peníze, které ale svými výkony zaměstnavateli nevrátili.

Zranění v Premier League_2
aktualizováno 07.03.
trable v premier league

Krev, tržné rány, chyby sudích. V Anglii zuří! Přijdou změny?

V Premier League se poslední dobou kupí chyby rozhodčích. Někteří jim to dávají plně za vinu, další zase přemýšlí o tom, jak jim pomoci. Jak zabránit nepotrestaným faulům, po kterých teče krev nebo zajistit spravedlivé posuzování penaltových zákroků?

Radamel Falcao
01.09.
DALŠÍ POSILA

Manchester United získal na hostování střelce Falcaa

Kolumbijský útočník Radamel Falcao bude hrát za Manchester United. Trápící se anglický klub získal osmadvacetiletého fotbalistu na hostování do konce sezony z Monaka. Podle serveru BBC bude transfer dokončen po zdravotní prohlídce.

Radamel Falcao
03.06.
mistrovství světa

Superstřelec FALCAO bude jen jako divák. Šampionát přišel o hvězdu

Sedl před novináře a promluvil. Při oznamování nominace týmu Kolumbie pro mistrovství světa bylo smutno. Radamel Falcao hrát v Brazílii nebude!